نمی دونم تکراریه یا نه!!!!!شغل شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چیکار می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aminrokh

عضو جدید
یکم درباره زندگیتون البته اگه دوست دارید حرف بزنید.

من درسم تمام شده.سربازی ام رفتم 1ماهو نیمه تمام شده. درحال حاضر بیکارم ودنبال کار می گردم

شما چطور دوستان؟؟

rahimsaei

عضو جدید
من درسم تموم نشده، سربازی هم نرفته ام ، در حال حاضر دانشجو هستم . انشالله یک ترم دیگه اگه خدا بخواهد ، فارغ التحصیل خواهم شد.

aminrokh

عضو جدید
من ترم دوم ارشدم:)
من پارسال خیلی خوندم رتبم شد 2500 دیگه ارشد قبول نشدم.(دولتی)
انشا ا... موفق باشید.من خیلی به رشتم علاقه دارم ولی نتونستم قبول بشم.فکرآزادم اصلا نمیکنم.آزاد میتونستم قبول بشم ولی امتحان ندادم

aminrokh

عضو جدید
من درسم تموم نشده، سربازی هم نرفته ام ، در حال حاضر دانشجو هستم . انشالله یک ترم دیگه اگه خدا بخواهد ، فارغ التحصیل خواهم شد.
موفق باشی
به ارشد چقدر فکر میکنی؟؟؟
چه گرایشی هستی؟
؟

mehdi 59

اخراجی موقت
سلام منم ترم4 کارشناسی مهندسی پتروشیمی هستم وخدمتم هم چندسال پیش رفتم قبلا هم برق قدرت خوندم قبل از خدمت الان یه رشته دیگه میخونم ودر حال حاضر شاغل نیروگاهم وهمچنین طراح وتعمیر کار واجرا کننده اسانسور وجرثقیل سقی وبالابر برا ی ساختمانها وکارگاها وکارخانجاتم ومجرد اگر کسی در مورد اسانسور وجرثقیل وبالابرسوالی داشت بااین شماره در خدمتشونم 09132003203کاری داشت باهام تماس بگیرید در خدمتم

simiar

عضو جدید
فکر می کنم من جزو پیرمردای باشگاهم.

سال 77 فارغ التحصیل شدم ، یک بار آزاد قبول شدم که ترم اول انصراف دادم و یک بار
هم دولتی که البته ترم دوم اخراج شدم .

12 سال سابقه دارم و الان هم یه شرکت ساختمانی دارم و پیمانکارم و از کارم راضیم.

حالا این اطلاعات به چه دردی می خوره؟!!

aminrokh

عضو جدید
فکر می کنم من جزو پیرمردای باشگاهم.

سال 77 فارغ التحصیل شدم ، یک بار آزاد قبول شدم که ترم اول انصراف دادم و یک بار
هم دولتی که البته ترم دوم اخراج شدم .

12 سال سابقه دارم و الان هم یه شرکت ساختمانی دارم و پیمانکارم و از کارم راضیم.

حالا این اطلاعات به چه دردی می خوره؟!!
موفق باشی دوست عزیز.مرسی.
من یه خورده چون بیکارم افسردگی گرفتم.گفتم ببینم وضعیت باشگاه چطوره.

aminrokh

عضو جدید
سلام منم ترم4 کارشناسی مهندسی پتروشیمی هستم وخدمتم هم چندسال پیش رفتم قبلا هم برق قدرت خوندم قبل از خدمت الان یه رشته دیگه میخونم ودر حال حاضر شاغل نیروگاهم وهمچنین طراح وتعمیر کار واجرا کننده اسانسور وجرثقیل سقی وبالابر برا ی ساختمانها وکارگاها وکارخانجاتم ومجرد اگر کسی در مورد اسانسور وجرثقیل وبالابرسوالی داشت بااین شماره در خدمتشونم 09132003203کاری داشت باهام تماس بگیرید در خدمتم
مشاا... به شما.
موفق باشی خیلی خوشحال شدم.
برای من هم دعا کنید که یه کاری گیر بیارم.

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم کارشناسیکامپیوترمو تو 7 سال گرفتم.چون 3 بار دانشگاهمو عوض کردم و از اولش همزمان با درس کار هم میکردم یخورده طول کشید تا تمومش کنم.
فعلا هم قصد ادامه ندارم.
غیر رسمی 8 سال سابقه کار دارم ولی فقط 5 سالش رسمی هست.الام مدیر خدمات یک شرکت خدمات کامپیوتری هستم که عمده فعالیتمون اجرا و نگهداری شبکه های کامپیوتری هستش.
مجردم و فعلا دارم میگذرونم.اگه بتونم تصمیم دارم برای کار و ادامه زندگیم ایران رو ترک کنم.
فعلا همین

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم دانشجوم. تا حالام سر كار نرفتم.
خب اوناي كه كار دارن واسه بقيه اگه ميتونن تو رشته خودشون واسه بقيه كار دست و پا كنن...

aminrokh

عضو جدید
سلام منم دانشجوم. تا حالام سر كار نرفتم.
خب اوناي كه كار دارن واسه بقيه اگه ميتونن تو رشته خودشون واسه بقيه كار دست و پا كنن...
بابا ایول به توووووووو.چرا به ذهن خودم نرسید؟؟؟؟؟؟؟
راست میگه دیگه .من خیلی پسر خوبیم .وجدانا یکی برام کار جور کنه .ولی فقط تو استان فارس باشه.حقوقشم تا500 باشه راضیم برای شروع
.
با ایمیلم تماس بگیرید.

AVINA

عضو جدید
راست میگه دیگه .من خیلی پسر خوبیم .وجدانا یکی برام کار جور کنه .ولی فقط تو استان فارس باشه.حقوقشم تا500 باشه راضیم برای شروع
.
با ایمیلم تماس بگیرید.
ماشینمون خراب شد ایمیل بزنیم بهتون؟
باشه

haunt

عضو جدید
منم که درسم تموم کردم . رشتم مهندسی نیست علوم آزمایشگاهی خوندم . دیدم کار پیدا نمی شه .
کافی شاپ زدم و خودم ادارش میکنم . آخه مدرکشو داشتم . فکر نکنید خیلی بزرگما 25 سالمه همش . :D:D:D
دیگه عرض به خدمت شما دوستان گرامی . اگر بشود میخواهیم از ایران برویم .

AVINA

عضو جدید
البته من فوق دیپلمم مکانیک خودرو هست ناپیوسته رفتم سیالات.
ولی بهت قول نمیدم بتونم درستش کنم.به ما در حد پیکان یاد دادن .
:)
ما ماشین کوچیکمون هواپیماست داداش
البته اهل سقوط نیستااااا
.
داداش خودم مکانیک میخونه...نتونست حتما مزاحم میشیم

aminrokh

عضو جدید
سلام کاکو شیرازی
فکر بعد رو بعدا میکنیییییییییییم
فعلا به فکر پرواز به آن سو هستییییییییم
یه وقتی پرواز کنسل نشه!!!!!!!!!!!!!!
از حالا باید فکر بعد باشی نه وقتی که بعد رسید تازه بگی چیکار کنم
.

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط یه توصیه به شما که دنبال کار با حقوق کافی میگردید دارم

اگر حداقل 4 سال وقت و هزینه کردید تا مدرک بگیرید،یکسال هم وقت و هزینه بگذارید تا در کاری که دوست دارید تجربه پیدا کنید و کارفرماتون رو مجاب کنید که توانایی کار رو دارید(البته اگرمستقل و سرمایه دار هستید قضیه فرق میکنه).به شما قول میدم اگه کمی صبر و تحمل داشته باشید و از مدرک دانشگاهیتون انتظار معجزه نداشته باشید میتونید یک شغل خوب پیدا کنید.

AVINA

عضو جدید
منم که درسم تموم کردم . رشتم مهندسی نیست علوم آزمایشگاهی خوندم . دیدم کار پیدا نمی شه .
کافی شاپ زدم و خودم ادارش میکنم . آخه مدرکشو داشتم . فکر نکنید خیلی بزرگما 25 سالمه همش . :D:D:D
دیگه عرض به خدمت شما دوستان گرامی . اگر بشود میخواهیم از ایران برویم .
بزنم به میز همه دارن میپرن

simiar

عضو جدید
راست میگه دیگه .من خیلی پسر خوبیم .وجدانا یکی برام کار جور کنه .ولی فقط تو استان فارس باشه.حقوقشم تا500 باشه راضیم برای شروع.
با ایمیلم تماس بگیرید.
مدت کمیه که بیکارین ، پیشنهاد می کنم اصلاً به حقوق حساس نباشین و اگه حقوقش کمتر از 500 هم باشه قبول کنین . مهم اینه کار کردن و راه پول دراوردن رو یاد بگیرین .

AVINA

عضو جدید
یه وقتی پرواز کنسل نشه!!!!!!!!!!!!!!
از حالا باید فکر بعد باشی نه وقتی که بعد رسید تازه بگی چیکار کنم
.
منظورم تصمیم راجب ادامه تحصیل بود
آخه شرایطم معلوم نیست
اگه بمونم و بیکار باشم..ادامه میدم(آی قبول میشم هییییییییییییییییییی)

aminrokh

عضو جدید
ما ماشین کوچیکمون هواپیماست داداش
البته اهل سقوط نیستااااا
.
داداش خودم مکانیک میخونه...نتونست حتما مزاحم میشیم
هواپیما که خیلی سادست.من گفتم یه وقت ژیان نباشه که اصلا سردر نمیارم.شاید بوقش خرابه که خوب کار نمیکنه

aminrokh

عضو جدید
مدت کمیه که بیکارین ، پیشنهاد می کنم اصلاً به حقوق حساس نباشین و اگه حقوقش کمتر از 500 هم باشه قبول کنین . مهم اینه کار کردن و راه پول دراوردن رو یاد بگیرین .
مرسی از راهنماییتون.آره اگه رو حقوق حساس باشم خیلی سخت کار گیرم میات.بنظر شما 12ساعت کار ماهی 500 خوبه؟؟؟ یک کارخونه خصوصیه ها .بهم پیشنهاد شده.
12ساعت خیلیه.7تا7.کی بیام خونه؟؟؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از راهنماییتون.آره اگه رو حقوق حساس باشم خیلی سخت کار گیرم میات.بنظر شما 12ساعت کار ماهی 500 خوبه؟؟؟ یک کارخونه خصوصیه ها .بهم پیشنهاد شده.
12ساعت خیلیه.7تا7.کی بیام خونه؟؟؟

500 برای 12 ساعت در روز اونم برای کسی که تجربه نداره عالیه
من جای تو بودم با کله میرفتم!