مهمترين انتظارتون از همسر آينده يا همسر فعليتون چيه؟

lord of darkness

عضو جدید
عمو و دايي رو هم بهش اضافه كن
البته بعضي كچلا خيلي مهربونن كه !!!
يكم بيشتر فك كن
كچل نباشه
اما موداشته باشه و دست بزن داشته باشه چي؟

دست بزن!؟
مگه هنوزم کسی هست که زنشو بزنه!؟:smile:
مگه زن بچه هشت سالست که بزنیش!؟
به شخصه اعتقاد دارم اگه زنی خیلی هم بد و غیر قابل تحمل باشه باید یه جوری از دستش خلاص شی مگه با زدن می شه
رفتار کسیو تغییر داد!!؟;)

lord of darkness

عضو جدید
ميشه بگين چند درصد پسرا اين عقيده و باور رو دارن؟
به نظرم پسري كه به خودش متكي باشه و قابليت هاي ازدواج رو در خودش ببينه همچين نظري نداره.

تا حالا از بدرمم چیز با منتی نگرفتم هرچند که خیلی کمکم کرده!
حالا اویزونه بدرزن مادرزن بشم!!؟:eek:
تا حالا منت بازومو کشیدم ایشالا تا وقتی که زنده باشمم همینطوره

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
دست بزن!؟
مگه هنوزم کسی هست که زنشو بزنه!؟:smile:
مگه زن بچه هشت سالست که بزنیش!؟
به شخصه اعتقاد دارم اگه زنی خیلی هم بد و غیر قابل تحمل باشه باید یه جوری از دستش خلاص شی مگه با زدن می شه
رفتار کسیو تغییر داد!!؟;)
منم عقيده شما رو دارم اما
متاسفانه هست بله
من تو خيابون ديدم
اونم پيش چشم بچه كوچيكش !!!
خيلي واقعا تاسف برانگيزه ... اين امر ناشايست حتي تو آقايون تحصيلكرده هم هنوز هست!!! چميدونم چه فكري با خودشن ميكنن!!!

گلبرگ نقره ای

کاربر ممتاز
تا حالا از بدرمم چیز با منتی نگرفتم هرچند که خیلی کمکم کرده!
حالا اویزونه بدرزن مادرزن بشم!!؟:eek:
تا حالا منت بازومو کشیدم ایشالا تا وقتی که زنده باشمم همینطوره
آفرين
به نظرم آقايون اگه اين باورو داشته باشن مي تونن زندگي آرومي داشته باشن و خوشبخت زندگي كنن:gol:
چون به توانايي خودشون ايمان دارن و به خودشون متكي هستند

گلبرگ نقره ای

کاربر ممتاز
حالا بياد ببينه چه ازش انتظار داريم.
خب يعني هر كي اومد ؟ هر كسي باشه ؟ بعد شما دچار سردرگمي ميشين
چون براي خودتون معيار تعيين نكردين... هر كسي بياد بجاي اينكه شرايطش رو با هم بسنجين بخاطر اينكه مثلن كچله ردش مي كنيد ... بعد يكي يكي فرصتا رو از دست مي دي... بهتره به فكر باشيد دوستم:gol:

گلبرگ نقره ای

کاربر ممتاز
خانمها آقایان سلام
باعرض مرسی و تنکیو(بقول دوستمون) از اسارتر
از اولش تا اینجارو خوندم ، هرکدومو که یجورایی صددرصد نظر خودمم بود تشکر کردم!

میگم خوبه عنوانه تاپیک، "مهمترین انتظار" ه اگه "همه انتظارات" بود بعضیا چی میگفتن!

نظر خودمو بگم:
صداقت
یجورایی بخونید: یکرنگی و اعتقاد به یکی شدن بعد از ازدواج

اونجایی که لجبازی مطرح شده بود هم، من لجبازی رو نوعی عدم صداقت در بیان افکار میدونم. ینی طرف میدونه درست چیه، اما اون حرف درست رو با صداقت نمیگه و با لجبازی یه چیز غیرواقعی رو بیان میکنه.

راجبه نظرایی که تا حالا داده شد هم یه جاهایی واقعاً تأسف خوردم
اونجاهایی که دوستان میگفتن دختر فلان جور یا پسر فلان جور گیر نمیاد
و یه جاهایی خیلی تأسف خوردم
جاهایی که بچه ها راجبه جنس خودشون چنین نظری میدن! مثلاً پسره میگه پسر آدم گیر نمیاد، خب خودت یکیش، آدم باش

نوع نظر دونفر هم جالب یا عجیب بود برام، ثمین و سدعلی!
ممنون دوستم
منطق در كلامتون ديده ميشه
خوشبخت باشي

خورشید تابان

عضو جدید
من فکر می‏کنم یک سری ویژگی‏ها اساسی هستند، مثل صداقت و وفاداری
صداقت یعنی اینکه طرف اصلاَ به اینکه در مورد مساله‏ای بخواهد به همسرش دروغ بگه فکر هم نکنه و وفاداری یعنی اینکه تحت هیچ شرایطی احساس دوست داشتن نسبت به طرف مقابلش رو از دست نده.
اما یک سری دیگه از ویژگی‏ها هستن که باعث میشن زندگی دو نفر با هم شیرین‏تر بشه، مثل تفاهم بالا در آینده‏ای که مدنظرشون هست(آینده علمی، مالی و...)

lord of darkness

عضو جدید
اينم بستگي به توقعات خودتون داره

بله درسته موافقم
خوب واضحه که دختر یه مولتی میلیاردرو نمیشه برد یه عقد ساده گرفت باید ببریش باشگاه فرمانیه!
البته موردایی هم هست که طرفین اختلاف مالیه قابل توجهی دارن اما یک در هزاره و خیلی اوقات دوام نمی اره
یا ازدواج موفقی نیست

elh@m_arch

عضو جدید
بله درسته موافقم
خوب واضحه که دختر یه مولتی میلیاردرو نمیشه برد یه عقد ساده گرفت باید ببریش باشگاه فرمانیه!
البته موردایی هم هست که طرفین اختلاف مالیه قابل توجهی دارن اما یک در هزاره و خیلی اوقات دوام نمی اره
یا ازدواج موفقی نیست

چرا نميشه؟؟؟
من ديدم
همه چي كه به تجملات نيست!!

اعتماد و صداقت واقعي...

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه داداش
دره باغتو اماکن تخته کرد
دنباله کاراشم نرفتی دیگه همینجوری مونده
انتظار با یه بچه غریبه رفت من که نشناختم کیه

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
تا حالا از بدرمم چیز با منتی نگرفتم هرچند که خیلی کمکم کرده! حالا اویزونه بدرزن مادرزن بشم!!؟:eek: تا حالا منت بازومو کشیدم ایشالا تا وقتی که زنده باشمم همینطوره
اینکه در زندگی مستقل باشیم خوبه اما ما یک موجود اجتماعی هستیم . من تمام زندگیمو مدیون پدر مادرم هستم با اینکه هیچ منتی نذاشتم . از پدر و مادر خودم و زنم هم انتظار دارم که هوای ما رو داشته باشند و البته نه اینک استقلال رو ازمون بگیرن ها ! راستی همش مشکل با بازو حل نمیشه ! بعضی وقتا ها مشکلات صرفا روانیو عاطفی هستن . اونجاست که نیاز داری تا به زندگیت سرو سامون بدی !

lord of darkness

عضو جدید
اینکه در زندگی مستقل باشیم خوبه اما ما یک موجود اجتماعی هستیم . من تمام زندگیمو مدیون پدر مادرم هستم با اینکه هیچ منتی نذاشتم . از پدر و مادر خودم و زنم هم انتظار دارم که هوای ما رو داشته باشند و البته نه اینک استقلال رو ازمون بگیرن ها ! راستی همش مشکل با بازو حل نمیشه ! بعضی وقتا ها مشکلات صرفا روانیو عاطفی هستن . اونجاست که نیاز داری تا به زندگیت سرو سامون بدی !

بحث محبت با مادیات فرق می کنه عزیز1!!
از بدرزن مادرزن انتظاری ندارم اما میدونم که اختمال قوی کمک خواهند کرد!
بازو یک اصطلاحه یعنی سعی می کنم مشکلات اقتصادیو خودم حل کنم