مطالعه گروهی آزمون نظارت و اجرا- شهریور 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rainy day

عضو جدید
راستی یه سئوال دیگه، آزمون رشته ها با هم تداخل دارن درسته؟

نمیشه دو تا رشته رو شرکت کرد با هم؟

مثلا عمران و معماری؟

یا معماری و شهرسازی؟

خیلی متشکرم ارز اینکه وقت میگذارید برای پاسخ دادن:gol:

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی یه سئوال دیگه، آزمون رشته ها با هم تداخل دارن درسته؟

نمیشه دو تا رشته رو شرکت کرد با هم؟

مثلا عمران و معماری؟

یا معماری و شهرسازی؟

خیلی متشکرم ارز اینکه وقت میگذارید برای پاسخ دادن:gol:
اگه هر سه ازمون معماری رو ثبت نام بکنید دیگه نمیرسید که ازمون رشته دیگه ای شرکت بکنید. ولی مثلا اگر طراحی شرکت نکنید جا برای دو ازمون رشته دیگه باز میشه و میتونید اونها رو ثبت نام بکنید.

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ممنون از پاسختون، خدا کنه اینطور باشه یه ارفاقی بکنن، چون دلم خیلی میسوزه که سراغش نرفتم، :(

دوره های قبل که اینطوری بود این دوره دفترچه راهنما رو نگاه نکردم. اگه دارید ببینید معلوم میشه

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم این دوره با کارتن کیک تاینی یه دونه ساخته بودم البته کتاب ها رو خوابیده گذاشته بودم

البته تو حوزه امتحانی یکی هم با قفسه های مشبک فلزی یه 3 تاییشو آورده بود و راحت تر بود و احتیاج به خم شدن نداشت و راحت تر بود کتاب ها جلوی دستش بود

این کارتونه واسه دوستم ساختم. واس خودم نمیدونم چه محصولی بود.:biggrin:
قفسه های اماده رو دیدم، خوشم نیمد، برجستگی داشت و چون ما نیاز به سرعت داشتیم، دست رو زخم میکرد. ممکن بود خون بچکه روی پاسخنامه.
این دست ساز و بدون صرف هزینه است.
خم هم نمیشدم که. رو زمین نشسته بودم. همه رو زمین بودن.یه چمدونم برده بودم بعنوان میز استفاده کردم. فقط جام بد بود. هر چی التماس کردم ببرنم بشینم گوشه قبول نکردن. ی اقایی کنار دستم بود رو صندلی، مدام لوازمش می افتاد پایین. هی میپرسید ساعت چنده. اگ وسط جلسه نمیرفت، حتما خرخرشو می جویدم

آخرین ویرایش:

.مهسا.

عضو جدید
دوستان این توضیحاتی که جلوی منابع آزمون نوشته شده (مبحث 3-9-10) یعنی چی؟
کتاب کلا تغییر کرده یا باید اون فایلی که داخل سایت هست هم کنار مباحث قبلی بخونیم؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
کتاب کلا تغییر کرده یا باید اون فایلی که داخل سایت هست هم کنار مباحث قبلی بخونیم؟؟
9 و 10 رو بررسی کردم یه سری عدد و رقم بود. سه رو هم خوندم چرت بود. دیگ نمیدونم. ببینین نظر شما چیه

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منابع مهم واسه نظارت به نظر دوستانی که قبول شدن چه مباحثی هست .لطفا راهنمایی کنید.

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
برای نظارت به غیر مبحث ۶تقریبا از تمام مباحث سوال طرح میشه. ولی مباحثی که بیشتر از اونها سوال میاد مبحث سه, چهار,پنج,هشت, نه,دوازده البته گودبرداری هم شاملش میشه, پانزده,هجده, نوزده و بیست, هستش , راهنمای جوش هم که همیشه چند سوال رو داره.
ولی ازمون به شکلی هست که باید تمام مبحث هارو بخونید و ممکنه یک مبحث باعث قبول شدن یا نشدن در ازمون بشه.

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز

سلام.
تو هر اصلاحی ،چند تا کلمه و عدد تغییر میکنه که لیستش رو سایت مقررات ملی میزاره.نیاز به هزینه بی مورد نیست.میتونید به کتاب فعلیتون اضافه کنید

hasood

کاربر فعال
سلام بچه ها من صفر کیلومترم تو این داستان
یه نفر می تونه یه برنامه ریزی به من بده توی این تایم چیکار کنم؟
البته اینم بگما خیر سرم 4 ترم مقررات ملی رو تو دانشگاه تدریس کردم!!!!:biggrin::):):biggrin:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام بچه ها من صفر کیلومترم تو این داستان
یه نفر می تونه یه برنامه ریزی به من بده توی این تایم چیکار کنم؟
البته اینم بگما خیر سرم 4 ترم مقررات ملی رو تو دانشگاه تدریس کردم!!!!:biggrin::):):biggrin:
شروع کنیددیگه.بسم الله

FCH

عضو جدید
سلام دوستان
امیدوارم همگی قبول بشیم این دوره
منم بار اولمه می خوام شرکت کنم
میخواستم طراحی شرکت کنم ولی نمی تونستم 3 سال نگذشته بود ناچارا نظارت شرکت کردم
حالا یه سوال اینکه جلو منابع آزمون و مباحث سال نوشته خیلی مهمه که ویرایش حتما مال سال 92 باشه مثلا؟

nafis arch

عضو جدید
سلام کسی از همدان هست کتابای ازمون نظامشو نخواد من میخوامشون

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام کسی از همدان هست کتابای ازمون نظامشو نخواد من میخوامشون
اگ امکانش هست تهیه کنید کتابا رو.بهتره تو کتابخونه خودتون موجود باشه.سخته از کتابه بقیه خوندن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام دوستان
امیدوارم همگی قبول بشیم این دوره
منم بار اولمه می خوام شرکت کنم
میخواستم طراحی شرکت کنم ولی نمی تونستم 3 سال نگذشته بود ناچارا نظارت شرکت کردم
حالا یه سوال اینکه جلو منابع آزمون و مباحث سال نوشته خیلی مهمه که ویرایش حتما مال سال 92 باشه مثلا؟

اهمیتش ب اندازه ی قبولی شماست.

am4818

عضو جدید
بررسی آزمون نظارت و اجرا - شهریور 95

بررسی آزمون نظارت و اجرا - شهریور 95

سلام دوستان کسی هست که کتاب واسه ازمون نظارت داشته باشه دوستان همدانی لطفا فقط نظارت میخام

ali2113

عضو جدید
آزمون نظام مهندسی کلیه رشته ها شهریور 95

آزمون نظام مهندسی کلیه رشته ها شهریور 95

سلام دوستان
برای قبولی در آزمون نظام مهندسی چند راهکار وجود دارد
مطالعه دقیق دو مرتبه کلیه کتاب ها که با توجه مدت زمان محدود آزمون به تنهایی کافی نیست و حتی خیلی ها بر این باورند که داشتن کلیدواژه یعنی قبولی 100% در آزمون باید نکته مهمی در اینجا بیان شود که داشتن کلیدواژه تنها به شما کمک می کند تا در آزمون مدت زمان کمتری برای هرتست تلف کنید. ولی مهمتر از آن قدرت تست زنی شما مهم است که قبل از ازمون چقدر به آن پرداخته باشید.

در جلسه امتحان مدیریت زمان از تمامی فاکتور ها مهم تر است سوالاتی که زمان بر هستند از اولویت کمتری برخوردار هستند
دوستان هر کس تجربه دیگری دارد لطفا بیان نماید

negin jf

عضو جدید
سلام.دوستان من میخواستم برای آزمون نظارت کلید واژه های آزمون را تهیه کنم ولی نمیدونم آیا فقط کلید واژه های نظارت برای بردن سر جلسه امتحان کافی هست و من میتوانم با همون جوابها راپیدا کنم یا اینکه بهتره ازکلید واژه های ترکیبی نظارت و اجرا و طراحی استفاده کنم؟کدام سرعت پیدا کردن واژه را افزایش میده؟

T E H R A N I

عضو جدید
سلام خواهشا اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید لطف کنید پاسخ بدین :
برای 1- جزییات و 2- نکات اجرایی چه کتابی را پیشنهاد می کنید و بهتر است ؟ ساعد سمیعی و نشر نوآور مهدی دریانی را فعلا پیدا کردم اما شک دارم مناسب هست یا نه ؟
3- بهترین کلید واژه در حال حاضر کدوم هست ؟

T E H R A N I

عضو جدید
اگر انتخاب من باشه ترکیبیو انتخاب میکنم ، به نطر بنده سرعتم با تمرین آزمون های قبل با در نظرگرفتن زمان 2:30 بهتر و بهتر کنید .

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
زمان کمه و منبع زیاد به نظرم فقط تست زنی;)
حرف دوستمون کاملا درسته.تست زنی خیلی مهمه.حتی مهمتر از خوندن منابع.اگه یکبار متن رو بخونید و بار دوم رونامه وار مطالعه کنید و بدونید هر فصل در مورد چه چیزی مطلب داره ،و بعدش آزمون سالهای قبل رو کار کنید قبولی صد درصده.

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها،من تازه میخوام شروع کنم برای نظارت بخونم،به نظرتون میرسم یا کلا بزارم برا بهمن؟:( یه دور روزنامه وار بخونم بعد تست بزنم؟ اخه شاغل هم هستم:cry:

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
سلام بچه ها،من تازه میخوام شروع کنم برای نظارت بخونم،به نظرتون میرسم یا کلا بزارم برا بهمن؟:( یه دور روزنامه وار بخونم بعد تست بزنم؟ اخه شاغل هم هستم:cry:
بخونید هر چقدر زودتر قبل بشید بهتره.تلاشتون رو بکنید اگه نشه نهایتا واسه آزمون بعدی میخونید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.