[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

class pad seller

عضو جدید
شرکت نفت مناطق مرکزی ٤٢ میلیارد دلار درآمدزایی داشت

این شرکت میخواد 750حدودا تا نیرو بگیره تو این آزمون استخدامی فرض میکنیم 1000 تا باشه!
و فرض میکنیم که به هرکدوم 3 میلیون حقوق بده که عمرا بده! میشه 1000 دلار
بااین مارجینی که من در نظز گرفتم، حقوق این افراد میشه 1/40000 درامد این شرکت!!
یکی دقیق ترشو حساب کنه!
مناطق نفت خیز که جای خودشو داره
------------------------------------------------
بک خبر خوب و امیدوار کننده!!

hassa1

عضو جدید
شرکت نفت مناطق مرکزی ٤٢ میلیارد دلار درآمدزایی داشت

این شرکت میخواد 750حدودا تا نیرو بگیره تو این آزمون استخدامی فرض میکنیم 1000 تا باشه!
و فرض میکنیم که به هرکدوم 3 میلیون حقوق بده که عمرا بده! میشه 1000 دلار
بااین مارجینی که من در نظز گرفتم، حقوق این افراد میشه 1/40000 درامد این شرکت!!
یکی دقیق ترشو حساب کنه!
مناطق نفت خیز که جای خودشو داره
------------------------------------------------
بک خبر خوب و امیدوار کننده!!

يعني امكان داره با اين ابلاغيه نتايجو هم زودتر بزنن؟

hassa1

عضو جدید
مگه انتطار داشتین کی بزنن؟! به اندازه کافی تاخیر داشتن

اصلا از اينا انتظاري ندارم چون ميدونم برنامه اي ندارن تو كاراشون
واسه همينم از بس از اين اخبار اغلام نتايجو شنيدم دلمو به اينكه ميگن 15 به بعد صد در صد نتايج رو سايته رو باور نميكنم

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
اصلا از اينا انتظاري ندارم چون ميدونم برنامه اي ندارن تو كاراشون
واسه همينم از بس از اين اخبار اغلام نتايجو شنيدم دلمو به اينكه ميگن 15 به بعد صد در صد نتايج رو سايته رو باور نميكنم

خیالتون راحت 5 درصد فقط امکان داره که ظرفیت رو کم کنند از منبع خوبی سوال پرسیدم

وزیر مجوز رو هنوز امضا نکرده است (مشکل فقط همین است )

LOOLOOKH

عضو جدید
روش دوم برای گرفتن نتیجه آزمون:با معرفینتون تماس بگیرین ببینید آیا کسی آمار شما رو ازشون گرفته اگه گرفته حتما قبولید وگرنه خیر

mr.sijal

عضو جدید
عجبا !!!
بنظرم تو این مقوله انتظار اعلام نتایج داوطلبا کم آوردن چون خبری ازشون نی(مشغول خرید عید می باشند)
و یک تبریک جانانه به وزارت نفت و ژنرال تدبیر و امید که روی 4000جوان تحصیل کرده و خانواده های محترمشان کم کردن...

آخرین ویرایش:

amin392

عضو جدید
عجبا !!!
بنظرم تو این مقوله انتظار اعلام نتایج داوطلبا کم آوردن چون خبری ازشون نی(مشغول خرید عید می باشند)
و یک تبریک جانانه به وزارت نفت و ژنرال تدبیر و امید که روی 4000جوان تحصیل کرده و خانواده های محترمشان کم کردن...

سلام.خدا صبرتون بده ولی اینو هم بدونین که شما اولیا نیستین و آخریاشم نخواهید بود
نمونه اش خود من از زمان ازمون تا روز شروع بکار نزدیک بیش از دو سال طول کشید . اونایی که در نهایت میرن سر کار که این انتظار فک کنم ارزششو داره ولی اونایی که نه اگه جز منتظرین و افرادی که به "جمود" کامل میرن باشن که عمرشون تلف شده پس پیشنهاد من بعنوان یه برادر کوچکتر اینه که تا زمانی که به نظر خودتون جز اون صد در صدیا نیستین فرض کنین قبول نمیشین و هم دنبال کار باشین و هم دنبال ازمونای دیگه .چون تازه اول راهین گزینش و طب صنعتی و ... و اینکه اراده کی براین قرار بگیره که بگن بیاین سرکار هم خیلی مهمه .
حال تو خواه پند گیر خواه ملال

hassa1

عضو جدید
سلام.خدا صبرتون بده ولی اینو هم بدونین که شما اولیا نیستین و آخریاشم نخواهید بود
نمونه اش خود من از زمان ازمون تا روز شروع بکار نزدیک بیش از دو سال طول کشید . اونایی که در نهایت میرن سر کار که این انتظار فک کنم ارزششو داره ولی اونایی که نه اگه جز منتظرین و افرادی که به "جمود" کامل میرن باشن که عمرشون تلف شده پس پیشنهاد من بعنوان یه برادر کوچکتر اینه که تا زمانی که به نظر خودتون جز اون صد در صدیا نیستین فرض کنین قبول نمیشین و هم دنبال کار باشین و هم دنبال ازمونای دیگه .چون تازه اول راهین گزینش و طب صنعتی و ... و اینکه اراده کی براین قرار بگیره که بگن بیاین سرکار هم خیلی مهمه .
حال تو خواه پند گیر خواه ملال
مهندس دوران شما هم همين برنامه دس به سر كردنا تا اين حد واسه نتايج بود؟

mr.sijal

عضو جدید
باید به این دوست عزیز عرض کنم هر شرکت خصوصی قرداد میبندد و سفته جهت ضمانت میگیرد
پس اگر به احتمال 50درصد قبول بشم کی سفته ها رو پاس کنه
فعلا از آزمون دولتی خبری نیست در صورتی که پشت دستمو داغ کردم تو آزمون دیگه ای شرکت کنم
بعد میگن چرا متخصصین مهاجرت میکنن؟
بیرونش اینطوریه وای به حال داخلش

amin392

عضو جدید
مهندس دوران شما هم همين برنامه دس به سر كردنا تا اين حد واسه نتايج بود؟

بله .دقیقا یک سال و نیم امروز وفردا کردن .کلا این روند تو هر استخدام دولتی کم وبیش انجام میشه .نگران نباشین . انشاالله که هر چی پیش میاد ( چه قبولی و چه قبول نشدن) خیره. توکل کنین درست میشه

amin392

عضو جدید
باید به این دوست عزیز عرض کنم هر شرکت خصوصی قرداد میبندد و سفته جهت ضمانت میگیرد
پس اگر به احتمال 50درصد قبول بشم کی سفته ها رو پاس کنه
فعلا از آزمون دولتی خبری نیست در صورتی که پشت دستمو داغ کردم تو آزمون دیگه ای شرکت کنم
بعد میگن چرا متخصصین مهاجرت میکنن؟
بیرونش اینطوریه وای به حال داخلش

اون شرکت خصوصی که ازشما سفته میگیره ،بابت خسارت نزدنتون میگیره نه چیز دیگه .
اگه به فرض تو یه شرکت معتبر (که معمولا دولتی یا نیمه دولتیه که حتما ازمون میگیرن و بعد استخدام میکنن )کار بکنین و سفته رو بابت اموزشایی که بتون دادن گرفته باشن .بالاخره شما باید یه جوری خسارت اونا رو جبران کنین روتون سرمایه گذاری کردن دیگه درحالی که کسیو سراغ دارم که تعهد محضری و سفته چند میلیونی داد و بعدشم بدون دادن خسارتی رفت شرکت نفت. تازه بابت تسویه اش هم بهش سنوات و... رو دادن. البته هر گردی هم گردو نیست و هر شرکتی هم اون شرکت
بابت اون داغی هم که فرمودین "صلاح مملکت خویش خسروان دانند" من تجربه خودمو گفتم شما تو خونه بشین و منتظر باش فقط پشیمون نشی .

pasefic

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان و آرزوی موفقیت برای دوستانی که در آزمون اخیر در انتظار اعلام نتایج می باشند .
خبری برای دوستان آزمون 90 .

درگاه اینترنتی بانک ملت گزینه مدیریت بن کارت را اضافه کرده که با داشتن شماره کارت و کد ملی می توان بن کارت را به مجموعه اینترنتی افزود و از گزینه مدیریت بن کارت جهت مشاهده گردش حساب ( بر اساس بازه تاریخی - بر اساس تعداد گردش حساب ) و مانده موجودی بهره برد

class pad seller

عضو جدید
من امروز حضوری رفتم و حرف ایشونو تایید میکنم
اینا میخوان بدوونن مارو تا عید و بعدشم 100 درصد اعلام نمیکنن
انگار که میخواد لغو شه
چون فقط وزیر عوض نشده و کل مدیریت های زیرمجموعشو هم عوض کرده، همشون یکصدا میگن ما نیرو نمیخوایم
عجب ادم بی وجدانیه، صد رحمت به رستم قاسمی
بگیرن استیضاحش کنن
دوستان اگه میخواین کاری کنین الان وقتشه که بعدا دیره
من این وبلاگو راه انداختم واسه ی کارهای گروهی و سازماندهی بچه ها
http://azmoon92naft.blogfa.com/
بیاین و اعلام حضور کنید

mr.sijal

عضو جدید
اون مردی که دلش واسه مردم میسوخت لولو بردش
فعلا این دولت تو ماه عسلشه
هیچ احدی نمیتونه کاری کنه الا اوس کریم
ایسنا هم که دارو دسته دولتی هاست
اگر آزمون لغو بشه یا ظرفیت کم کنن مطمئن میشم هیچ کس به فکر جوانان این مملکت نیست
رک بگم از بالاش بگیر تا پایینش

class pad seller

عضو جدید
سلام متنی رو آمده کردم بفرستید برای ذره بین 20:30
[h=1]سوژه هاي ذره بینی "بهمن و اسفند ماه 92" را اينجا وارد کنيد/سوژه از شما پیگیری از ما [/h]
با سلام
موضوع: تاخیر در اعلام نتایج آزمون استخدامی سال 92 شرکت نفت

اینجانب پس از ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت نفت در اسفند 91 و شرکت در آزمون در اردیبهشت 92 در بین چهارهزار پذیرفته شده ی آزمون ازبین 129 هزار شرکت کننده ی اولیه قرار گرفتم و دعوت به مصاحبه شدم و پس از انجام مصاحبه در شهریور ماه،تاکنون چشم انتظار اعلام نتایج هستم و طبق پیگیری هایی که کردم شخص وزیر مخالف جذب نیرو هستند
حالا سوال من این هست که از جناب آقای نامدار زنگنه، وزیر نفت دولت تدبیر و امید، شما که در تاریخ 24 مرداد رای اعتماد گرفتید، چرا زودتر آزمون را لغو نکردید؟ اگر غیر از این است لطف بفرمایید روند اعلام نتایج را تسریع بفرمایید و 3673 نفر شرکت کننده ی این آزمون و 679 نفر سهمیه خانواده ی معظم شهدا را از بلاتکلیفی نجات دهید
------------------
اگه کمی دخل تصرف ببرین توش که بهتره که فکر نکنن کار یک نفره!

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
شواهد:۱
۱- نتایج اواخر آذر ماه در اختیار وزیر برای دریافت مجوز اعلام قرار میگیرد.
۲- به دستور وزیر اعلام نتایج تا ۱۵ بهمن به تعویق می افتد
۳- ۱۵ بهمن می شود و علاوه براینکه خبری از اعلام نتایج نمیشود هیچ تاریخ جدیدی اعلام نمیشود
۴- شایعه کاهش سهمیه (بصورتی که قابل تایید نیست) ایجاد میگردد
۵- در میان تمام این شایعات ناگهان وزیر از نیروهای ضعیف با معدل پایین در دانشگاه صنعتی شریف گله میکتد و میگوید صنعت نفت را نمیشود با نیروهایی که که از نگاه او درجه یک نیستند اداره کرد و دست یاری به سمت دانشگاههای برتر کشور دراز میکند
۶- منطق میگوید وزیر با توجه مشغله های بیشمار صنعت نفت قبل از ارائه مجوز اعلام نتایج برای امضاء ، مخصوصا در زمانی که کشور با مشکل کمبود گاز روبرو بوده وقت بررسی معدل و وضعیت علمی کارکنان وزارت نفت را نداشته است.
۷- از طرف دیگه منطقی است که قبول کنیم وزیر دستوری به منابع انسانی داده باشد مبنی بر ارائه گزارشی از جامعه آماری قبول شدگانی که باید قبولی آنها را در دیماه برای تایید میکرده است.
استنتاج از شواهد:
دستور وزیر برای تعویق در اعلام نتایج در دیماه به بهمن ماه برای بررسی جزییات جامعه آماری قبول شدگان آزمون بوده و پس از بررسی بعلت وجود تعداد زیاد معدلهای پایین در بین قبول شدگان نهایی وزیر در بهمن ماه از امضا مجوز خودداری کرده و متعاقبا در دانشگاه شریف به وضوح می گوید:”صنعت عظیم نفت را بافارغ التحصیلان معدل۱۲ نمی‌توان اداره کرد”.
تصمیم نهایی:
با توجه به مطرح شدن کاهش ظرفیت توسط چندین نفر به نظر میرسد که تصمیم نهایی وزارتخانه چنین باشد:
۱- کاهش ظرفیت نهایی و اعلام قبولی نهایی تعداد محدودی که استانداردهای موردنظر وزیر را داشته باشند
۲- برای کاهش اعتراضات احتمالی نتایج ۲۸ اعلام میگردد که تا باز شدن دوباره وزارت خانه یک هفته وقت خواهد بود و این به خودی خود در کاهش اعتراضات موثر خواهد بود
۳- جذب نهایی باقی مانده ها بوسیله طرح نخبگان از دانشگاههای برتری که وزیر از آنها درخواست کمک کرده است

elsid_2002

عضو جدید
طرح تحقیق و تفحص از شرکت نفت در اوایل دیماه در کمیسیون انرژی مجلس مطرح شد، اما به دلیل همزمانی این طرح با طرح بودجۀ سال 93 متوقف ماند، اکنون این طرح در هفتۀ جاری در حال بررسی میباشد. با توجه به آنکه نماینده ها یک هفته زود تر به تعطیلات میروند و یک هفته دیرتر از تعطیلات نوروز وارد مجلس میشوند (در سال 92 تعداد روزهای کاری مجلسیها 73 روز بود)، عملا نتیجۀ تحقیق و تفحص در سال 93 اعلام میشود. تا این گزارش در صحن علنی مجلس خوانده نشود نتایج آزمون اعلام نخواهد شد.
به نظرم اعلام نتایج تا اردیبهشت یا شایدم خرداد طول بکشه

mohammad 1365

عضو جدید
خودکشی

خودکشی

آقا کسی نیست به اینا بگه آخه مجوز گرفتن از وزیر به چه معناست؟؟آقای وزیر فعلی نفت اگر شما به وزیر پیشین نفت و برنامه هایش مشکل داری چرا ما باید بسوزیم؟؟یک سال تمام از آگهی استخدام نفت میگذرد،هنوز نتایج اعلام نشده؟آهای ملت،ما به کی دردمون رو بگیم؟ها؟!! اون وقت میگن آمار خودکشی و خلافکاری در جوانان زیاد شده؟!بخدا به پیغمبر به فاطمه زهرا قسم میخورم اگر اعلام نکنید تا چند روز دیگه من خودم رو میکشم،ولی قبلش تمامی رسانه ها را در جریان میزارم که قصد و علت خودکشی ام چی هست؟میرم جلوی وزارت خونه،،بزار ما فدا بشیم تا قوانین استخدامی و آقایان نفتی اصلاح بشن...!!

aminrezae

عضو جدید
Re: [ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ]

Re: [ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ]

آقا کسی نیست به اینا بگه آخه مجوز گرفتن از وزیر به چه معناست؟؟آقای وزیر فعلی نفت اگر شما به وزیر پیشین نفت و برنامه هایش مشکل داری چرا ما باید بسوزیم؟؟یک سال تمام از آگهی استخدام نفت میگذرد،هنوز نتایج اعلام نشده؟آهای ملت،ما به کی دردمون رو بگیم؟ها؟!! اون وقت میگن آمار خودکشی و خلافکاری در جوانان زیاد شده؟!بخدا به پیغمبر به فاطمه زهرا قسم میخورم اگر اعلام نکنید تا چند روز دیگه من خودم رو میکشم،ولی قبلش تمامی رسانه ها را در جریان میزارم که قصد و علت خودکشی ام چی هست؟میرم جلوی وزارت خونه،،بزار ما فدا بشیم تا قوانین استخدامی و آقایان نفتی اصلاح بشن...!!

نكن اینكارو قربونت . حالا یكم تحمل كن همه ما به همین درد گرفتاریم .

golgolak

عضو جدید
دوستان سلام
به رسم ایام شباب سری به اینجا زدم و از اینکه پرچم همچنان بالاست خوشحال شدم;)
اما در مورد وضعیت حالای خودتان چند نکته که قبلا هم گفتم تکرار میکنم
1- ایراداتی که شما برای تاخیر در اعلام نتایج میگیرید مانند گذاشتن آشنایانشون و ... صحت نداره اگه هم باشه همون اول و قبل از همه مقرر میشه و باعث دیر کرد نمیشه
2- اینکه نتایج اعلام نمیشه دو تا دلیل میتونه داشته باشه
2-1- تاخیر انداختن(حالا چه وزیر دستور داده باشه یا کسی دیگه) به علت رکود در صنعت نفته. الان انقدر وضعیت کاریشون کساده که همین نیرو ها هم رو دستشون باد کرده هر روز دارند یه بلایی سرشون در میارند کم بشند
2-2- یکی دیگه از علل تاخیر بی کفایتی مدیرانه که اگه یک کاری مثلا یکروز طول بکشه آقایون تو ده روز انجامش میدند حالا در این بین هم سیستم به درد نخور و فشل نفت که برا هر کاری کلی بروکراسی اداری داره مزید بر علته
دوستان عزیزم
ما هم یه روزی دقیقا تو جایگاه شما ها بودیم(میتونید کامنت های قبلیمون را تو همین فروم بخونید) و هر ساعت یه سری میزدیم ببینیم خبری شده به عالم آدم هم گیر میدادیم و اگه ولمون میکردند تا سازمان ملل هم برا شکایت میرفتیم
اما این کارها هیچ فایده ای نداره و به همتون میگم که "از شما ها به عنوان تحصیل کرده های جامعه بعیده که برای کاری که توانایی تغییر و کنترلش را ندارید خودتون را به در و دیوار بکوبید"سعی کنید برید لذت ایام عید را ببرید که این دوران هم میگذره و تموم می شه و ضمنا "حتما حتما سعی کنید برای خودتون یه کاری ولو به درد نخور جور کنید" من یه زمانی اینا را اینجا گفتم دوستانتون شاکی شدند که نه به زودی اونجا میایم سر کار اما فکر کنم الان دقیقا دستتون اومده باشه که اگر هم اعلام نتیجه کنند تا بخواید بیاید سر کار چه زمانی میبره یک سری دیگه هم شاکی شدند که باید تعهد بدیم و ... بهتون میگم تا جایی جلو برید که مجبورتون کنند برگه تعهد را امضا کنید که خوب اونجا هم میزنید زیرش و میاید بیرون(سر کار رفتن سخته بیرون اومدن ازش که یک دقیقه هم طول نمیکشه و کاریتون نمیتونند بکنند) ضمن اینکه معمولا میگند چند ماه آزمایشی کار کنید بعد سراغ قرارداد و تعهد و ... میرند که این دوره های کوتاه ولو پول هم ندند خوبیش اینه که اولا کلی کار یاد میگیرید که اینجا شدیدا به دردتون میخوره و دوما سرتون گرمه و آرامش روانی پیدا میکنید. اگر هم کار دارید تا روزی که نگفتند فردا ساعت 8:00 بیا شروع به کار کن دو دستی محکم بچسبید بهش که با این روند حالا حالا ها برا دعوت به کار خبری نیست(ان شا الله خیلی زود دعوتتون کنند)
پس در کل به عنوان کسی که تجربه دوران شما ها را داشته و به عنوان یه دوست میگم
1-حرص زیاد نخورید برا همه همین طور بوده و متاسفانه این مسخره بازی ها طبیعیه
2-سعی کنید سر خودتون را گرم کنید اگر هم در این بین کاری یاد بگیرید و پولی در بیارید که خیلی هم بهتر
3- سر زدن زیاد به اینجا آرامشتون را به هم میریزه همدیگه را بی خبر نزارید اما زیاد هم شلوغش نکنید.
4- علی آباد شهر که هیچ روستا هم که هیچ کوره دهات هم نیست فکر نکنید اینجا بهشت برینه البته خوب از خیلی جاها هم بهتره
5- در آخر برید حال این دوران را ببرید که مثل زمان مجردیه که همه دوست دارند زود زن بگیرند اما یک سال که از متاهلی گذشت غصه میخورند که چرا حال دوران مجردی را نبردند
امیدوارم در همه حال و همه جا پیروز موفق و سر بلند باشد و آرزو میکنم هر چه سریع تر به اون چیزی که براتون مایه خیر و خوبی هست دست پیدا کنید
به امید دیدارتون

آخرین ویرایش:

mosikk

عضو جدید
منم هستم/

بالا