مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها فردا اگه تو این تاپیک تحلیل درک حضورتون رو دیدم فبه المراد اگه نه خواهش میکنم مدیر پاک کنه این یک تهدید است:)دی) :cool:

همچنان از آلا و عذرا ممنونم بایت پاسخنامه ها و همچنین مارال جان (و همه دوستانی که به هرسری سوالات جواب دادن) :redface:

سلام دوستان من هم میخوام شروع کنم به خوندن.سال پیش شرکت کردم ولی درست نخونده بودم.
از اونجایی که عکس پروفایل یه جورایی هویت میده به شخصیت مجازی دوست دارم یه عکس بزارم ولی هر کاری کردم نشد.
اگه ممکنه راهشو بهم بگین.ممنون.

سلام
خوش اومدین
احتمالا سایز تصویرتون زیاد بوده (کنترل پنل/عکس شخصی (آواتار) )

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من هم میخوام شروع کنم به خوندن.سال پیش شرکت کردم ولی درست نخونده بودم.
از اونجایی که عکس پروفایل یه جورایی هویت میده به شخصیت مجازی دوست دارم یه عکس بزارم ولی هر کاری کردم نشد.
اگه ممکنه راهشو بهم بگین.ممنون.

خوش اومدی به جمعمون ......

برو کنترل پنل اعضا از بالای صفحه.........بعد)(......سمت راست صفحه هم گزینه عکس صفحه مشخصات هست و هم عکس آواتار.....

sanisani

عضو جدید
من تابستون پارسال سر کلاس رستمی رفتم توصیه ام به همه اینه که سر کلاسش نرین.
هر کی رفت پشیمون شد چون کتابش از کلاسش 100 برابر جامع و کامل تره.

بچه ها به نظرتون جزوه کنکور 93 سروش نیا رو کافیه بخونیم یا اینکه مطالب امسال تغییر میکنه و باید حتما باز سر کلاسش بریم؟

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من تابستون پارسال سر کلاس رستمی رفتم توصیه ام به همه اینه که سر کلاسش نرین.
هر کی رفت پشیمون شد چون کتابش از کلاسش 100 برابر جامع و کامل تره.

بچه ها به نظرتون جزوه کنکور 93 سروش نیا رو کافیه بخونیم یا اینکه مطالب امسال تغییر میکنه و باید حتما باز سر کلاسش بریم؟

نه تغییر نمیکنه کتابهای گلابچی که اپدیت نمیشه. فقط کتابهای حدید بهش اضافه میشه که اونم ایوان تو سایت میزاره.البته این نظر منه

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه تغییر نمیکنه کتابهای گلابچی که اپدیت نمیشه. فقط کتابهای حدید بهش اضافه میشه که اونم ایوان تو سایت میزاره.البته این نظر منه
نظر منم همینه......
و

خیلی ممنون از این عکسی که گذاشتی ، واقعا سخن جالب و خوبیه . در بطن جمله معنی پر رمزو رازی نهفته که متاسفانه بیشتر ما از آن غافلیم . بازم ممنون .

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

من هم با نازنین موافقم ،والا ما همون مال پارسالش هم گیرمون بیاد کلاه مون می ندازیم هوا

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان و خسته نباشید
داشتم این تاپیکو میخوندم متوجه استرس در پست بعضی بچه ها شدم لازمه یه چیزی بگم

من ارادت خاصی به استاد گرامی آقای سروش نیا دارم و واقعا انسان بزرگی هستند ایشون ولی حتی خودشون تاکید دارن اگه کتابها رو کامل بخونید به کلاس نیازی نیست
پس اگه کسی شرایطشو نداره خودشو به زحمت و دردسر نیندازه و حسرت نخوره چون اگه کتابها رو کامل بخونه نیازی به کلاس نداره
حالا اگه کسی شرایطشو داره و میخواد بره هم دلیل نمیشه اصلا دیگه نخونه با اینکه واقعا تدریس ایشون عالیه ولی تا خودمون نخواهیم به هیچ نتیجه ای نمیرسیم

پس با همین شرایطی که دارید بخونید و مطمئن باشید بهترین نتیجه رو میگیرید و کلاس هم معجزه نمیکنه

موفق باشید:)

دانشه

عضو جدید
سلام به همه دوستان و خسته نباشید
داشتم این تاپیکو میخوندم متوجه استرس در پست بعضی بچه ها شدم لازمه یه چیزی بگم

من ارادت خاصی به استاد گرامی آقای سروش نیا دارم و واقعا انسان بزرگی هستند ایشون ولی حتی خودشون تاکید دارن اگه کتابها رو کامل بخونید به کلاس نیازی نیست
پس اگه کسی شرایطشو نداره خودشو به زحمت و دردسر نیندازه و حسرت نخوره چون اگه کتابها رو کامل بخونه نیازی به کلاس نداره
حالا اگه کسی شرایطشو داره و میخواد بره هم دلیل نمیشه اصلا دیگه نخونه با اینکه واقعا تدریس ایشون عالیه ولی تا خودمون نخواهیم به هیچ نتیجه ای نمیرسیم

پس با همین شرایطی که دارید بخونید و مطمئن باشید بهترین نتیجه رو میگیرید و کلاس هم معجزه نمیکنه

موفق باشید:)

سلام
والا برا من سوال پیش امده آیا از کتابای جدید دکتر گلابچی (مثل فن شناسی ،و جنتای ک انتشارات دانشگاه تهران زیر چاپ داره)تو کنکور امسال سوال میاد ؟آیا شما جایی دیدید که جزء منابع باشند؟؟؟

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
والا برا من سوال پیش امده آیا از کتابای جدید دکتر گلابچی (مثل فن شناسی ،و جنتای ک انتشارات دانشگاه تهران زیر چاپ داره)تو کنکور امسال سوال میاد ؟آیا شما جایی دیدید که جزء منابع باشند؟؟؟

دکتر گلابچی از هیچ کدام از کتاباش نمیگذره و احتمال اینکه از این کتابها سوال بیاد هست. این کاملا شانسیه. و به احتمال خیلی زیاد موسسات تا موقع کنکور خلاصه کتابهای جدید را بیرون میدن و کسایی که فرصت ندارن یا برنامه ریزیشون متفاوته میتونن از اونها استفاده کنند. از الان استرس کتابها ی جدید را نگیرید شما شروع به خوندن منابع پایه فن کنید و باقی را به ترتیب اولوبتهای خودتون پیش برید.

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
دوستان کتابای راهیان ارشد به چه شکلیه؟ فقط تسته؟ آموزشه؟ خلاصه و تسته؟ چی هست دقیقا

من دنبال یه سری منابع تست میگردم اگه میشه راهنمایی کنید در این زمینه

azi sadeghi

عضو جدید
سلام بچه ها.خوبین؟ منم پایه ام واسه خوندن. منابعی که اینجا گذاشتن رو هم دیدم بعضیاشو دانلود کردم ولی نمیدونم کدوم بهتره شما میشه راهنماییم کنین. من زبان 504 رو دارم میخونم 120 لغتشو حفظ کردم.میخوام بدونم چیو از الان بخونم؟

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال هاي فن كنكور امسال از كتب جديد نبود !!! .
نه از الهام از طبيعت و نه اركي تايپي نه ... .
بيشتر از پايه ها سوال اومد ... ??????
من خودم براي درك و زبان استرس دارم ...
كلاس رستمي و علي مدد ثبت نام كردم ...
اميدوارم استاد خوبي باشند ...

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام:|
رفتم تاپیک تحلیل تار عنکبوت بسته!!!!!!!!
کو جواباتون؟؟؟؟؟؟؟؟
کو جوابای تحلیلیتون؟؟؟؟؟
دوستانی ک اصرار ب زدن تاپیک جدا واسه هر درس داشتن کجااااااااااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همین ی تاپیکو بیان آپ کنن!!!!
پست اسپمم اونجا نذارید لطفا
فقط پست مربوط ب سوالات و جوابای درک معماری

دوستان کتابای راهیان ارشد به چه شکلیه؟ فقط تسته؟ آموزشه؟ خلاصه و تسته؟ چی هست دقیقا

من دنبال یه سری منابع تست میگردم اگه میشه راهنمایی کنید در این زمینه

سلام ، کتاب راهیان ارشد علاوه بر خلاصه و تست برای هر درس ،شامل سوالات آزمون های سراسری و آزاد و یک سری سوالات تالیفی از مولیفین کتاب وجود دارد و علاوه بر کتاب، یک سی دی زمینه کتاب وجود دارد ،که شامل آزمون های است که شما با خود نرم افزار جلو می رود و در آخر منابع مهم و تعداد سوالات درآزمون های سراسری و آژاد از هر فصل کتاب و آزمون خود سنجی را شامل می شود .
کلا کتاب هاش خوبه ولی چاپ های قدیمش دارای یک سری غلط املایی و جواب های نادرست بودش که نمی دونم الان در چاپ جدید تصحیح شده یا نه . کتاب درک عمومی معماری و درک عمومی معماری منظرش رو کامل خوندم خیلی خوب بود و من خودم به شخصه اول کتاب های کنکاش و بعد راهیان ارشد رو برای مطالعه انتخاب می کنم . و برای تست هم از طرح نامی مدرسان فقط کتاب های قرمزش، تا بخوای تست های تالیفی و نکات جمع بندی وجود داره . که خوبه برای نزدیک آزمون ارشد :cool: پیروز باشید .:gol::gol::gol:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w40:سلام بچه ها..
من اومدم...
از امتحان لعنتی نظام خلاص شدم
:w15: و حالا میخام بشینم پای ارشد..:w08:
خیلی خوبه ک همچین تاپیکی هست..
من تجربه حضور اولمو با بچه های نظام مهندسی تو باشگاه داشتم عالییی بود..
:w11:
ماشالاه بچه ها همه خوب وبسیار فعال و خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم...
:w17:
میدونم اینجام همینطوره..
انقد پستا زیاده ک...باید همشو بخونم؟؟؟
دوس دارم بدونم چ خبر بودده..
:w18:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها تا تهرانم یه کتاب خوب برای زبان معرفی کنین.504 و 405 رو دارم..........رستگار پور خوبه؟؟؟؟چی تو سیلابس پارسال ایوان یا مرکز بوده کسی میدونه؟

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها تا تهرانم یه کتاب خوب برای زبان معرفی کنین.504 و 405 رو دارم..........رستگار پور خوبه؟؟؟؟چی تو سیلابس پارسال ایوان یا مرکز بوده کسی میدونه؟

رستگار پور رو من دارم به درد نمیخوره ها ما برای زبان عمومی توی دانشگاه این کتابو گفته بودن چند درسش رو خونده بودیم خیلی غیراستاندارده یه جمله 2 سطری داره اون وسطا یه فعلی هم اورده!
بنظر من کتاب گرامر ذره بین خوب بود دوستم گرفت یه نگاهی انداختم خوب جمع بندی کرده بود
منابع سیلابس مرکز اینان:

504
تافل
زبان عمومی ارشد (سری عمران) تالیف محمد اصفهانی و زهرا اهنگر
رستگارپور
انگلیسی برای دانشجویان معماری: حسین فرهادی - پروانه توکلی
لغات سالهای 88 تا 92

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
هورااااااا.... ما مهم شديم:)
.
.
.
.
.
.
اسپم نيس بابا، اطلاع رساني:w06:

بچه ها كسي همايش ايوانخانه امروز شركت كرد ?! چطور بود ?! چي گفتند ... چه راهنمايي هايي كردند ؟!

عه من تازه پستتو ديدم
من رفتم خيلي هم دلم ميخواست بيام بهت خبر بدم ولي اون روزي بود كه خونه نبودم نت نداشتم

ببين راستش و بخواي من اينقد خسته بودم كه همش خواب بودم صدارو ضبط كردم ولي اصلا واضح نيست اما بعد ٢تير براتون ميزارم هميني كه هست
در كل آقاي عظمتي اومد در مورده گرايشا صحبت كرد يه معرفي كلي كرد كه منظر چيه انرژي و كلا همه گرايشارو توضيح داد بعد ظرفيتاي پذيرش هر دانشگاهي رو هم گفت، چنتا كارنامه رو مقايسه كرد، گفت حتما از همين حالا استارت بزنين، رو زبان خيلي تاكيد داشت، ديگه بزار فكر كنم،،،، فرح نوش راستشو بگم من احساس كردم هيچ حرف جديدي زده نشد، يعني من و تو و بچه هاي اينجا خيلي اطلاعاتمون بيشتر بود در مورده ارشد، آهان برنامه كلاساشون هم دادن، خيلي گرون و خيلي ساعتاي بدي هم گذاشتن،
خيلي دوس دارم ايستايي رو برم ولي فك نكنم بتونم برم

آخرین ویرایش:

veritaaa

عضو جدید
سلام به همگی.. من واسه کارشناسیم هم همش تو این سایت بودم حالا هم واسه ارشد...
دوستان میشه بپرسم چرا انقد زود شروع به تست زدن کردین؟ من هنوز آمادگی ندارم باید بخونم هنوز:( :( بعدم اینکه سایت خیلی پراکنده و گیج کننده شده برام
.. به هر حال از زحمات و اطلاعاتتون ممنون.. منم اومدم :smile:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
سلام به همگی.. من واسه کارشناسیم هم همش تو این سایت بودم حالا هم واسه ارشد...
دوستان میشه بپرسم چرا انقد زود شروع به تست زدن کردین؟ من هنوز آمادگی ندارم باید بخونم هنوز:( :( بعدم اینکه سایت خیلی پراکنده و گیج کننده شده برام
.. به هر حال از زحمات و اطلاعاتتون ممنون.. منم اومدم :smile:

سلام خوش اومدی:)
تستا رو میتونی تو این تاپیک دنبال کنی
و اینکه فعلا فقط واسه درک عمومی معماری تست میزنیم
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/594923-تحلیل-سوالات-درک-معماری(ویژه-کنکور-94)
تالار معماری هم یکم بچرخی توش دستت میاد همه چی
و میفهمی خیلی بهتراز قبل شده
موفق باشی

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها كسي همايش ايوانخانه امروز شركت كرد ?! چطور بود ?! چي گفتند ... چه راهنمايي هايي كردند ؟!

بچه ها اگه کسی نتونسته همایش ایوان خانه رو شرکت کنه ، بزودی آکادمی هم برگذار میکنه ، میتونین برین .

ترم پیش آقای سعیدی پور دانشگامون اومدن و ریز نکات ارشد رو برامون باز کردن ( هرچند برام تکراری بود ولی ) خیلی جوگیرمون کرد . :D

http://www.memarico.com

آخرین ویرایش:

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
هورااااااا.... ما مهم شديم:)
.
.
.
.
.
.
اسپم نيس بابا، اطلاع رساني:w06:

عه من تازه پستتو ديدم
من رفتم خيلي هم دلم ميخواست بيام بهت خبر بدم ولي اون روزي بود كه خونه نبودم نت نداشتم

ببين راستش و بخواي من اينقد خسته بودم كه همش خواب بودم صدارو ضبط كردم ولي اصلا واضح نيست اما بعد ٢تير براتون ميزارم هميني كه هست
در كل آقاي عظمتي اومد در مورده گرايشا صحبت كرد يه معرفي كلي كرد كه منظر چيه انرژي و كلا همه گرايشارو توضيح داد بعد ظرفيتاي پذيرش هر دانشگاهي رو هم گفت، چنتا كارنامه رو مقايسه كرد، گفت حتما از همين حالا استارت بزنين، رو زبان خيلي تاكيد داشت، ديگه بزار فكر كنم،،،، فرح نوش راستشو بگم من احساس كردم هيچ حرف جديدي زده نشد، يعني من و تو و بچه هاي اينجا خيلي اطلاعاتمون بيشتر بود در مورده ارشد، آهان برنامه كلاساشون هم دادن، خيلي گرون و خيلي ساعتاي بدي هم گذاشتن،
خيلي دوس دارم ايستايي رو برم ولي فك نكنم بتونم برم
ممنونم alla عزیزم ...
من خودم 5 شنبه به همایشش رفتم ... واقعا ناامید شدم !!! .
اصلا انتظار چنین همایشی نداشتم !!! .
همایشی که ابان ماه با اقای علی مدد رفته بودم خیلی بهتر بود !!! .
حالا باید همایش یکشنبه مرکز معماری برویم ...
امیدوارم انها حرفی برای گفتن داشته باشند !!! .
شقاقی 1 میلیون و 200 تومان برای اسکیس 45 ساعت تابستان می گیرد !!! .
بچه ها کسی نمی داند استاد اسکیس کجا خوب است ؟
بین صلواتی , شکوهی و توسلی یا ... ؟!
راستی کسی میداند ثبت نام کلاس های تابستون سپیده برای تهران شروع شده است ؟

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوبیدهمگی؟امتحان اسکیسم دادم .....نگارخانه نور داده بودن... موضوش خیلی خوب بود
انشاالله از فردا ...پسفردا منم شروع میکنم به خوندن...:redface::):gol:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
سلام
خوبیدهمگی؟امتحان اسکیسم دادم .....نگارخانه نور داده بودن... موضوش خیلی خوب بود
انشاالله از فردا ...پسفردا منم شروع میکنم به خوندن...:redface::):gol:

چطور بود؟؟؟؟از ایده و کارت بگو خووو

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطور بود؟؟؟؟از ایده و کارت بگو خووو

راستش کارم تعریفی نداشت که برات بگم.....بدون تمرین رفته بودم ...مدتی بود از جو درسی دور بودم بیشتر میخواستم از بچه ها انرژی بگیرم...ولی موضوع خیلی جالب بود کلی براش ایده تو ذهنم اومد کلی میشود با نور تو فضا بازی کرد من خودم از نور و انعکاس وسایه تو فضاهام استفاده کردم و دیتیل زدم ولی راستش نمیدونم کارم درست بوده یا نه......یکی از شرکت کننده ها داشت پر در میاورد میگفت موضوع پایان نامش همین بوده ....این یعنی آخر خوش شانسی....بغل دستیم کلاس شقاقی رفته بود بعد اینکه زمان اسکیس تموم شد ...کارشو یه نگاه انداختم عالی کار کرده بود.....و کلا برای من خیلی خوب بود چون به شور و حال اومدم بیام درس بخونم....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا