نمی دونم چرا اینجوری شدم ؟

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام..
نمی دونم برا شما هم پیش میاد یا نه ؟
.
.
اما من وقت فورجه امتحاناتم که میشه ... همه طرح ها و برنامه های شومصد ساله ام یادم میاد و بهشون فکر میکنم....و حس درس خوندن از سرم میپره ...
فردا هم امتحان دارم ....
.
.
همیشه موقع امتحانات پایان ترم ... فکرم به حاشیه میره ..
شمام اینطوری هستین ؟
چیکار میکنین ؟

Hadi-Hashemi

عضو جدید
سلام..
.
.
اما من وقت فورجه امتحاناتم که میشه ... همه طرح ها و برنامه های شومصد ساله ام یادم میاد و بهشون فکر میکنم....و حس درس خوندن از سرم میپره ...
فردا هم امتحان دارم ....
.
.
شمام اینطوری هستین ؟
چیکار میکنین ؟

عین منی خدا وکیلی :D

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم همینطورم.............حالا روزای عادی اصلا خواب ندارم ها ولی تا جزوه رو دستم میگیرم چشمام روی هم میره:D
چند روز پیش یه اس برام اومد در این رابطه:
من نمیدونم این درس خوندن چی داره که تا میخوای دو کلمه درس بخونی خاطرات دوران مهدکودک اونم با وضوح HD
یادت میاد.........

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم همینطورم.............حالا روزای عادی اصلا خواب ندارم ها ولی تا جزوه رو دستم میگیرم چشمام روی هم میره:D
چند روز پیش یه اس برام اومد در این رابطه:
من نمیدونم این درس خوندن چی داره که تا میخوای دو کلمه درس بخونی خاطرات دوران مهدکودک اونم با وضوح HD
یادت میاد.........
.
.
همدردیم ...
.
.
کسی روشی سراغ داره که اینجوری نریم تو حاشیه ؟

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواب بهترین روش
دقیقا موافقم!
من امروز سیالات داشتم!تازه دیشب یادم افتاد درس بخونم!یه نگاه کردم به جزوه دیدم نمیرسم خیلیه!بستمش و زود تر از همیشه خوابیدم!صبحم با اعتماد بنفس کامل رفتم سر جلسه دو تا سوالم ننوشتم استادم بهم گفت نمره ت خیلی خوووب میشه!!!نه اینکه مسخره کرده باشه ها!کاملا جدی بود...اینه دیگه...

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا موافقم! من امروز سیالات داشتم!تازه دیشب یادم افتاد درس بخونم!یه نگاه کردم به جزوه دیدم نمیرسم خیلیه!بستمش و زود تر از همیشه خوابیدم!صبحم با اعتماد بنفس کامل رفتم سر جلسه دو تا سوالم ننوشتم استادم بهم گفت نمره ت خیلی خوووب میشه!!!نه اینکه مسخره کرده باشه ها!کاملا جدی بود...اینه دیگه...
. . من میدونم .نشستی بغل یه زرنگ ..همه رو از روش کپی کردی ...ههههههه

nasim sh

عضو جدید
khob malume manam kole termo dars bekhonam shabe emtehan hesesh nayad beram emtehan bedam nomreye khob migiram

!AnGel!

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم مثه توم

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا موافقم!
من امروز سیالات داشتم!تازه دیشب یادم افتاد درس بخونم!یه نگاه کردم به جزوه دیدم نمیرسم خیلیه!بستمش و زود تر از همیشه خوابیدم!صبحم با اعتماد بنفس کامل رفتم سر جلسه دو تا سوالم ننوشتم استادم بهم گفت نمره ت خیلی خوووب میشه!!!نه اینکه مسخره کرده باشه ها!کاملا جدی بود...اینه دیگه...
خدا شانس بده...........
من که میخونم بازم امتحان رو خراب میکنم چه برسه به اینکه نخونم...............

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته این تاپیک برای طنزه، ولی از بچگی عادت کردم که هیچقوت درس نمیخونم!!! همیشه اون چیزی که سر کلاس یاد گرفتم رو توضیح دادم و همیشه هم نمره ام رو 18 به بالا بوده!!....

درس های سخت مثل زیاضی و اینا،نیاز به خوندن مثلا 2 ساعت دارن....به همین سادگی!

anise b

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان داری تو ستاد ضدروحیه سازی کار میکنی

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته این تاپیک برای طنزه، ولی از بچگی عادت کردم که هیچقوت درس نمیخونم!!! همیشه اون چیزی که سر کلاس یاد گرفتم رو توضیح دادم و همیشه هم نمره ام رو 18 به بالا بوده!!.... درس های سخت مثل زیاضی و اینا،نیاز به خوندن مثلا 2 ساعت دارن....به همین سادگی!
. . خداییش خودت یکبار پستت رو بخون... ببین روش فکر کن ....

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
. . من میدونم .نشستی بغل یه زرنگ ..همه رو از روش کپی کردی ...ههههههه
نه به جان خودم!واسه ما افت داره...!!!:دی
khob malume manam kole termo dars bekhonam shabe emtehan hesesh nayad beram emtehan bedam nomreye khob migiram
ای بابا...لو دادی چرا؟!...
. . خداییش خودت یکبار پستت رو بخون... ببین روش فکر کن ....
:biggrin:موافقم!

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا شانس بده...........
من که میخونم بازم امتحان رو خراب میکنم چه برسه به اینکه نخونم...............
نمیدونم چرا من اینجوریم...امتحانی که نمیخونم و بهتر میدم انگار!!!البته دم دکتر مختاریان هم گرم!خوب هوامونو داره!

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا من اینجوریم...امتحانی که نمیخونم و بهتر میدم انگار!!!البته دم دکتر مختاریان هم گرم!خوب هوامونو داره!
. . . من هنوز شیفته ی اُون اِمضاء تم .... خیلی تو کَفــ شَم ...

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
باهات همدردی میکنم اساسی
یعنی فقط 2 ساعت قبل از امتحانو به طور مفید درس میخونم وبازدهیه مغزم تو شرایط فورس ماژور بالاتره:D

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام..
.
.
فردا هم امتحان دارم ....
.
.
شمام اینطوری هستین ؟
چیکار میکنین ؟
این بلا ها قبلا سر منم میومد. به پیشنهاد استاد مشاور همیشه میرم تو کتابخونه و درسامو اونجا میخونم. هم یادم میمونه و هم از خوندنشون لذت میبرم.

nasim sh

عضو جدید
baba in karaye shoma vase dorane dabirestan bod.to daneshgah ke nomre hat asasi omad paeen on moghe fekresh miyofti

• Like
واکنش ها: ayja