همایش ها و کنفرانس های معماری

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
در هر پست دو فایل ضمیمه تا سقف 8 مگابایت میشه اپ کرد.
شما میتونید موقع زیپ کردن فایل رو چند قسمتی کنید و بذارید یا در سایت های معتبری مانند picofile اپ کنید.
....:gol:
8 مگابایت؟؟ ؟
خیلی کمه
یادم هست تو سایتهای مشابه حجم 16 مگابایت رو ضمیمه کردم .و تا اونجای که می دونم حجم ضمیمه خیلی از سایتها مشابه پیکو یا پرشین گیگ هست
دلیل این کم بودن حجم چی هست ؟

اگر فایل عکس یا هر فرمتی که قابل تفکیک باشه بود ، می شد هنگام زیپ کردن تفکیک کرد اما فایل مورد نظر من کلیپ تصویری بود .

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
8 مگابایت؟؟ ؟
خیلی کمه
یادم هست تو سایتهای مشابه حجم 16 مگابایت رو ضمیمه کردم .و تا اونجای که می دونم حجم ضمیمه خیلی از سایتها مشابه پیکو یا پرشین گیگ هست
دلیل این کم بودن حجم چی هست ؟

اگر فایل عکس یا هر فرمتی که قابل تفکیک باشه بود ، می شد هنگام زیپ کردن تفکیک کرد اما فایل مورد نظر من کلیپ تصویری بود .

این مقدار حجم به ورژن وی بولتین فروم مربوط هست ...میتونید پیشنهاداتونو به ادمین سایت در دفتر مدیریت باشگاه بدین .
برای زیپ کردن محدودیت نوع فایل نداره من خودم قبلا هم فیلم به صورته چند پارته تفکیک کردم که مشکلی برای گیرنده نداشته ؛ در صورتی که به درستی تمام قسمت هارو با هم اکسترکت کنند.
ممنون ... :gol:

archi girl

عضو جدید
فرم شماره 90
نام
( اختیاری ) : archi girl

- شهر محل سکونت ( اختیاری ):تهران
- گرایش و رشته ی تحصیلی :
رشته مهندسی معماری دانشگاه ازادبندرعباس معدل 17.50
- موضوع پایان نامه:
مالتی مدیا سنتر ( مرکز چند رسانه ای )

- اشتغال (در صورت وجود) :
.
کارشناس عمرانی سازمان تامین اجتماعی

- تخصص
....

- تسلط به نرم افزار : در حد متعارف اتو کد و کمی revit - قبلا کمی مکس کار کردم

- زمینه های مطالعاتی و پژوهشی :
....

- در چه مسابقاتی شرکت کردید و چه مقام هایی کسب کرده اید؟
....
- علاقه به فعالیت در حوزه ی ... در تالار معماری :
..........

- راه برقراری تماس (اختیاری) : پیام های سایت انجمن
....

این اطلاعات ، در تاریخ
12/7/93 به ثبت رسیده است .

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
اطلاعیه - برخورد با تخلفات انضباطی در تالار نظام مهندسی

اطلاعیه - برخورد با تخلفات انضباطی در تالار نظام مهندسی

با سلام
قابل توجه کلیه ی دوستانی که در تالار نظام مهندسی فعالیت دارند ...
به ویژه کاربرانی که در این مدت گذشته، بارها و بارها جوّ تالار نظام مهندسی را به هر نحو ممکن متشنج کردند...

از این تاریخ به بعد، ایجاد هر گونه تنش و بحث های انحرافی و غیر مرتبط با معماری و نظام مهندسی و مطالب مربوطه، منجر به اخراج طرفین دعوا ( چه مقصر باشند چه نباشند ) خواهد شد.
همچنین از کنایه های مستقیم و غیرمستقیم در لابلای پست ها، پیام ها، امضاءها و ... پرهیز کنید و به حق و حقوق همدیگر و سایر کاربران باشگاه احترام بگذارید.
قطع ِ به یقین ، این آخرین تذکری هست که در این زمینه داده خواهد شد و در صورت "تکرار تخلفات به هر شیوه ای"، از ادامه ی فعالیت متخلفین ممانعت به عمل خواهد اومد !
با این اطلاعیه ، جای گلایه ای در آینده نخواهد ماند.
با آرزوی موفقیت همه ی عزیزان

93.07.15
16:35

E . H . S . A . N

مدیر تالار
اطلاعیه شماره 18 - برخورد با تخلفات انضباطی در تالار نظام مهندسی

اطلاعیه شماره 18 - برخورد با تخلفات انضباطی در تالار نظام مهندسی

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon4.gif مهم : اطلاعیه - برخورد با تخلفات انضباطی در تالار نظام مهندسی

با سلام
قابل توجه کلیه ی دوستانی که در تالار نظام مهندسی فعالیت دارند ...
به ویژه کاربرانی که در این مدت گذشته، بارها و بارها جوّ تالار نظام مهندسی را به هر نحو ممکن متشنج کردند...

از این تاریخ به بعد، ایجاد هر گونه تنش و بحث های انحرافی و غیر مرتبط با معماری و نظام مهندسی و مطالب مربوطه، منجر به اخراج طرفین دعوا ( چه مقصر باشند چه نباشند ) خواهد شد.
همچنین از کنایه های مستقیم و غیرمستقیم در لابلای پست ها، پیام ها، امضاءها و ... پرهیز کنید و به حق و حقوق همدیگر و سایر کاربران باشگاه احترام بگذارید.
قطع ِ به یقین ، این آخرین تذکری هست که در این زمینه داده خواهد شد و در صورت "تکرار تخلفات به هر شیوه ای"، از ادامه ی فعالیت متخلفین ممانعت به عمل خواهد اومد !
با این اطلاعیه ، جای گلایه ای در آینده نخواهد ماند.
با آرزوی موفقیت همه ی عزیزان

93.07.15
16:35

l0vin

عضو جدید
فرم شماره 91
نام
( اختیاری ) : زینب.ق

- شهر محل سکونت ( اختیاری ):اصفهان
کارشناسی پیوسته مهندسی معماری ورودی 90
- موضوع پایان نامه:

- تخصص
....

- تسلط به نرم افزار : اتوکد(خوب) رویت(درحال آموزش)

....

....
..........

- راه برقراری تماس (اختیاری) : پیام های سایت انجمن
....

این اطلاعات ، در تاریخ
17/7/93 به ثبت رسیده است .

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم انتقادی داشتم....در بعضی تالارها هیچ نظمی شاهد نیستیم....متذکر این موضوع نمیشم که چه اتفاقات شخصی در اون میوفته و کسی رو اینجا واضحا معرفی نمیکنم....اما به نظر من و اکثرا دوستانی که به صورت مکاتبه شخصی با شما داشتیم لطف کنید یک رسیدگی که درخور ما مهندسین باشه انجام بدهید....در هر صورت ما بچه های دبیرستانی نیستیم و شخصیتمون برامون ارزشمند است و اینکه میبینیم به اون بی توجهی میشه بهمون حق بدید که دلگیر بشیم....لطفا کمی به خواسته هایی که به صورت خصوصی به شما داده میشه کمی بیشتر اهمیت بدهید....من به شخصه با اون انرژی که قبلا توی سایت میومدم و از تبادل اطلاعات دوستان لذت میبردم نمیام....چون متاسفانه بعضی بخشهای سایت شده حنگ زرگری.....و غرورشون به توهین کردن به کاربران دیگر هست....
کلی بگم این سایت دگ مثل قبل خوب اداره نمیشه....یا مدیرانی که رسیدگی میکنند مشغلاتشون زیاد شده...یا تعداد کاربران اونقدر زیاد شده که تعداد مدیران برای پاسخگویی کافی نیست....
یه رسیدگی کلی بشه بد نیست.....
البته بنده تنها در تالار معماری فعالیت دارم و نمیتونم روی بخشهای دیگر نظری بدهم چون سوادشو ندارم.....و البته که ممکن است اونجا خیلی بهتر از این بخش باشه....ولی در حال حاضر در تالا معماری تنها بخشی که توش همکاری وجود داره بخش تحصیلات تکمیلی است و در دیگر قسمتها هیچ قانون و نظمی داده نشده....نمونش تالار نظام مهندسی....هر کاربر تازه ورودی میاد برای سئوالش یه تاپیک میزنه...
در اینجا مثل تالارهای دگ شاهد یه فهرست برای تاپیک ها نیستیم....برای هر موضوع چندین تاپیک مختلف زده شده است....که همه در یک مسیر هستند....
اگر مدیری که تخصص این بخش رو داره انتخاب بشه که بتونه آپدیت کنه این بخش رو مسلما خیلی بهتر است....متاسفانه دوستان تاپیکها رو با چت روم اشتباه گرفتن...ببخشید اینو میگم واقعا عذرخواهی میکنما اما طرف اومده توی تاپیک نظام مهندسی گفته به من جزوه بدید من حامله ام....بعد نفر بعدی اومده گفته منم تووو راهی دارم برات پیام خصوصی گذاشتم؟؟؟!!!این یعنی چی؟؟؟از نظر اخلاقی عرفی شخصیتی اگر بگذریم اصلا مرتبط با این موضوع تاپیک نیست....دیگر ما نباید شاهد مسائل ......باشیم.....
یا در جایی دیگر به جای همکاری و کمک به مهندسین اومدن مسخره کردند...اینها رو اینجا مطرح نمیکنم چون مرتبط با موضوع نیست .....بسیار زیاد با شما درد دل کردیم...پیام خصوصی گذاشتیم...تخلف رد کردیم...و تنها مشکل بنده نیست که اگر بود سکوت اختیار میکردم اخیرا هم دوستان ما تصمیم به یه نامه گرفتیم تا عمق این قضیه رو به اطلاعتون برسونیم....اوضاع این بخش واقعا افتضاحه....
شما بعصی پستها رو پاک میکنید ولی برید ببینید که همچنان داستان ادامه داره....من به عمد 10 روزه در اون قسمت فعالیت نمیکنم که به همه ثابت کنم مشکل بنده نیستم....ولی الان اعتراضات رو میبنید...
تورو خدا یا یه مدیر برای اون قسمت انتخاب کنید یا یه هفته مداوم رسیدگی کنید و تمام پستها و تاپیکها رو پاک کنید....و از دوستانی هم که از بحث دائم خارج میشند بگید که هم ردیف موضوعات پستهایی بزارند که واقعا مفید باشه....
پیشاپیش باز هم سپاسگذارم...امیدوارم این بار دگ رسیدگی بشه....

DDDIQ

مدیر ارشد
منم انتقادی داشتم....در بعضی تالارها هیچ نظمی شاهد نیستیم....متذکر این موضوع نمیشم که چه اتفاقات شخصی در اون میوفته و کسی رو اینجا واضحا معرفی نمیکنم....اما به نظر من و اکثرا دوستانی که به صورت مکاتبه شخصی با شما داشتیم لطف کنید یک رسیدگی که درخور ما مهندسین باشه انجام بدهید....در هر صورت ما بچه های دبیرستانی نیستیم و شخصیتمون برامون ارزشمند است و اینکه میبینیم به اون بی توجهی میشه بهمون حق بدید که دلگیر بشیم....لطفا کمی به خواسته هایی که به صورت خصوصی به شما داده میشه کمی بیشتر اهمیت بدهید....من به شخصه با اون انرژی که قبلا توی سایت میومدم و از تبادل اطلاعات دوستان لذت میبردم نمیام....چون متاسفانه بعضی بخشهای سایت شده حنگ زرگری.....و غرورشون به توهین کردن به کاربران دیگر هست....
کلی بگم این سایت دگ مثل قبل خوب اداره نمیشه....یا مدیرانی که رسیدگی میکنند مشغلاتشون زیاد شده...یا تعداد کاربران اونقدر زیاد شده که تعداد مدیران برای پاسخگویی کافی نیست....
یه رسیدگی کلی بشه بد نیست.....
البته بنده تنها در تالار معماری فعالیت دارم و نمیتونم روی بخشهای دیگر نظری بدهم چون سوادشو ندارم.....و البته که ممکن است اونجا خیلی بهتر از این بخش باشه....ولی در حال حاضر در تالا معماری تنها بخشی که توش همکاری وجود داره بخش تحصیلات تکمیلی است و در دیگر قسمتها هیچ قانون و نظمی داده نشده....نمونش تالار نظام مهندسی....هر کاربر تازه ورودی میاد برای سئوالش یه تاپیک میزنه...
در اینجا مثل تالارهای دگ شاهد یه فهرست برای تاپیک ها نیستیم....برای هر موضوع چندین تاپیک مختلف زده شده است....که همه در یک مسیر هستند....
اگر مدیری که تخصص این بخش رو داره انتخاب بشه که بتونه آپدیت کنه این بخش رو مسلما خیلی بهتر است....متاسفانه دوستان تاپیکها رو با چت روم اشتباه گرفتن...ببخشید اینو میگم واقعا عذرخواهی میکنما اما طرف اومده توی تاپیک نظام مهندسی گفته به من جزوه بدید من حامله ام....بعد نفر بعدی اومده گفته منم تووو راهی دارم برات پیام خصوصی گذاشتم؟؟؟!!!این یعنی چی؟؟؟از نظر اخلاقی عرفی شخصیتی اگر بگذریم اصلا مرتبط با این موضوع تاپیک نیست....دیگر ما نباید شاهد مسائل ......باشیم.....
یا در جایی دیگر به جای همکاری و کمک به مهندسین اومدن مسخره کردند...اینها رو اینجا مطرح نمیکنم چون مرتبط با موضوع نیست .....بسیار زیاد با شما درد دل کردیم...پیام خصوصی گذاشتیم...تخلف رد کردیم...و تنها مشکل بنده نیست که اگر بود سکوت اختیار میکردم اخیرا هم دوستان ما تصمیم به یه نامه گرفتیم تا عمق این قضیه رو به اطلاعتون برسونیم....اوضاع این بخش واقعا افتضاحه....
شما بعصی پستها رو پاک میکنید ولی برید ببینید که همچنان داستان ادامه داره....من به عمد 10 روزه در اون قسمت فعالیت نمیکنم که به همه ثابت کنم مشکل بنده نیستم....ولی الان اعتراضات رو میبنید...
تورو خدا یا یه مدیر برای اون قسمت انتخاب کنید یا یه هفته مداوم رسیدگی کنید و تمام پستها و تاپیکها رو پاک کنید....و از دوستانی هم که از بحث دائم خارج میشند بگید که هم ردیف موضوعات پستهایی بزارند که واقعا مفید باشه....
پیشاپیش باز هم سپاسگذارم...امیدوارم این بار دگ رسیدگی بشه....

سلام خسته نباشید خانم مهندس
نمیدونم مطمئنا تا جایی که بنده اطلاع دارم باقی دوستانم در تیم مدیران تالار معماری گاها حتی بیشتر از چیزی که میبایست از وقت خودشون برای تالار معماری وقت گذاشته اند و شاید آمار بازدید این تالار و فعالیت اعضا ( که از حضور تمامی اعضا سپاسگزارم و موجب دلگرمی هست ) خود نشان دهنده این مساله هست , که از این بابت از تک تک دوستان خوبم کمال تشکر و قدردانی رو دارم

در کل اگر در این چند سال نقص و کاستی در مدیریت این تالار وجود داشته , تنها از عملکرد بنده بوده و از این بابت از شما و دیگر اعضای این تالار عذرخواهی میکنم و سعی میکنم تلاش بیشتری در این رابطه داشته باشم

ممنونم
شادکام و تندرست باشید

arefeh

کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید خانم مهندس
نمیدونم مطمئنا تا جایی که بنده اطلاع دارم باقی دوستانم در تیم مدیران تالار معماری گاها حتی بیشتر از چیزی که میبایست از وقت خودشون برای تالار معماری وقت گذاشته اند و شاید آمار بازدید این تالار و فعالیت اعضا ( که از حضور تمامی اعضا سپاسگزارم و موجب دلگرمی هست ) خود نشان دهنده این مساله هست , که از این بابت از تک تک دوستان خوبم کمال تشکر و قدردانی رو دارم

در کل اگر در این چند سال نقص و کاستی در مدیریت این تالار وجود داشته , تنها از عملکرد بنده بوده و از این بابت از شما و دیگر اعضای این تالار عذرخواهی میکنم و سعی میکنم تلاش بیشتری در این رابطه داشته باشم

ممنونم
شادکام و تندرست باشید

شما هم خسته نباشید مهندس....
شما کاری نکردید که الان عذرخواهی میکنید ...زحماتی که شما برای این سایت میکشید از هیچ کسی پوشیده نیست....قبل از این انتقادات و پیشنهادها از شما و مدیران دیگر خیلی زیاد تشکر کردم و الان هم ازتون ممنون بابت صبوری که به خرج میدهید....
در مورد خوب بودن سایتتون بحثی نیست که اگر غیر این بود بنده هم 7 سال فعالیت نمیکردم و مثل اکثرا کاربران تنها استفاده کننده میبودم....چون محیطش محیط خوبی بوده....نه اینکه الان نباشه اما در بعضی جاها همچین چیزی نمیبینیم و این هم مسئولش شما نیستید....فقط در بعضی چاها زیادی صبوری میکنید....و زیادی فرصت میدهید...با اینکه میدانید که این مشکله یه نفر نیست....وقتی گروهی ناراضی هستن یعنی واقعا مشکل جدی وجود داره و باید حلش کرد
و در آخر هم اگر پیشنهاد و انتقادی کردم تنها در جهت همکاری و دلسوزی بود و نمیخواهم شاهد این باشم که بعد از مدتی امتیاز معماری که به قول شما بالا هست...به خاطر بعضی افراد و بعضی مسائل که کویا از وقت خالی زیاد اینجا هستند...تالار معماری از اون ارزش و هدفش کاسته بشه....
موفق پیروز و سربلند باشید

arefeh

کاربر ممتاز
پست عذرخواهی بابت متن اشتباه خود

پست عذرخواهی بابت متن اشتباه خود

طی پستی که چند ساعت پیش در اینجا قرار دادم و انتقادی از مدیران کردم...گویا مهندسین و کاربران عزیز دچار سوا تفاهمی شدند...و من به شخصه آدمی نیستم که بخواهم ناحقی و کم لطفی در حق کسی کنم....
تالار معماری با وجود مدیران عزیز مرتب و منظم شده و البته با مطالب خوبی که تک تک مدیران (DDDQ-mpb-E H S A N- و همراهی عزیز )البته من تنها با این مدیران برخورد داشته ام...شاید مدیران دیگری هم داشته باشه و اگر نامشون رو خطاب نکردم عذرخواهی میکنم....
قصد توهین به هیچ یک از شما عزیزان را نداشته ام و نخواهم داشت....زحمات شما قابل تقدیر است...و نیازی هم به بیانشون نیست ...چون ممکنه یکسری دوستان دیگر لفظ نامناسبی روی آون قرار دهند....و نمیخواهم مدیران و خود من زیر سئوال بریم....
پست پیشتر بنده در مورد تالار معماری...منظور بنده تنها بخش نظام مهندسی اون بوده....و البته شاید به این دلیل جمع بستم که نکند مجدد شروع یک آشوب باشد و تنها اشاره کوچکی کردم....
ولی نمیخوام این نقد بنده دوستانی رو دچار سو تفاهم کند.....
من از همه کاربران و مدیران عزیز عذرخواهی میکنم بابت پست خود که به اشتباه بیان شد و ممکن است خدایی نکرده زحمات همه دوستان زیر سئوال بره...و هیچ وقت همچین نیتی نداشته ام و نمیخوام به خاطر دلگیری که از قسمتی از سایت داشتم تمام اونو محکوم کنم....و بعد از اون خودم باشم که شرمنده باشم و نتونم در باشگاه حضور داشته باشم...

باز هم از صمیم قلب از همه دوستان به خصوص مدیران عزیز عذرخواهی میکنم....امیدوارم از بنده دلخور نشوند و اشتباهم رو بزارند پای اون همه توهینی که این مدت به من شد و به شدت باعث ناراحتیم شد
همه دوستان پیروز و موفق و سالم باشند:gol::heart::gol::gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
راستش اومدم از پست عارفه جون انتقاد کنم دیدم دقیقا تمام مواردی ک میخواستم یادآور بشم خودش گفته
مسلما تالار معماری از بهترین و فعالتیرین تالارهای باشگاه(البته بعداز زنگ تفریح و گفتگوی آزاد و مناسبتها:دی)س و این همه مدیون تیم مدیریتی خوب اون بالاخص جناب مهندس صدیق عزیزه
من هم ب نوبه خودم از تیم مدیریتی تالارمون و جناب صدیق جانا بعنوان مدیریت ارشد باشگاه نهایت تشکر و امتنان رو دارم:gol:

و در انتها امیدوارم مسائل تنش زای بخش نظام مهندسی با همکاری دوستان فعال در اون قسمت و نظارت و برخورد جدی تر مدیریت عزیزمون سریعتر رفع بشه تا در فضایی آرام دوستان ب تبادل اطلاعات و همکاری صمیمانشون ادامه بدن.

مانا باشید.

principia1985

کاربر فعال
دانشگاه علوم پزشکی ایران
دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی
سلسله سخنرانی های تخصصی توسط رشته مهندسی بیمارستان
استاندارد برنامه ریزی و طراحی بخش اورژانس
سخنران: مهندس بردیا معطر
زمان: سه شنبه 93/8/6 ساعت 12:30 الی 13:30
مکان: دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران - سالن کنفرانس شماره 2
حضور برای عموم آزاد است

fp6liv.jpg

ارائه استاندارد برنامه ریزی و طراحی بخش اورژانس - 6 آبان 1393

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
- فرم شماره: 92

- نام ( اختیاری ) :
نسیم

متولد 1370/5/15
- شهر محل سکونت :
شاهین شهر-اصفهان

کارشناسی معماری. ورودی مهر 89 و اتمام شهریور 93
- موضوع پایان نامه:
مجموعه کتاب

------
- تخصص
طراحی نما و طراحی داخلی
- تسلط به نرم افزار :
اتوکد
رویت
فتوشاپ هم درحد کم

----خیلی مایلم که مقاله بنویسم البته الان دارم واسه ارشد میخونم اما اگه کمکم کنن دوستای خوبم میخوام شروع کنم
...

---

- راه برقراری تماس :
ایمیل ، پیام خصوصی ، پیام در صفحه شخصی

این اطلاعات ، در تاریخ 6 آبان 93 به ثبت رسیده است .

آخرین ویرایش:

ahmadzalpour

عضو جدید
اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در معماری و شهرسازی ایران

اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در معماری و شهرسازی ایران

«اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در معماری و شهرسازی ایران»

با سلام و احترام
«اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در معماری و شهرسازی ایران» در ششم آذر ماه 1393 در مؤسسه آموزش عالی شفق تنکابن برگزار می گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام و ارسال مقالات به سایت کنفرانس به آدرس www.shafaghconf.ir مراجعه فرمایید.
در ضمن میتوانید در ساعات غیر اداری در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره ی 09169612567(زال پور) تماس حاصل فرمائید.

E . H . S . A . N

مدیر تالار
اطلاعیه شماره 19 - ارتقاء یافتگان تالار معماری

اطلاعیه شماره 19 - ارتقاء یافتگان تالار معماری

با تقدیم سلام و احترام
بدین وسیله ارتقاء یافتگان تالار معماری رو اعلام میکنم :

همراهی.....................همکار مدیر تالار مهندسی معماری
mpb
...........................همکار مدیر تالار مهندسی معماری

به این دو عزیز تبریک عرض کرده و آرزومندم که همیشه و در تمام مراحل زندگی متعالی و پیروز باشند.
امیدوارم که این ازدیاد مسئولیت ها، باعث ازدیاد انگیزه و توان ایشان در خدمت به جامعه ی مهندسی بوده ، و با حضور موثر و فعالیت های ارزنده ی خود، بیش از پیش در پیشبرد اهداف والای تالار معماری کوشا باشند.

1393.08.15
11:00

E . H . S . A . N

مدیر تالار
با سلام
تنزل یافتگان رو اعلام نمی کنید ؟؟
مثل ادارت و سازمان ها که مراسم معارفه (ورودی) و تقدیر (خروجی)رو انجام میدن.

سلام
پست شما رو از تاپیک تابلو اعلانات تالار معماری به اینجا ( دفتر مدیریت تالار) منتقل کردم ، و همینجا پاسخ شما داده میشه .
در رابطه با محتوای سوالات شما باید عرض کنم که به منظور افزایش انگیزه و تشویق فعالیت های مفید کاربرانی که در تالارشون حضور مستمر و مفید دارند ، تیم مدیریت هر تالار تدابیری می اندیشند ، که از آن جمله اعطای امتیاز ، اهدای عنوان و ... هست .
معمولا در باشگاه مهندسان ایران، رویه بر این هست که فقط ارتقاء رو اعلام می کنیم و تنزل ( سلب ِ عنوان ، یا جرائم و تخلفات ) علنی اعلام نمیشه ، که قطعا رویه ی حسنه ای هست و از لحاظ روانشناسی و اجتماعی و ... دلایل زیادی داره .
اما بحث تقدیر و تشکر نیز داریم که به زعم شما خروجی هست ؛ یعنی عزیزی که بعد از چند سال فعالیت به دلیل مشکلاتش قادر به ادامه ی همکاری نباشه ، ازش تقدیر و تشکر به عمل میاد .
از قبیل ِ :
تاپیک: تقدیر و تشکر از زحمات رهای عزیز ( مدیر تالار مهندسی معماری )

امیدوارم واضح و مبرهن پاسخ شما رو داده باشم .
موفق باشید . :gol:

1393.08.15
11:30

mahsa ariya

عضو جدید
تمدید مهلت ارسال مقالات دومین کنگره بین المللی سازه ، معماری و توسعه شهری​
با توجه به استقبال گسترده اساتید ، پژوهشگران ، کارشناسان و دانشجویان سراسر کشور از دومین کنگره بین المللی سازه ، معماری و توسعه شهری و درخواست های مکرر نسبت به تمدید مهلت ارسال مقالات بدینوسیله به اطلاع می رساند با توجه به تصمیم شورایعالی کنگره مهلت ارسال مقالات کامل تا 17 آبان ماه تمدید گردید. شایان ذکر است کلیه پژوهشگرانی که تا کنون موفق به ارسال مقالات خود نگردیده اند می توانند مقالات کامل (چکیده به همراه اصل مقاله) خود را حداکثر تا تاریخ فوق الذکر از طریق سامانه کاربران سایت کنگره به آدرس www.icsau.ir ارسال نمایند. لازم به ذکر است که تاریخ فوق به هیچ وجه مجدداً تمدید نخواهد گردید.
شایان ذکر است دومین کنگره بین المللی سازه ، معماری و توسعه شهری 25 الی 27 آذر ماه سال جاری در شهر تبریز برگزار خواهد گردید. این کنگره دارای خدمات و مزیت های ویژه ای برای شرکت کنندگان می باشد که اطلاعات کامل در سایت کنگره درج گردیده است.

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنگره سالانه سراسری پژوهش های هنری ایران

محورهای همایش

هنر-معماری-پژوهش در هنر-فلسفه هنر-هنرایرانی-هنر اسلامی-طراحي-طراحی صنعتی-طراحی پارچه و لباس-عکاسی-كتابت، تذهيب و نگارگري-باستان شناسی-فرش-مردم شناسی-هنرهای تجسمی-هنرهای سنتی-کارشناسی فرش-کارگردانی تلویزیون-گرافیک (ارتباط تصویری)-مجسمه سازی-مرمت واحیای بناهای تاریخی-موزه داری-موسيقي، نوازندگي و آهنگ سازي-نقاشی-هنرهای تجسمی-نمایش-صنایع دستی-سینما-حفاظت و مرمت بناهای تاریخی-چاپ-تلویزیون، سينما و هنرهای دیجیتالی-ارتباط تصویری-حفاظت و مرمت آثارتاریخی-هنر و مقتضیات جهان معاصر-حکمت هنر-اصول زیبایی شناسی اسلامی-شیوه های نوین آموزش هنر-آموزش هنری و تربیت هنرمندان-آموزش و آداب تعلیم و تربیت در هنر اسلامی-هنر و انديشه ديني-مباني هنر-اصول و معيار هاي هنر-ديدگاه اديان (اسلام، مسيحيت) در مورد هنر-زيباشناسي نظري و فلسفي هنر-چرايي زيباشناسي ديني-رابطه دين و هنر-آسيب شناسي هنر-آسيب شناسي هنر ديني-چالش هاي متقابل دين و هنر-هنر و تبليغ-معرفي آثار هنري-معرفي آثار هنري ديني و هنرمندان ديني-آثار تاريخي و نقش آن در مبادلات فرهنگي ميان ايران و ديگر ملل-هنر و زيبايي-بررسی مفهوم زیبایی در قرآن کریم-رهیافت‌های مفسران به زیبایی شناسی قرآن-تطبیق تفاسیر عرفانی و ظاهری در هنر-تجلی سبک زندگی اسلامی ایرانی در هنر و معماری اسلامی-مفاهیم فرهنگی و اجتماعی و تبیین سبک زندگی در هنر-بازتاب حکمت اسلامی در هنرهای کاربردی ایران-افق های نوین و فناوریهای جدید-فناوری و سازه های سنتی-هنر پایداری، پایداری در هنر و مفاهیم آن در پرتو حکمت اسلامی-نقش و جایگاه هنر در پیشرفت و توسعه فرهنگی-نمود مضامین قرآنی در جلوه‌های بصری هنر و معماری اسلامی-تجلی تفکر شیعی درهنر، معماری و شهرسازی-جهانی شدن و چالش های هنر، معماری و شهرسازی اسلامی

شاخص هاي پذيرش مقاله

1- محتواي مقاله از نظر فني و نوآوري
2- وضوح و مستدل بودن ايده و روش تحقيق
3- استفاده از مراجع معتبر داخلي و خارجي
4- انتخاب واژه هاي كليدي مناسب
5- رعايت دستورالعمل تهيه مقاله
6- كسب حدنصاب امتياز از داوران
مقالات به صورت فارسی در کنفرانس قابل دریافت خواهد بود:
فرمت مقالات به زبان فارسی را از لینک زیر می توانید دریافت نمایید. شرکت کنندگان محترم خواهشمند است فرمت مقالات خود را دقیقاً مطابق الگوی ارائه شده تغییر دهید. با رعایت دقیق فرمت مقالات ما را در ارائه خدمات هر چه بهتر و سریعتر یاری فرمایید. برای تغییر فرمت مقاله خود به فرمت کنفرانس کافی است فایل ورد ضمیمه شده در لینک زیر را دانلود نموده و مطالب مقاله خود را در آن کپی نمایید. قبل از کپی دقت کنید که نوع فونت، اندازه فونت و ... در هر بخش از الگو به چه صورت است و مقاله خود را با آن تنظیم نمایید. با توجه به استفاده گسترده از نرم افزار Word فایل ارسالی فقط به صورت word ارسال گردد

دبیرخانه کنفرانس

آدرس دبیرخانه : تهران، میدان انقلاب، ابتدای خیابان اردیبهشت، بن بست شهرزاد، پلاک 6، طبقه 3، واحد 5,معاونت تحقیقات و فناوری,دبیرخانه کنگره
وب سایت کنگره: www.IACAR.ir
ایمیل کنگره: IACAR.info@gmail.com
تلفن: 66958112-021
فکس: 66958112-021

تاریخ های مهم

تاریخ برگزاری همایش :
29 لغایت 30 آبان ماه 1393
آخرین مهلت ارسال اصل مقالات :
21 آبان ماه 1393
آخرین مهلت ثبت نام در همایش :
30 آبان ماه 1393

منبع : http://iacar.ir/fa/

پ.ن جهت کسب اطلاعات بیشتر به منبع مراجعه کنید

holooooooo

کاربر ممتاز
با عرض سلام،
میخواستم یه تشکر ویژه از آقایون وخانم های مدیر تالار مهندسی معماری داشته باشم،

واقعا از هیچ تلاشی برای این تالار مضایقه نمیکنن،
و علی رغمه وجود تعداد بیشماری از تایپیک ها در این تالار، در اسرع وقت به مشکلات به وجود آمده رسیدگی کرده، وسعی در بهبود نظم و مقررات تالار دارن،
امیدوارم خداوند اجر تمام زحماتتون رو بهتون بده....
بسیار بسیار ممنونم....
:gol:
ببخشید اینجا هم پستمو تکرار کردم، خواستم کاربران این تالار هم ببینن پستمو :redface:

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
سمینار تکنیکهای مدلسازی حرفه ای معماری 3Ds Max/شیراز 18 آذر/ مهندس محبوبی

سمینار تکنیکهای مدلسازی حرفه ای معماری 3Ds Max/شیراز 18 آذر/ مهندس محبوبی

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=226773&d=1416682160

سمینار رایگان تکنیک های مدلسازی حرفه ای معماری نرم افزار تری دی مکس

• تکنیک ساخت احجام پیچیده معماری مانند آثار زاها حدید و پاتریک شوماخر و ...
  • تکنیک ساخت احجام پارامتریک و فراکتال
  • ساخت انواع مبلمان و تزئینات معماری
  • ساخت قطعات صندلی مانند بدنه اتومبیل
  • معرفی مدلسازی سیستم ذرات
شیراز - قصرالدشت - چهارراه زرگری - ساختمان دیباگران
سه شنبه 18 آذر 93
توسط: مهندس فرید محبوبی

پیوست ها

• 10676253_878221802212587_141189590854278401_n.jpg
    10676253_878221802212587_141189590854278401_n.jpg
    47 کیلوبایت · بازدیدها: 0

DDDIQ

مدیر ارشد
عضویت در " جامعه معماران ایران "

عضویت در " جامعه معماران ایران "

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=226782&d=1416684255​

معماران ایرانی، به جامعه معماران ایران بپیوندید
سالها بود که جای خالی نهادی مستقل که معماران ايراني را نمايندگي کرده و مدافع حقوق صنفي آنان باشد , احساس مي شد. حدود ده سال پيش عده اي از معماران ايران پيش قدم شده و بدين منظور جامعه مهندسان معمار ايران را تاسيس کردند که علاوه بر ثبت قانوني و اخذ مجوزهاي حقوقي مربوطه، در تاسيس خانه هنرمندان ايران شرکت کرد و به عنوان يکي از گروه هاي تشکيل دهنده آن به رسميت شناخته شد. هم چنين اين تشکل به عنوان تنها نماينده معماران ايران به عضويت اتحاديه جهاني معماران (UIA) درآمد. متاسفانه به دليل پاره اي مشکلات مدتي فعاليت اين تشکل متوقف شد ولي اکنون با بر طرف شدن مشکلات و موانع، هيئت موسس جامعه مهندسان معمار ايران برآنند تا با برگزاري مجمع عمومي و انتخابات هيئت دبيران، مقدمات رسيدن اين تشکل به جايگاه واقعي خود را فراهم آورند.
لذا از کليه معماران ايران دعوت مي شود تا با ثبت نام در جامعه مهندسان معمار ايران و شرکت در انتخابات هيئت دبيران که روز 15 آذر ماه ساعت 17در خانه هنرمندان ايران برگزار مي شود در پايه گذاري يک نهاد صنفي قدرتمند براي همه معماران ايران سهيم باشند.
براي دريافت فرم عضويت رايگان يا اعلام کانديداتوري با دبير خانه جامعه مهندسان معمار ايران واقع در خانه هنرمندان تماس بگيريد. برای ثبت نام تنها کافی است فرم ثبت نام را پر کرده و همراه با کپی مدرک تحصيلی خود (حداقل کارشناسی) به دبيرخانه ارسال فرماييد. هيچ گونه حق عضويتی دريافت نمی شود.

از کليه معماران ايران دعوت مي شود تا با ثبت نام در جامعه مهندسان معمار ايران و شرکت در انتخابات هيئت دبيران که روز 15 آذر ماه ساعت 17در خانه هنرمندان ايران برگزار مي شود در پايه گذاري يک نهاد صنفي قدرتمند براي همه معماران ايران سهيم باشند.
براي دريافت فرم عضويت رايگان يا اعلام کانديداتوري با دبير خانه جامعه مهندسان معمار ايران واقع در خانه هنرمندان تماس بگيريد. برای ثبت نام تنها کافی است فرم ثبت نام را پر کرده و همراه با کپی مدرک تحصيلی خود (حداقل کارشناسی) به دبيرخانه ارسال فرماييد. هيچ گونه حق عضويتی دريافت نمی شود.

تلفن: 88317486-021
نمابر: 88319389-021
پست الکترونیک: memaraneiran@gmail.com

پیوست ها

• 10649908_10152910998558824_1638110450957922909_n.jpg
    10649908_10152910998558824_1638110450957922909_n.jpg
    40.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

setayesh_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
هفتمین جلسه از سلسله گفتگوهای معمارانه موسسه تهران در سال ۱۳۹۳

معمار مدعو : علی کرمانیان
موضوع : ۲۳ سال تمرین متفاوت، تجربه یکسان
اعضای پنل گفتگو: ایرج کلانتری، بهرام کلانتری، حمید ناصرنصیر، نشید نبیانزمان : ۵ شنبه ۶ آذر، ساعت ۳ تا ۶ بعد از ظهر
مکان : باغ موزه قصر (خیابان شریعتی، خیابان پلیس، میدان پلیس)
ورود برای عموم آزاد است

آخرین ویرایش:

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دومین نشست از سلسله نشست های پژوهشی ماسوله

دومین نشست از سلسله نشست های پژوهشی ماسوله

دومین نشست از سلسله نشست های پژوهشی ماسوله برگزار می گردد.

موضوع نشست :
معماری خانه

هیات علمی نشست:
دکتر حسین سلطان زاده، دکتر نیکروز مبرهن شفیعی، دکتر مهدی رئیس سمیعی، دکتر علیرضا قلی نژاد؛

با ارایه مقالات توسط :
دکتر احسان دانشیار، دکتر مژگان خاکپور، دکتر مریم ارمغان؛

زمان:
پنج شنبه، 20 آذر ماه

مکان:
ماسوله، کتابخانه شهر تاریخی

منبع