نمی دونم چرا ملت اینطورین؟؟؟

Parsi.Eng

عضو جدید
[h=6]من نمیدونم این ملت چرا تا به سطل آشغال میرسن یاد تمرین بسکتبال می افتن ....
تازه عجیـــــــــــــــــــــــــــ
ــــــب بی استعدادن[/h]

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو اگه تاپیک نزنی کسی چیزی نمیگه ها
اتفاقا به موضوع خیلی خوبی هم اشاره کرد... راست می گه... خب بابا کرایه راه ازمون نمی خوان اگه دو قدم بریم جلو زباله رو بندازیم تو سطل

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیدم طرف سه چهار بر می داره امتحان میکنه
فکر کردن مسابقات NBA

واقعا؟! اخــــــــــــه بیچاره ارزو داشته حتما!

اونایی که من دیدم در سطح تمرینی بودن پس!:razz: مینداختن گل نمیشد میرفتن! شاید فکر کردن نوبته نفره بعدی برداره امتحان کنه!:surprised::biggrin:

Parsi.Eng

عضو جدید
واقعا؟! اخــــــــــــه بیچاره ارزو داشته حتما!

اونایی که من دیدم در سطح تمرینی بودن پس!:razz: مینداختن گل نمیشد میرفتن! شاید فکر کردن نوبته نفره بعدی برداره امتحان کنه!:surprised::biggrin:
این یکی از تفریحات شاد ما دانشجواا تو خوابگاه بود:biggrin:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که بسکتبالمون خوبه:D
یادم میاد واستاده بودیم تو ایستگاه اتوبوس دوستمون پرید سه تا دلستر خرید آورد از اینایی که باز کردنی صدا میده تیکچش :surprised:ما اینارو خوردیمو همون موقع هم اتوبوس اومد با جمعیت توش
منو اون یکی رفیقم از چندمتری قوطی دلسترو پرت کردیم تو سطل آشغالو و انگار جاییرو فتح کردیم پریدیم تو اتوبوس که اونیکی هم بیاد.آقا اینم فیلــــــــــم قوطیرو پرت کرد افتاد کنار سطل اشغال.برگشت بیاد دید ملت دارن نیگا میکنن بدجوررررررر ،برگشت قوطیرو برداشت دوباره بندازه تو سطل آشغال از ده سانتی انداخت در کمال ناباوری قوطی رو لبه سطل آشغال 4 تا چرخ زد افتاد بیرون.یَک قیافش باحال شده بود کم مونده بود کلشو بکوبه به دیوار.:biggrin:
ملتم تو اتوبوس هر هر خنده را انداختن

Parsi.Eng

عضو جدید
ما که بسکتبالمون خوبه:D
یادم میاد واستاده بودیم تو ایستگاه اتوبوس دوستمون پرید سه تا دلستر خرید آورد از اینایی که باز کردنی صدا میده تیکچش :surprised:ما اینارو خوردیمو همون موقع هم اتوبوس اومد با جمعیت توش
منو اون یکی رفیقم از چندمتری قوطی دلسترو پرت کردیم تو سطل آشغالو و انگار جاییرو فتح کردیم پریدیم تو اتوبوس که اونیکی هم بیاد.آقا اینم فیلــــــــــم قوطیرو پرت کرد افتاد کنار سطل اشغال.برگشت بیاد دید ملت دارن نیگا میکنن بدجوررررررر ،برگشت قوطیرو برداشت دوباره بندازه تو سطل آشغال از ده سانتی انداخت در کمال ناباوری قوطی رو لبه سطل آشغال 4 تا چرخ زد افتاد بیرون.یَک قیافش باحال شده بود کم مونده بود کلشو بکوبه به دیوار.:biggrin:
ملتم تو اتوبوس هر هر خنده را انداختن
دمت گرم خیلی با حال بود:biggrin: