نام جديد عزرائيل ...!!!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
واقعا این پوستین دوز اون دنیا چه طوری میخواد جواب بده ؟!؟!!

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
استغفرالله عزراییل فرشته است.........
خدای من

* Mojtaba *

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امیدوارم خانواده های مسئولین صنعت خودروسازی هم با همین محصولات داغ دار بشن!

* Mojtaba *

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون اقا مجتبی دیگه یکم کوتاه بیا یه بلا نسبتی بگو
بلانسبت بگم که چی بشه داداش گلم؟!
بلانسبت بگم که آقایون آب تو دلشون تکون نخوره و روزانه چندین نفر از هموطنامون توی حلبی ساز های اونا جــــــون خودشون رو از دست بدن ؟؟؟؟!!!!
کسایی که برای جون من ارزش قائل نیستن ، میخوام روی زمین جایی نداشته باشن....

capslock

عضو جدید
حیف همین شبه متحرک پول 206 قدیم شده با خودم میگفتم حتما تا حالا حالا ها از رده خارج میشه

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بلانسبت بگم که چی بشه داداش گلم؟!
بلانسبت بگم که آقایون آب تو دلشون تکون نخوره و روزانه چندین نفر از هموطنامون توی حلبی ساز های اونا جــــــون خودشون رو از دست بدن ؟؟؟؟!!!!
کسایی که برای جون من ارزش قائل نیستن ، میخوام روی زمین جایی نداشته باشن....
خوب حد اقل به سازنده بدنه پراید فحش بده به موتوری فحش نده اخه منم جزشون میشممممممممممممممممممم

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
خوب حد اقل به سازنده بدنه پراید فحش بده به موتوری فحش نده اخه منم جزشون میشممممممممممممممممممم
داداش گلم همه اینا بر میگرده به مدیریت و سیاست های اون شرکت ! ربطی به کارگران و ... نداره !

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش گلم همه اینا بر میگرده به مدیریت و سیاست های اون شرکت ! ربطی به کارگران و ... نداره !
نگران نباش داداشی الان تولیدش اصلاح شده کیسه هوا کذاشتن تومزش ای بی اس شده بدنه اش مقاوم تر شده البته بعد از اینکه کلی آدم مردن خدا بگم این کره ای هارو چیکار کنه

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
نگران نباش داداشی الان تولیدش اصلاح شده کیسه هوا کذاشتن تومزش ای بی اس شده بدنه اش مقاوم تر شده البته بعد از اینکه کلی آدم مردن خدا بگم این کره ای هارو چیکار کنه
آبجی وقتی بدنه نتونه انرژی وارد شده رو جذب کنه ایربگ و ای بی اس و بدنه محکم تر به چه دردی میخوره ؟!
اگه با گذاشتن اینا ایمنی ماشین از این رو به اون رو میشد که الان زانتیا باید ایمن ترین ماشین میبود ...
پراید کلا از ریشه مشکل داره . نه شاسی مقاومی داره ، نه بدنه درست و حسابی و نه ...

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبجی وقتی بدنه نتونه انرژی وارد شده رو جذب کنه ایربگ و ای بی اس و بدنه محکم تر به چه دردی میخوره ؟!
اگه با گذاشتن اینا ایمنی ماشین از این رو به اون رو میشد که الان زانتیا باید ایمن ترین ماشین میبود ...
پراید کلا از ریشه مشکل داره . نه شاسی مقاومی داره ، نه بدنه درست و حسابی و نه ...
درست کاش به جای پراید برای L90 بیشتزر هزینه میکردن حداقل بهتر از پراید

capslock

عضو جدید

چاره کنترل هوشمند سرعته 90 درصد حوادث جاده ای از سرعت بالا ناشی میشه اگه جای سوت فحش هوشمند هم قرار بدن کار میکنه

sajjad_mke

عضو جدید
شما كجا زندگي مي كنيد
13نفر داخل پژو405و17نفر تو سمند هرشب 20الي 50ماشين قاچاق كشي (شوتي) مي كند هروز ماشين ها گلوله مي خورند چپ مي شن ومي ميرن
از روي بي پولي بي كاري

capslock

عضو جدید

اگه مطلع باشید تکنولوژی بدنه مقناطیس اخیرا استفاده میشه که قبل از تصادف با فعال شدن صدماتو کاهش میده

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
اگه مطلع باشید تکنولوژی بدنه مقناطیس اخیرا استفاده میشه که قبل از تصادف با فعال شدن صدماتو کاهش میده
ممنون میشم در مورد این تکنولوژی توضیحی برای من بدین . چون من تا الان چیزی در موردش نشنیدم .

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای L90 هزینه کنن ؟!
مگه L90 ماله ایرانه ؟!
نه ما ایران نیست میگم بهتر از پراید
اگه تا الان نتونستن تولید پرایدو متوقف کنن یک علتش قیمت پایینشه که L90 جایگزین خوبی بود

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
اگه تا الان نتونستن تولید پرایدو متوقف کنن یک علتش قیمت پایینشه که L90 جایگزین خوبی بود
آجی اصلا پراید در حد L90 نیست که بخوایم با هم مقایسشون کنیم ! من جنازه L90 رو هم با پراید عوض نمیکنم !

ولی خوب L90 قرار بود اول ده تومن قیمتش باشه . اما چون قرارداد به یورو بسته شد با بالا رفتن قیمت یورو قیمت L90 جون هم بالا رفت . البته بازم توی رنج قیمت الانش میشه گفت تقریبا بهترین ماشینه ...

sajjad_mke

عضو جدید
اون L90كه سنگشو به سينه مي زنيد جزو 10ماشين ارزون دنياست چراBMWسري 5ياMنسل 6سوار نشيم

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
اون L90كه سنگشو به سينه مي زنيد جزو 10ماشين ارزون دنياست چراBMWسري 5ياMنسل 6سوار نشيم
بله دوست گلم . همه ما میدونیم L90 جزء ماشین های ارزون دنیاست . مگه کسی گفته گرونه ؟!
از ظاهر L90 کاملا میشه به ارزون بودنش پی برد ...

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سنگشو به سینه میزنم چ.ن میگم خطرش کمتره حداقل کمتر از پراید
دنبال قشنگی هستی برو بنز بخر
این کف دست مو نداره مو دیدی بکن

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
یا حضرت عباس. پس دگ فکر کنم PK بشه ورق آهن تو تصادف!