نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erisss

عضو جدید
منم دقیقا همین مشکل رو دارم . کتابای شما کدوم کتاباس؟ یجا لیستشو بنویسید همه این کارو بکنن که یا به هم بفروشیم یا معاوضه کنیم که این فرهنگم جا بیفته
بلد نيستم تايپيك بزنم وگرنه توو قسمت فروشگاه سايت ميزدم ،البته ترجيح ميدادم حضوري به يه كتابفروشي بفروشم ولي ميترسم ديگه خيلي مفت بخره كتابفروشيه ازم

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام با عرض شرمندگي كه وسط بحث اعتراض اين موضوع رو مطرح ميكنم

شماها با كتابايي كه براي ارشد خريدين ميخواين چي كار كنين؟ من كلي كتاب خريدم خيلي هاشم نرسيدم بخونم براي اسكيسم ٦-٧ تا كتاب گرفتم كه حتي بازشون نكردم الان كلي جا گرفتن نميدونم باهاشون چي كار كنم ،به نظرتون تويه انقلاب ازم ميخرن كتابارو؟

منم دقیقا همین مشکل رو دارم . کتابای شما کدوم کتاباس؟ یجا لیستشو بنویسید همه این کارو بکنن که یا به هم بفروشیم یا معاوضه کنیم که این فرهنگم جا بیفته

بلد نيستم تايپيك بزنم وگرنه توو قسمت فروشگاه سايت ميزدم ،البته ترجيح ميدادم حضوري به يه كتابفروشي بفروشم ولي ميترسم ديگه خيلي مفت بخره كتابفروشيه ازم
ببخشید من اتفاقی این چندتا پست رو میخوندم گفتم نظر خودمو بگم.
سال پیش خیلی از دوستان میومدن و اسم کتاباشونو مینوشتند و قیمت پشت جلدش رو مینوشتند و مثلاً 30% تخفیف بهش میزدند و میفروختند.
من نمیگم برای خودتون برای یکی مثل من مفلس که پول نداره بره کتاب بخره این روش میتونه روش خوبی باشه. و پولی که قراره بره تو جیب دلال انقلاب میره تو جیب شما و خریدار. زحمت حمل 40-50تا کتاب رو هم تا انقلاب نمیکشید. ;) موفق باشید

erisss

عضو جدید
ببخشید من اتفاقی این چندتا پست رو میخوندم گفتم نظر خودمو بگم.
سال پیش خیلی از دوستان میومدن و اسم کتاباشونو مینوشتند و قیمت پشت جلدش رو مینوشتند و مثلاً 30% تخفیف بهش میزدند و میفروختند.
من نمیگم برای خودتون برای یکی مثل من مفلس که پول نداره بره کتاب بخره این روش میتونه روش خوبی باشه. و پولی که قراره بره تو جیب دلال انقلاب میره تو جیب شما و خریدار. زحمت حمل 40-50تا کتاب رو هم تا انقلاب نمیکشید. ;) موفق باشید
واقعا راست ميگي اون دلالم مطمينم مفت ميخواد بخره،شما بلدي تايپيك بزني ؟ ميشه توو پيام خصوصي بهم ياد بدي ؟كه ديگه مزاحم تايپيك دوستان نشم

Organi-tech

عضو جدید
دوستان اگه بخواهیم به درصد اسکیسمون اعتراض کنیم باید چه کار کنیم؟منظورم اعتراض گروهی نیست اعتراض شخصی هست.
سلام به همگی
واقعا تعجب میکنم از بچه های اینجا............!!!!!!!!!!!!!!
با این رتبه ها یی که آوردیم و این همه زحمت ...... که هیجا قبول نشدیم...........
هنوز نرفتید اعتراض کنید...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که 4شنبه رفتم سنجش (از شهرستان) هم اعتراض به اسکیسم زدم
هم یه نامه اعتراضم به قسمت آزمون سازی که همون جایی که سوالا رو میدن و داوری میکنن نوشتم پر و پیمون.
شما اگر میخاید نامه از طریق وب بدین. بدین
اما حتما به صورت حضوری برید سنجش
به تمام کسایی که رتبه بالا داشتن هیج جا قبول نشدن- یا به درصد اسکیس اعتراض دارن- و همه ی فارغ التحصیلان معماری که امسال توی ارشد معترضن(جه رتبه های بالا چه پایین- چه قبولی چه مردودی) بگین که برن حضوری اعتراض کنن.
هر چه بیشتر بهتر
نامه خوبه اما حضور زیاد بچه ها بهتر
حتی ناممونو بریم حضوری بدین در کنار وب
از ما گفتن ......................

erisss

عضو جدید
دوستان اگه مايل بودين سر بزنيد به تايپيكي كه توي امضام هست تا باهم ديگه تبادل كتاباي ارشد معماري يا فروش كنيم،ممنوم
شرمنده وسط بحثتوم اين موضوع رو مطرح كردم

Organi-tech

عضو جدید
در ضمن حتما ذکر کنید در کنار موارد اعتراضتون که هم داوری ها تکرار بشه اونم با داورای جدید
در ضمن ظرفیت های جدید هم اعلام کنن

Organi-tech

عضو جدید
من زنگ زدم سازمان سنجش از یارو پرسیدم. 9 الي 88923595 - (021)میگه نیایین سازمان.تو سایت بخش درخواست ها اعتراض بدین. تو الان اعتراض بدی 2 هفته بعد نتیجش نمیاد.
من همون روز که نتیجه ها اومد ، اعتراض دادم هنوز خبری نیست.
کم پیش میاد درصدی که بهت می دن بیشتر از قبلیش باشه.

اینم همون سایت:
مشاهده پیوست 169355
http://request.sanjesh.org/noetrequest/
حتما این جا هم اعتراض کنید منم زدم
اما حتما حتما به صورت حضوری برید سازمان سنجش

اگر 5 تا فرم کتبی اعتراض بشن 50 تا خیلی عالیه
اگر 50 تا بشن 500 مطمین باشین نتیج میگیرید

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما این جا هم اعتراض کنید منم زدم
اما حتما حتما به صورت حضوری برید سازمان سنجش

اگر 5 تا فرم کتبی اعتراض بشن 50 تا خیلی عالیه
اگر 50 تا بشن 500 مطمین باشین نتیج میگیرید

آقا من قضیه 5 تا و 50 و 500 رو نگرفتم:w20::confused::w20::w07::w20: (بهتر تایپ کن!) ولی کجا میرید اعتراض کتبی می دید؟ می شه آدرس بدید :w26:، من به اینترنت کفایت کردم. اگه حضوری باشه خیلی بهتره.:w27:

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره سلام
من پارسال 400 بودم با اسکیس 33 غیرانتفاعی اصفهان قبول شدم. امسال چون دانشگاه میرفتم نخوندم و رتبه م شد 700 (691) اما با اسکیس 60 اینجا ک گفتم قبول شدم. منم برای دوستانی ک با رتبه های عالی قبول نشدن متاسفم. نمی دونم چه قدر بررسی های اسکیس درست و اصولیه اما مسئله ای ک هست ضریب اسکیسه یعنی ما که کنکور نظری میدیم هنوز یکی از درسارو جواب ندادیم ک بالاترین ضریب رو داره و خیلی رتبه هارو بعد از جمع بندی جابجا میکنه. من الآن رتبه کلم 192 شده و پارسال جمع رتبه م 340 بود اینارو از این جهت گفتم ک شاید ب بچه ها کمکی کنه
ی سوال دارم: پردیس قم استادا از دان تهرانن؟ این ک آقای نیما میگن ب علم و صنعت ترجیحش دادن یعنی دانشگاه های دیگه از این بهتر بود؟ من این دانشگاه رو انتخاب چهارمم زدم(بعد از منظرو داخلی و معماری خود دان تهران اینو زدم) البیته فکر نمی کنم انتخابای دیگه مو قبول میشدم.) غیر از تدانشگاه های هران و قزوین جای دیگه نزده بودم

پردیس قم تا جایی که اطلاع دارم اساتید دانشگاه تهرانو میاره
چون سال اولشه ممکنه یهو جمش کنن بد به دانسشجوها بگن برید همون دانشگاه تهران(تو شهر تهران) سر کلاس اونا بشینید چند سال پیش واسه یه پردیس دیگه تهران این اتفاق افتاد
کلا ضرر نکردید مطمئن باشید

Organi-tech

عضو جدید
آقا من قضیه 5 تا و 50 و 500 رو نگرفتم:w20::confused::w20::w07::w20: (بهتر تایپ کن!) ولی کجا میرید اعتراض کتبی می دید؟ می شه آدرس بدید :w26:، من به اینترنت کفایت کردم. اگه حضوری باشه خیلی بهتره.:w27:
منظورم اینه که هر چه اعتراضای حضوری بیشتر باشه بهتره
خ کریم خان زند-کنار یه کلیسای سفید-درب جنوبی سازمان سنجش
بعدش اونجا راهنمایی میکنن
بجنبید بچه ها.................

پردیس قم تا جایی که اطلاع دارم اساتید دانشگاه تهرانو میاره
چون سال اولشه ممکنه یهو جمش کنن بد به دانسشجوها بگن برید همون دانشگاه تهران(تو شهر تهران) سر کلاس اونا بشینید چند سال پیش واسه یه پردیس دیگه تهران این اتفاق افتاد
کلا ضرر نکردید مطمئن باشید

ممنونم دوست عزیز:smile:

mohsennaseri

عضو جدید
اعتراض

اعتراض

سلام بچه ها یه متن اعتراضی خوب کسی داره بزاره تو تاپیک به نظرتون بهتر نیست یه متن اعتراضی رو واسه چند تا از خبرگزاری های معتبر داخلی و یا حتی خارجی بفرستیم تا رسانه ای بشه...رسانه ای بشه به نظر من شاید یه تکونی به خودشون دادن روابط عمومی باشگاه خبرنگاران جوان روابط عمومي تلفن22012640 -فکس22012640- pr@yjc.ir گروه علمي پزشكي22012647-22012642-science@yjc.ir شبکه خبر تلفن گویا: 22013911 و 22013912 ایمیل: PR@irinn.ir پیام کوتاه: 1000601

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها یه متن اعتراضی خوب کسی داره بزاره تو تاپیک به نظرتون بهتر نیست یه متن اعتراضی رو واسه چند تا از خبرگزاری های معتبر داخلی و یا حتی خارجی بفرستیم تا رسانه ای بشه...رسانه ای بشه به نظر من شاید یه تکونی به خودشون دادن روابط عمومی باشگاه خبرنگاران جوان روابط عمومي تلفن22012640 -فکس22012640- pr@yjc.ir گروه علمي پزشكي22012647-22012642-science@yjc.ir شبکه خبر تلفن گویا: 22013911 و 22013912 ایمیل: PR@irinn.ir پیام کوتاه: 1000601

الان بکدوم زنگ بزنیم بهتره؟:question: بهم بگو من یه ده نفر واسه زنگ زدن جور می کنم.:victory:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
درصد اسکیس کی اعلام میکنن؟
تو سایت سنجش اعلام میشه ؟
درصد اسکیس ها هفته اول مهر اعلام میشه البته دوستان رفتن سازمان سنجش با شماره پرونده بهشون درصد رو گفتن شما هم اگه تهران باشین میتونید برید بپرسین

بوطیقا 5

عضو جدید
اگر کسی هست که تهران قبول شده و میخواد با شهرستان (زنجان)جابجا بشه،اگه میشه پیغام خصوصی بده.

sallarmelli

عضو جدید

لطفا رسانه های خارجی رو فراموش کنید
چون بحث سیاسی-امنیتی -ملی می شه و همه چیز به هم می ریزه

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
پایان نافرجام بر اعتراض
خب بنظر میاد که موضوع اعتراض رو بکلی باید فراموش کرد و اعتراضی که قرار بود چشم سنجش رو دراره الان شده ستاره های دنباله داری که روشناییشون به ثانیه ها هم نمیرسه...
این موضوع از ابتدا هم برای من مشخص بود که موضوعی که با عصبانیت از اعلام نتایج شروع شده به سرعت رنگ خودش رو با از بین رفتن عصبانیت از دست میده.
و جمله هایی که از سر زبونمون این روزها در امد:
1-ای بابا به من چه خودمو بندازم تو دردسر مگه من اعتراض کنم چی میشه؟؟
2-منکه فهمیدم چطوری سال بعد از این اسکیس نمره بگیرم ، همون بهتر که همینجوری نمره بدن!!
3-منکه قبول شدم بقیه چه ربطی به من دارند!!
4-حالا اگه یکی نامه ای نوشت و مو خوشم امد زیرشو امضاء میکنم ولی کلاً وقت این مسخره بازی هارو ندارم.
5-منکه میرم سربازی (منکه واسم خواستگار امده)بزار سنجش چشم سال 93یارم دربیاره فکر نکنن ما یه تختمون کم بود که قبول نشدیم!
6-موضوع آزاد ولی حتماً یچیزی گفتید که قید ادامه اعتراضو زدید دیگه;)

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
پایان نافرجام بر اعتراض
خب بنظر میاد که موضوع اعتراض رو بکلی باید فراموش کرد و اعتراضی که قرار بود چشم سنجش رو دراره الان شده ستاره های دنباله داری که روشناییشون به ثانیه ها هم نمیرسه...
این موضوع از ابتدا هم برای من مشخص بود که موضوعی که با عصبانیت از اعلام نتایج شروع شده به سرعت رنگ خودش رو با از بین رفتن عصبانیت از دست میده.
و جمله هایی که از سر زبونمون این روزها در امد:
1-ای بابا به من چه خودمو بندازم تو دردسر مگه من اعتراض کنم چی میشه؟؟
2-منکه فهمیدم چطوری سال بعد از این اسکیس نمره بگیرم ، همون بهتر که همینجوری نمره بدن!!
3-منکه قبول شدم بقیه چه ربطی به من دارند!!
4-حالا اگه یکی نامه ای نوشت و مو خوشم امد زیرشو امضاء میکنم ولی کلاً وقت این مسخره بازی هارو ندارم.
5-منکه میرم سربازی (منکه واسم خواستگار امده)بزار سنجش چشم سال 93یارم دربیاره فکر نکنن ما یه تختمون کم بود که قبول نشدیم!
6-موضوع آزاد ولی حتماً یچیزی گفتید که قید ادامه اعتراضو زدید دیگه;)

سلام دوستان، شرمنده که انقدر فرایند رسیدن به این مرحله طول کشید، طراحی سایت و... خیلی وقت گیر شد و تو این مدت نتونستیم توی تاپیک باهاتون همراهی کنیم،در پس نا امیدی ها و کامنت های خسته، باور کنید تلاش چند روزه ی ما و دوستان بود، همینطور که میبینین،الانم حدود 3 صبح هست و بالاخره کار به نتیجه رسید...."نامه ای که هرگز فرستاده نشد" آماده اس...
http://eskismemari.ir
رو به دوستانتون معرفی کنید و بیاید برای امضای نامه :)
ممنون از شینا و مرتضای عزیز و دوستانی که همراهی بی مضایقه ای داشتند....

اگر هر کدوم از 6 گزینه ی پیشنهادی پیرامیدز عزیز از فکرتون گذشته،خواهش می کنم فراموش کنید و به خاطر بقیه هم که شده،بیاید و امضا کنید و یادتون باشه،این یک شروعه،شاید نتیجه اش مستقیم به ما نرسه،اما برای بهبود شرایط سایرین هم که شده،لطفا این کارو انجام بدین

آخرین ویرایش:

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان، شرمنده که انقدر فرایند رسیدن به این مرحله طول کشید، طراحی سایت و... خیلی وقت گیر شد و تو این مدت نتونستیم توی تاپیک باهاتون همراهی کنیم،در پس نا امیدی ها و کامنت های خسته، باور کنید تلاش چند روزه ی ما و دوستان بود، همینطور که میبینین،الانم حدود 3 صبح هست و بالاخره کار به نتیجه رسید...."نامه ای که هرگز فرستاده نشد" آماده اس...

اگر هر کدوم از 6 گزینه ی پیشنهادی پیرامیدز عزیز از فکرتون گذشته،خواهش می کنم فراموش کنید و به خاطر بقیه هم که شده،بیاید و امضا کنید و یادتون باشه،این یک شروعه،شاید نتیجه اش مستقیم به ما نرسه،اما برای بهبود شرایط سایرین هم که شده،لطفا این کارو انجام بدین

دیدم تشکر خالی لطفی نداره
ممنون ازت امین جان خیلی خیلی زحمت کشیدی واسه این نامه

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز

آقا ولی یچیزی من همیشه تو روزنامه و تلوزیون این کلمه "سوء استفاده برخی افراد سودجو که سعی داشتد فلان کار رو بکننند که مامورین محترم نیروی انتظامی مانع از اونکار شدند" رو میشنوم
حالا بیایم توی این متن
ابهام و عدم آگاهی دانشجویان از معیارهای داوری باعث بیان نقل قول هایی غیر رسمی در خصوص شیوه ارزیابی این آزمون گردیده ، این نقل قول های تایید نشده،باعث ایجاد زمینه ای جهت سوء استفاده برخی از موسسات گشته است، موسسات مذکور با تبلیغاتی مبنی بر اطلاع از نحوه ارزیابی آزمون اسکیس هر ساله افرادی بسیاری را از سرتاسر کشور گرد هم می آورند و به دلیل عدم دسترسی بسیاری از داوطلبان به این موسسات گاها سبب ایجاد نگرانی و دلسردی در برخی دانشجویان متقاضی این رشته می شود.
نمیدونم ولی خب یکی میاد خواب میبینه و...
دانشجویی که توی شهرستانه چه فکری میکنه؟؟؟

آخرین ویرایش:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه متنی نوشته بودم پاک شد..
یاد کتاب " نامه به کودکی که هرگز زاده نشد اوریانا فالاچی افتادم:biggrin:
خستنه نباشی امین جان واقعا باید مجسمتو طلا گرفتو گذاشت سردر تاپیک;)
البته من به شخصه به نمایندگی از ؟؟ ؟؟؟ لقب سر امین ارنستوی سوم کبیر رو بهت میدم:)
ایشالا یک در دنیا و صد در آخرت نصبت بشه
الهی پیر شی جوون و یه عروس خوشگل،پولدار،تک دختر،پدر زن 96سال،مادرزن دکتر،نجیب،آشپز،قد 175 و .. گیرت بیاد;)

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آقا ولی یچیزی من همیشه تو روزنامه و تلوزیون این کلمه "سوء استفاده برخی افراد سودجو که سعی داشتد فلان کار رو بکننند که مامورین محترم نیروی انتظامی مانع از اونکار شدند" رو میشنوم
حالا بیایم توی این متن
ابهام و عدم آگاهی دانشجویان از معیارهای داوری باعث بیان نقل قول هایی غیر رسمی در خصوص شیوه ارزیابی این آزمون گردیده ، این نقل قول های تایید نشده،باعث ایجاد زمینه ای جهت سوء استفاده برخی از موسسات گشته است، موسسات مذکور با تبلیغاتی مبنی بر اطلاع از نحوه ارزیابی آزمون اسکیس هر ساله افرادی بسیاری را از سرتاسر کشور گرد هم می آورند و به دلیل عدم دسترسی بسیاری از داوطلبان به این موسسات گاها سبب ایجاد نگرانی و دلسردی در برخی دانشجویان متقاضی این رشته می شود.
اين تيكه خيلي مهمه
اين كه موسسات پدر بچه ها رو در اوردن
به خاطر هيچي
بايد رفت پرسيد
از 400 500 تا بدبختي كه پول ميريزن تو اين موسسات چنتاشون راضين؟
اوناييم كه راضين بس كه خر زدن و خودكشي كردن تا يه درصد خوب ياوردن

سپیده معمار

عضو جدید

سلام خسته نباشید
بابت زحمات شما و بقیه دوستان ،واقعا تشکر میکنم :smile:

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من به 60 نفر از بچه های معماری میل دادم که تو سایت عضو شن ، از دوستان معماری که در دانشگاه های ایران تحصیل می کنند تقاضا دارم به دوستان خود اطلاع دهند.:smile:

آخرین ویرایش:

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان من به 60 نفر از بچه های معماری میل دادم که تو سایت عضو شن ، از دوستان معماری که در دانشگاه های ایران تحصیل می کنند تقاضا دارم به دوستان خود اطلاع دهند.:smile:
منم تو گروه فیـ.ـس بوک دانشگاهمون نوشتم، فک کنم راه حلی خوبی باشه چون با ایمیل یا اس ام اس فقط به دوستای خودمون دسترسی داریم... البته بازم زیاد نمی شه امیدوار بود! وقتی اعضای فعال این تاپیک 17 تا تشکر زیر پست امین زدن (یعنی از راه اندازی سایت خبر دارن) ولی فعلا فقط 13 تا امضا هست چه توقعی از بقیه (که حتی نویسنده ی نامه رو نمی شناسن) می شه داشت!!!

آخرین ویرایش:

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا بیایم توی این متن

تلاشمون این هست که روی سیستم کامنت ها، + و - دادن رو بذاریم و به این ترتیب،توی بخش نظرات میشه این نظرات نوشته بشه و بعدش بچه ها رای بدن و ببینیم چه نظراتی با اهمیت تر تلقی شده،میشه تو گام های بعد به اونا پرداخت
صحبتت کاملا درسته،واقعا بیشتر از همه همین دلال های آزمون سود می کنن که بیخودی کلی پول به جیب میزنن و....
ایشالا همین مشخص شدن معیار ها خودش باعث میشه یه مقدار دست اینا کوتاه بشه
در صورت استقبال و نتیجه گرفتن از این قضیه،شاید بشه کارای دیگه ای هم برای بهتر شدن اوضاع کلی صورت داد :)

بابت تشکر های دوستان هم ممنون،مسلما کنار هم بودن و محیط باشگاه و نظرات و حمایت بچه ها باعث شروع قضیه شد و ادامه پیدا کردنش هم نیازمند همین همراهی و حمایت همه جانبه هست،هنوز تبلیغات جدی شروع نکردیم،به امید خدا از الان کم کم جدی تر ادامه پیدا می کنه کارمون

اگر توی مطبوعات و رسانه ها آشنا و دوستی دارین،ذهنشو آماده کنین که وقتی تعداد امضا ها بالا رفت،بتونیم سریعا بحث رو پخش کنیم :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا