نظرتون راجبه این که میگن دانشگاه آزادی هی بیسوادن چیه؟

anishtain_bahosh

عضو جدید
این روزها این فکر بیش از همه ناراحتم میکنه که چرا با وجود این همه عاشق علم امکانات باید به گونه ای محدود باشه که به جای اینکه زمان رو به مباحثه علمی اختصاص بدیم به ناچار باید صرف اثبات کارا بودن یا نبودن دانشگاه کنیم....از هم دلخور شویم....و با حرف هامون همدیگه رو برنجونیم.....چی عاید کی میشه؟؟؟................سکوتتتتتتتتتتتتتت!:razz::razz::razz:

AmiR_112

عضو جدید
من خودم ازاد میخونم اقا امیرچرا از روی احساسات حرف میزنی قبول کن که دانشگاه چرتی داریم واساتید هم چرت ترولی نه همشون
بیشترسواد اساتید این دانشگاه در حدزیر دیپلمه به خدا نمیدونم چه جوری استاد شدن
البته دولتی هاهم چنان اش دهن سوز ی هم نیستن
وضع تو2تا دانشگاهها خرابه

حرفتون خیلی خنده داره

الان معلم های دبستان حداقل فوق دیپلم وبعضافوق لیسانس هستند!!
دانشگاه داریم تا دانشگاه!!!!!!
هرچند تو هیچ کدومشون استاد با سطح سواد زیر دیپلم پیدا نمیشه!!!!!

eng_mostafa.s

عضو جدید
دانشگاه آزادی که میزان استاد تمامش 3 برابر دانشگاه دولتیه و مقالات ISI و مقام های بین المللی از دانشگاه دولتی داره زیادتر میشه کجاش می تونه دانشجو بی سواد بده بیرون؟
برید ببینید کدوم دانشگاه درس خوندید و خودتون چیکاره بودید بقیه را زیر سوال نبرید

anishtain_bahosh

عضو جدید
دوستان عزیز و محترم گرچه پاسخ بعضی دوستان منطقی به نطر نمیاد و صرفا احساساتی پاسخ می دهند اما جواب تند شما نیز شایسته نیست لطفا به نظرات همدیگه احترام بگذاریم و بدون توهین به هم اظهار نظری کنیم که اگه دیگران هم همون نظر رو راجع به خودمون مطرح کنند برامون پسندیده باشه و بهمون بر نخوره!!!ممنون ممنون ممنون.....

Setareh_madness

عضو جدید
ایووول! اصلاً به نظر هاوارد و MIT هم در برابر آزادیا بی سوادن، موافقی؟
کاشکی میشد مارو توی دانشگاه آزاد هم راه میدادن! حیف که اون قدر پول ندارم وگرنه از جرگه بیسوادا میومدم توی نوابغ ولی حالا مجبورم ارشد رو بجای آزاد برم هاروارد تا آزادیایی که سوادشون در حد آزاد نیست بتونن بیان سراسری!!

میخواستی داشته باشی تو بری امریکا امریکا کجا بره؟

maaoskoui

عضو جدید
شما ها شاید سنتون قد نده
این مسخره بازیا از اون موقع شروع شد که گفتن بدون دیپلم هم دانشجو قبول میکنیم.
این فکر کدوم نابغه بود نمیدونم ولی گند زد به هرچی اعتبار بوده و نبوده مردم.

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این شایعه سازی هارا نکنید زشتههههههههههههههههههههههههههههه

920789

عضو جدید
دوستان عزیز این مهم نیست که کجا درس بخونی این مهمه که چقدر سواد داری ،(البته نه سواد انتگرالی که وقتی بری برای مصاحبه یا کار بگند عمو جون شما برو انتگرالهات رو بگیر بعد بیا )در آخر اون مدرکی رو که می گیری همون ارزش رو داره که اون یکی مدرک داره یعنی هر دو تاشون یک تیکه کاغذنذ ،مهم اینه که چقدر بلدی.

وقتی هم مهم اینه که چقدر بلدی ،یعنی چقدر از استاد کار کشیدی ،چقدر کتاب خوندی و چقدر تجربه کسب کردی ،پس با این شرایط فکر نمی کنم آزاد و دلتی فرقی داشته باشند.

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
دروس که یکی هس تقریبا
اما دانشگاه های دولتی سخت گیری بیشتره بعضا و ورود به دانشگاه دولتی هم اسون نیس
دانشگاه آزاد مشکلش اینه که شهریه کمی میگیره
شهریه که تو کل دانشگاه های امریکا دریافت میشه 1000 میلیون دلار هس یعنی برابر کل GDP ایران
عملا علم ودانشو بی اعتبار کرده
دانشگاه های دولتی هم خورده به ته دیگ شبانه رو راه انداخته
دانشگاه آزاد محفلی هس واسه پول در آوردن و میلیارد شدن عده ای پول دوست
صحبت مقاله و از این جور حرفا هم دیگه مسخره س که بخای دانشگاهو باهاش بسنجی
اگه به مقاله بود پس چرا داریم روز به روز پس رفت میکنیم

anishtain_bahosh

عضو جدید
دروس که یکی هس تقریبا
اما دانشگاه های دولتی سخت گیری بیشتره بعضا و ورود به دانشگاه دولتی هم اسون نیس
دانشگاه آزاد مشکلش اینه که شهریه کمی میگیره
شهریه که تو کل دانشگاه های امریکا دریافت میشه 1000 میلیون دلار هس یعنی برابر کل GDP ایران
عملا علم ودانشو بی اعتبار کرده
دانشگاه های دولتی هم خورده به ته دیگ شبانه رو راه انداخته
دانشگاه آزاد محفلی هس واسه پول در آوردن و میلیارد شدن عده ای پول دوست
اگه به مقاله بود پس چرا داریم روز به روز پس رفت میکنیم

دانشگاه آزاد مشکلش اینه که شهریه کمی میگیره ===>>دوست عزیز همین الان به اندازه کافی گرون هست شما دیگه بیخیال شو لطفا:redface:
عملا علم ودانشو بی اعتبار کرده==> در خیلی دانشگاههای دولتی نیز سراغ داریم که حیثیتی برای علم باقی نگذاشته اند لین موضوع به اسم دانشگاه بر نمی گرده به هزار و یک دلیل بر می گرده که شما هزارتاش رو میدونی یکیشم من مثال میزنم بی انگیزه گی.....همه چه استاد چه دانشجو-چه دولتی چه آزاد....پس لطفا فقط به دانشگاه های پولی برچسب نزنیم....اونها که آزاد درس می خونن هم دانشجو هستند و به همین یک دلیل که اونقدر برای دانش ارزش قایل شدن که حاضر شدن هزینه های گزاف دانشگاه رو متقبل بشن...قابل احترام هستند....:cool:
اگه به مقاله بود پس چرا داریم روز به روز پس رفت میکنیم ====> با این حرفتون موافقم;)

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه آزاد مشکلش اینه که شهریه کمی میگیره ===>>دوست عزیز همین الان به اندازه کافی گرون هست شما دیگه بیخیال شو لطفا:redface:
عملا علم ودانشو بی اعتبار کرده==> در خیلی دانشگاههای دولتی نیز سراغ داریم که حیثیتی برای علم باقی نگذاشته اند لین موضوع به اسم دانشگاه بر نمی گرده به هزار و یک دلیل بر می گرده که شما هزارتاش رو میدونی یکیشم من مثال میزنم بی انگیزه گی.....همه چه استاد چه دانشجو-چه دولتی چه آزاد....پس لطفا فقط به دانشگاه های پولی برچسب نزنیم....اونها که آزاد درس می خونن هم دانشجو هستند و به همین یک دلیل که اونقدر برای دانش ارزش قایل شدن که حاضر شدن هزینه های گزاف دانشگاه رو متقبل بشن...قابل احترام هستند....:cool:
اگه به مقاله بود پس چرا داریم روز به روز پس رفت میکنیم ====> با این حرفتون موافقم;)
موافقم!
میسی.

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون من هم ازاد درس خوندم هم دولتی پس میگم که دانشجویان دانشگاه آزاد بی سواد نیستن به هیچ وجه .
مشکل بی سوادی هم مربوط میشه به دانشجویان هم به دانشگاه اما بیشترش برمیگرده به اساتید دانشگاه که به نظر من نه اساتید دانشگاه آزاد بدرد می خورن نه دولیت و اون هم دلیل داره و دلیلش اینکه با حقوق بسیار ناچیز انتظار دارن اساتید خبره بیان و در دانشگاه تدریس کنن .

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز همین الان به اندازه کافی گرون هست شما دیگه بیخیال شو لطفا:redface:

یک ضرب المثل قدیمی هس که میگه خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو!
ببینید ما نمیتونم چیزی رو خلاف جریان جهانی اونچه که عرف جهانی هس پیش ببریم
مثال میزنم نمومش قیمت بنزین
اینا گفتن که حالا ما نفت خیز هستیم نمیشه نفتو که به مردم داد در عوضش بنزینو با قیمت نازل در اختیار مردم قرار میدیم و روی سایر اقلام هم سوبسید میدیم!
و عملا این طرح شکست خورده که هیچ کلی عقب موندگی هم بار اورده
نهایتا باید قیمت بنزین رو با کمی تولورانس نسبت به میانگین قیمت جهانیش میفروختن نه یک دهم قیمت جهانی!
میانگین هزینه تحصیل در دانشگاه ی جهان بسته به رشته های مختلف متفاوته
و رفمی که تو ایران بعنوان شهریه میگیرد اصلا قابل مقایسه نیس با میانگین جهانی
الان جمعیت زیاده جواب میده به نسل فرزند های منو شما که برسه باید 10 برابر شهریه بگیره که حداقل بودجه رو تامین کنه!
پس چرا همین الان اصلاحش نکنه؟
ثانیا سیاستی که اینا پیش گرفتن مبنی بر مقدور ساختن ادامه ی تحصیل با هزینه کم برای همه( طرح دروازه کردن درهای دانشگاه) که از نظر من هدفی جز میلیاردر شدن عده ای و علاف و مشغول کردن و امید وار نگه داشتن جوون های مردم هدفی دیگه ای نبوده( افزایش ظریفت دانشگاه های دولتی هم شاملش میشه)اگه خوب بود پیش از منو شما کشور های اروپایی و امریکا انجام میدادن....!

ثالثا هر کشوری به تعداد معینی نیروی انسانی نیاز داره
یک ساختما که می خوان بسازن شما ببین چند نفر مهندس میخواد؟ چند نفر کارگر ؟ چند نفر تکنیسین فنی؟!
بخوایم نسبتی بگیم میشه 3.10.1
اما تو ایران 1.1.10 هس!!!
واسه اینه که به ازای هر 1 دیپلمه بیکار 10 لیسانسه بیکار داریم
ایا بهتر نیس اون پدر و مادر اون پولشونو جای دیگه واسه بچشون سرمایه گذاری کنند و 4 سال وقتشو هدر ندن؟
--------------------
بنظر من وزرات علوم تحقیقات رو منحل کنن
دانشگاه ها رو هم خصوصی کنن و دانشگاه ازادو هم بردارن!

anishtain_bahosh

عضو جدید
چون من هم ازاد درس خوندم هم دولتی پس میگم که دانشجویان دانشگاه آزاد بی سواد نیستن به هیچ وجه .
مشکل بی سوادی هم مربوط میشه به دانشجویان هم به دانشگاه اما بیشترش برمیگرده به اساتید دانشگاه که به نظر من نه اساتید دانشگاه آزاد بدرد می خورن نه دولیت و اون هم دلیل داره و دلیلش اینکه با حقوق بسیار ناچیز انتظار دارن اساتید خبره بیان و در دانشگاه تدریس کنن .

این دید شما منطقی و درست است ممنون;)

s.zahra1371

عضو جدید
اصلا هم بی سواد نیستن داداش من هم کارشناسی هم ارشد آزاد خونده الانم همه دنبالشن
هرجا که باشی مهم اینه که چقدر تلاش کنی ........
همه به کاربلدی آدم نگاه میکنن نه اینکه کجا درس خوندی........

anishtain_bahosh

عضو جدید
یک ضرب المثل قدیمی هس که میگه خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو!
ببینید ما نمیتونم چیزی رو خلاف جریان جهانی اونچه که عرف جهانی هس پیش ببریم
مثال میزنم نمومش قیمت بنزین
اینا گفتن که حالا ما نفت خیز هستیم نمیشه نفتو که به مردم داد در عوضش بنزینو با قیمت نازل در اختیار مردم قرار میدیم و روی سایر اقلام هم سوبسید میدیم!
و عملا این طرح شکست خورده که هیچ کلی عقب موندگی هم بار اورده
نهایتا باید قیمت بنزین رو با کمی تولورانس نسبت به میانگین قیمت جهانیش میفروختن نه یک دهم قیمت جهانی!
میانگین هزینه تحصیل در دانشگاه ی جهان بسته به رشته های مختلف متفاوته
و رفمی که تو ایران بعنوان شهریه میگیرد اصلا قابل مقایسه نیس با میانگین جهانی
الان جمعیت زیاده جواب میده به نسل فرزند های منو شما که برسه باید 10 برابر شهریه بگیره که حداقل بودجه رو تامین کنه!
پس چرا همین الان اصلاحش نکنه؟
ثانیا سیاستی که اینا پیش گرفتن مبنی بر مقدور ساختن ادامه ی تحصیل با هزینه کم برای همه( طرح دروازه کردن درهای دانشگاه) که از نظر من هدفی جز میلیاردر شدن عده ای و علاف و مشغول کردن و امید وار نگه داشتن جوون های مردم هدفی دیگه ای نبوده( افزایش ظریفت دانشگاه های دولتی هم شاملش میشه)اگه خوب بود پیش از منو شما کشور های اروپایی و امریکا انجام میدادن....!

ثالثا هر کشوری به تعداد معینی نیروی انسانی نیاز داره
یک ساختما که می خوان بسازن شما ببین چند نفر مهندس میخواد؟ چند نفر کارگر ؟ چند نفر تکنیسین فنی؟!
بخوایم نسبتی بگیم میشه 3.10.1
اما تو ایران 1.1.10 هس!!!
واسه اینه که به ازای هر 1 دیپلمه بیکار 10 لیسانسه بیکار داریم
ایا بهتر نیس اون پدر و مادر اون پولشونو جای دیگه واسه بچشون سرمایه گذاری کنند و 4 سال وقتشو هدر ندن؟
--------------------
بنظر من وزرات علوم تحقیقات رو منحل کنن
دانشگاه ها رو هم خصوصی کنن و دانشگاه ازادو هم بردارن!

در اون کشورها سطح درآمد و هزینه تحصیل با هم همخوانی دارد....در وضع فعلی ما با اوضاع درآمد متوسط جامعه این رقم دانشگاه آزاد بسیار هم زیاد و غیر منصفانه است...
ایا بهتر نیس اون پدر و مادر اون پولشونو جای دیگه واسه بچشون سرمایه گذاری کنند و 4 سال وقتشو هدر ندن؟===>> نمی توان انتظار داشت خودمان تحصیلات عالیه داشته باشیم و برای بقیه نظریه پردازی کنیم که چون زیر ساخت مناسب برای تامین کار برای همه وجود ندارد پس بقیه درس نخونن و برن تو کارایی که مورد نیاز مملکت هست...بهر حال بخوایم نخوایم در سرزمین تایتل ها و القاب زندگی می کنیم و در این بخش با شما موافقم تاسف داره که همه تصور می کنیم یا باید دکتر بود یا مهندس تا به پول رسید ولی چاره ای هم نیس چون بجز این هم باشی وضعت معلوم نیس.....ممنون دوست عزیز از به اشتراک گذاشتن نظرتون;)

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
در اون کشورها سطح درآمد و هزینه تحصیل با هم همخوانی دارد....در وضع فعلی ما با اوضاع درآمد متوسط جامعه این رقم دانشگاه آزاد بسیار هم زیاد و غیر منصفانه است...
نظرت چیه حالا طلا هم ارزون تر از نرخ جهانی بفروشیم چونکه درامد مردم ما کمه؟!!!
این چه حرفیه میزنی برادر
ثانیا من نگفتم بالاترین نرخ جهانی رو بگیرید
گفتم میانگین نرخ جهانی رو بگیرید
بنزین تو جهان تو امریکا 2000 تومنه ( نرخ آزاد دلار) و اروپا 5000 تومن تقریبا.. تو ایران الان 700 تومن
من نگفتم بالاترین نرخ
این نرخی که الان میگیرن تو ایران خیلی کمه واسه تحصیل
منظورم از بی اعتبار کردن دانش این بود ارزش مالی دانش آموختن بی نهایته
جالبه بدونی که پذیرش دانشگاه های دولتی سال 64 در گرایش ریاضی 2000 نفر و تجربی هم 2000 نفر بوده
فرض کنیم جمعیت داوطلبین 10 برابر شده باشه نهایتا 20000 تا پذیزش باید داشته باشه تو هر گرایش که جمعا میشه 60000 نفر
اما الا با افتخار میگن 600 هزار نفر پذیرش دانشجو داریم تو کنکور سراسری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این سیستم تحصیلات عالیه که اینا پیش گرفتن محکوم به شکسته

anishtain_bahosh

عضو جدید
نظرت چیه حالا طلا هم ارزون تر از نرخ جهانی بفروشیم چونکه درامد مردم ما کمه؟!!!
این چه حرفیه میزنی برادر
ثانیا من نگفتم بالاترین نرخ جهانی رو بگیرید
گفتم میانگین نرخ جهانی رو بگیرید
بنزین تو جهان تو امریکا 2000 تومنه ( نرخ آزاد دلار) و اروپا 5000 تومن تقریبا.. تو ایران الان 700 تومن
من نگفتم بالاترین نرخ
این نرخی که الان میگیرن تو ایران خیلی کمه واسه تحصیل
منظورم از بی اعتبار کردن دانش این بود ارزش مالی دانش آموختن بی نهایته
جالبه بدونی که پذیرش دانشگاه های دولتی سال 64 در گرایش ریاضی 2000 نفر و تجربی هم 2000 نفر بوده
فرض کنیم جمعیت داوطلبین 10 برابر شده باشه نهایتا 20000 تا پذیزش باید داشته باشه تو هر گرایش که جمعا میشه 60000 نفر
اما الا با افتخار میگن 600 هزار نفر پذیرش دانشجو داریم تو کنکور سراسری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این سیستم تحصیلات عالیه که اینا پیش گرفتن محکوم به شکسته

اقتصاددان نیستم ودانش کافی در این زمینه ندارم پس سکوت میکنم اما با حرف شما نیز موافق نیستم....
600 هزار نفری که می گن --ده بیست برابر پذیرش فقط اعلام قبولی میکنن اما عملا تا 3000 بیشتر قبول نمی شن...اونهم با احتساب شبانه و غیر انتفاعی و بین الملل و......سیستم آموزشی دچار نقص های عدیده است و من هم قبول دارم...البته موضوع تاپیک ما در جهت روشن کردن ذهن هاست که بسیارند دانشجویانی که در دانشگاه های غیر دولتی درس می خونن اما بسیار توانمند هستند پس چه بهتر که با کم اهمیت جلوه دادن و توهین به دانشگاه هاشون مدارک اون عزیزان رو هم از اعتبار نینداریم...فقط همین:redface:

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
600
هزار نفری که می گن --ده بیست برابر پذیرش فقط اعلام قبولی میکنن اما عملا تا 3000 بیشتر قبول نمی شن...اونهم با احتساب شبانه و غیر انتفاعی و بین الملل
فرافکنی نکن دیداش!!
من پسردایی ایم با 39000 هزار منطقه قبول شد غیر انتفاعی شهرشون..!
----------------------------
دوست عزیز ساده میگم اگه بالا بردن سطح تحصیلات عالیه کشور با هزینه کم خوب بود پیش از من و شما اروپا و امریکا بفکرش میافتادند که 200 ساله دانشگاه و دانشجو دارن

کشور همسایمونو نگاه پاکستان
همه بیسواد اما ببین چه اقتصاد قوی داره
نفت و گاز هم نداره!!

----------
ما که کارمون تقلیده فقط از طرح جدید اموزش و پرورش واسه 12 سال تحصیلی گرفته تا طرح پزشک خانواده
تا سیستم حکومتیمون( 3 قوا)
سیستم تحصیلات عالیه مون هم بزودی میشه مثل اونا
هم عمر شما قد میده هم من حالا ببین...!

anishtain_bahosh

عضو جدید
600
فرافکنی نکن دیداش!!
من پسردایی ایم با 39000 هزار منطقه قبول شد غیر انتفاعی شهرشون..!
دوست عزیز ساده میگم اگه بالا بردن سطح تحصیلات عالیه کشور با هزینه کم خوب بود پیش از من و شما اروپا و امریکا بفکرش میافتادند که 200 ساله دانشگاه و دانشجو دارن

کشور همسایمونو نگاه پاکستان
همه بیسواد اما ببین چه اقتصاد قوی داره
نفت و گاز هم نداره!!

----------
ما که کارمون تقلیده فقط از طرح جدید اموزش و پرورش واسه 12 سال تحصیلی گرفته تا طرح پزشک خانواده
تا سیستم حکومتیمون( 3 قوا)
سیستم تحصیلات عالیه مون هم بزودی میشه مثل اونا
هم عمر شما قد میده هم من حالا ببین...!

اگه فک میکنی با گفتن این نظرات چیزی درس میشه بگو-والا سکوت کن...من سکوت رو انتخاب کردم اما شما ادامه بده امیدوارم همه چیز متحول شود....

anishtain_bahosh

عضو جدید
نوشته اصلي بوسيله navid_sixtysix

دوست عزیز اگر داری اساتید و نظام آموزشی اینجا رو با اروپا و آمریکا مقایسه میکنی...!!:biggrin: دیگه بحثی باقی نمی ماند!!!:redface: همه چیز عیان است کافی است کمی بیاندیشیم!:redface:

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه فک میکنی با گفتن این نظرات چیزی درس میشه بگو-والا سکوت کن...من سکوت رو انتخاب کردم اما شما ادامه بده امیدوارم همه چیز متحول شود....

نه با این نظرات چیزی اصلاح نمیشه
اما اگه بتونم دید اجتماعی و خودمو اطرافیان به این سمت سوق بدم که تربیت فرزند این نیست که اون راهی دانشگاه کنید
اینه که ذهن اونو عاری از دغدغه های روزمره کنیم تا در ایده ال ترین مسیر ممکن رشد, قرار بگیره
خیلی خدمت بزرگی کردم
شغل و اینده و ...فقط رشته های مهندسی و پزشکی نیس
دنیای مجسمه سازی هم هس
دنیای موسیقی هم هس
دنیای نقاشی هم هس
دنیای ورزش هم هس
.......

anishtain_bahosh

عضو جدید
نه با این نظرات چیزی اصلاح نمیشه
اما اگه بتونم دید اجتماعی و خودمو اطرافیان به این سمت سوق بدم که تربیت فرزند این نیست که اون راهی دانشگاه کنید
اینه که ذهن اونو عاری از دغدغه های روزمره کنیم تا در ایده ال ترین مسیر ممکن رشد, قرار بگیره
خیلی خدمت بزرگی کردم
شغل و اینده و ...فقط رشته های مهندسی و پزشکی نیس
دنیای مجسمه سازی هم هس
دنیای موسیقی هم هس
دنیای نقاشی هم هس
دنیای ورزش هم هس
.......

بخاطر دید زیباتون بسیار ممنون...من هم امیدوارم این اتفاق محقق شود;)

naribazi

عضو جدید
به نظر من که 80 درصد دانشگاه آزادی ها بیسواند هستند و اون 20 درصد هم رو توی دانشگاهی آزاد خوبی مثل تبریز و کرج و نجف آباد و ... میشه پیدا کرده. بقیه دانشگاه آزاد ها که ول معطلن ... 100 درصد بیسوادن

anishtain_bahosh

عضو جدید
به نظر من که 80 درصد دانشگاه آزادی ها بیسواند هستند و اون 20 درصد هم رو توی دانشگاهی آزاد خوبی مثل تبریز و کرج و نجف آباد و ... میشه پیدا کرده. بقیه دانشگاه آزاد ها که ول معطلن ... 100 درصد بیسوادن

و این دلیلتون و استنادتون برای این نظر که البته غیر واقعی هم هست چیست؟

morteza2010

عضو جدید
ازاد بجنورد

ازاد بجنورد

واقعا اگه میخوای بهت ثابت بشه یه سری به دانشگاه ازاد بجنورد بزنی بد نیست
یه مشت اثتاد دانشجوی دکترا ریختن
سوالات در حد ارشد
خدایش حق میخورم مثل ابنبات
بزودی مقاله کامل برای عزیزانی مشتاق رفتن به دانشگاه ازاد بجنورد قرار میدهم
پاریس کوچولو
البته دانشگاه ازاد بجنورد هم بیسواد هست زیاد تو این دانشگاه رابطه قبل از علم پژوهش قرار میگیره
و متاسفانه به دلیل کمبود ورودی و نداشتن درامد برای دانشگاه مدیر گروه رشته ای مثل عمران
به اساتید دستور میدهند که 70 درصد ریزش باید داشته باشید
و این میشه که دانشگاه ازاد بجنورد میشه سخت و لب لوچه سوز

آخرین ویرایش: