[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

class pad seller

عضو جدید
یه فامیل یا دوست نداری تو تهرون؟ یا زنگ بزن گریه زاری کن یا خودت بلند شو برو تهرون کاری نداره

شما چه طور مطلع شدید از نتیجه ازمونتون؟! انگار قبول شدین
تبریک میگم:w23:
اینا همش سرکاریه من حضوری رفتم گفتن نتایج هنوز اوکی نشده - اوکی نهایی نشده - نزدیک به عید واخرین روزای سال اعلام میکنیم
یکی نیست یقه اینا رو بگیره؟
یعنی چی اوکی نهایی نشده؟!
مصاحبه یک نمره ای داشت که همون روز مصاحبه وارد سیستم شد و نمره آزمون کتبیتم از قبل معلوم بود
بنظرت حساب کردن اینا با نسبت 40 و 60 کار سختیه؟! نتایج امادس ، 1 ماهه آمادس

hassa1

عضو جدید
مصوبه ی مجلسه که % 25 استخدامی های ارگان های دولتی به خانواده شهدا و ... اختصاص بگیره
بعضی شرکتا زیر بار نمیرن انگار اینطور که معلومه مثلا من مورد دیدم که مهندس کشاورزی رو بعنوان مهندس شیمی استخدام کردن! تطابق رشته ای ندارن شاید
و اگه بخان اونا رو اعلام نکنن، نقض قانونه و کل استخدامی لغو میشه! امضا وزیر و تحریم و وزیر استخدامی دوست نداره هم واقعی نیس
وزیر بخاد نیرو نگیره، سال های بعد میتونه نگیره نه اینکه وسط کار کنسل کنه! 1.3 میلیارد تومن هزینه ی برگزاری ازمون بوده فقط

اقا دستت درد نكنه منم يكيو بفرستيم ببينيم چي ميشه

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
شما چه طور مطلع شدید از نتیجه ازمونتون؟! انگار قبول شدین
تبریک میگم:w23:

یعنی چی اوکی نهایی نشده؟!
مصاحبه یک نمره ای داشت که همون روز مصاحبه وارد سیستم شد و نمره آزمون کتبیتم از قبل معلوم بود
بنظرت حساب کردن اینا با نسبت 40 و 60 کار سختیه؟! نتایج امادس ، 1 ماهه آمادس

تعداد نفرات کم و زیاد بکنند
ظرفیت ها رو اعلام کنند
پارتی بازی ها
مسخره بازی ها

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
امروز تماس گرفتم گفتند اخرین روزهای اسفندماه نتایج رو اعلام میکنیم.
منم گفتم زامبی تو روحت گفت چی گفتم زامبی!
همینکارا رو میکنند طرف خودش رو اتیش میزنه تو وزارت خونه

mr.sijal

عضو جدید
روز گذشته یک نفر از کارکنان نفت خیز جنوب در مقابل ساختمان وزرات نفت با ورود رئیس محترم جمهور اقدام به خودسوزی کرد تا امید خود را نسبت به تدبیر ژنرال ها نشان دهد.
از دوستان محترم خواهشمندیم جهت تسریع اعلام نتایج بصورت داوطلبانه یکی خودشو آتیش بزنه البته تا قبل اینکه بنزین گرون بشه
کارت سوختش با من
:w35:
:D

آخرین ویرایش:

class pad seller

عضو جدید
امروز تماس گرفتم گفتند اخرین روزهای اسفندماه نتایج رو اعلام میکنیم.
منم گفتم زامبی تو روحت گفت چی گفتم زامبی!
همینکارا رو میکنند طرف خودش رو اتیش میزنه تو وزارت خونه

یعنی ساعت 6 صبح تماس گرفتی؟!

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
نتایج به امضای وزیر رسیده و احتمالا تا چند روز دیگه اعلام میشه

از کجا فهمیدی؟
من با این 66468095 تماس گرفتم گفت تا اخر اسفند اعلام میشه
شما هم تماس بگیرید ببینید چی میگه اواسط اوایل یا اواخر؟
احتمال داره چهارشنبه یعنی امروز اخرین روز بهمن نتایج رو بزنند راحتمون کنند؟

rezaanj

عضو جدید
یکی از آشناها که اونجا کار میکنه دیروز رفته واحد آزمون بهش گفتن که مشکل حل شده وزیرم امضا کرده و تا چند روز دیگه نتایجو میزنیم

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
كاش زودتر بزنن حالا يا قبول ميشيم يا نميشيم تكليفمونو مشخص كنن
لااقل از اين برزخ بيرون مياييم

دوستان گرامی
این اپراتور هایی که تلفن های وزارت نفت رو جواب میدن فقط دارند ما رو می پیچونن
الکی همش میگن هفته بعد و هفته بعد و ...

به من گفتند تا قبل عید هیچ چیز رو امسال اعلام نمیکنیم
حیالتون راحت
عید تلخ به کامتان نامبارک باد.

آخرین ویرایش:

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
بکام ژنرال و حقوقدانان تلخ بشه
بکام اونا که مثل عسل شیرینه خیالت راحت

راستی من احتمال میدم آقای همساده هم مصاحبه با ما بوده واسه شانس اون نتیجه ها اینطور شده...!!!!!
با لهجه بخوانید!
این متن جهت طنز است
آقای همساده:
آقوُ ما بعدِ 30 سال درس خُوندن توُنهِسیم آزمون شرکته ملی نفت که از هر 130 نفر یه نفر قبول میشو قبول بشیم
اقو از شانس بدِ ما به روز رسانی جواب مصاحبه رو سایت به نشانی www.azmoon.nioc.ir بعد از دوسال زدن که دو سال دیگه جواب میا بعد از 4 سال که اطلاع رسانی شو همه هم رد کِهِردن و گفتن اصلا ما نیهروُ نَمیخواسیم.
بعدش ما ووو مردمی که 4سال منتظر بیدن رختیم تو وزارت نفت مثل بازی کال آف دیوتی هر کی توش بی کشتیم
ای حالی میداد
ای حالی میداد
بعدشم فرار کهردیم رفتیم پتروناس (بعضی ها هم دبی-قطر یا کویت پترولیوم) حقوق ماهی 80 میلیون تومان کار کهردیم و ظرف چند سال تونسیم چند میلیارد کاسب بشیم
یعنی طوری شو که بابک زنجانی هم از ما پول قرض میگرفتا

----------------------------شانس بد ما که با اقای همساده مصاحبه قبول شدیم----------------

آخرین ویرایش:

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
خدا صبرتون بده هنوز نتیجه ها نیومده؟؟؟؟؟
ببین اینهمه جوون رو چطور پادرهوا نگه داشتن
ایشالله همتون موفق باشین

farid_ppe

عضو جدید
سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه
یه سوال ازتون دارم که مدیون همتون میشم اگه جواب بدید
میخاستم بپرسم تو مصاحبه ها چی میپرسن به جز مساءل احکام
منظورم نوع سوالات تخصصی مربوط به رشته
چطور میتونم خودمو برای یک مصاحبه آماده کنم
اصلا مصاحبه فني/ تخصصي ، طب صنعتي و گزينش یعنی چی؟
ممنون بابت کمک و راهنماییتون

hassa1

عضو جدید
سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه
یه سوال ازتون دارم که مدیون همتون میشم اگه جواب بدید
میخاستم بپرسم تو مصاحبه ها چی میپرسن به جز مساءل احکام
منظورم نوع سوالات تخصصی مربوط به رشته
چطور میتونم خودمو برای یک مصاحبه آماده کنم
اصلا مصاحبه فني/ تخصصي ، طب صنعتي و گزينش یعنی چی؟
ممنون بابت کمک و راهنماییتون
سلام
داداش بعد از ازمون كتبي (در صورت قبولي)مصاحبه فني/تخصصيه كه تو اتاق چند نفر از مهندسين مربوطه رشتتون هم اونجان بعد از شما در مورد رشتتون سوال ميپرسن كه البته سوالات كاربرديه مثلا شما كه رشتتون شيميه سوالات كاربردي كه ي مهندس يا تكنسين شيمي بايد بلد باشه رو ميپرسن . امكان داره سوالات كليدي كه اگر سابقه كار داشته باشيدو (در مورد شيمي)ازتون بپرسن همراه اين مصاحبه .مصاحبه روانشناسيه . كسي كه تو اين مرحله قبول شه 90 در صد راهو طي كرده
بعد از اين مصاحبه(در صورت قبولي در مصاحبه فني)مصاحبه احكامه كه در مورده احكام نماز روزه و كلا چيزايي كه ي مسلمون بايد بلد باشه (البته اين مرحله كم پيش مياد كسي رو حذف كنن مگر واقعا مشكلي داشته باشه)
بعد از اين مرحله ميشه طب صنعتي كه بدنتونو چك ميكنن كه مشكلي نداشته باشه
خلاصه 7خان رستمو بايد رد كني
سوالي بود بپرس

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی درجریان هست که سال93 آزمون استخدامی نفت داریم یا نه؟میدونم هنوز جواب آزمون اردیبهشت نیومده ولی من میخام از الان خودمو آماده کنم.نکنه یه وقت آزمون نگیرن دستمون بمونه تو پوست گردو.

mr.sijal

عضو جدید
زنگنه با جذب نیرو مخالفه
فقط پیمانکاری
اونم از نوع خارجیشو قبول داره
تا 4سال دیگه تو فکر آزمون نباش

class pad seller

عضو جدید
دوستان کسی درجریان هست که سال93 آزمون استخدامی نفت داریم یا نه؟میدونم هنوز جواب آزمون اردیبهشت نیومده ولی من میخام از الان خودمو آماده کنم.نکنه یه وقت آزمون نگیرن دستمون بمونه تو پوست گردو.
معمولا جداکثر،هر سه سال آزمون دارن روند برگزاری آزمون چند سال اخیر اینطور بوده 87-90-92 ----------- پس احتمالا سال 94 یا 95 آزمون خواهد بود!
زنگنه با جذب نیرو مخالفه فقط پیمانکاری اونم از نوع خارجیشو قبول داره تا 4سال دیگه تو فکر آزمون نباش
والا همون سیستم پیمانکاری، اشتغال بیشتری ایجاد میکرد و سبب تسریع در کارا هم میشد یارو سال 80 تو عسلویه با همون بقول شما سیستم پیمانکاری 2.5 میگرفت الان چی

hassa1

عضو جدید
نترس موقع پول گرفتن(ازمون)اينقد تو سازو كرنا ميزنن كه تمام ملت باخبر ميشن

آخرین ویرایش:

mr.sijal

عضو جدید
معمولا جداکثر،هر سه سال آزمون دارن روند برگزاری آزمون چند سال اخیر اینطور بوده 87-90-92 ----------- پس احتمالا سال 94 یا 95 آزمون خواهد بود! والا همون سیستم پیمانکاری، اشتغال بیشتری ایجاد میکرد و سبب تسریع در کارا هم میشد یارو سال 80 تو عسلویه با همون بقول شما سیستم پیمانکاری 2.5 میگرفت الان چی
دوست عزیز واسه خود پیمانکار آره خوبه
اما نه واسه اون بدبختی که زیر نظر پیمانکار کار میکنه
پیمانکار خارجی هم از کارفرما دلار میگیره اما به کارگر ایرانیش ریال میده

• Like
واکنش ها: pnk

pnk

عضو جدید

سلام، اداره گاز به زودی آزمون میگیره

بالا