[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
یه آقایی، یه نرم‌افزاری نوشته اند که با کمک اون، دیگه لازم نیست سایت azmoon.nioc.ir را به صورت دستی چک کنید! اون نرم‌افزار خودش سایت را هر یک ساعت یه بار چک می‌کنه! در صورت تغییر یه پیامک به شمارتون میده
جالبه

naghola64

عضو جدید
بنظرم نتایج خرداد 96 بیاد :w11:[/QUOT

اطلاعيه جديد
قابل توجه پذيرفته شدگان آزمون كتبي ارديبهشت ماه شركت ملي نفت كه در مصاحبه هاي استخدامي مهر و آبان جاري حضور يافته اند:نتايج نهائي مصاحبه هاي استخدامي ، نیمه اول بهمن ماه صرفاً از طريق همين پايگاه اينترنتي اعلام خواهد شد .​
دوست عزیز اینجا که از سال اعلام نتایج حرفی زده نشده پس امکان داره جواب نیمه اول بهمن 93یا94 یا95یا96 یا97 و... ویا اصلا یه قرن طول بکشه:biggrin:

mr.sijal

عضو جدید
این کار هم بخاطر سوءمدیریت دولت قبل و نفوذ جریان انحرافی می باشد
یا شایدم نتایج زیر گزینه های روی میز آمریکا گم شده؟
به هرحال خودکرده را تدبیر نیست

hassa1

عضو جدید
یه آقایی، یه نرم‌افزاری نوشته اند که با کمک اون، دیگه لازم نیست سایت azmoon.nioc.ir را به صورت دستی چک کنید! اون نرم‌افزار خودش سایت را هر یک ساعت یه بار چک می‌کنه! در صورت تغییر یه پیامک به شمارتون میده
جالبه
خو اي نرم افزارو از كجا دانلود كنيم .:eek:كامپيوتر من وقتيكه روشنش ميكنم خودش ديگه ميدونه ي راس ميره سراغ سايته نفت:D

mr.sijal

عضو جدید
دوستان با یکی از افرادی که جهت گزینش معرفی کردم تماس گرفتن و سوالاتی در مورد بنده ازش پرسیدن
از دوستان کسی چنین موردی براش پیش نیومده؟

tatlariha

عضو جدید
دوستان با یکی از افرادی که جهت گزینش معرفی کردم تماس گرفتن و سوالاتی در مورد بنده ازش پرسیدن
از دوستان کسی چنین موردی براش پیش نیومده؟
برای من همون فردای مصاحبه زنگ زدن از یکی معرفهام سوال پرسیدن

mr.sijal

عضو جدید
تعدادی از کارکنان با سابقه پتروشیمی اصفهان در اعتراض به مبهم بودن رابطه استخدامی آنها با وزارت نفت پس از خصوصی‌سازی و پرداخت‌های آنها به صندوق بازنشستگی نفت در مقابل وزارت نفت تجمع کردند.​

saleh-sinava

عضو جدید
سلام مخصوص به همه دوستان علی الخصوص بچه های ازمون 90

به استحضار میرسانیم بچه های گروه پنجم ازمون استخدامی سال 90 مربوط به شرکت نفت و گاز پارس بهمن ماه امسال دعوت شدن به سرکار!!!
این pogc اصلا معلوم نیست چیکار داره میکنه!؟ از اون ور داره تمام نیروهای جذب شده ازمون 90 رو بیرون میکنه از این ور داره گروه پنجمی ها رو دعوت به کار میکنه!!!

saleh-sinava

عضو جدید
الان تماس گرفتم خانم تا فهمید کلمه استخدامی میگم
گفت آقا دیگه تماس نگیر نتایج تا قبل عید اعلام نمیشه...تلق گوشی رو گذاشت
اینم از برخورد

دوست عزیز خوشحال باش حداقل شما تونستین تا کلمه استخدام رو بگین بعد قطع کنن!!! زمان ما، ما که زنگ میزدیم سلام میکردیم جواب سلام نداده تلق گوشی رو قطع میکردن!!! بنظر من باید خیلی خوشحال باشین که تا این حد جوابتون رو میدن
خیلی خوشحالم اشک شوقم جاری شد ،شرکت نفت پیشرفت کرده ،مرحبا افرین!!!

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالبه که اصلا به روی مبارک هم نمیارن حداقل اون نیمه بهمن ماه رو عوض کنن یا از دسترس خارج کنن.به شخصه فکر میکنم دولت جدید به ساز و کار استخدام و مصاحبه دولت قبل مشکوکه میخاد یک حرکتی بکنه یا بعضیا رو که نتایجشون مورد تردید هست بررسی بکنه ... یک جورایی مثل همون قضیه 3000 دانشجوی دکترا میمونه

class pad seller

عضو جدید
خیلی جالبه که اصلا به روی مبارک هم نمیارن حداقل اون نیمه بهمن ماه رو عوض کنن یا از دسترس خارج کنن.به شخصه فکر میکنم دولت جدید به ساز و کار استخدام و مصاحبه دولت قبل مشکوکه میخاد یک حرکتی بکنه یا بعضیا رو که نتایجشون مورد تردید هست بررسی بکنه ... یک جورایی مثل همون قضیه 3000 دانشجوی دکترا میمونه

نه اینطور نیس، آزمون دادن همه و نمرات مشخصه و از قبل همه سهمیه هارو روی کاغذ مشخص کرده بود
فقط زمان برگزاری آزمون تو دوره احمقدی نژاد بود
باقیش تو دوره ریاست جمهوری جدید بود
اون دکترا ها رو بدون آزمون گرفته بودن
----------------------------------
بچه ها ، سایت تابناک پوشش خبری داره تاخییر در استخدامی ها رو
برین نظر بارون کنید!
اونایی که آزمونم ندادن برن :cry:!

چرا آزمون‌های استخدامی در نیمه راه معلق شده و سرگردانی می‌آفرینند؟

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان برا مصاحبه چیا باید خوند و چه کتابایی معرفی میکنید؟!

I CAN... because ... I WANT

pnk

عضو جدید
سلام

می شود بفرمایید که کی دقیقاً امتحان می گیرد ؟

تاریخ دقیقش رو که نمیدونم، کلاً چیزی توی دولت سر تاریخ نیست که! نمونش همین آزمونی که گرفتن یک ساله هنوز معلوم نیست چی به چیه! ولی من چون توی وزارت خونه آشنا دارم میدونم که قراره آزمون برگزار بشه.

EngMan

عضو جدید
تاریخ دقیقش رو که نمیدونم، کلاً چیزی توی دولت سر تاریخ نیست که! نمونش همین آزمونی که گرفتن یک ساله هنوز معلوم نیست چی به چیه! ولی من چون توی وزارت خونه آشنا دارم میدونم که قراره آزمون برگزار بشه.

مهم تاریخشه والا همه میدونن هر ساله این شرکت ها آزمون میگیرن

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
مهندسان بزرگواران بیائید دست به دست هم دهیم و یک روز را مشخص کنید همه جهت اعتراض به وزارت نفت بریم وگرنه اینطور منتظر بودن و کاری نکردن هیچ ارزشی ندارد
تاریخ و زمان و محل دقیق را مشخص کنید

naghola64

عضو جدید
یه نظر دارم
میگم به شبکه من و تو اطلاع بدیم این سایت های ایرانی مارو به هیچ کجا نمی رسونن.شاید به غیرت بیان مسئولین ما

mr.sijal

عضو جدید
مهم اینه که به مسئولین فشار بیارن
از بعضی جاها شنیدم
زنگ ننه به شرط اینکه ظرفیت نصف بشه اسامی امضا میکنه
ملی حفاری هم فقط حاضر به پذیرش بومی اس
نتایج هم هفته آخر اسفند اعلام میکنن که نشه اعتراضی کرد و به تعطیلات بخوره

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
مهم اینه که به مسئولین فشار بیارن
از بعضی جاها شنیدم
زنگ ننه به شرط اینکه ظرفیت نصف بشه اسامی امضا میکنه
ملی حفاری هم فقط حاضر به پذیرش بومی اس
نتایج هم هفته آخر اسفند اعلام میکنن که نشه اعتراضی کرد و به تعطیلات بخوره

ای دل غافل

class pad seller

عضو جدید
امروز رفتم مرکزی پنجم، واسم مسجل شد که وزیره که داره موش میدونه
همگی بریزید صفحه ی فیس بوک وزیر نفت و بهش پیام اعتراض آمیز بدین... هر چند که همتون منتظر یکی دیگه هستین
دیدم که اسامی بچه های بنیادی هم روی میز کارشناس آزمون بود.
امار دو تا دوستامم گرفتم، مهندسی نفت بودن، عملیات حفاری قبول شده بودن

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان خواهش میکنم اگه امکانش هست منبعی برای خوندن جهت مصاحبه علمی مهندسی شیمی به من بدین.

AMIN_XCD

عضو جدید
امروز رفتم مرکزی پنجم، واسم مسجل شد که وزیره که داره موش میدونه
همگی بریزید صفحه ی فیس بوک وزیر نفت و بهش پیام اعتراض آمیز بدین... هر چند که همتون منتظر یکی دیگه هستین
دیدم که اسامی بچه های بنیادی هم روی میز کارشناس آزمون بود.
امار دو تا دوستامم گرفتم، مهندسی نفت بودن، عملیات حفاری قبول شده بودن

دوست عزیز شما که زحمت کشیدید و رفتید ، مرکزی پنجم و حضوراً سوال پرسیدید ، من از شما چند تا سوال دارم :

آیا نتایج افراد برای نفت و گاز اروندان را هم اعلام کرده بودند ؟

شما نتیجه خودتان را علاوه بر دوستانتان را هم پرسیدید ؟ گفتند که قبول شدید و یا جواب ندادند ؟

من تهران نیستم ، می خواستم ببینم آیا ارزش دارد که حضوراً بروم تهران و بپرسم ؟ چون جواب تلفن را اصلاً نمی دهند ؟ !

از پاسخگویی شما بی نهایت ممنونم.

آخرین ویرایش:

AMIN_XCD

عضو جدید
دوستان عزیز ، آیا برای شما هم از افرادی که درفرم گزینش معرفی کرده اید ، آمده اند برای مصاحبه ؟

چون امروز رفته بودند ، پیش یکی از کسانی که من معرفی کرده بودم و از آن فرد در مورد من سوالاتی پرسیده بودند.

اما به آن فرد در جواب سوال اینکه آیا من قبول شده ام یا نه : گفته بودند که انها بی خبر هستند و مسئولیت آنها صرفاً چیز دیگری است .... !!!

آیا این تحقیقات به منزله قبولی می باشد ؟

برای شما که آمده اند تحقیقات ، مسجل شده است که قبول شده اید ؟

از بابت پاسخگویی شما ممنونم.

mr.sijal

عضو جدید
ببینید داریم به کدوم سمت میریم
خدا به مردم صبر بده
به نقل از فارس نیوز:
همشهری نوشت وزیر نفت تعهد کرده است تا هزینه هر تعداد واگن مترو، اتوبوس و تاکسی که برای تهران لازم باشد را بپردازد.
دلیل اینکار چه می باشد؟
این بود تدبیر ژنرال ها؟
4000 خانواده و جوان تحصیل کرده دارن تو بلاتکلیفی زجر میکشن بعد جناب ژنرال تو چه فازی هست خدا میداند
تدبیر متمرکز در تهران همینه دیگه

class pad seller

عضو جدید
دوست عزیز شما که زحمت کشیدید و رفتید ، مرکزی پنجم و حضوراً سوال پرسیدید ، من از شما چند تا سوال دارم :

آیا نتایج افراد برای نفت و گاز اروندان را هم اعلام کرده بودند ؟

شما نتیجه خودتان را علاوه بر دوستانتان را هم پرسیدید ؟ گفتند که قبول شدید و یا جواب ندادند ؟

من تهران نیستم ، می خواستم ببینم آیا ارزش دارد که حضوراً بروم تهران و بپرسم ؟ چون جواب تلفن را اصلاً نمی دهند ؟ !

از پاسخگویی شما بی نهایت ممنونم.
نتیجه ی همه افراد اومده از همه گروه های شغلی از همه ی شرکت های تابعه
من 1 ماه پیش رفتم گفت قبولی
بازم رفتم برای 2 تا دوستام پرسیدم، اونا هم قبول شده بودن
خودمم دوباره پرسیدم گفت قبولی
اقای رضی اصلا منشی نداره، احتمالا تلفن های شهرستانو بای پس میکنه رو خط دیگه!
من که رفتم گفت که الان حالم خوبه، بگو تا بهت بگم
اما بیای بهش بگی بهت میگه نتیجتو اگه مهندسی اجتماعیت خوب باشه!

دوستان عزیز ، آیا برای شما هم از افرادی که درفرم گزینش معرفی کرده اید ، آمده اند برای مصاحبه ؟

چون امروز رفته بودند ، پیش یکی از کسانی که من معرفی کرده بودم و از آن فرد در مورد من سوالاتی پرسیده بودند.

اما به آن فرد در جواب سوال اینکه آیا من قبول شده ام یا نه : گفته بودند که انها بی خبر هستند و مسئولیت آنها صرفاً چیز دیگری است .... !!!

آیا این تحقیقات به منزله قبولی می باشد ؟

برای شما که آمده اند تحقیقات ، مسجل شده است که قبول شده اید ؟

از بابت پاسخگویی شما ممنونم.

احتمالا خوزستانی هستی، از هسته گزینش اهواز اومدن
احتمال 99 درصد قبول شدی پس، تبریک میگم

LOOLOOKH

عضو جدید
من که قبول نشدم چون سهمیه نداشتم بومی ها و فرزند شهید برن حالشو ببرن. البته اگه کارمندی حال میده.

بالا