نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم ياد يه فيلمي افتادم .... "چند مي گيري گريه كني؟"
دوستان لطف كنند فقط يه بار امضاي مباركشون رو خرج بفرمايند و البته تا مي تونن به دوست و دشمن خبر بدن كه اونا هم تو اين گلريزون دستي به خير ببرن... مثل فيلم ياد شده كه شركتي با كلي كارگر مراسم ختم رو مصفا مي كردن دوستان هم با دوستاشون مصفا كنن بيانيه تنظيمي عزيزان رو (البته دوستاني كه به نوعي درگير موضوع هستن نه پسرخاله شون كه احتمالا علوم سياسي خوندن)

qazal.

عضو جدید
ایکاش بجا اینکه فوری امضا بزنیم، اول میومدیم اسکیس های قبول شده ها و قبول نشده ها رو میدیدیم تا کاری که انجام میدین، آگاهانه باشه...یه عده که گویا از رو احساسات اینکارو کردن .... شاید حتی تو آزمون شرکت هم نکردن ولی فوری امضا زدن....بدون اینکه بدونن این امضا اگه از روی آگاهی نباشه، میتونه حق خودشون رو سال بعد از بین ببره .... نمونه اسکیس یکی دو تا از قبول شده ها رو دیدم که خوب بوده ....بقیه رو ندیدم .....

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایکاش بجا اینکه فوری امضا بزنیم، اول میومدیم اسکیس های قبول شده ها و قبول نشده ها رو میدیدیم تا کاری که انجام میدین، آگاهانه باشه...یه عده که گویا از رو احساسات اینکارو کردن .... شاید حتی تو آزمون شرکت هم نکردن ولی فوری امضا زدن....بدون اینکه بدونن این امضا اگه از روی آگاهی نباشه، میتونه حق خودشون رو سال بعد از بین ببره .... نمونه اسکیس یکی دو تا از قبول شده ها رو دیدم که خوب بوده ....بقیه رو ندیدم .....

غزل جان . بحث زیاده پیرامون این مسئله. ولی من ایده هم که قبلا گفتم را باز تکرار می کنم . اسکیس کنکور غلط می باشد و ما باید مثل کشور های صاحب معماری در حال حاضر مقوله رزومه علمی و کاری (پورتفوریو ) را جایگزین کنیم . که در حال مشورت با سایر دوستان هستیم.... ولی نفس این کار خوبه . چون اسکیس در رویه کنونی غلطه . شاید شما کار های خوب دیدید ولی اگه توجه کنید در بین امضا کنند گان تقریبا از تمام دانشگاه هست از آزاد گرفته تا سراسری هایی مثل تهران هنر تهران، اصفهان، یزد و.............چون تمام ما ها که در مسیر کنکور بودیم به معضلاتش آگاهی کامل داریم.....

jhangard

کاربر بیش فعال
دوست عزیز این اصلاحات در نهایت برای اونایی که در سال های آتی در این آزمون شرکت میکنیم مثمر ثمره نه کسایی که قبلا شرکت کردن یا امسال که قطعا نتایج عوض نخواهد شد. اتفاقا دانشجوهای کارشناسی باید بیشتر به فکر باشند... شما مصداقی نمیتونید قضاوت کنید نفس این آزمون تیره و تاره باید شفاف بشه و ثانیا از نظر شخصی من ضریب 5 برای نقاشی اسکیس اشتباهه باید تجدید نظر بشه.
تو این آزمون طراحی معماری برابر با اسکیس معماری قلمداد میشه که هممون میدونیم الان در معماری حرفه ای اینطور نیست. خیلی زیاد هم اینطور نیست.

qazal.

عضو جدید
غزل جان . بحث زیاده پیرامون این مسئله. ولی من ایده هم که قبلا گفتم را باز تکرار می کنم . اسکیس کنکور غلط می باشد و ما باید مثل کشور های صاحب معماری در حال حاضر مقوله رزومه علمی و کاری (پورتفوریو ) را جایگزین کنیم . که در حال مشورت با سایر دوستان هستیم.... ولی نفس این کار خوبه . چون اسکیس در رویه کنونی غلطه . شاید شما کار های خوب دیدید ولی اگه توجه کنید در بین امضا کنند گان تقریبا از تمام دانشگاه هست از آزاد گرفته تا سراسری هایی مثل تهران هنر تهران، اصفهان، یزد و.............چون تمام ما ها که در مسیر کنکور بودیم به معضلاتش آگاهی کامل داریم.....

از این لحاظ بله ابرام ، حرفتو قبول دارم ...قبول دارم که رزومه علمی و کاری جایگزین شه......ولی فک نمیکنم که کسای دیگه قبول داشته باشن...شمار خیلی کمی مثل شما و من ممکنه بخاطر این چنین موضوعاتی، اسکیس رو غلط بدونن...ولی خیلیا وقتی اسم رزومه (حتی دانشگاهی) میاد، بیشتر از اسکیس به وحشت میفتند که چه کنیم....

qazal.

عضو جدید
دوست عزیز این اصلاحات در نهایت برای اونایی که در سال های آتی در این آزمون شرکت میکنیم مثمر ثمره نه کسایی که قبلا شرکت کردن یا امسال که قطعا نتایج عوض نخواهد شد. اتفاقا دانشجوهای کارشناسی باید بیشتر به فکر باشند... شما مصداقی نمیتونید قضاوت کنید نفس این آزمون تیره و تاره باید شفاف بشه و ثانیا از نظر شخصی من ضریب 5 برای نقاشی اسکیس اشتباهه باید تجدید نظر بشه.
تو این آزمون طراحی معماری برابر با اسکیس معماری قلمداد میشه که هممون میدونیم الان در معماری حرفه ای اینطور نیست. خیلی زیاد هم اینطور نیست.

اینم قبول دارم که شفاف نیس و باید شفاف سازی بشه....معیارای اسکیس واسه قضاوت تو کنکور ، معلوم نیس چیه....واسه همینه میگم ایکاش کارای عده ای رو میدیدیم نقد میکردیم که بعدا سنجش نیاد بگه که شما ندونسته یسری امضا زدین....کاش یه سایتی بود که سنجش نمونه اسکیسای همه رو با درصد هاشون بدون ذکر نام اسکیسنده(بقول بهزاد) میذاشت....هم کارارو میدیدیم و واسمون مفید بود ، هم مثل مسابقات معماری که تو مجله، کارا رو میزنن ، بهتر میفهمیدیم ملاک ارزشیابی رو چه اصولیه....

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اینم قبول دارم که شفاف نیس و باید شفاف سازی بشه....معیارای اسکیس واسه قضاوت تو کنکور ، معلوم نیس چیه....واسه همینه میگم ایکاش کارای عده ای رو میدیدیم نقد میکردیم که بعدا سنجش نیاد بگه که شما ندونسته یسری امضا زدین....کاش یه سایتی بود که سنجش نمونه اسکیسای همه رو با درصد هاشون بدون ذکر نام اسکیسنده(بقول بهزاد) میذاشت....هم کارارو میدیدیم و واسمون مفید بود ، هم مثل مسابقات معماری که تو مجله، کارا رو میزنن ، بهتر میفهمیدیم ملاک ارزشیابی رو چه اصولیه....
خب اینم می تونه به عنوان یکی از پیشنهادها برای شفاف سازی مطرح شه، اتفاقا نامه ای که بچه ها زحمت کشیدنو نوشتن خیلی عالی و انعطاف پذیره، نگفته که اسکیسو عوض کنین یا بد نمره می دین که اونا هم بگن مدرک بیارین یا 4 تا کار رو کنن بگن ایناها این کارا خوب بودن ما خوب نمره دادیم کار شما حتما بد بوده! فقط نوشتن روند کارو برای ما توضیح بدین که یه خواسته ی طبیعیه، هیچ کسم نمی تونه انکار کنه بگه داوری اسکیس تو ایران مبهم نیست، نگران نباشین هیچ تغییری هم قرار نیست ایجاد شه (حداقل تو نامه همچین چیزی نوشته نشده که اگه سال بعد یهو همه چی عوض شد بندازنش گردن این دوستان) فقط و فقط درخواست شده معیارها رو توضیح بدن برا ما... هر راه حلی هم که در این زمینه مطرح شه می تونه زیرمجموعه ی این درخواست باشه
به نظر من که ما فقط باید تشکر کنیم از بچه هایی که نامه رو نوشتن، آخه برا امسال که قرار نیست اتفاقی بیفته شما می گین از رو احساسات این کارو کردن! خیلی هاشون روزانه -هر چند ناراضی- قبول شدن یعنی سال بعد اصلا نیستن تو کنکور و تا 2 سال بعد که بخوان دوباره کنکور بدن فارغ التحصیل شدن کلا! اونایی هم که مردود شدن انقدر سطح شون بالاست که سال بعد اگه بدشانسی نیارن حتما تهرانن، یعنی این کار بیشتر به درد منو شما می خوره که امسال برای اولین بار و بدون هیچ تجربه ای قراره شرکت کنیم و دوباره قربانی شانس و حدس و گمان شیم، حالا شایدم نتیجه نداشته باشه ولی دلیل نمی شه ما قدردانی نکنیم، متاسفانه تو کشورمون وقتی کسی سعی می کنه کار مفیدی کنه بیشتر از اونایی که بهمون ظلم کردن می کوبیمش :confused:

qazal.

عضو جدید
خب اینم می تونه به عنوان یکی از پیشنهادها برای شفاف سازی مطرح شه، اتفاقا نامه ای که بچه ها زحمت کشیدنو نوشتن خیلی عالی و انعطاف پذیره، نگفته که اسکیسو عوض کنین یا بد نمره می دین که اونا هم بگن مدرک بیارین یا 4 تا کار رو کنن بگن ایناها این کارا خوب بودن ما خوب نمره دادیم کار شما حتما بد بوده! فقط نوشتن روند کارو برای ما توضیح بدین که یه خواسته ی طبیعیه، هیچ کسم نمی تونه انکار کنه بگه داوری اسکیس تو ایران مبهم نیست، نگران نباشین هیچ تغییری هم قرار نیست ایجاد شه (حداقل تو نامه همچین چیزی نوشته نشده که اگه سال بعد یهو همه چی عوض شد بندازنش گردن این دوستان) فقط و فقط درخواست شده معیارها رو توضیح بدن برا ما... هر راه حلی هم که در این زمینه مطرح شه می تونه زیرمجموعه ی این درخواست باشه
به نظر من که ما فقط باید تشکر کنیم از بچه هایی که نامه رو نوشتن، آخه برا امسال که قرار نیست اتفاقی بیفته شما می گین از رو احساسات این کارو کردن! خیلی هاشون روزانه -هر چند ناراضی- قبول شدن یعنی سال بعد اصلا نیستن تو کنکور و تا 2 سال بعد که بخوان دوباره کنکور بدن فارغ التحصیل شدن کلا! اونایی هم که مردود شدن انقدر سطح شون بالاست که سال بعد اگه بدشانسی نیارن حتما تهرانن، یعنی این کار بیشتر به درد منو شما می خوره که امسال برای اولین بار و بدون هیچ تجربه ای قراره شرکت کنیم و دوباره قربانی شانس و حدس و گمان شیم، حالا شایدم نتیجه نداشته باشه ولی دلیل نمی شه ما قدردانی نکنیم، متاسفانه تو کشورمون وقتی کسی سعی می کنه کار مفیدی کنه بیشتر از اونایی که بهمون ظلم کردن می کوبیمش :confused:

منظورم از احساسات، شرکت کنندگان کنکور نیستن....شرکت کننده ها یسال یا چند سال پشت کنکور بودنو زحمت کشیدن و شرایط کنکور رو بهتر از من و امسال من درک کردن....حتی این درک کردن تو افراد مختلفشون با هم فرق داره (نسبت به هدفهایی که داشتن یا انتظارایی که از خودشون داشتن یا زحمتی که کشیدن)، ....منظور من از احساسات ، یعنی احساسات من نوعی و امثال منه که هنوز طعم اون آشی که سال بعد قراره واسمون بپزن رو نچشیدیم....:smile:
و گاها ممکنه این احساسات ، احساسات کسایی رو هم شامل بشه که درک ضعیفی از تجسم معماری و ترسیم دارن و این حذف اسکیس رو به منزله فرار از این مرحله بدونن....اتفاقا من هم متن ارسالی به سنجش رو خوندم و همان لحظه ، کلی خوشمان آمد و همی به به ...چه چه گویان از طراحی ساده و زیبای صفحه ی لینک امضا، بدنبال طراحش در این وادی میگشتم....

بعدش اینکه اگه نوشته های منو بخونی ، کوبندگی نداشت فرزانه بانو.... فقط یه ایکاش داشت..... من خودم از کساییم که روند اسکیس رو غلط میدونم و در طول عمر بسیار کوبیده شده ام....( الان دیگه حلیم شدم :D ) نه بدلیل مخالفت یا موافقت.....بدلیل هایی که قطعا محفوظ هستند....

آخرین ویرایش:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز

قربون دهنت من یکی اینقد این چند روزه این حرفارو تکرار کردم زبونم مو دراورد!

qazal.

عضو جدید
یعنی رسما با این قسمت هایی که قرمز کردم...بنده رو کوبیدی دیه....:biggrin: الان یه دویست سیصد نفری رو هم به اغتشاش فکری کشیدی در مورد من:biggrin:
نوشتمو خوب بخون....من تموم مدت نوشته شدن این تاپیک چراغ خاموش بدم بدون دادن حتی یک نظر.... میتونستم مثل خیلی از دوستان چند تا پست بدم و نظر مخالف یا موافقمو اعلام کنم.......الان که نوشته شده امضا هم زده شده نظر شخصیمو با دلیل گفتم....این قرمزا رو هم نگفتم عزیزم....

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها هیچ کس می دونه این نامه کی قرار ارسال بشه؟

از وقتی یادم میاد تقریبا از سال اول راهنمایی تا سال اخر دانشگاه
همه اعتراضها از ورودی ما بود و ورودی بعد ما ازش استفاده می کردند
هر چی معلم مزخرف تو مدرسه بود را بیرون کردیم و خودمون سودی نبردیم
هر چی استاد بیسواد و بیشعور تو دانشگاه بود را یا بیرون کردیم یا رفتارشا عوض کردیم و خودمون هیچ سودی جز بد نام شدن و رفتن به کمیته انضباطی نبردیم
و حالا هم در کنکور نحوه ی امتحان اسکیس را عوض خواهیم کرد تا آیندگان سود ببرنند

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها طرح 1 ارشد چه طوره؟لب تاب نیازه؟

اقلام مورد نیاز واسه طرح 1:
لب تاپ - تبلت - نوت بوک - پرینتر - اسکنر - پلاتر - دی وی دی خام - فلش 16 گیگ - دوربین 200X - وب کم VGA - کاترپیلار - آچار شلاقی - مبدل ترانسفورماتور نیروگاه هسته ای - ملخ هواپیما - میل لنگ شاتل - کلید دو پل - بذر چمن ماداگاسکار - حلال روغنی - سیر خرد شده و پیاز نیم سرخ شده

sallarmelli

عضو جدید
اقلام مورد نیاز واسه طرح 1:لب تاپ - تبلت - نوت بوک - پرینتر - اسکنر - پلاتر - دی وی دی خام - فلش 16 گیگ - دوربین 200X - وب کم VGA - کاترپیلار - آچار شلاقی - مبدل ترانسفورماتور نیروگاه هسته ای - ملخ هواپیما - میل لنگ شاتل - کلید دو پل - بذر چمن ماداگاسکار - حلال روغنی - سیر خرد شده و پیاز نیم سرخ شده

بین تمام حرفای خوشمزه ات این یکی خیلی بی مزه بود
.
درس های من برای ترم 1 :روش تحقیق ، سیر اندیشه های معماری ، نظریه و روش های طراحی ، طرح معماری 1
چه کتاب هایی رو با خودمون ببریم؟
من کتاب روش تحقیق رو دارم ، ریشه ها و گرایش های نظری معماری منصور خان فلامکی رو هم دارم ، معماری و راز جاودانگی الکساندر رو هم دارم ،
به نظرتون لازمه هیچ کدوم از این کتاب ها رو بیاریم یا نه ؟ اصلن از بار سنگین خوشم نمیاد
من واقعا موندم لپ تاپ رو بیارم یا نه ؟ تمام کارشناسیم داخلشه؟
.
.
.
بچه ها اجاره بها یه سویت کوچیک توی شرق تهران چنده اصلن خوابگاه حال نمیده هر چند وضعمون خوب نیست

آخرین ویرایش:

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بین تمام حرفای خوشمزه ات این یکی خیلی بی مزه بود
.
درس های من برای ترم 1 :روش تحقیق ، سیر اندیشه های معماری ، نظریه و روش های طراحی ، طرح معماری 1
چه کتاب هایی رو با خودمون ببریم؟
من کتاب روش تحقیق رو دارم ، ریشه ها و گرایش های نظری معماری منصور خان فلامکی رو هم دارم ، معماری و راز جاودانگی الکساندر رو هم دارم ،
به نظرتون لازمه هیچ کدوم از این کتاب ها رو بیاریم یا نه ؟ اصلن از بار سنگین خوشم نمیاد
من واقعا موندم لپ تاپ رو بیارم یا نه ؟ تمام کارشناسیم داخلشه؟
.
.
.
بچه ها اجاره بها یه سویت کوچیک توی شرق تهران چنده اصلن خوابگاه حال نمیده هر چند وضعمون خوب نیست

به نظر من لب تاپتا حتما ببر
چون دانشجو معماری بدون لب تاپ نمی شه

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان این نامه کی رسانه ای می شه؟
بجنبین دیگه!

درگذشت تعدادی از هموطنان را در تصادف خونین اتوبان قم-تهران رو تسلیت گویم.
یعنی نحسی موضوع اسکیس امسال (تهران-قم!) منحصر به شرکت کننده های کنکور معماری نبوده همه رو در بر گرفته! :confused:

sallarmelli

عضو جدید
بچه ها متاسفانه خبر دارم شدم
.
که خانم مهدیه سعید رتبه یک کنکور برنامه ریزی شهری سال 91 متاسفانه در حادثه واژگونی اتوبوس اصفهان به تهران قرین رحمت خدا قرار گرفته
.
صبح پنجشنبه در کرمان تشیع جنازه هست برای همه رفته گان خصوصا این عزیز از دست رفته با ذکر صلوات فاتحه ای قرائت کنید
:gol:

معمارباشی

عضو جدید
.
که خانم مهدیه سعید رتبه یک کنکور برنامه ریزی شهری سال 91 متاسفانه در حادثه واژگونی اتوبوس اصفهان به تهران قرین رحمت خدا قرار گرفته
.
صبح پنجشنبه در کرمان تشیع جنازه هست برای همه رفته گان خصوصا این عزیز از دست رفته با ذکر صلوات فاتحه ای قرائت کنید

امروز داشتم به شوخی به مامانم می گفتم مامان دیدی اگه قبول شده بودم الان ممکن بود من جای مسافرای این اتوبوس می بودم ... !!!
ولی الان که این خبر رو گذاشتی یهو دلم اشوب شد ! خدا رحمتش کنه ... عجب دنیای غریبیه !!! خدا جونم حکمتت رو شکر !!!

morteza2010

عضو جدید
.
.

بچه ها یکی از دوستان چند روز پیش تصادف کرد به رحمت خدا رفت
تک پسر و مهندس هم بود
الان این خبر ها رو شنیدم سر درد شدیم
خدایا همشون بیامرز

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها طرح 1 ارشد چه طوره؟لب تاب نیازه؟

قطعا شما نیاز به یه کامپیوتر یا لپ تاپ داری که طرحت رو ارائه بدی... مگه تو دوره کارشناسی از نرم افزار استفاده نمیکردید؟ اگه محل دانشگاهتون ومحل زندگیتون فرق داره خب با خودتون ببرید حتما لازم میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا