مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
:wallbash::exclaim: اه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه
بچه ها سر سفره ی عقدم میشینه آدم دفعه ی 3وم میگه بله !!!!!!!!!!!!!!!! اعصابم خورد شد یه تاپیک بزنید دیگه ای کارا چیه ؟ :Ph34r: ما وقتمون بیخود نیس که میایم هی سر میرنیم زود تاپیک بزنید دیگه نمیخوام تعارف مارف بازی در بیارید دیگه ام بجث تاپیک ماپیک نکنید :w13:
ببخشید اعصابم خورد شد :/ :razz:

بخشيد ولي دوستانه ميگم بهت، از همين الان سعي كن واسه اين مسائل كوچيك اعصابتو خورد نكني، واسه كنكور درجه اول و شرط موفقيت آرامش هست:)
تو اين هشت ماه باقي مونده مشكلات مثه رگبار از در و ديوار ميباره بايد خيلي قوي باشي، در ضمن اينجا همه وقتشون ارزش داره شما رو برنامه خودت پيش برو وقت استراحت يا تفريح يه سر بيا اينجا، لازم نيس كه هي بياي عزيزم:D

negin 19

عضو جدید
بخشيد ولي دوستانه ميگم بهت، از همين الان سعي كن واسه اين مسائل كوچيك اعصابتو خورد نكني، واسه كنكور درجه اول و شرط موفقيت آرامش هست:)
تو اين هشت ماه باقي مونده مشكلات مثه رگبار از در و ديوار ميباره بايد خيلي قوي باشي، در ضمن اينجا همه وقتشون ارزش داره شما رو برنامه خودت پيش برو وقت استراحت يا تفريح يه سر بيا اينجا، لازم نيس كه هي بياي عزيزم:D

آلای من اصن نمیتونستم بیام اینجا این چند روز برای این که عقب نمونم از درک فقط میام اینجا نه تفریح !! گفتم هی بیام اینجا واسه این بود که میخواستم تحلیل بچه ها رو بخونم به هوای تحلیل میومدم میدیدم همه دارن از تاپیک میگن ن .... واسه این گفتم تاپیکو بزنید که دیگه سرش بحث نکنیم هر وقتم میایم اینجا فقط تحلیلارو بخونیم نه چیزه دیگه همین :smile:

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نسترن جان زحمت ادغام و انتقال و ... به گردن شما افتاد...شرمنده
شروع مباحث تاپیک جدید: #1486

انجام شد:#1
توی تاپیک جزوه ها هم یه سری تست تالیفی درک معماری خوب هست
(به غیر عسگری...
نمونه سوال درک عمومی
#793#795#797#798 #804#812#818#821#831#835
#841)
اونارم تمرین کنین خوبه

فقط لطف بفرمایید: (جنبه عمومی داره )
برای تشکر صرفا دکمه تشکر کافیه
از زدن پست های کوتاه مدتِ غیر مفید و غیر مرتبط پرهیز بفرمایین
خودتون هم میتونید تا یک روز پستاتونو پاک کنین

:gol:

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
آلای من اصن نمیتونستم بیام اینجا این چند روز برای این که عقب نمونم از درک فقط میام اینجا نه تفریح !! گفتم هی بیام اینجا واسه این بود که میخواستم تحلیل بچه ها رو بخونم به هوای تحلیل میومدم میدیدم همه دارن از تاپیک میگن ن .... واسه این گفتم تاپیکو بزنید که دیگه سرش بحث نکنیم هر وقتم میایم اینجا فقط تحلیلارو بخونیم نه چیزه دیگه همین :smile:

فداي شما بشم كه اينقد ماهي:)
حالا خدارو شكر مشكل حل شد:smile:

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها جریان این following و follower توی سایت ممرایز چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این ممورایز هم...
هیچی اگه خواستی یکی رو دنبال میکنی میبینی چه دوره هایی انتخاب کرده چیا ایجاد کرده و اینا . کار خاصی انجام نمیده فقطتمرکزمون رو باید بذاریم رو لغتا
:)

negin 19

عضو جدید
بچه ها موافقید سوالای درک کنکور رو یکی در میون حل کنیم ؟ مثلا الان 84 و جواب دادیم یه سری از تستای تالیفی که مال مرکز معماریه سری 1شو بزنیم بعد بریم واسه 85 ؟
به نطرم اینجوری آمادگیمون بهتر میشه
نظرتون ؟

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه های ماه و درس خون;)
من امتحان اول دادم وبا سربلندی بیرون اومدم:D و دارم بقیه رو میخونم
یه خواهش از همتون دارم:sweatdrop:، اگه اجرایی بشه ممنون میشم اگه نه کوچیکتونم هستم و من تابع جمع هستم.
میشه یه چند روز درس بخونید وتست نزنید تا منم امتحاننام بدم وبتونم با شماها تست شروع کنم؟
اگه امکان داره:sweatdrop::w04:

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه های ماه و درس خون;)
من امتحان اول دادم وبا سربلندی بیرون اومدم:D و دارم بقیه رو میخونم
یه خواهش از همتون دارم:sweatdrop:، اگه اجرایی بشه ممنون میشم اگه نه کوچیکتونم هستم و من تابع جمع هستم.
میشه یه چند روز درس بخونید وتست نزنید تا منم امتحاننام بدم وبتونم با شماها تست شروع کنم؟
اگه امکان داره:sweatdrop::w04:
منم قراره بعد امتحان اسکیس شروع کنم تقریبا از 3-4تیر

negin 19

عضو جدید
سلام به همه بچه های ماه و درس خون;)من امتحان اول دادم وبا سربلندی بیرون اومدم:D و دارم بقیه رو میخونمیه خواهش از همتون دارم:sweatdrop:، اگه اجرایی بشه ممنون میشم اگه نه کوچیکتونم هستم و من تابع جمع هستم.میشه یه چند روز درس بخونید وتست نزنید تا منم امتحاننام بدم وبتونم با شماها تست شروع کنم؟اگه امکان داره:sweatdrop::w04:
دوستم ماها هم درس نمیخونیم اینجا فقط از درک شروع کردیم همینجوری :) همه از 5 تیر شروع میکنیم

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها موافقید سوالای درک کنکور رو یکی در میون حل کنیم ؟ مثلا الان 84 و جواب دادیم یه سری از تستای تالیفی که مال مرکز معماریه سری 1شو بزنیم بعد بریم واسه 85 ؟
به نطرم اینجوری آمادگیمون بهتر میشه
نظرتون ؟
نه عزیزم اگه اجازه بدی سوالات کنکور الویت دارند چون من سوالای مرکز امسال رو دیدم و در مقایسه با کنکور خیلی متفاوت بوده رویکرد ها
آزمون ها چون حجمشون زیاده هرکسی بعد از سوالات کنکور خودش بهتره جواب بده و اشکالامون رو توی تاپیک رفع اشکال پیگیری میکنیم

arch_ro1

عضو جدید
نه عزیزم اگه اجازه بدی سوالات کنکور الویت دارند چون من سوالای مرکز امسال رو دیدم و در مقایسه با کنکور خیلی متفاوت بوده رویکرد ها
آزمون ها چون حجمشون زیاده هرکسی بعد از سوالات کنکور خودش بهتره جواب بده و اشکالامون رو توی تاپیک رفع اشکال پیگیری میکنیم

به نظر منم اینجا فقط سوالات کنکور رو بذاریم بقیه تست ها رو خودمون حل کنیم و اگه اشکالی داشتیم اینجا مطرح کنیم.وگرنه که باید چند ساعت فقط اینجا سپری کنیم

O . P . O . S

عضو جدید
سلام بچه ها.....ما تحویل طرحمون که اخرین تحویل هست افتاده 15 تیر...میشه صبرکنید باهم شروع کنیم?

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.....ما تحویل طرحمون که اخرین تحویل هست افتاده 15 تیر...میشه صبرکنید باهم شروع کنیم?

عزیزم اتفاقا من 17 تیر باید پایان نامه تحویل بدم اما روزی اینجا نیم ساعت وقت گذاشتن و 10 تا کلمه زبان خوندن وقت چندانی ازم نمیگیره
کسایی که وقت ازاد تری دارند هم که خب میتونند بخونن

+ یکی از بچه ها اونروز درباره لغتهای اشتباها ایگنور شده ممورایز پرسید : نیازی نیست کل دوره رو از اول شروع کنی بالای هردرس که learning options هست اونجا ریستارت رو که بزنید فقط اون درس رو از اول میخونید

آخرین ویرایش:

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی تست تفکیک شده برای تاریخ (معماری اسلامی و ...) نداره؟مثل اونی که واسه درک هست؟

ميترسم جوابتو بدم اسپم شه، شرمنده :cool:

هه:D خب چرا ميزني؟ :D

يعني چي مثله واسه درك؟ همين سوالاي درك و كه خودت داري و ميزاري منظورت هست؟
اين كتابي كه من از كنكاش دارم كه جوابارو ميزارم ده سال كنكور گذشتست، به دردت ميخوره؟

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه منظورم مثل اون درک هایی که علی عسگری گرآوری کرده تو تاپیک جزوه ها هست اقا رضا هم گذاشت تو تحلیل درک :دی

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
مارال جون ....میشه بیشتر این کتابو معرفی کنی؟تالیفیه؟برا چه درسایی؟

آره عزیزم
پرسشهای 4گزینه ای طبقه بندی شده
تاریخ معماری جهان-ایران-معاصر
گردآورنده:مانا قابوسی.مهگل مرتهب
انتشارات سیرنگ

O . P . O . S

عضو جدید
عزیزم اتفاقا من 17 تیر باید پایان نامه تحویل بدم اما روزی اینجا نیم ساعت وقت گذاشتن و 10 تا کلمه زبان خوندن وقت چندانی ازم نمیگیره
کسایی که وقت ازاد تری دارند هم که خب میتونند بخونن

+

فقط درحد نیم ساعت زبان...:razz:.....باوش;)

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه منظورم مثل اون درک هایی که علی عسگری گرآوری کرده تو تاپیک جزوه ها هست اقا رضا هم گذاشت تو تحلیل درک :دی

اره تو تاپیک جزوه ها هست . تست تاریخ جهان الهام رضوی . 2 سالم هست ازش سوال اومده.

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آره عزیزم
پرسشهای 4گزینه ای طبقه بندی شده
تاریخ معماری جهان-ایران-معاصر
گردآورنده:مانا قابوسی.مهگل مرتهب
انتشارات سیرنگ

تستاش خوبه ولی اخر جزوه نسیم عسکری و قابوسی همون تستها هست. اگه ازمون های سال قبلو داری خیلی فرق ندارن

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز

sanisani

عضو جدید
سلام دوستان من هم میخوام شروع کنم به خوندن.سال پیش شرکت کردم ولی درست نخونده بودم.
از اونجایی که عکس پروفایل یه جورایی هویت میده به شخصیت مجازی دوست دارم یه عکس بزارم ولی هر کاری کردم نشد.
اگه ممکنه راهشو بهم بگین.ممنون.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا