مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nahamya

کاربر فعال
سلام
بلاخره تا حالا دست و پا شکسته میخوندم از اول ابان مطالعه جدی رو شروع کردم
دوستان من میخوام از عصر کنکاش کتاب سفارش بدم
ممنون میشم بگین چه کتابایی ازش لازمه که داشته باشم
ایستایی به بیانی ساده و مجموعه سوالات کنکور رو می خوام بگیرم ، شنید منظر کنکاش هم خوبه...
منظر هم بگیرم ؟ دیگه چیزی لازم نیست ؟
ممنون

nahamya

کاربر فعال
منم همینطور روزی شونصد بار برنامه عوض میکنم.....از سیلابسا خوشم نمیاد مخصوصا مرکز که تا آخر اذر باید بخونی :( پس کی مرور کنیم ؟ ولی خودمم برنامه توپی ندارم متاسفانه.....

اقا یکی بیاد به من بگه چجوری صبحا بیدا شم؟:(((( نه صبح بیدار میشم نه میتونم شب درس بخونم...:D کلا مشکل دارما.....:((((

راستی دکت همتونم گرم که گفتم بیاین بگین چیا خوندین و شما هم دریغ نکردین و گفتین.....آقا ما یه تاپیک باز کردیم انقد استقبال کم بود که قفل شد....:D ولی میدونم استقبال میکردین انرژی میداد بهمون...

من که خودم رو عادت دادم شب ها زود میخوابم (ده و نیم حداکثر تا یه ربع به یازده ) صبح ها هم بعد از نماز دیگه نمی خوابم ( پنج و نیم )
میدونین که مطالعه صبح خیلی عالیه و تاثیرش زیاده
خلاصه سعی کن تا میتونی برنامه های شب رو کم کن و صبح ها زودتر شروع کن ، البته هرکسی یه نرمی داره
ولی اگه با طبیعت همراه باشی خیلی موفق تری;)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها....جدول بیوکلیماتیک برای شهر یزد و از کجا می تونم پیدا کنم؟(به جز کتاب کسمائی......آخه ندارمش:()

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من هم بالاخره پروژه داداشم تموم کردم و اومدم یکسوال درباره تاریخ جهان و غرب دارم میخونم چی ها را حفظ باشم اخه نخوندمشون الان داشتم این سوالات ایوان ازمون یک می خوندم دیدم که مثلا از جزییات این هرم ها هم سوال دادن یعنی تا یان قدر ریز باید بخونم ...........علما راهنمایی کنید من غربو جهان تا چه حد باید حفظ باشم .........اهان از هند و چین و ژاپن هم متنفرم تا الان هیچ وقت نخوندمش .......چطوری بخونمش :cry:
راستی مارال همه شارژم تموم کرد دوباره زدم دان شه این فایلت نشد ............نمی دونم چرا میره روی موزیلای نمیاد برا دانلود روی دانلود منیجر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایا کسی میدونه چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟دوست دارم گوشش بدم

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
هی میگن تعداد منابع نباید زیاد باشه
واسه همین ایستایی تا الان 4 تا منبع استفاده میکنم تو هر منبع یه چیز اضافه داره:( (سازه در معماری ،درک رفتار سازه، جزوه سروش نیا، کنکاش)
اصلا نمیدونم این همه گسترده باید خوند یا نه:crying:

آخرین ویرایش:

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه این چه وضعش:w00:
هی میگن تعداد منابع نباید زیاد باشه
واسه همین ایستایی تا الان 4 تا منبع استفاده میکنم تو هر منبع یه چیز اضافه داره:wallbash: (سازه در معماری ،درک رفتار سازه، جزوه سروش نیا، کنکاش)
اصلا نمیدونم این همه گسترده باید خوند یا نه:crying:

22 تا سوال فن ایستایی هستش من واسه اش 30 تا کتاب میخونم کتابای گلابچی همرا با جزوات (استاد سروش نیا و شریفی از همونای که بچه ها زحمت کشیدن توی باشگاه گذاشتن ) کتاب ایستایی کنکاش و کتاب تست مرکز معماری .

حتما باید تستهای سال قبل بررسی کنی

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
22 تا سوال فن ایستایی هستش من واسه اش 30 تا کتاب میخونم کتابای گلابچی همرا با جزوات (استاد سروش نیا و شریفی از همونای که بچه ها زحمت کشیدن توی باشگاه گذاشتن ) کتاب ایستایی کنکاش و کتاب تست مرکز معماری .

:surprised:
واسه چی این همه زیاد؟؟؟؟
یعنی به همشون کاملا مسلط میشی؟؟؟
اصلا وقت میکنی این همه کتاب بخونی؟؟؟
الان دقیقا کدومکتابا رو داری میخونی؟؟؟

veritaaa

عضو جدید
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

منم همینطور روزی شونصد بار برنامه عوض میکنم.....از سیلابسا خوشم نمیاد مخصوصا مرکز که تا آخر اذر باید بخونی :( پس کی مرور کنیم ؟ ولی خودمم برنامه توپی ندارم متاسفانه.....

اقا یکی بیاد به من بگه چجوری صبحا بیدا شم؟:(((( نه صبح بیدار میشم نه میتونم شب درس بخونم...:D کلا مشکل دارما.....:((((

راستی دکت همتونم گرم که گفتم بیاین بگین چیا خوندین و شما هم دریغ نکردین و گفتین.....آقا ما یه تاپیک باز کردیم انقد استقبال کم بود که قفل شد....:D ولی میدونم استقبال میکردین انرژی میداد بهمون...
به نظر من سیلابس آکادمی روون تره.از آزمون بعدیش میخوام شرکت کنم . و اینکه میگی تا آخر آذر باید خوند ..منم میگم وای دیره.. ولی واقعا با حجم زیاد کتابا مگه غیر از این هم میشه ؟ مگه اینکه سال دومت باشه.. من این ترم غیر طرح ، مرمت ، طراحی فنی و متره هم دارم.. واقعا نمیرسه آدم
شب یکم زودتر بخوابی صب واقعا راحت بیدار میشی

راستی کسی امروز آکادمی شرکت نکرده بود ؟

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه صرفا واسه معماری میخونی همه کتابای گلابچی لازم نیستا.....:eek: 30 تا ؟ چه خبره؟ :surprised:

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:
واسه چی این همه زیاد؟؟؟؟
یعنی به همشون کاملا مسلط میشی؟؟؟
اصلا وقت میکنی این همه کتاب بخونی؟؟؟
الان دقیقا کدومکتابا رو داری میخونی؟؟؟

خدا کنه تا آخر آذز تموم کنم حداقل یه ماه داشته باشم برای مرور :crying2: بچه ها شما کی تموم میکنین از کی مرور شروع میکنین؟؟

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من هم بالاخره پروژه داداشم تموم کردم و اومدم یکسوال درباره تاریخ جهان و غرب دارم میخونم چی ها را حفظ باشم اخه نخوندمشون الان داشتم این سوالات ایوان ازمون یک می خوندم دیدم که مثلا از جزییات این هرم ها هم سوال دادن یعنی تا یان قدر ریز باید بخونم ...........علما راهنمایی کنید من غربو جهان تا چه حد باید حفظ باشم .........اهان از هند و چین و ژاپن هم متنفرم تا الان هیچ وقت نخوندمش .......چطوری بخونمش :cry:
راستی مارال همه شارژم تموم کرد دوباره زدم دان شه این فایلت نشد ............نمی دونم چرا میره روی موزیلای نمیاد برا دانلود روی دانلود منیجر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایا کسی میدونه چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟دوست دارم گوشش بدم
اومممم.... منم مث تو نمیدونم باید چیکار کنم یعنی واقعا هر خطی و میخونم میگم اگه سوال بیاد چی.... برای همین ب جاش جزوه مانارو میخونم.... چون جزوه خلاصش حتی ی خطشم نباید ندیده بگیری هم عکسا هر جمله ای ک گفته همش باید خورده شه.... واقعا خوندن کتاب برام سخته.... همین جزوم میخونم گیج میشم از بس عکس داره....
مثلا همین نعوکلاسیک واقعا باید این همه ساختمونو حفظش کنیم !!!!:cry:....

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با بودجه بندی آزمون مشکل دارم گنگ و فشردست و صرفا چون سال دوممه به زور خودمو میرسونم
با این حال پیشنهاد میکنم از رو همین سیلابس بری چون میتونی درسارو جمع و جور کنی هرچند با فشار درسی زیاد ولی واسه آزمون4 دو هفته فرصت داری خودتو برسونی....مرور آزمونای قبلی
ضمنا حریف نبود........می طلبم....:mad:......http://www.memrise.com/course/44059/essential-words-for-the-toefl-2/
منم دارم اینو می خونم;)

faeze dey

عضو جدید
سلام دوستان.ی جزوه خوب واس ایستایی و فن میخام که واس کنکور کامل باشه.میشه لطف کنید بهم کمک کنید.

mon-@-rchitect

عضو جدید
سلام دوستان ی سوال کسی کتاب زبان تخصصی بابک رستمی داره به نظرتان ارزش داره بگیرم آخه من زبانم خیلی خوب نی میشه راهنمایی کنید سپاس;)

linoo

عضو جدید
بچه ها ایوانخانه و مرکز هر کدوم جداگانه چندتا آزمون خودسنجی داشتن؟

nahamya

کاربر فعال
سلام دوباره
ببخشید اگه چند وقت یه بار پست هایی غیر مربوط به تاپیک میزنم ولی برای ارامش و روحیمون خوبه ، و هدفمون رو روشن تر میکنه..

" اگر هر نماز كاملتر از نماز قبل است و وسيله سير در ملكوت، پس چرا نمازها تكراري است؟ شايد به اين دليل كه در هر نماز چيزهايی ببينيم و بفهميم كه در نماز قبل نمي دانستيم"

مطلب بالا مضمون نزديك به قول آیت الله بهجت بود...
اميدوارم نمازمان تكراري نباشد چه برسد به امروزمان

Arc.a

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشین
این خلاصه تاریخ چطو شد؟ کسی نمونه گذاشت ببینیم؟؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها جونم.میدونین؟................من عین چی تو گل موندم به خدا:cry:
از یه طرف می گم سال بعد بخون.از یه طرف وجدانم نمیذاره این چن ماه و از دست بدم.اگه بخوام طوری بخونم که میانگینم خوب یا متوسط بشه خیلی سخت می شه برام.باید بکوب بخونم.
صبام نمیتونم بیدار شم(ربطی به زود خوابیدن نداره ها)اتفاقا طرفای 11 می خوابم ولی اعصابم که به هم میریزه عین خرس میشم میرم به خواب زمستونی.تااااااااااااااااااازه...........اگه با احتمال 5 درصد مجاز شم برا مرحله بعد،دوتا مکعب تو در تو نمی تونم بکشم.به نظرتون با این استعداد فراوون تو اسکیم احتمال پیشرفت هست یا نه؟
کلا به نظرتون من چیکار کنم؟!

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها جونم.میدونین؟................من عین چی تو گل موندم به خدا:cry:
از یه طرف می گم سال بعد بخون.از یه طرف وجدانم نمیذاره این چن ماه و از دست بدم.اگه بخوام طوری بخونم که میانگینم خوب یا متوسط بشه خیلی سخت می شه برام.باید بکوب بخونم.
صبام نمیتونم بیدار شم(ربطی به زود خوابیدن نداره ها)اتفاقا طرفای 11 می خوابم ولی اعصابم که به هم میریزه عین خرس میشم میرم به خواب زمستونی.تااااااااااااااااااازه...........اگه با احتمال 5 درصد مجاز شم برا مرحله بعد،دوتا مکعب تو در تو نمی تونم بکشم.به نظرتون با این استعداد فراوون تو اسکیم احتمال پیشرفت هست یا نه؟
کلا به نظرتون من چیکار کنم؟!
آرزو جون با درس خوندن چیزی از دست نمیدی تایم طلایی الانه خیلیها تازه الان شرو میکنن ب خوندن
واسه اسکیس هم بنظرم باید کلاس رفت...
بهرحال سعیتو بکن اگه نشد و موندی واسه سال بعد پایت قویتر میشه و دیگه اون موقه تایمتو میذاری رو زبان و اسکیس
کسی نمی دونه؟؟؟؟ که بخواد کمک کنه میخوام ببینم اگه نوبه فردا برام بگیرم
مونا جون اگه میخوای کتابای آقای رستمی رو بگیری کتابایی ک تازه چاپ شده-ایوان چاپ کرده-بنظرم بهتره چون اونجوری ک خودش میگفت تکنیکای تست زنی رو کامل گفته هم لغت هم درک مطلب و گرامر
تخصصی هم داره
البته استناد من ب حرفای خودشونه.من کتابشو ندارم ک نظرشخصیمو بگم

sh.enayati

عضو جدید
مونا جون اگه میخوای کتابای آقای رستمی رو بگیری کتابایی ک تازه چاپ شده-ایوان چاپ کرده-بنظرم بهتره چون اونجوری ک خودش میگفت تکنیکای تست زنی رو کامل گفته هم لغت هم درک مطلب و گرامر
تخصصی هم داره
البته استناد من ب حرفای خودشونه.من کتابشو ندارم ک نظرشخصیمو بگم[/QUOTE]

بچه ها کسی این کتاب و داره؟خوبه بگیرم برای زبان تخصصی؟!

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها جون کیا آزمون زبان زیرذره بین شرکت کردن؟؟

hasanpour70

کاربر فعال
سلام دوستان ی سوال کسی کتاب زبان تخصصی بابک رستمی داره به نظرتان ارزش داره بگیرم آخه من زبانم خیلی خوب نی میشه راهنمایی کنید سپاس;)

من همايش ايوانخانه كه رفته بودم خيلي ازين كتاب تعريف كردين منم خريدمش، واقعا هم ازش راضيم البته فقط مخصوص reading هاست خوب توضيح ميده

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ثبت نام ارشد اومد به منم خبر بدین لطفا
جا نمونم
زمان‌بندی آزمون سراسری:
  • تاریخ ثبت نام آزمون سراسری: اواسط آبان ماه
  • توزیع کارت ورود به آزمون تئوری و مشخص شدن حوزه امتحانی: 2 تا 3 روز قبل از روز آزمون از طریق سایت
  • تاریخ آزمون تئوری (معماری، مدیریت، تکنولوژی، انرژی): اواخر بهمن یا اوایل اسفند
  • تاریخ اعلام نتایج اولیه (اعلام رتبه تئوری و رشته‌هایی که در آنها مجاز به انتخاب رشته شده‌اید): نیمه دوم اردیبهشت
  • تاریخ اعلام ظرفیت دانشگاه‌ها در هر رشته: حدود 3 روز پس از اعلام نتایج اولیه
  • مهلت انتخاب رشته: حدود یک هفته از زمان اعلام ظرفیت‌ها
  • توزیع کارت ورود به آزمون اسکیس و مشخص شدن حوزه‌ها: 2 تا 3 روز قبل از روز آزمون به صورت حضوری (‌در این مرحله برای دریافت هر کارت باید مبلغی به حساب اعلام شده واریز کرد و برای دریافت کارت قبض آنرا ارائه نمود)
  • تاریخ برگزاری آزمون اسکیس: حدود 20 تا 30 تیر ماه (‌معمولاً در صبح روز اعلام شده اسکیس معماری و در بعد از ظهر آن اسکیس منظر برگزار می‌شود)
تاریخ اعلام نتایج نهایی: اواسط شهریور ماه
  • قرار گرفتن کارنامه نهایی (حاوی درصد اسکیس و رتبه در هر انتخاب) در سایت‌: اواسط مهرماه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا