نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

معمارباشی

عضو جدید
ضمن عرض تبریک به تمام دوستان از جمله خودم با رتبه ی 4هزارو خورده ای:eek::biggrin::smile:......دوستانی که رتبه هاشون خوب شد لطفا بیان و منابعشون رو معرفی کنند.
دوستانی هم که فعلا رتبشون خوب نشده انشاا... سال دیگه
یکی هم که نمی یاد جوابه مارو بده...
سوال کنکور سال بعد)
شخصی با رتیه ی
4829 تئوری و اسکیس 80% رتبه اش چجوری میشه
الف) زیر 1
:surprised:

ب) زیر 10
ج) هیچکدام
د) همه ی موارد

همیشه شاد باشید...:)
دوست عزیز ...
اخرین فرد قبولی برای دانشگاه های روزانه و شبانه ... 3001 هست ! پس مسلما شما نمی تونید در این دانشگاه ها انتخاب رشته کنید ...
ولی برای دانشگاه های پیام نور تا رتبه ی 4855 مجاز اعلام شده و شما می تونید بین دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی شانس خودتون رو امتحان کنید

beni belazi

کاربر بیش فعال
اقا به همتون تبریک میگن که کارنامتونو از سایت گرفتید...ظاهرا من امثال شرکت نکرده بودم و 1ساله تو توهمم...سنجش اعتقاد داره من اصلا وجود ندارم...

با یه مرورگر دیگه برو... همه روشها رو امتحان کردی؟؟؟

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا یه چشمون خون شده یه چشمون گریه من خیلی بهتر از این میتونستم بشم الان به خونه چی بگم زیر 500 قول داده بودم

یکی یه لینک اهنگ غمیگن بزاره:(

معمارباشی

عضو جدید
منم افتضاح شدم
:(

گرایش1- معماری - معماری 672
گرایش 2- معماری منظر !!!!
گرایش 3- معماری اسلامی 885
گرایش 4-مطالعات معماری ایران !!!!
گرایش 5-بازسازی پس از سانحه 626
گرایش 6- معماری داخلی 520

تکنولوژِی معماری 174

آخرین ویرایش:

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
مثلا قرار بود امروز اسکیس کار کنیم نتیجه ها اومد تاپیک ترکید

منم حدود 400 شدم مثل پارسال هیچ فرقی نکردم
امیدم به انرژی هست که ظرفیت زیاد کرده باشن

به امید موفقیت تمامی دوستان

mahmoudz

کاربر فعال
اقا یه چشمون خون شده یه چشمون گریه من خیلی بهتر از این میتونستم بشم الان به خونه چی بگم زیر 500 قول داده بودم

یکی یه لینک اهنگ غمیگن بزاره:(

چرا؟؟؟؟.... رتبتون خ خوب شده... رتبه های نزدیکه 1000 همشون شانس دارن...

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها خوشحالم که اکثرا تون خوشحالید به بچه هایی که رتبه هاشون خوب شده تبریک میگم انشاله که همه تون روزانه دانشگاه ی خوبی که دوست دارید قبول شید
من هم گند زدم رفت نپرسید رتبه چند و ..... که دارم اشک می ریزم
ما که امتحان اسکیس را نمی ریم ولی امیدوارم که شما ها اسکیس را خوب بدیدو همه خوشحال از سر جلسه پاشید

عذرا جونم رتبتو بگووووووووووووو
پویان کجاس پس؟؟؟
الهام و سمانه و عارف چی شدن؟کسی نمیدونه؟

farzaneh si

عضو جدید
بچه ها خوشحالم که اکثرا تون خوشحالید به بچه هایی که رتبه هاشون خوب شده تبریک میگم انشاله که همه تون روزانه دانشگاه ی خوبی که دوست دارید قبول شید
من هم گند زدم رفت نپرسید رتبه چند و ..... که دارم اشک می ریزم
ما که امتحان اسکیس را نمی ریم ولی امیدوارم که شما ها اسکیس را خوب بدیدو همه خوشحال از سر جلسه پاشید

عذرا جان ظاهراً اینجا فقط ما دوتا هم دردیم ولی پشت هر شکستی پیروزیه بزرگی قایم شده ناراحت نباش عزیزم به خودت مسلط باش من با 2 ماه خوندن تونستم 8298 تا رتبما بیارم پایین فکر کن اگه از الان بخونیم چی می شه من به آزاد اعتقاد ندارم واسه همین می خوام خودما 2باره محک بزنم این بار با انرژیه بیشتر به تو ام پیشنهاد می کنم همین کارا بکنی عزیزم.;)

cna12

عضو جدید
بده به یکی از دوستات برات بره شاید استرس داری اشتباه میزنی
نه والا اصلا استرس ندارم ...همش میگه نام خانوادگیتو وارد کن...نمیدونم چه جوری بهش ثابت کنم که وارد کردم
یا میگه همچین کسی یافت نشد کلا داره می پیچونه...تا حالام از 3 سیستم تو 3 نقطه کشور هم اقدام کردم ولی اش همان و کاسه همان

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه والا اصلا استرس ندارم ...همش میگه نام خانوادگیتو وارد کن...نمیدونم چه جوری بهش ثابت کنم که وارد کردم
یا میگه همچین کسی یافت نشد کلا داره می پیچونه...تا حالام از 3 سیستم تو 3 نقطه کشور هم اقدام کردم ولی اش همان و کاسه همان

بده منم برات امتحان کنم

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم افتضاح شدم
:(

گرایش1- معماری - معماری 672
گرایش 2- معماری منظر !!!!
گرایش 3- معماری اسلامی 885
گرایش 4-مطالعات معماری ایران !!!!
گرایش 5-بازسازی پس از سانحه 626
گرایش 6- معماری داخلی 520

تکنولوژِی معماری 172
منکه همین لحظه دیگه بی خیال معماری شدم... تو رو خدا اون دو تا کارنامه ی منو مقایسه کن... تازه طراحی شهری یه ذره هم نخونده بودم... می بینی که رسما مسخره کرده ما رو "معماری"!!! :biggrin:

Sety

عضو جدید
الان رفتم درصدای پارسال و دیدم با میانگین 41 درصد رتبه های ملت صد و پنجاه شده.چرا امسال با این میانگین من شدم چهارصد و نود؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
عذرا جونم رتبتو بگووووووووووووو
پویان کجاس پس؟؟؟
الهام و سمانه و عارف چی شدن؟کسی نمیدونه؟

بیخیال مارال جون ،ما که احتمال زیاد دیگه ارشد خوندن مجبور شیم بزاریم کنار،شاید هم سال بعد بشیم رقیب تو ،که البته تو بشی رقیب ما :biggrin:،پویان زیر هزار هستش خودش میاد میگه ،بقیه را هم نمی دونم

دوستان زیر رتبه 1000 ، چرا اینقدر ناراحتید... بابا با این رتبه اسکیس خوب بزنید روزانه رو شاخشه....

اخه همه قرار بود رتبه 1 شن حالا افسردگی گرفتن

عذرا جان ظاهراً اینجا فقط ما دوتا هم دردیم ولی پشت هر شکستی پیروزیه بزرگی قایم شده ناراحت نباش عزیزم به خودت مسلط باش من با 2 ماه خوندن تونستم 8298 تا رتبما بیارم پایین فکر کن اگه از الان بخونیم چی می شه من به آزاد اعتقاد ندارم واسه همین می خوام خودما 2باره محک بزنم این بار با انرژیه بیشتر به تو ام پیشنهاد می کنم همین کارا بکنی عزیزم.;)

عزیزم من احتمال زیاد باید ارشد ببوسم بزارم کنار

میخوای بده من هم امتحان کنم برات

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا