مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخه این ک تو باشگاس ک فقط سوالاس.
درسارو ک نداره ک.
همون 1600 تست علی عسگریو نمیگی مگه؟
نکنه ی جزوه درک عم.می هم هس ک من بی خبرم؟
برای درک فقط و فقط تحلیل سوالای سالای گذشته با یه مبحث راجع به پرسپکتیو..ابرام دوسال قبل.سمانه پارسال و خیلی دیگه از بچه ها که من میشناسم و درک رو خوب زدن فقط سوالا رو بررسی کرده بودن.سمانه از دوستش طباطبایی که رتبه یک کنکور شده بود و درک رو هم بالای 70 زده بود پرسیده بود و اونم همینو گفته بود حالا با خودته

کسی مهندس بداغی رو میشناسه؟ استاد خوبی هست؟
من به جزوه ازش تو باشگاه دیدم نمیدونم سازه مشبک بود یا چیز دیگه که جزوه خوبی بود انصافا

سلام به همه کسی در مورد کتابای راهیان ارشد چیزی میدونه منظورم اینکه تایید میکنید بخونیم. من وقتم برای جمع آوری مطالب خیلی کمه آخه و این کتابا خیلی خوب خلاصه شدن
راهیان ارشد اصلا جز سه تا کتاب..درک معماری که دو بخشه خش اولشو نمیخواد بخونی بخش دومش کلا تسته که عالیه.زبان که اونم اون قسمتی که که سوالای سالای قبل رو جواب داده کلی نکته آموزشی داره و بانک سوالاتش نسبت به عصر کنکاش غلط کمتری داره مابقیش رو بیخیال شو

بچه ها من تازه امروز یه کم تست درک زدم
و به این نتیجه رسیدم تا چه اندازه یه جمعی رو می طلبه که باهم تست بزنیم و تحلیل کنیم :(
کلاس فکر می کنم از نظر همین تحلیل کردن ها مفید باشه ...
ولی برا کسایی که نمی تونند کلاس برند کسی پیشنهادی نداره که چطور می تونیم یه تست زنی دورهمی داشته باشیم با تحلیل!!

واقعا نمی دونم چی کار کنم
یه موقع آدم تست رو درست هم می زنه ولی با یه تحلیل غلط ...که ممکنه توی یه تست دیگه همون تحلیل غلط باشه ...

وااای چی کار کنیم؟!:w04::weirdsmiley:
سال قبل با بچه ها یه تاپیک درست کردیم که تست میزاشتیم و جواب میدادیم حتی بچه ها خودشون تست درست میکردن میتونین تاپیکش رو تو تالار پیدا کنین

بچه هااا
درک ...
کمک ...:cry:
پیشنهاد ...
راهکار ...
بچه هااا
درک ....:w04:
فقط آزمونای سالای قبل

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوخی عزیزم............
اینکه بخوایم تحلیل سوالاتو تو باشگاه انجام بدیم
اینو سه هفته مونده به کنکور بچه ها دایر کردنhttp://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/535766-تاپیک-سوالات-بچه-های-ارشد-93 البته کلی تست گذاشتن و کار کردیم تو تاپیک زمان بندی برای کنکور 93 ولی میتونیم همینو ادامه بدیم 4 ماه مونده کم نیست خیلیه مارال جونم:)

راست می گین دیره ...:(
وقت نمی کنیم ... :(
خیلی وقت می بره...:cry:
پس چی کار کنم ؟!
کیا تهرانی اند ؟! بیاین باهم دوست شیم قرار بذاریم تست درک بزنیم !!:D

من پول نداررررم برم کلاس ...:w04:
آخه چرا الکی جو میدین تورو خدا تازه اصل خوندن الان شروع میشه فقط دیگه نباید دیرتر شه

شما کتاب جزئیات ارتقا دهنده رو چجوری می خونی؟جاهای مشخصی و می خونی؟روش خوندن این کتاب چیه؟
چون خیلی حجیمه.
علیرضا یه جزوه گزاشت اونو بخون دستت میاد چجوری باید بخونی.آقای سروش نیا گفت نمونه موردیا ...عکسها ویه سری از مطالب که دایره مشکی کنارشونه

تشکر... جزوه ایزدی و شریفی و طباطبایی(کدومش بهتره؟) از کجا میتونم بگیرم؟
نظرتون در مورد زبان و درک چیه؟
برای چی؟؟؟؟من که جزوه های ایزدی رو خوندم خوبه اون یکیارو نخوندم و نمیتونم نظری بدم..تو تاپیک هست البته مرکز امسالم جزوه های جدیدی از ایزدی گزاشته چون من جزوه هایی که تو باشگاه بود رو قبلا خوندم دیدم خیلی فرق نمیکنه و همینایی که تو باشگاس رو میخونم.
برای زبان504. تافل..125 تای آخر 504.......گرامر جزوه پارسه رو دارم میخونم که تو باشگاس جزوه خوبیه البته کتابی که مرکز مکعرفی کرده زبان ارشد تالیف اصفهانی و آهنگره که انصافا کتاب خوبیه هم توش لغت داره هم گرامر..کسایی که وقت نکردن میتونن همون لغتها رو بخونن چون همه لغتهای مهم تافل و 504 .و سالای گذشته توش هس من با خوندن گرامرش تونستم از 5 سوال گرامر آزمون اخیر مرکز 4 تاشو جواب بدم

بچه هااااا لطفن جواب بدین:cry: واسه عناصر چی بخونم؟ مشاور مرکز معماری گف کزازی رو هم بخونم!!! واقعن لازمه؟
نهههههههههه.سینا شریفی خوبه من امروز کلک مرغابی خوردم یه جزوه دادن بهم میخوام پس بدم چون همون جزوه باشگاه خیلی ازش بهتره لادن اعتضادی و منصوری هم ازشون گرفتم که مال باشگاه کیفیتش خیلی از اونا بهتره

سلام به مهندسین خستگی ناپذیر ،انشالله که همگی به خوبی جلو میرید،منم دست و پا شکسته میخوونم،یه سوال برای مطالعات موردی درک رفتار اسم مهندس معمار و سازه و تاریخ ساخت و مکان وباید یاد بگیریم؟
فقط نکات مهم مثلا سازش چیه کابلی مضاعفه .هوا فشرده اس و غیره و مهمترین ویژگی تو دیتایلا مثلا حلقه داخلی فشاریه یا کششی جنسش از چیه یا مثلا نیروی رو به بالای باد چه جوری باهاش برخورد میشه اینا مثالایی بود که زدم همینجوری بخون

یه سوال بچه ها این جزوه ایزدی که میگین تو باشگاهم هس خیلی بی کیفیت آخه چه جوری میخونینش؟ اگه جزوه دیگه ای هس که نمیدونم به منم بگین واسه نور هیچی ندارم...
جزوه نور قیابکلو خیلی خوبه

دوستان کسی سیلابس مرکز امسالو داره میشه بزارید لطفا؟:w17:
شما آزمون مرکز رو شرکت نکردین با اون پرس سینه و اسکات پا فک کنم امسال هم مستر المپیا مقام بیارین هم رتبه یک کنکور شین:D

pzeinali

عضو جدید
سلام بچه ها . خسته نباشین . وقت بخیر . من می خوام برای زبان کتاب بخرم . بین کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین و کتاب زبان عمومی ارشد محمد اصفهانی و زهرا آهنگر موندم کدومو بخرم . می خوام که گرامر رو هم پوشش بده . کسی هست که این دوتا کتابو بررسی کرده باشه ؟ برای ریدینگ زبان تخصصی هم کتاب رستگار پور رو دارم . لازمه کتاب حسین فرهادی رو هم بخونم ؟ خیلی ممنون

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو سه هفته مونده به کنکور بچه ها دایر کردنhttp://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/535766-تاپیک-سوالات-بچه-های-ارشد-93 البته کلی تست
شما آزمون مرکز رو شرکت نکردین با اون پرس سینه و اسکات پا فک کنم امسال هم مستر المپیا مقام بیارین هم رتبه یک کنکور شین:D
حاجی بیخیالمون شید:w06:!!
چطوری 4 تافصلو تو 3 ساعت خوندید؟مرور؟

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها . خسته نباشین . وقت بخیر . من می خوام برای زبان کتاب بخرم . بین کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین و کتاب زبان عمومی ارشد محمد اصفهانی و زهرا آهنگر موندم کدومو بخرم . می خوام که گرامر رو هم پوشش بده . کسی هست که این دوتا کتابو بررسی کرده باشه ؟ برای ریدینگ زبان تخصصی هم کتاب رستگار پور رو دارم . لازمه کتاب حسین فرهادی رو هم بخونم ؟ خیلی ممنون
منم تو همچین dilemma هستم .من فرهادی رو سه روز پیش تموم کردم میخوام رستگار پور بگیرم چطوری کتابش؟

pzeinali

عضو جدید
من کتاب رستگار پور رو کامل بررسی نکردم اما کتاب خوبیه . کتاب فرهادی رو ندیدم و نمی دونم چقدر مشابهت دارن . البته فکر می کنم باید هر دو مطالعه بشه . شما فرصت دارید پس بهتره تهیه کنین . نظر شما درباره ی کتاب فرهادی چیه ؟

archisal

کاربر بیش فعال
من کتاب رستگار پور رو کامل بررسی نکردم اما کتاب خوبیه . کتاب فرهادی رو ندیدم و نمی دونم چقدر مشابهت دارن . البته فکر می کنم باید هر دو مطالعه بشه . شما فرصت دارید پس بهتره تهیه کنین . نظر شما درباره ی کتاب فرهادی چیه ؟

فرهادی راحت تر و آسونتره

archisal

کاربر بیش فعال

من خودم مدرسان میخونم خوبه. واسه بابک رستمی رو تعریف می کنن که من پیدا نکردم.

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها گفته بودم یک پاور از بعضی جملات بچه ها کوپی کردم اینه ،قبلا قول دادم میزارم شرمنده دیرشد راستش خراب شد ن گوشی رفتنش به سفراخرت و خراب شدن لب تاب و کار باعث این بدقولی من شد معذرت میخوام امیدوارم به اونی که گفتم حلال کنه من را ،این هم لینکها راستی یک فایل دفتر برنامه ریزی هم بود میزارم براتون این جملات بچه هاست از قبیل اقا ابراهیم و سمانه اینها همه را قبلا گفتن من یک سری ها را اینجا کوپی کردم شاد باشید
http://s5.picofile.com/file/8143874684/این_هم_قولی_که_داده_بودم.pptx.html
دفتر برنامه ریزی
http://s5.picofile.com/file/8143874942/barnamh.pdf.html

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خسته نباشید بچه ها
کسی اینجا آزمون های ایوان خانه معمار رو ثبت نام کرده؟

من احتمالا جامع آخرش رو ثبت نام کنم... بستگی داره چقدر خونده باشم! :D

من زیر ذره بین رو دارم و تا اینجا راضیم ازش قبلا هم گفتم برای کسی که تافل و 504 رو خونده باشه خیلی ضروری نیست این کتاب (نظر من اینه ها!)
دوست من که پارسال خوب قبول شد کتاب سری عمران رو پیشنهاد کرد اما من به همپوشانی 96 درصدی با کنکور که نویسنده زیر ذره بین ادعا کرده بود اعتماد کردم و اینو خریدم :D
یه سر به اینجا بزنید:
کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین

پ.ن: دوستان تبریزی: کلاس سروش نیا از 15 مهر شروع میشه کسی هست ایا؟:D

nahamya

کاربر فعال
هـرروزکه ازخواب بــیدارمیشوم

می بینم هــنوز امروز است

و فردانیامده است

فـردا واژه ای بیش نیست

هرچه که هست امروز است

امروزتان قشنگ...
امروزتان عاشقانه...
امروزتان شاد...
امروزتان پر از نگاه خدا...

روز زيباي پاييزی براي شما عزيزان بخير و شادي

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این کتاب معماری معاصر غرب بانی مسعود هستش ....................من خریدمش والا برای اولین بار دارم می بینمش کسی هست بدونه این کتاب چطوری بخونم ماشاله خوش دست هم هست هم ریزنوشته هم کلی صفحه داره ............چرااین اینقدر جنس صفحاتش خوبه ادم دلش نمیاد بخونه از اون کتابهاست که برای کلاس باید بزاری توی کتابخونه ات :biggrin:

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برای گرامر مال اصفهانی رو دارم راضیم ازش اون ذره بین رو نمیدونم کلیم لغت توشه برای کسایی که وقت ندارن تافل و 504 رو بخونن یا ننمیدونن چجوری بخونن..البته من گرامرشو میخونم فقط..بعد توضیحات و هر درس لغتم کلی تست آورده

حاجی بیخیالمون شید:w06:!!
چطوری 4 تافصلو تو 3 ساعت خوندید؟مرور؟
عاقا برنامت مشکل داره پس پشت بازو و پا میخوای کار کنی 0داداشم از بس گفته منم دیگه فوت آب شدم):D
من پارسال خونده بودمش دور اول خیلی طول کشید ولی دورای بعد راحته خیلی برخلاف بانی مسعود که دور اول راحته دورای بعد مشکل (برای من اینجوریه:crying:

بچه ها این کتاب معماری معاصر غرب بانی مسعود هستش ....................من خریدمش والا برای اولین بار دارم می بینمش کسی هست بدونه این کتاب چطوری بخونم ماشاله خوش دست هم هست هم ریزنوشته هم کلی صفحه داره ............چرااین اینقدر جنس صفحاتش خوبه ادم دلش نمیاد بخونه از اون کتابهاست که برای کلاس باید بزاری توی کتابخونه ات :biggrin:
بهتره مبحث مبحث پیش بری مثلا جهانشو با زارعی و معاصرشو با قبادیان ..دقیقا مثل برنامه ای که مرکز داده..اون فایلتم عالی بود میسی:mad:..ببخشید شکلکو اشتباه گذاشتم :gol::gol::gol::D

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتره مبحث مبحث پیش بری مثلا جهانشو با زارعی و معاصرشو با قبادیان ..دقیقا مثل برنامه ای که مرکز داده..اون فایلتم عالی بود میسی:mad:..ببخشید شکلکو اشتباه گذاشتم :gol::gol::gol::D[/QUOTE]

من برنامه مرکز نگاه نکردم استرس میگیرم بابا من تازه دارم شروع میکنم خدا رحم کنههههههههههههههههه ....................چشم سعی می کنم مباحثش هماهنگ کنم .............همپوشانی دارهیانه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قابل نداشت امیدوارم بدردتون بخوره

linoo

عضو جدید
من برای گرامر مال اصفهانی رو دارم راضیم ازش اون ذره بین رو نمیدونم کلیم لغت توشه برای کسایی که وقت ندارن تافل و 504 رو بخونن یا ننمیدونن چجوری بخونن..البته من گرامرشو میخونم فقط..بعد توضیحات و هر درس لغتم کلی تست آورده

کتاب اصفهانی لغات کنکورها رو هم داره؟(کنکورهای هرسال) تلفظ لغات رو چی داره؟

آخرین ویرایش:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها گفته بودم یک پاور از بعضی جملات بچه ها کوپی کردم اینه ،قبلا قول دادم میزارم شرمنده دیرشد راستش خراب شد ن گوشی رفتنش به سفراخرت و خراب شدن لب تاب و کار باعث این بدقولی من شد معذرت میخوام امیدوارم به اونی که گفتم حلال کنه من را ،این هم لینکها راستی یک فایل دفتر برنامه ریزی هم بود میزارم براتون این جملات بچه هاست از قبیل اقا ابراهیم و سمانه اینها همه را قبلا گفتن من یک سری ها را اینجا کوپی کردم شاد باشید
http://s5.picofile.com/file/8143874684/%D8%A7%DB%8C%D9%86_%D9%87%D9%85_%D9%82%D9%88%D9%84%DB%8C_%DA%A9%D9%87_%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87_%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%85.pptx.html
دفتر برنامه ریزی
http://s5.picofile.com/file/8143874942/barnamh.pdf.html

ممنونم واسه زحمتی ک کشیدی گلم خدا قوت!
ی قول دیگه هم داده بودیااا
درک مطلب کنکورا..!!
:D

aytakin69

عضو جدید

اگه چاپ جدید گرفتی که خوش به حالت :D چون یه قسمتایی اضافه شده که ما نداریمش.....کتاب خیلی خوبیه مخصوصا معاصرش با لذت بخون.....:)

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه چاپ جدید گرفتی که خوش به حالت :D چون یه قسمتایی اضافه شده که ما نداریمش.....کتاب خیلی خوبیه مخصوصا معاصرش با لذت بخون.....:)

والا ظاهرا که نوشته چاپ ششم ویرایست دوم 575تا صفحه است بابا من توی عمرم این همه تاریخ نخوندمممممممممممممم .......................خیلی نیاز به راهنمایی دارم برای خوندنش.................طریقه خوندن این کتاب برام توضیح بدید ممنون میشم ...........اصلا جنس برگه اش از اوناست که میگه من نخون فقط برا کلاس بزارکتابخونهههههههههههههههه..............با کتاب درک عسگری هم خیلی حال کردم خیلی دوست دارم که فقط بشینم یخونمش

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم واسه زحمتی ک کشیدی گلم خدا قوت!
ی قول دیگه هم داده بودیااا
درک مطلب کنکورا..!!
:D

خانم مهندس من گفته بودم ایا کسی هست که کمک کنه برای جمع اوری متاسفانههههههههههههههههه کسی من یاری نکرد من که رفتم 10سالکنکور هنرهای ساخت به خاطر درک هاش گرفتم ولی دیگه مال شهرسازی راندارممممممممممممممم یک چیز بدتر در حالحاضر دوربین هم ندارم دیجیتالم خرابه و گوشی ام هم دیشب گفتن رفت سفر اخرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت یعین من درحال سکته ام گوشی ام دوربینش 12 بودددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
والا ظاهرا که نوشته چاپ ششم ویرایست دوم 575تا صفحه است بابا من توی عمرم این همه تاریخ نخوندمممممممممممممم .......................خیلی نیاز به راهنمایی دارم برای خوندنش.................طریقه خوندن این کتاب برام توضیح بدید ممنون میشم ...........اصلا جنس برگه اش از اوناست که میگه من نخون فقط برا کلاس بزارکتابخونهههههههههههههههه..............با کتاب درک عسگری هم خیلی حال کردم خیلی دوست دارم که فقط بشینم یخونمش

خودشه!!! من چاپ قبلیشو دارم بعضی قسمتاشو نداره
باید عکسشو واسمون بذاریا گفته باشم:redface:

من ک فعلا دارم میخونم تموم شه با جزوه قابوسی مرور میکنم فک کنم اینجوری نکات مهمش معلوم میشه البته اگههههههه وقت داشته باشم واسه اینکارا

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودشه!!! من چاپ قبلیشو دارم بعضی قسمتاشو نداره
باید عکسشو واسمون بذاریا گفته باشم:redface:

من ک فعلا دارم میخونم تموم شه با جزوه قابوسی مرور میکنم فک کنم اینجوری نکات مهمش معلوم میشه البته اگههههههه وقت داشته باشم واسه اینکارا

اره ظاهرا چاپ جدیده الان چک کردم یک جا نوشته بود
با160صفحه اضافه و 481تصویر و نقشه (پلان ونما و مقطع )جدید...................مارال من چطوی160 صفحه راعکس بزارم که نیم دونم تازه کدوم صفحات جدیده ................اون هم توی این بی دوربینی ....................مگه بچه ها یک هماهنگی کنیم چند تایی بزاریم ............توکل به خدا بزار ببینیم چی میشه

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
عذرا عزیزم من چاپ قبلییشو دارم راست میگی یه کم خوندنش سخته ولی خوبیش اینه که کوتاه کوتاهه فصلهاش
کاش زودتر این کتاب رو خونده بودم
اگه تونستی یه جوری صفحاتی که ما نداریم رو بذار
اجرت با خدا

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
عذرا عزیزم من چاپ قبلییشو دارم راست میگی یه کم خوندنش سخته ولی خوبیش اینه که کوتاه کوتاهه فصلهاش
کاش زودتر این کتاب رو خونده بودم
اگه تونستی یه جوری صفحاتی که ما نداریم رو بذار
اجرت با خدا

اگه بدونم کدوم ها را ندارید و دوربین جور شه .............تمام تلاشم میکنم .......................والا من امیدوارم برسونم بخونمش و بفهممش قبادیان که قبلا فهمیدم خیلی از مطالبش هم تقریبایاد گرفتم و یادمه برا این همه همه تلاشم میکنم وووووووووووووووووووببینم بالایی چی می خواد
راستی این خانم قابوسی ورژن جدید معاصرغرب را نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aytakin69

عضو جدید

بخش جهانش که با زارعی همپوشانی داره ...وقتی زارعی رو میخونی کنارش فصلای مربوطه رو از اینم بخون به همین سادگی:D.....معاصرم به نظرم از بانی شروع کن کنارش مطالب مرتبط رو از قبادیان بخون....اصن مطالب جدبدی نیس که بخوای بترسی...

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

معاصر نگو که دلم خییینههههه:crying:
چند گرفتی؟؟؟؟
بچه ها من فک میکنم بعد ارشد نتونم پول کتابایی که برا ارشد گرفتم دربیارم:biggrin:وااااللللااااا....کتاب میشه 2 تومن ... 3 تومن......نه که 30 40 تومن:w00:
قبلنا 5 تومن پول درشت بود میرفتیم یه چی بخریم فروشنده میگف خانوم پول خورد بده .... الان کلللی 5 تومنی میریزیم پاش میگه خانوم تراول بده تمومش کن دیگه....سه ساعت باید بشمرمشون:cry:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
معاصر نگو که دلم خییینههههه:crying:
چند گرفتی؟؟؟؟
بچه ها من فک میکنم بعد ارشد نتونم پول کتابایی که برا ارشد گرفتم دربیارم:biggrin:وااااللللااااا....کتاب میشه 2 تومن ... 3 تومن......نه که 30 40 تومن:w00:
قبلنا 5 تومن پول درشت بود میرفتیم یه چی بخریم فروشنده میگف خانوم پول خورد بده .... الان کلللی 5 تومنی میریزیم پاش میگه خانوم تراول بده تمومش کن دیگه....سه ساعت باید بشمرمشون:cry:

این کتابه38 هست قیمتش و نه بابا معاصر هم میخونیم بد نباشه ....................نگران نباش در میاری من یک ماه کار کردمپول این کتابها را در اوردم با پول همون کتاب خریدم که الان بخونم .....سخت نگیر بعدش این قدرپول در میاری کهبه 1میلیارد و 2 میلیار د میگی 1تومن و دو تومن :biggrin:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخش جهانش که با زارعی همپوشانی داره ...وقتی زارعی رو میخونی کنارش فصلای مربوطه رو از اینم بخون به همین سادگی:D.....معاصرم به نظرم از بانی شروع کن کنارش مطالب مرتبط رو از قبادیان بخون....اصن مطالب جدبدی نیس که بخوای بترسی...

پس خدا را شکر اول زارعی بعدش بانی بعد همون فصل احتمالا باید از جزوه قابوسی فک کنم این جوری یکم وقت بگیر ولی نهایتشهمه چیز توی جزوه قابوسی خلاصه کنم و نشونه بزارم که بعد فقط قابوسی مرور شه ................این راه جواب میده یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
اره یک ذره خوندم از اولش والا ظاهرا متنش مشکل نداشت می شد بخونی..............خوشمان امد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا