نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mon-@-rchitect

عضو جدید
سلاااااااااااااااام بچه ها بهتون تبریک میگم

من مجاز نشدنمو کجا دلم بذارم ممممممم...............
ولی ناراحت خیلی نیستم لااقل تکلیفم برا سال بعد معلوم شد
ولی انشالا همتون تو مرحله دوم رتبه ها بهتری بیارید
کسی از الهام و بچه های دیگه خبر نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ترنج

عضو جدید
اقا به همتون تبریک میگن که کارنامتونو از سایت گرفتید...ظاهرا من امثال شرکت نکرده بودم و 1ساله تو توهمم...سنجش اعتقاد داره من اصلا وجود ندارم...

وااااای کلی خندیدم!مررررررسی.حال و هوام عوض شد!
چن ساعت صب کن ذخلوت شه شاید درست شد!

من آخه 800 رو کجای دلم بزارم......................لعنت ....
داداش سجی بگو که شوخی می کنی؟؟؟؟!!!!!!!تورو خدا سر کارمون نذار.تو که باید زیر 100 می شدی!!

بگو سازمان سنجش نظرش با من یکی نبوده
خییییییلی خوب بود جوابت:D

دوستان زیر رتبه 1000 ، چرا اینقدر ناراحتید... بابا با این رتبه اسکیس خوب بزنید روزانه رو شاخشه....
زین پس برای رتبه های خوب به جای زیر 1000،زیر 1500 را به کار ببرید:D

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان رفتم درصدای پارسال و دیدم با میانگین 41 درصد رتبه های ملت صد و پنجاه شده.چرا امسال با این میانگین من شدم چهارصد و نود؟

چون میانگین درصدا امسال بالا بوده یعنی میانگینی که بچه زدن امسال بالا تر بود مثلا اگه پارسال غ50 بود امسال باید 60و خورده بوده باشه

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا متاسفم واسه مملکتمون....3000؟!!!!!!!!!!!!این همه بخوون بخوووون اخرشم این؟؟؟؟!!!!!!!!!
امیدوارم همه موفق باشین...
ممنون از بچه هایی که تومدت کنکور لعنتی کمکم کردن..امیدوارم به اهدافشون برن..
بچه ها باشگاه برای همیشه خدا حافظ.

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
قوربونت...
ظاهرا من پروندم مشکل داره ...چون تو همین 1 ساعت 7-8 تا سیستم مختلف با ipهای مختلف همین جوابو میده باید پیگیری کنم...هرچن رتبمم آش دهن سوزی نخواهد بود

:surprised:
چه خونسردی مهندس!!! نکنه سکرته رتبه تون:D

معمارباشی

عضو جدید
نه والا اصلا استرس ندارم ...همش میگه نام خانوادگیتو وارد کن...نمیدونم چه جوری بهش ثابت کنم که وارد کردم
یا میگه همچین کسی یافت نشد کلا داره می پیچونه...تا حالام از 3 سیستم تو 3 نقطه کشور هم اقدام کردم ولی اش همان و کاسه همان
منم همین مشکل رو داشتم ...
باید با شماره پرونده بری داخل
اگه نداری از لینک زیر برو ثبت نام کن بعد شماره ات رو سه سوته بگیر:
http://request.sanjesh.org/noetrequest

mahmoudz

کاربر فعال
دوستانی که رتبه هایشان زیر 1000 شده لطفا منابعشون رو معرفی کنند.
ممنون.

farzaneh si

عضو جدید
بچه ها لطفاً ی لیست از منابعی که خوندینا واسه ما بذارید در اسرع وقت.منتظرم.ممنون.

cna12

عضو جدید
۲۸/۸۹زبان عمومي وتخصصي
۳۸/۸۹دروس فني ساختمان
۳۹/۰۸دروس تاريخ ومباني نظري
۸/۳۳درك عمومي معماري
۲۳/۳۳درك عمومي معماري منظر
رتبه:2979
خدا روشکر میکنم که مجازم و میتونم اسکیسو شرکت کنم ...واااای خیلی لب مرزم...ایشالا سال بعد

farzaneh si

عضو جدید
۲۸/۸۹زبان عمومي وتخصصي
۳۸/۸۹دروس فني ساختمان
۸/۳۳درك عمومي معماري
خدا روشکر میکنم که مجازم و میتونم اسکیسو شرکت کنم ...واااای خیلی لب مرزم...ایشالا سال بعد

انشالا با اسکیس قبولین.من احساس می کنم فن و تاریخ بیشتر تاثیر گذارن چون بقیه درصدم نزدیکه شماس و مجاز نشدم.

shima 70

عضو جدید
۲۸/۸۹زبان عمومي وتخصصي
۳۸/۸۹دروس فني ساختمان
۸/۳۳درك عمومي معماري
یکی پیدا شد که از من کمتر شده :biggrin:امیدوار شدم :w30: تبریک میگم... به نظرت هیچ امیدی نیست که میگی سال دیگه!حتی با یه اسکیس بالای 80!!؟؟

venus.

عضو جدید
بچه ها خیلی ناراحتم رتبم شده 1200 :(

به نظرتون امیدی هست؟؟؟

اسکیسم امسال انگار زودتر برگزار میشه

راستی بچه ها من نمی تونم کلاس اسکیس برم به نظرتون با همین تمرینایی که بچه میزارن تو باشگاه می تونم موفق شم؟؟ خواهش می کنم کمکم کنین خیلی نیاز دارم

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
۲۸/۸۹زبان عمومي وتخصصي
۳۸/۸۹دروس فني ساختمان
۸/۳۳درك عمومي معماري

مهندس لطفا امسال قبول شید بی زحمت
من رقیب قدر نمیخوام:|

venus.

عضو جدید
به نظرتون امیدی هست؟؟؟
راستی بچه ها من نمی تونم کلاس اسکیس برم به نظرتون با همین تمرینایی که بچه میزارن تو باشگاه می تونم موفق شم؟؟ خواهش می کنم کمکم کنین خیلی نیاز دارم

neda...

عضو جدید
اینم از درصدای من ولی رسما گرخیدم درصدام خیلی از کمتر از اون چیزایی بود که فک می کردم ولی در هر صورت سال بعدی در کار نیست همینه که هست تمام سعی خودمو میکنم برای اسکیس
زبان:18
فن:23.33
تاریخ:19
درک:50
منظر:30
رتبه:1900

ترنج

عضو جدید

به نظرتون امیدی هست؟؟؟

منم ناراحتم ولی کاریش نمیشه کرد!
آره چرا نباشه!
عزیزم تمرینای اینجا خوبه.ایشالا از فردام می خوایم تمرینای گروهی رو شروع کنیم.تمرین امشب تو تاپیک گروهی هس برو نگاش کن و با تمرینای اینجا پیش برو.تو آرشیو تمریناتم ی سری تمرینا هس.ایشالا که موفق میشی;)

neda...

عضو جدید
۲۸/۸۹زبان عمومي وتخصصي
۳۸/۸۹دروس فني ساختمان
۸/۳۳درك عمومي معماري
شگفتااا :O درک چقد تاثیر گذاره!!! همه درصداتون از من بهتره بجز درکین... اسکیستون که عالیه ایشالا ... امیدوار باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا