مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من هم بالاخره پروژه داداشم تموم کردم و اومدم یکسوال درباره تاریخ جهان و غرب دارم میخونم چی ها را حفظ باشم اخه نخوندمشون الان داشتم این سوالات ایوان ازمون یک می خوندم دیدم که مثلا از جزییات این هرم ها هم سوال دادن یعنی تا یان قدر ریز باید بخونم ...........علما راهنمایی کنید من غربو جهان تا چه حد باید حفظ باشم .........اهان از هند و چین و ژاپن هم متنفرم تا الان هیچ وقت نخوندمش .......چطوری بخونمش :cry:
راستی مارال همه شارژم تموم کرد دوباره زدم دان شه این فایلت نشد ............نمی دونم چرا میره روی موزیلای نمیاد برا دانلود روی دانلود منیجر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایا کسی میدونه چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟دوست دارم گوشش بدم
فايل ضميمه

• http://www.www.www.iran-eng.ir/images/attach/rar.gif HEND-CHIN-ZHAPON.rar (821.2 كيلو بايت, 312 نمايش)
  • http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/paperclip.png فايل ضميمه
    • http://www.www.www.iran-eng.ir/images/attach/rar.gif معماری هند.rar (3.39 مگابايت, 387 نمايش)

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا لعنت کند کسایی که اسید می پاشند و کسایی که باعث شدند اسید بپاشند !!! . خدا لعنت کند ...
بچه های انرژی کتاب سازگاری حرارتی حیدری
معماری و روشنایی حیدری بخونید !!! .
کتاب سازگاری حرارتیش نیست اصن، من خیلی دنبالش گشتم... اینترنتی هم خواستم بخرم همه سایتا تموم کردن :cry:

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز

asbahar785

عضو جدید
سلام من تازه میخوام شروع کنم.نمیدونم امیدی هست:)نمیدونم از کجا شروع کنم کسی میتونه راهنمایی کنه

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها جون کیا آزمون زبان زیرذره بین شرکت کردن؟؟

من ! من!
بااینکه 85درصد لغت ها رو بلد نبودم (موندم با چه انگیزه ای 504 جزو منابع ارشده!!) اما 40درصد زدم
اقرار میکنم لغت های زیرذره بین برام سختههههه:biggrin::biggrin:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من ! من!
بااینکه 85درصد لغت ها رو بلد نبودم (موندم با چه انگیزه ای 504 جزو منابع ارشده!!) اما 40درصد زدم
اقرار میکنم لغت های زیرذره بین برام سختههههه:biggrin::biggrin:
:D
منم لغتاشو اصلن بلد نبودم:razz: از11تا 5تاشو درست زدم فقط:||| همشونم حسی:D

faezeh fazi

عضو جدید
ا عرض پوژش همه ی دوستان

لینک دانلود هنرهای ساخت + پاسخنامه این بار به درستی قرار گرفته

سری قبل اشتباه مال مرکزو گذاشتم

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=ab82416c282a4dce4a282f8f46c461c6

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=5e1813bc149b1004592f47be08e5c9db

ممنون دوستم میشه بی زحمت با یه لینک دیگه بزاریشون چون برام دانلود نمیکنه رمز میخاد مممنون میشم

faeze dey

عضو جدید
سلام دوستان.ی جزوه خوب واس ایستایی و فن میخام که واس کنکور کامل باشه.میشه لطف کنید بهم کمک کنید

سوسن طاهری

عضو جدید
22 تا سوال فن ایستایی هستش من واسه اش 30 تا کتاب میخونم کتابای گلابچی همرا با جزوات (استاد سروش نیا و شریفی از همونای که بچه ها زحمت کشیدن توی باشگاه گذاشتن ) کتاب ایستایی کنکاش و کتاب تست مرکز معماری .

حتما باید تستهای سال قبل بررسی کنی
بچه ها واقعا اینقدر کتاب لازم خونده بشه؟؟؟

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
22 تا سوال فن ایستایی هستش من واسه اش 30 تا کتاب میخونم کتابای گلابچی همرا با جزوات (استاد سروش نیا و شریفی از همونای که بچه ها زحمت کشیدن توی باشگاه گذاشتن ) کتاب ایستایی کنکاش و کتاب تست مرکز معماری .

حتما باید تستهای سال قبل بررسی کنی
بقول یکی از بچه ها ریلی"realy"؟عجب انگیزه ای فک کنم کفش 70-80 درصد بزنید فنو:king:
مهندس میشه بگید کدوم کتابا؟

آخرین ویرایش:

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها واقعا اینقدر کتاب لازم خونده بشه؟؟؟

شما 51 امین نفری هستی که این حرفو میپرسین :surprised: خب من سال دومم هست قبلا خوندنم مث برق رد میشم . اگر قبلا نخوندین توصیه نمیکنم همه کتابارو بخونین.

nahamya

کاربر فعال
سلام من تازه میخوام شروع کنم.نمیدونم امیدی هست:)نمیدونم از کجا شروع کنم کسی میتونه راهنمایی کنه

سلام
امید که همیشه هست...
پارسال من با اینکه سال اولم بود و هیچی بلد نبودم ، از اواخر آبان شروع کردم به خوندن چون قبلش تحویل طرح پنجم مونده بود...
رتبه تئوریم شد 630 ،
فقط یه چیز خیلی مهم و حتی مهمتر از خوندن اینه که منابع رو درست پیدا کنی
من پارسال اصلا منابع خوبی نخوندم... به غیر از تاریخ و زبان رفتم کتابای راهیان ارشد رو خوندم که خیلی ضرر کردم :cry:
حتما حتما منابع درست رو تهیه کن ..

nahamya

کاربر فعال
دوباره سلام
دوستان لطف می کنین جزوه هایی رو که بدرد بخورن و باید بخونیم رو یه بار دیگه بذارین یا لینک بدین
من تا حالا هیچ جزوه ای تهیه نکردم ، و چند تا سوال
برای تاسیسات چی بگیرم ؟
مصالح ساختمانی و تنظیم شرایط محیطی..
کدوم مباحث ملی رو حتما بخونم..
و شنیدم که از کتابای مبانی فیزیک ساختمان دکتر قیابکلو اخیرا زیاد سوال نمیدن و لازم نیست که کتاباشو بخونم..درسته ؟
ببخشید این سوالات مال چند وقت پیشه ولی خواهش می کنم جواب بدین هنوز درگیر منابعم...
ممنون

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها کدومتون با برنامه مرکز پیش میرید؟؟؟
الان چی چیزایی خوندید؟؟؟ چقدر خوندید؟؟

بچه ها واسه ازمون جمعه مرکز چقدر امادگی دارید؟؟؟
چقدر خوندید؟؟
من تا امروز یکشنبه 3 آبان فک کنم:smile: گرامر و فن و تاسیاساتارو خوندم با لغتهای 504....تاریخا و منظر و تافلم مونده
بچه ها من روزی 4-5 ساعت بیشتر نمیشه درس بخونم ولی خودمو میرسونم به آزمونای مرکز...شما ها چیکار میکنین؟

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هایی که برای آزمون مرکز میخونین بیاین بگین چیا خوندین؟؟؟خوندناتون چه جوریه؟؟؟؟به غیر چن نفر کسی چرا درصداشو نذاشت ؟

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه هایی که برای آزمون مرکز میخونین بیاین بگین چیا خوندین؟؟؟خوندناتون چه جوریه؟؟؟؟به غیر چن نفر کسی چرا درصداشو نذاشت ؟

من ازمون اول و خیلی از نصف کمتر خوندم اما به نظرم خیلی اسون بود ازمون اولش . ازمون دومم دارم میخونم اما فکر نکنم تموم بشه. ازمون 4 با مرور میخونم باقی موندشو .

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
من تا امروز یکشنبه 3 آبان فک کنم:smile: گرامر و فن و تاسیاساتارو خوندم با لغتهای 504....تاریخا و منظر و تافلم مونده
بچه ها من روزی 4-5 ساعت بیشتر نمیشه درس بخونم ولی خودمو میرسونم به آزمونای مرکز...شما ها چیکار میکنین؟

سلام
واسه فن از چه کتابایی استفاده میکنی؟؟
تاسیسات چی؟؟
من که امروز اصلا دیگه حوصله درس خوندن ندارم
خسته شدم:w46:

hasanpour70

کاربر فعال
دوباره سلام
دوستان لطف می کنین جزوه هایی رو که بدرد بخورن و باید بخونیم رو یه بار دیگه بذارین یا لینک بدین
من تا حالا هیچ جزوه ای تهیه نکردم ، و چند تا سوال
برای تاسیسات چی بگیرم ؟
مصالح ساختمانی و تنظیم شرایط محیطی..
کدوم مباحث ملی رو حتما بخونم..
و شنیدم که از کتابای مبانی فیزیک ساختمان دکتر قیابکلو اخیرا زیاد سوال نمیدن و لازم نیست که کتاباشو بخونم..درسته ؟
ببخشید این سوالات مال چند وقت پیشه ولی خواهش می کنم جواب بدین هنوز درگیر منابعم...
ممنون

سلام، راستش من لينكارو دقيق نميدونم كه بت آدرس بدم، دوستان ميان راهنمايي ميكنن
ولي راجبه سوالات، براي تاسيسات كتاب تاسيسات مكانيكي براي دانشجويان معماري، نوشته سلطاندوست، جزوه آقايي هم خوبه.
واسه مصالح جزوه كزازي خوبه
تنظيم شرايط من كتاب قيابكلو رو دارم ايني كه فرمودينو نشنيدم

جزوه هاي ايزدي هم خوبه ابته من در كنار كتب قيابكلو مي خونم
مقررات ملي هم مبحث 19 يكي دوتا سوال مياد

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
من ازمون اول و خیلی از نصف کمتر خوندم اما به نظرم خیلی اسون بود ازمون اولش . ازمون دومم دارم میخونم اما فکر نکنم تموم بشه. ازمون 4 با مرور میخونم باقی موندشو .

بچه ها من یه پیشنهاد واستون دارم
اگه پایه باشید بیایید مقدار خوندنمون هر روز یا حتی هر چند روز یه بار به همدیگه بگیم که اینجوری بیشتر برای خوندن انگیزه داشته باشیم
و به هم کمک کنیم... مثل یه پشتیبان واسه هم باشیم
من که فکر میکنم واقعا به یه همچین چیزی نیاز دارم

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم که موفق بشی برای آزمون بعدی بعد آزمون بیا حتما بحث کنیم راج به آزمون

سلام
واسه فن از چه کتابایی استفاده میکنی؟؟
تاسیسات چی؟؟
من که امروز اصلا دیگه حوصله درس خوندن ندارم
خسته شدم:w46:
من برای فن درک رفتار سازه ها..سازه در معماری...مبانی سازه ...جزییات ارتقا دهنده معماری....طراحی لرزه ای ....کتاب فاطمی...ایستایی عصر کنکاش البته برای این آزمون 2 فقط چون مثلا اون آزمونای آخر فن آوری نوین و یه سری دیگه اضافه میشه
برای تاسیسات هم سلطاندوست...نور و اکوستیک ایزدی ...برای تنظیم هم سرمایش غیر فعال با فیزیک 2 قیابکلو

parinush

عضو جدید
بچه ها برای آزمون این هفته ،چه فصلهایی از کتاب پارادایم پردیس هست؟

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
امیدوارم که موفق بشی برای آزمون بعدی بعد آزمون بیا حتما بحث کنیم راج به آزمون

من برای فن درک رفتار سازه ها..سازه در معماری...مبانی سازه ...جزییات ارتقا دهنده معماری....طراحی لرزه ای ....کتاب فاطمی...ایستایی عصر کنکاش البته برای این آزمون 2 فقط چون مثلا اون آزمونای آخر فن آوری نوین و یه سری دیگه اضافه میشه
برای تاسیسات هم سلطاندوست...نور و اکوستیک ایزدی ...برای تنظیم هم سرمایش غیر فعال با فیزیک 2 قیابکلو
عصر کنکاش میخونی اون قسمت طراحی تیر هم خوندی؟؟ یا اون قسمت افزایش طول در اثر دما؟؟؟

asbahar785

عضو جدید
سلام امید که همیشه هست... پارسال من با اینکه سال اولم بود و هیچی بلد نبودم ، از اواخر آبان شروع کردم به خوندن چون قبلش تحویل طرح پ

سلام امید که همیشه هست... پارسال من با اینکه سال اولم بود و هیچی بلد نبودم ، از اواخر آبان شروع کردم به خوندن چون قبلش تحویل طرح پ

ممنون از راهنماییتون.میشه لطف کنید بگید چه منابعی بهتره

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کتاب تخصصی بابک رستمی . انقلابم هست یا فقط ایوان خانه؟

ایمیل استاد سروشن نیا رو کسی داره؟

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من یه پیشنهاد واستون دارم
اگه پایه باشید بیایید مقدار خوندنمون هر روز یا حتی هر چند روز یه بار به همدیگه بگیم که اینجوری بیشتر برای خوندن انگیزه داشته باشیم
و به هم کمک کنیم... مثل یه پشتیبان واسه هم باشیم
من که فکر میکنم واقعا به یه همچین چیزی نیاز دارم

موافقم :redface: بنویسیم توی امضاء مون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا