معرفت دخترا …!!!

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

جالبه همه دخترااااااااااا.......راحت جمع میبندی و قضاوت میکنی!....
اگه اینطوری باشه امنم باید بگم همه میدونن همه پسرا پستن ......لاقل دخترا یکی بهتر پیدا شد میرن سراغش پسرا که در ان واحد با خوب و بد و 1000 نفرن!
اما من یاد گرفتم به حرمت شخصیت خودم این کارو نکنم بگم بعضی پسرا اینطورین!.....واسه افکارتم واقعا متاسفم!

cheghad rahat bad sobat mikonid shoma dokhtara, ye nemoonash ham shoma:razz:

aslan khosham nayoomad

vaghean vase raftaretoon moteasefam

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
قصد توهین نداشتم فقط متقابل رفتارتونو نشون دادم که متوجه بدیش بشید!

raftare man bad nabood, vali raftare shoma aslan khoob nabood, shoma ham bayad motevajeh beshid,

tarik o tanha ro bebini che ba shakhsiat oomad o nazaresho goft va javabesh ro be hamoon nesbat gereft

tina3254

عضو جدید
raftare man bad nabood, vali raftare shoma aslan khoob nabood, shoma ham bayad motevajeh beshid,

tarik o tanha ro bebini che ba shakhsiat oomad o nazaresho goft va javabesh ro be hamoon nesbat gereft

جمع بستن دخترا و هرچیزیو نسبت دادان بد نیست؟؟؟؟...........من فقط یه مثال براتون زدم ببینید چقدر بهتون برخورد !

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جمع بستن دخترا و هرچیزیو نسبت دادان بد نیست؟؟؟؟...........من فقط یه مثال براتون زدم ببینید چقدر بهتون برخورد !

na inke shomaha asan inkaro nemikonid va kamelan khoobid, shoma be pash berese badtarid,

lotf konid dg edamash nadid, nemikham be shakhsiatetoon toohini beshe, pas tamoomesh konid

tina3254

عضو جدید
virayeshesh kardid,
!!!

be har hal pish miad az in chiza, adama k nabayad zood moze begirand

age soe tafahomi pish oomad, azatoon ozr mikham

قرار نبود بمونه ..........فقط جهت نشون دادن به شما بود ................منم قصد توهین نداشتم درهر حال امیدوارم به دل نگیرید!

• Like
واکنش ها: floe

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا دختره نامردی کرده،چون شوهرش به خاطر توافقشون در رو به روی پدر و مادرش باز نکرد ولی اون کلک زد...

• Like
واکنش ها: floe

elnaz-k

عضو جدید
بعضی دخترا بین پدر مادر خودشون با پدر مادر شوهرشون تبعیض قائل میشن..
همشون نامرد نیستن..
دختر چشم و چراغ خونه است..

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا... من که از دوستام معرفت ندیدم. تو دیدی؟

کاملا موافقم.......
البته این داستان در مورد اعضای خونوادس..... در مورد دوستان فرق میکنه.....
در مورد خونواده واقعا دخترا دلسوز ترن........پسرا وقتی از پدرو مادرشون دور میشن محبتشون به اونا کمتر میشه......... اما دخترا کمتر که نمیشه....شاید بیشترم بشه!

اما در مورد دوستان این حسادت دخترانه اجازه معرفت رو نمیده...............من خیلی جاها اینو دیدم....... توی 4 سال دانشگام هم فقط یکی از دوستام بود که خیییلی معرفت داشت ( سمی خانوم ......اگه اینو میخونی بدون عاشقتم :) ) ولی بقیه پای منافع خودشون که برسه ...... یا خدا نکنه توی یه مورد ازشون جلو بیفتی......:razz:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا موافقم.......
البته این داستان در مورد اعضای خونوادس..... در مورد دوستان فرق میکنه.....
در مورد خونواده واقعا دخترا دلسوز ترن........پسرا وقتی از پدرو مادرشون دور میشن محبتشون به اونا کمتر میشه......... اما دخترا کمتر که نمیشه....شاید بیشترم بشه!

اما در مورد دوستان این حسادت دخترانه اجازه معرفت رو نمیده...............من خیلی جاها اینو دیدم....... توی 4 سال دانشگام هم فقط یکی از دوستام بود که خیییلی معرفت داشت ( سمی خانوم ......اگه اینو میخونی بدون عاشقتم :) ) ولی بقیه پای منافع خودشون که برسه ...... یا خدا نکنه توی یه مورد ازشون جلو بیفتی......:razz:

امان از این حسادت دختراااا

Melina666

عضو جدید
مرسی از تاپیک

همگی، لطفا اشتباه نکنید
دخترا بی معرفت نیستن و همینطور پسرا
به هیچ وجه
ولی...
شاید یه بی مع
رفت با دلشون کاری کرده که معرفتو از یاد ببرن
همه چیزو ...
حتی خودشونو...
گاهی بهشون حق بدین، با القابه زشت خطابشون نکنین!
و سعی کنین شما جزو اون آدما نباشید;)

Honey-sr

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از تاپیک

همگی، لطفا اشتباه نکنید
دخترا بی معرفت نیستن و همینطور پسرا
به هیچ وجه
ولی...
شاید یه بی مع
رفت با دلشون کاری کرده که معرفتو از یاد ببرن
همه چیزو ...
حتی خودشونو...
گاهی بهشون حق بدین، با القابه زشت خطابشون نکنین!
و سعی کنین شما جزو اون آدما نباشید;)

لایک...;)

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که تو دختر ها معرفت ندیدم
همش نامردی خیانت و زرنگ بازی...
بعضی وقت ها حالت از خوب بودن خودت بهم میخوره...

Honey-sr

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که تو دختر ها معرفت ندیدم
همش نامردی خیانت و زرنگ بازی...
بعضی وقت ها حالت از خوب بودن خودت بهم میخوره...

الان زمونه عوض شده.اگه از دخترا میپرسیدی پسرا چطورین دقیقا همین حرفارو میزدن البته بعضیاشون.حالا همون بعضیا به خاطره اینکه ضربه نخورن رفتارشونو عپن طرفای بیمعرفتشون کردن. همیشه اون موقع ها اگه حرفی از بی وفایی و بی معرفتی میشد پسرو مقصر میدونستن و همیشه کوتاه اومدن گذشت از طرف دختر بود اما حالا دو طرفه شده یا شاید هم بیشتر از طرف دختر !چرا؟!چون دخترا چشمشون دیگه ترسیده.نمیتونن این چیزارو تحمل کنن واسه همین جواب بی معرفتیو با بی معرفتی میدن!