معرفی اساتید برتر مهندسی آب در دانشگاهای ایران + بهترین و بدترین استاد طول تحصیلتون

معرفی اساتید برتر مهندسی آب در دانشگاهای ایران + بهترین و بدترین استاد طول تحصیلتون

• استاد بهتری می شناسم

رای: 0 0.0%
  • نظر خاصی ندارم

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    2
  • نظرسنجی بسته .

t.shahbazian

عضو جدید
بهترین استاد من کسیه که به جای اندیشه ها اندیشیدن رو به من یاد میده: مهندس امیرآبادی (کاردانی،بیرجند)، مهندس بابامحمدی (کارشناسی،امام خمینی کرج).
بدترین: دکتر سیامک ولیزاده.

pari ko0cho0lo0

عضو جدید
بهترین استاد من کسیه که به جای اندیشه ها اندیشیدن رو به من یاد میده: مهندس امیرآبادی (کاردانی،بیرجند)، مهندس بابامحمدی (کارشناسی،امام خمینی کرج).
بدترین: دکتر سیامک ولیزاده.
شانس ما امیر آبادی دیگه با ما درس نداره:cry:
بهترین:
دکتر سیاری:gol:
مهندس قریشی:gol:
بدترین:
اگه بیاین دانشکده کشاورزیه ما همه یه اسمو بهت میگن
دیگه لازم نی من چیزی بگم:razz:

Farez 132

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهترین استاد دکتر رضا طاهری استاد ترمودینامیک و سیالات و استاد دایمی استاد ادبیات
:gol::gol::gol::gol::gol:
بدترین استاد بهارک موسوی استاد ریاضی:mad::mad::mad::mad:

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین استادم که مثه یه دوست واسه همه دانشجویاش بود وحتی شب کنکور به هممون کلی اس داده بود که چطور تست بزنیم استاد رحیم ذوالفقارنسب که متأسفانه تصادف کردو فوت شدند.

m_kia

عضو جدید
من لیسانسم دانشگاه تهران(دانشکده کرج) بهترین استاد بلا شک دکتر حسن رحیمی خداییش استاد بد هم نداشتیم
فوق لیسانس هم تربیت مدرس بودم که بهترین استاد دکتر ایوب زاده و باز هم خداییش استاد بد نداشتیم

shalizeh-0123

عضو جدید
اول بهترينا:خوب همه شون خوبن،
1-پروفسور مير خالق ضياتبار احمدي(زهكشي):با اينكه خيلي پر و باسواده ولي در عين حال بسيار متواضع و افتاده است و خيلي با بچه ها خودمونيه!!!!:w17:
2-دكتر محمدعلي غلامي سفيدكوهي(زهكشي):ايشونم خيلي خوبن.جدا از جدي بودن سر كلاس-پروژه و نمره دادن پايان ترم،استاد واقعا ماهيه!!خيلي خيلي با بچه ها جوره و با همه با احترام برخورد ميكنه خيلي به داشجو بها ميده و سعي ميكنه هر درسي رو كاملا كاربردي ياد بده!!!:w17:
3-دكتر محمود رائيني(هواشناسي):ديونه تدريسشم!!!هم خودش خوبه هم خانومش،دكتر ويدا چالوي(باغباني):w17:
4-مهندس تقوي(نقشه برداري و مكانيك خاك):ايشونم هواي دانشجوها رو خيلي دارن.و ما معمولا زياد مزاحمشون ميشيم.:w16::w17:
دكتر عليرضا عمادي-دكتر رامين فضل اولي-دكتر علي شاهنظري-دكتر محسن خالقي مقدم(رياضي1و2-رياضيات مهندسي)
در مورد استاداي ما واقعا اين مثل به درستي صدق ميكنه:
درخت هرچه پربارتر،افتاده تر

و اما بدترين:دكتر مسعوديان،متاسفانه سيالات-مقاومت مصالح و هيدروليك رو باهاش پاس كردم(اصلا به دانشجو ها توجه اي نميكنه و فقط به فكر خودشه!!و براي انجام پروژه هاش كلي از بچه ها بيگاري ميكشه):w06:

eghlimaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول بهترينا:خوب همه شون خوبن،
1-پروفسور مير خالق ضياتبار احمدي(زهكشي):با اينكه خيلي پر و باسواده ولي در عين حال بسيار متواضع و افتاده است و خيلي با بچه ها خودمونيه!!!!:w17:
2-دكتر محمدعلي غلامي سفيدكوهي(زهكشي):ايشونم خيلي خوبن.جدا از جدي بودن سر كلاس-پروژه و نمره دادن پايان ترم،استاد واقعا ماهيه!!خيلي خيلي با بچه ها جوره و با همه با احترام برخورد ميكنه خيلي به داشجو بها ميده و سعي ميكنه هر درسي رو كاملا كاربردي ياد بده!!!:w17:
3-دكتر محمود رائيني(هواشناسي):ديونه تدريسشم!!!هم خودش خوبه هم خانومش،دكتر ويدا چالوي(باغباني):w17:
4-مهندس تقوي(نقشه برداري و مكانيك خاك):ايشونم هواي دانشجوها رو خيلي دارن.و ما معمولا زياد مزاحمشون ميشيم.:w16::w17:
دكتر عليرضا عمادي-دكتر رامين فضل اولي-دكتر علي شاهنظري-دكتر محسن خالقي مقدم(رياضي1و2-رياضيات مهندسي)
در مورد استاداي ما واقعا اين مثل به درستي صدق ميكنه:
درخت هرچه پربارتر،افتاده تر

و اما بدترين:دكتر مسعوديان،متاسفانه سيالات-مقاومت مصالح و هيدروليك رو باهاش پاس كردم(اصلا به دانشجو ها توجه اي نميكنه و فقط به فكر خودشه!!و براي انجام پروژه هاش كلي از بچه ها بيگاري ميكشه):w06:

شما كه از همه گفتي،دكتر گلمايي و مهندس آقاجاني رم مي آوردي تو ليست;)
با دكتر مسعودياني كه گفتي كاملا موافقم،استاتيك و سيالات داشتم باهاش.پيرمونو درآورد با اون كلاساي حل تمرينشون....:confused:

shalizeh-0123

عضو جدید
آره گلم،كم حواس شدم :redface:راستي بايد يه يادي هم از دكتر كاظمي(شيمي)كرد!!:w16:استاد ادبياتمون هم خيلي دوست داشتني بود..........:w17:

t.shahbazian

عضو جدید
شانس ما امیر آبادی دیگه با ما درس نداره:cry:
بهترین:
دکتر سیاری:gol:
مهندس قریشی:gol:
بدترین:
اگه بیاین دانشکده کشاورزیه ما همه یه اسمو بهت میگن
دیگه لازم نی من چیزی بگم:razz:
این اسمها که گفتی من نمیشناسم، شاید تازه اومده باشن، البته یه مهندس قریشی میشناسم که استاد گروه زراعت بود نه آب. ولی خداییش تا موقعی که ما اونجا بودیم استاد بد نداشتیم، سختگیر بودن ولی بد نبودن، حتی دکتر شهیدی که منو تو درس حفاظت آب و خاک انداخت.
مهندس امیرآبادی هم فکر کنم برای دکترا رفته باشه؟؟ به هر حال خیلی حیف شد که باهاش درس ندارین استاد خیلی خوبیه.
حالا که موقعیت پیش اومده و یه آشنا پیدا شده یادی هم از دکتر نجفی کنم، نمیدونم برگشته یا نه ولی اگه باهاش درس دارین قدرشو بدونین یه دونه س.

MehrAn.ButterFly

عضو جدید
رضا جان خیلی فکر جالبی بود دستت درد نکنه
من خودم در کل میگم رشته اب رشته خیلی قدیمی تو کشورمون نیست واسه همین تعداد نامدارایه رشتمون هم محدوده و همچنین خیلیاشون هم از همون گرایش عمران اب میان البته اونایی که تو گرایش سازه کار میکنن
در هر صورت من یه چنتاییشون رو از نزدیک میشناسم که ادمایه بزرگ اب هستن
مثلا یکیش دکتر کشکولی هستش که پدر علم ابهای زیرزمینی ایران هستش واقعا ادم بزرگیه استادم بودش
دکتر محمودیان شوشتری که تخصصشونو تو هیدرولیک هستش و از امریکا مدرکشونو گرفتن جزو چهره های ماندگار کشور هستن واقعا به مباحث هیدرولیک مسلطن ایشونم استادم هستن
دکتر حسونی زاده که ایشونم دکتری سدسازی دارن و ایشونم خارجی هستن ایونم استادم بود
دکتر فریدون شیروانی که واقعا هر کس بشناسدش عاشقش میشه خوش زبون ترین استادیه که داشتم ایشون هم جزوچهره های ماندگارن و از پاریس اولین کسی بود که علم خرپارو وارد ایران کرد و همین دور قبل مسابقات ایتالیا داور مسابقات بودن
جناب دکتر بومند نسب که ایشونم احتمالا داور پایان نامه من بشن
اینا وچنتا دیگه اساتید کسایه دیگه ای هستن که من میشناسم که اونایی که اسم بردم هر کدوم واسه خودشون کسی هستن و جای افتخار شاگردیشون واسه من

negarbahrami

عضو جدید
سلام.ایده خوبیه .استادای دانشگاه صنعتی اصفهان فوق العاده ان.منجمله استاددکتر آقافخر میر لوحی
سلام خدمت تمام بچه های اب یک جایی دیدم که بچه های عمران تو یک سایتی چنین کاری کرده بودن گفتم که کار خوبیه تا ما هم انجام بدیم
حلا اگه کسی میتونه یک اطلاعاتی در مورد اساتید معروف و برجسته تو این رشته بتونه بزاره ممنون میشم و هم یک اشنایی با رشته و اساتیدش است
ممنون

H:GH:H

عضو جدید
رضا جان خیلی فکر جالبی بود دستت درد نکنه
من خودم در کل میگم رشته اب رشته خیلی قدیمی تو کشورمون نیست واسه همین تعداد نامدارایه رشتمون هم محدوده و همچنین خیلیاشون هم از همون گرایش عمران اب میان البته اونایی که تو گرایش سازه کار میکنن
در هر صورت من یه چنتاییشون رو از نزدیک میشناسم که ادمایه بزرگ اب هستن
مثلا یکیش دکتر کشکولی هستش که پدر علم ابهای زیرزمینی ایران هستش واقعا ادم بزرگیه استادم بودش
دکتر محمودیان شوشتری که تخصصشونو تو هیدرولیک هستش و از امریکا مدرکشونو گرفتن جزو چهره های ماندگار کشور هستن واقعا به مباحث هیدرولیک مسلطن ایشونم استادم هستن
دکتر حسونی زاده که ایشونم دکتری سدسازی دارن و ایشونم خارجی هستن ایونم استادم بود
دکتر فریدون شیروانی که واقعا هر کس بشناسدش عاشقش میشه خوش زبون ترین استادیه که داشتم ایشون هم جزوچهره های ماندگارن و از پاریس اولین کسی بود که علم خرپارو وارد ایران کرد و همین دور قبل مسابقات ایتالیا داور مسابقات بودن
جناب دکتر بومند نسب که ایشونم احتمالا داور پایان نامه من بشن
اینا وچنتا دیگه اساتید کسایه دیگه ای هستن که من میشناسم که اونایی که اسم بردم هر کدوم واسه خودشون کسی هستن و جای افتخار شاگردیشون واسه من
اگه اشتباه نکنم من وشما هم دانشکده ای هستیم
تواین لیستی که نوشتید جای دکتر شفاهی ،دکتر بینا پدر علم قنات ایران و دکتر کاشفی پور خالیه

majidnewman

عضو جدید
سلام دوست عزیز دکتر امام قلی زاده هم خوبند اما اگه بیای تو مقطع ارشد نظرت عوض خواهد شد به دو دلیل:1- خیلی خوب مطالبو برات تشریح نکردند 2- اساتید ارشد حالا موردی دانشگاه گیلان که من ارشد اینجا هستم با سواد و با کمالات تر هستند.;)

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
این اسمها که گفتی من نمیشناسم، شاید تازه اومده باشن، البته یه مهندس قریشی میشناسم که استاد گروه زراعت بود نه آب. ولی خداییش تا موقعی که ما اونجا بودیم استاد بد نداشتیم، سختگیر بودن ولی بد نبودن، حتی دکتر شهیدی که منو تو درس حفاظت آب و خاک انداخت.
مهندس امیرآبادی هم فکر کنم برای دکترا رفته باشه؟؟ به هر حال خیلی حیف شد که باهاش درس ندارین استاد خیلی خوبیه.
حالا که موقعیت پیش اومده و یه آشنا پیدا شده یادی هم از دکتر نجفی کنم، نمیدونم برگشته یا نه ولی اگه باهاش درس دارین قدرشو بدونین یه دونه س.
سلام به همه بچه های گل بیرجند
من کارشناسیمو بیرجند خوندم.خیلی از اینجایی که هستم(فردوسی) بهتر بود.
دلم خیلی تنگ شده.
واقعا امیرآبادی گل بود.
راستی من فکر میکنم مهندس نجفی رو تو دانشگاهمون دیدم.
ما باهاش کارشناسی رسم فنی داشتیم.خیلی با محبته.
راستی دکتراکبر پور هم خیلی گله.

ab 84

عضو جدید
بهترین استاد : دکتر امیر حمزه حقی آبی و دکتر ملکی و خدایش بیامرزد " مهندس عادلی " ( که از اساتید با اخلاق و پرتلاش گروه ما بودند. )

GS-gharoon

عضو جدید
بهترین : دکتر رهنما :heart::heart::heart::heart::heart:و دکتر رحیم پور:gol::gol:
بدترین : خیلی ها ..... دکتر صفاری :mad::cry:، دکتر کریمی:evil::w13:.
2 تا پروفوسور هم بودن که بد نبودن ، ما کارشناسی ها رو جز ادم حساب نمیکردن(خانجانی:Ph34r: و بارانی)

دکتر کریمی منظورتون شهرام کریمی ؟؟
پرفسور خانجانی قصه از آمریکا اومدنشو تعریف کرده واستون ؟:)

rezahh20

عضو جدید
سلام . بهترین استاد من در دانشگاه آقای دکتر واعظی (استاد زمین شناسی) بود . هم به روز بود هم مهربان ، هم خوش برخورد و هم تدریسش عالی بود و هم خوب نننننننننننننننمره داد.:smile::gol:

siyasiya

عضو جدید
سلام به همه بچه های گل بیرجند
من کارشناسیمو بیرجند خوندم.خیلی از اینجایی که هستم(فردوسی) بهتر بود.
دلم خیلی تنگ شده.
واقعا امیرآبادی گل بود.
راستی من فکر میکنم مهندس نجفی رو تو دانشگاهمون دیدم.
ما باهاش کارشناسی رسم فنی داشتیم.خیلی با محبته.
راستی دکتراکبر پور هم خیلی گله.

خوب دوست عزیز
میتونید برید همون بیرجند...
خیلی جالبه ها، دوستان میان شهر ما توی دانشگاه شهر ما، بعد دلشون برای وطنشون تنگ میشه
خوب برین همونجا دوست گل
این دکتر اکبرپور عزیز شما هم در همین دانشگاه فردوسی درس خوندن حاج خانوم

-------------------

راستش فکر کنم دوستان از همه استادانشون تشکر کردن که واقعاً جای تشکر ویژه داره
من هم میخوام از اساتید بسیار بسیار عزیزم تشکر کنم، از خدا میخوام که امسال کمکم کنه تا فوق قبول شم و بعد از 10 سال دوباره به دانشگاهم برگردم
و افتخار شاگردی این اساتید رو برای 2 سال دیگه داشته باشم، خصوصاً الان که تجربه حرفه ای و کاری هم پیدا کردم
اساتید عزیزم
:
پروفسور علیزاده
دکتر قهرمان
دکتر خداشناس
دکتر داوری
دکتر ثنایی نژاد
دکتر موسوی بایگی
دکتر فرید حسینی
پروفسور فارسی

و

آقای مهندس هاشمی نیا بسیار گل
آقای مهندس اینانلو

دلم برای همشون تنگ شده
آرزومه که دوباره از مهر 91 واسه ارشد برم دانشگاه
اینبار میدونم که دنبال چی میگردم، به خاطر تجربه کاری که پیدا کردم
ای کاش یک قانون میذاشتن تا کسی با کمتر از 5 سال تجربه کاری نتونه فوق امتحان بده
میدونین دوستان، اینطوری واقعاً به نفع همه دوستان میشد
چون مهندس آکادمیک صرف که کل افتخارش همون پایان نامه اش هست، یک مهندس 10% هست، باور کنید
حتی اگر معدلش بالای 19 باشه
مهندس باید حتماً کار کنه تا مهندس شه
در غیر اینصورت همون دانشجوی مهندسی یا فارغ التحصیل مهندسی بیشتر نیست
خلاصه مهندس نیست

به امید موفقیت همه دوستان گل این انجمن

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دوست عزیز
خیلی جالبه ها، دوستان میان شهر ما توی دانشگاه شهر ما، بعد دلشون برای وطنشون تنگ میشه
خوب برین همونجا دوست گل

-------------------

من هم میخوام از اساتید بسیار بسیار عزیزم تشکر کنم، از خدا میخوام که امسال کمکم کنه تا فوق قبول شم و بعد از 10 سال دوباره به دانشگاهم برگردم
و افتخار شاگردی این اساتید رو برای 2 سال دیگه داشته باشم، خصوصاً الان که تجربه حرفه ای و کاری هم پیدا کردم
اساتید عزیزم
:
پروفسور علیزاده
دکتر قهرمان
دکتر خداشناس
دکتر داوری
دکتر ثنایی نژاد
دکتر موسوی بایگی
دکتر فرید حسینی
پروفسور فارسی

و

آقای مهندس اینانلو

دلم برای همشون تنگ شده
چون مهندس آکادمیک صرف که کل افتخارش همون پایان نامه اش هست، یک مهندس 10% هست، باور کنید
خلاصه مهندس نیست

اولا اینجایی که هستم وطنمه نه بیرجند.
دوما شما حالا چرا دعوا داری؟
سوما همه این اساتیدی کعه گفتیو می شناسم.
درود بر دکتر قهرمان و دکتر داوری عزیز

mohandes ab

عضو جدید
بازم میگم

بازم میگم

بازم میگم استاد فقط دکتر امامقلی زاده
زنده باد بچه های شمال
:)

t.shahbazian

عضو جدید
اولا اینجایی که هستم وطنمه نه بیرجند.
دوما شما حالا چرا دعوا داری؟
سوما همه این اساتیدی کعه گفتیو می شناسم.
درود بر دکتر قهرمان و دکتر داوری عزیز
من از وضعیت دانشگاه فردوسی خبر ندارم ولی میدونم دانشگاه بیرجند یکی از بهترین تجربه های من بود و من هم خیلی دلم واسه اونجا تنگ شده حتی الان که تو دانشگاه شیراز درس میخونم؛ به حرف دیگران هم کاری ندارم. مگه دکتر قهرمان که دانشگاه شیراز درس خونده ما به روی کسی میاریم که اونا اینجوری میگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا یادم نرفته اینم بگم آخه مثلا اینجا قراره از استادامون بگیم نه از دانشگاهامون: دکتر سپاسخواه یه دونه س، دکتر کامگار هم خیلی گله. البته این دو نفر هییییییییچ نیازی به تعریف ندارن.

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دانشجوهای کشاورزی :gol: و ممنون از استارتر واسه این تاپیکه خوب:smile:من منابع طبیعی گرگان درس میخونم. اکثر استادا رو قبول دارم ولی توشون تک و توک اذیت کن هم پیدا میشه!!
من روش تدریس استاد استاتیک و مقاومت مصالح (بهادر مرغوب) و استاد بخش باغبانی که استاد گیاهشناسی و باغبانی عمومی ما بود ( دکتر همتی) رو بیشتر از بقیه ترجیح میدم. هنوز که به درسای تخصصی تر نرسیدم ولی استاد خوب پیدا کردم حتما خبر مییدم;)

MITSUN

عضو جدید
خدا وکیلی مهندس امیرآبادی خیلی گل بود.الان رفته مالزی واسه دکترا
یعنی من با این بشر کلی حال کردم.وقتی فارغ التحصیل شدم،اونم رفت واسه دکترا.تا موقعی که اون بود یه جورایی آب بیرجند نرم افزار محور بود.ولی از موقعی که رفته نمی دونم واحداشو به کی دادن!فکر کنم با دستورانی باشه.راستی بدترین استادم هم دستورانی بودش که خدا رو شکر 2 واحد بیشتر باهاش نداشتم.دکتر شهیدی هم طفلکی خیلی فشار روش بوده و زیاد حوصله نداره ولی استاد پری هستش.

MITSUN

عضو جدید
مهندس اکبر زاده ودکتر بیژن قهرمان از بهترین استادهای من بودن،مخصوصا دکتر قهرمان.البته با دکتر علیزاده کلاس نداشتم و در موردش نظری ندارم.دکتر ولایتی که آبهای زیرزمینی رو درس میده،کلمه به کلمه درسهاش رو باید گوش داد،خروار خروار تجربه هستش.دکتر ضیایی هم خیلی ادم علمی و پر هستش ولی تجربه کمی تو تدریس داره،ولی به نظر من در آینده یکی ازاساتید بزرگ آب میشه،شاید جای دکتر علیزاده رو پر کنه.

MITSUN

عضو جدید
خوب دوست عزیز
خوب برین همونجا دوست گل

-------------------

اساتید عزیزم
:
پروفسور علیزاده
دکتر قهرمان
دکتر خداشناس
دکتر داوری
دکتر ثنایی نژاد
دکتر موسوی بایگی
دکتر فرید حسینی
پروفسور فارسی

و

آقای مهندس اینانلو

دلم برای همشون تنگ شده
خلاصه مهندس نیست

لازم به ذکر هست که دکتر قهرمان هم استاد تمام هستش.

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس اکبر زاده ودکتر بیژن قهرمان از بهترین استادهای من بودن،مخصوصا دکتر قهرمان.البته با دکتر علیزاده کلاس نداشتم و در موردش نظری ندارم.دکتر ولایتی که آبهای زیرزمینی رو درس میده،کلمه به کلمه درسهاش رو باید گوش داد،خروار خروار تجربه هستش.دکتر ضیایی هم خیلی ادم علمی و پر هستش ولی تجربه کمی تو تدریس داره،ولی به نظر من در آینده یکی ازاساتید بزرگ آب میشه،شاید جای دکتر علیزاده رو پر کنه.

باهاتون کاملا موافقم.
مهندس امیرآبادی واقعا گل بود.واسه دانشجو ارزش قائل بود.
من الان ارشد فردوسی میخونم.به نظر شما کلیت اساتید اینجا بهترن یا اونجا؟
البته دکتر قهرمان که حرف نداره.گله

MITSUN

عضو جدید
باهاتون کاملا موافقم.
مهندس امیرآبادی واقعا گل بود.واسه دانشجو ارزش قائل بود.
من الان ارشد فردوسی میخونم.به نظر شما کلیت اساتید اینجا بهترن یا اونجا؟
البته دکتر قهرمان که حرف نداره.گله
اساتید بیرجند بیشتر می تونن واسه دانشجو وقت بذارن،ولی تو فردوسی باید دنبال استاد باشی.نمی دونم ولی شاید برای دانشجوهای ارشد بیشتر وقت داشته باشن.از نظر علمی باید رس استادهایی مثل دکتر قهرمان و دکتر ضیایی رو بکشی.برای نرم افزار دکتر فرید حسینی خوبه.برای کارهای اجرایی هم مهندس اکبرزاده(شنیده بودم که 10 سال رییس آب منطقه ای بوده)