نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

1architect

عضو جدید
بچه ها کاش ترتیب انتخاباتونو اینجا میذاشتید
اونایی که تهرانن مخصوصاً

pyaazd

عضو جدید
مشاور ايوانخانه آقاي فروزانفر ميگه مدرس بهتره ولي منم حس ميكنم علم و صنعت شناخته شده تره

تربیت مدرس فقط از لحاظ علمی خیلی سطح بالاتری داره همینطور از نظر امکانات کتابخانه و... مخصوصا اگه کسی بخواد در مقطع دکتری ادامه تحصیل بده در ضمن ظرفیتش هم زود تر پر میشه اما دانشگاه علم و صنعت از نظر جدا کردن گرایش ها با همه دانشگاه ها متفاوته که جالبه همینطور از نظر جو دانشگاه علم و صنعت دانشگاه شلوغ تریه چون تربیت مدرس تو مقطع کارشناسی دانشجو نمیگیره فقط ارشد و دکتری

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی خبر داره بین المللی قزوین هزینه ی شبانه ش خیلی زیاده یا تو مایه های شبانه ی بقیه دانشگاه هاست؟

دانشگاه قزوین منظورش از بین الملل این هست که واقعا بین اللملی هست وروزانش شهریه ندراه شبانه هم مثل بقیه دانشگاه هاست و یک دنشگاه دولتی است

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان به نظر شما من روزانه دانشگاه کاشان رو به شبانه های تهران ترجیح بدم یا نه؟ با توجه به این که ساکن قم هستم

کلا معماری دانشگاه کاشان زیر نظر شهید بهشتی هست و چند استاد پروازی از اونجا هم داره
سطح لیسانسش خیلی بالاست و رتبه های برترش هر سال بدون کنکور میرن شهید بهشتی ولی اطلاعی از ارشدش ندارم

pyaazd

عضو جدید
بچه ها ترتیب اولویت بین گرایش های علم وصنعت چطوریه؟چرا انقد تخصصیه گرایشا؟
الان من اولویتشو اینجوری حس میکنم:
1.پایدار
2.مسکن
3.فناوری
4 و 5:بین آموزشی فرهنگی با بهداشتی درمانی شک دارم کدوم کاربردی تره..میشه راهنمایی کنید؟ممنون:)

بستگی به علاقه داره اما گرایش فناوری رو شنیدم از نظر استادها ضعیف تره و اینکه کلا اقبال عمومی بیشتر به معماری پایدار و معماری مسکن هست.

hastia89

عضو جدید
سلام
کسی می دونه واسه انتخاب رشته باید اول همه ی معماری ها رو بزنم بعد منظر رو با میشه بین هم بزنم. راستش من چیز زیادی از اسکیس منظر نمی دونم .منظر شدم 600 ، معماری 1400. بنظرتون چیکار کنم ؟ منظر بزنم؟

Saretus

کاربر فعال
تا جایی که من می دونم لابلاش هر جا دوست داری بزن به گرایش توجه نکن

erisss

عضو جدید
سلام
کسی می دونه واسه انتخاب رشته باید اول همه ی معماری ها رو بزنم بعد منظر رو با میشه بین هم بزنم. راستش من چیز زیادی از اسکیس منظر نمی دونم .منظر شدم 600 ، معماری 1400. بنظرتون چیکار کنم ؟ منظر بزنم؟
بستگي داره مثلا يكي دانشگاه واسش مهمتر از رشتس پس اول دانشگاه تهرانو ميزنه رشته هاشو بعد بهشتي و .... اما يكي هست عاشق داخليه پس اول داخلي تهرانو هنر تهرانو ميزنه ، ميتوني قاطي بزني مثلا : ١.معماري تهران ٢.داخلي تهران ٣. معماري بهشتي
اگه علاقه داري منظر بزن يه سرچي بكني حدودي متوجه ميشي چه رشته ايه

hastia89

عضو جدید
دوستان میشه یه نفر این دانشگاه ها رو از نظر سطح علمی و اینا برای من اولویت بندی کنه. من خیلی به داشگاه ها اشنا نیستم. نمی دونم کدوم رو اول بزنم.
رشت - بابلسر - سبزوار - سمنان - شاهرود - زنجان - همدان -قزوین

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
توجه ویژه : كليه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون تحصيلات تكميلي سال 1392 توجه داشته باشند با توجه به اعلام دانشگاهها و موسسات براي حذف يا اصلاح رشته و يا ظرفيت جديد، اصلاحيه دوم اين سازمان درخصوص دفترچه راهنماي انتخاب رشته ازساعت 16:00 روز شنبه مورخ 28/2/92 بر روي سايت قرار خواهد گرفت. ضرورت دارد داوطلبان با مشاهده اين اصلاحيه در صورت تمايل نسبت به ويرايش انتخاب رشته خود در آن تاريخ اقدام نمايند.

با توجه به اطلاعیه سنجش گفته اقدام به ویرایش کنید !!! پس حتما می شه ویرایش کرد !!!

پس چرا من این اطلاعیه رو توی سازمان سنجش ندیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pyaazd

عضو جدید
دوستان عزیز ترتیب پر شدن دانشگاه ها سال پیش در گرایش معماری به این صورت بود. البته این فقط نشون دهنده اینه که اقبال عمومی به سمت کدوم دانشگاه هاست و شاید تا حدودی سطح علمی دانشگاه ها رو هم نشون بده اما شما باید با توجه به علاقه خودتون انتخاب کنین.
روزانه تهران
روزانه بهشتی
شبانه تهران
تربیت مدرس
هنر تهران کرج
علم و صنعت
هنر اصفهان
تربیت دبیر رجایی تهران

بين المللي امام خميني /ره /-قزوين
یزد و شیراز و گیلان و کاشان تقریبا همزمان بعد از اینها پر میشه
همدان و شاهرود و زنجان
اردبیل
سبزوار
آخر از همه ایلام
البته پارسال دانشگاه فردوسی مشهد و باهنر کرمان نبودند و تازه امسال اضافه شدند.

mahdieh88

عضو جدید
دوستان عزیز ترتیب پر شدن دانشگاه ها سال پیش در گرایش معماری به این صورت بود. البته این فقط نشون دهنده اینه که اقبال عمومی به سمت کدوم دانشگاه هاست و شاید تا حدودی سطح علمی دانشگاه ها رو هم نشون بده اما شما باید با توجه به علاقه خودتون انتخاب کنین.
روزانه تهران
روزانه بهشتی
شبانه تهران
تربیت مدرس
هنر تهران کرج
علم و صنعت
هنر اصفهان
تربیت دبیر رجایی تهران

همدان و شاهرود و زنجان
اردبیل
سبزوار
آخر از همه ایلام

تبریز چطور؟ اطلاعی دارین ازش؟

pyaazd

عضو جدید
دوستان میشه یه نفر این دانشگاه ها رو از نظر سطح علمی و اینا برای من اولویت بندی کنه. من خیلی به داشگاه ها اشنا نیستم. نمی دونم کدوم رو اول بزنم.
رشت - بابلسر - سبزوار - سمنان - شاهرود - زنجان - همدان -قزوین

از لحاظ سح علمی تا جایی که من اطلاع دارم خودم اینطوری اولویت بندی می کنم: قزوین-همدان-رشت
بین بابلسر و سبزوار و سمنان و شاهرود و زنجان از نظر سطح علمی تفاوتی نیست بستگی به خودت داره...

mahdi_ghavidel

عضو جدید
کسی میدونه گرایش (فناوری) علم و صنعت دقیقا چیه؟یا گرایش دانشگاه تربیت مدرس که گرایش( فنی ) اسمش؟؟راستی هنر تهران سطح علمیش بهتره یا هنر اصفهان؟؟؟؟؟

بوطیقا 5

عضو جدید
کلا معماری دانشگاه کاشان زیر نظر شهید بهشتی هست و چند استاد پروازی از اونجا هم داره
سطح لیسانسش خیلی بالاست و رتبه های برترش هر سال بدون کنکور میرن شهید بهشتی ولی اطلاعی از ارشدش ندارم

بچه ها یه سوال مگه کاشان پروازم داره؟ (فرودگاه داره)؟

hastia89

عضو جدید
بچه ها یه سوال محض اطمینان.سازمان سنجش گفته بود تا 28 ام وقت تعیین رشته است. یعنی فردا وقت داریم دیگه؟ اخه بچه ها می گفتن ریسک نکنیم یا تمدید میشه میگم نکنه وقتش تموم شه.

soh-rab

عضو جدید
روزانه تهران
روزانه بهشتی
شبانه تهران
تربیت مدرس
هنر تهران کرج
علم و صنعت
هنر اصفهان
تربیت دبیر رجایی تهران

همدان و شاهرود و زنجان
اردبیل
سبزوار
آخر از همه ایلام

من کلی نوشتم ولی نتم خط شد با عکس براتون می ذارم
در مورد دانشگاه باهنر
Untitled.jpg

mahdi_ghavidel

عضو جدید
کسی میدونه گرایش (فناوری) علم و صنعت دقیقا چیه؟یا گرایش دانشگاه تربیت مدرس که گرایش( فنی ) اسمش؟؟راستی هنر تهران سطح علمیش بهتره یا هنر اصفهان؟؟؟؟؟
خودم پیداش کردم گرایش فنی مدرس مربوط به ساخت و اجرای ساختمانه و گرايش فن‌آوری ضمن توجه به مباحث عمومی رشته معماری به طور مشخص بر طراحی فنی ساختمان و روش‌های بهينه ساخت آثار معماری و استفاده از تکنولوژی‌های مناسب در طراحی، ساخت و بهره برداری از بنا تاکيد می‌ورزد.فقط یکی بگه هنر تهران سطح علمیش بهتره یا هنر اصفهان؟؟؟؟؟[

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودم پیداش کردم گرایش فنی مدرس مربوط به ساخت و اجرای ساختمانه و گرايش فن‌آوری ضمن توجه به مباحث عمومی رشته معماری به طور مشخص بر طراحی فنی ساختمان و روش‌های بهينه ساخت آثار معماری و استفاده از تکنولوژی‌های مناسب در طراحی، ساخت و بهره برداری از بنا تاکيد می‌ورزد.فقط یکی بگه هنر تهران سطح علمیش بهتره یا هنر اصفهان؟؟؟؟؟[

طبق شنیده ها ... هنر تهران

1architect

عضو جدید
بچه ها شما اول روزانه و شبانه شهرستانای دور و رده پایینتر رو زدین یا پیام نور تهران؟

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون دانشجویان بیشتر معلم هستند و جو فرق داره به نظر من بهتره بعد دانشگاهای تهران، هنر اصفهان و تبریز بزنیم. البته نظر بندست. از اعضای هیئت علمیشون استادم شده...

(رجایی)ینی روزانه شو که نوشته ویژه فرهنگیان ما هم میتونیم انتخاب کنیم؟البته برای شبانش ننوشته. من شبانشو زدم میتونم روزانشم انتخاب کنم آیا؟؟

soh-rab

عضو جدید
دوستان مدرک علم و صنعت از لحاظ سازمان نظام مهندسی چطوریه یعنی با علم و صنعت می تونیم پایه 2 بگیریم یا نه؟ کسی خبری داره یا نه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا