[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

qed222

عضو جدید
یک نفر از دوستانم به من گفت برای اینکه مطمئن شی برو از پادگانی که ترخیص شدی برگه اعلام وضعیت بگیر به نظرتون لازمه این کار رو بکنم یا نه
آخه این گواهه موقت پایان خدمت رو برای مثال ارتش صادر میکنه و ارزشی برای حوزه نظام وظیفه نداره اونها خودشون یه برگه میدن برای اعلام وضعیت که باید برد به پادگانی که ترخیص شدیم و اونجا باید مهر و امضا بشه و بعد دوباره این برگه رو ببریم نظام وظیفه
تا پایان خدمت در سیستم اونها هم ثبت شه

hasan_dalir

کاربر فعال
میدونم دوست عزیز
من خودم دوران خدمت ارتش بودم مسئول رکن 1 بودم
ولی الان کارتها دیجیتالی شده بعد اینکه ترخیص شدی یک برگه موقت 3 ماهه ممهور به مهر یگان ترخیص کننده ( تیپ یا لشکر یا یگان مستقل )بهت میدن تا کارت دیجیتال شما بیاد
الان دیگه کارتی از طرف یگانی صادر نمیشه و همشون دیجیتالی هستن واز تهران صادر میشن
برگه اعلام وضعیت اصلا نیاز نیست زمانی انجام میشه که وضعیت شما مجهول الوضعیت باشه که شما برگه موقت سه ماهه دارید
وتنها تاییدیه پایان خدمت هست که انجام میشه و اونهم زمانی هست که استخدام شدید و بعد استخدام برای به حساب آوردن دوران خدمت و اضافه کردن به سنوات خدمتی شما صورت میگیره

kebrit

عضو جدید
میدونم دوست عزیز
ولی الان کارتها دیجیتالی شده بعد اینکه ترخیص شدی یک برگه موقت 3 ماهه ممهور به مهر یگان ترخیص کننده ( تیپ یا لشکر یا یگان مستقل )بهت میدن تا کارت دیجیتال شما بیاد
الان دیگه کارتی از طرف یگانی صادر نمیشه و همشون دیجیتالی هستن واز تهران صادر میشن
برگه اعلام وضعیت اصلا نیاز نیست زمانی انجام میشه که وضعیت شما مجهول الوضعیت باشه که شما برگه موقت سه ماهه دارید
وتنها تاییدیه پایان خدمت هست که انجام میشه و اونهم زمانی هست که استخدام شدید و بعد استخدام برای به حساب آوردن دوران خدمت و اضافه کردن به سنوات خدمتی شما صورت میگیره
مسئول رکن 1 بودی:surprised: یه وظیفه - بعد جسارتاً اسم اون پادگان چی بود:eek:

a.m.o

عضو جدید
دوست عزیز خسته نباشی امیدوارم قبول بشی از ایمنی چی ازات پرسیدن چون میدونم یکی فقط ایمنی سوال میکنه بعد متن انگلیسی که بهت دادن از زبان تخصصی بود یا نه ممنون میشم که جواب بدی

haddadiani

عضو جدید
دوستان کسی از امکانات مسکنی که قراره ارائه بدن خبر داره؟ چون خودشون گفتن خونه میدن. مجتمع مسکونی هست پس حتما. اونوقت میخوام بدونم شرایط زندگی تو این واحدهای مجتمع چطوریه؟ مث خونه خود آدم حساب میشه؟ چون من هیچ ذهنیتی از خونه سازمانی ندارم. اینترنت رو باید خودمون اقدام کنیم مثلا؟ یا مثلا دیش ماهواره چی؟!

Mo.Samady121

عضو جدید
سلام دوست عزیز شما هم پخش و پالایش هستین؟ برا من دعوتنامه نزده گفته متعاقبا کسی میدونه واسه چیه؟

qed222

عضو جدید
واقعا دیگه کلافه شدم بالاخره برای روز مصاحبه گواهی موقت پایان خدمت قبوله یا که نه حتما باید کارت داشته باشیم ؟

saeed529

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من بومی فارس ثبت نام کردم ولی واسه مصاحبه افتادم نفت و گاز پارس دلیلشو میدونید؟ رشته من مهندسی صنایع هست .
ممکن هست مناطق عملیاتی فارس رشته منو نخواسته باشه ؟
من مدارکم کامله و 1.5 سال هم سابقه کار دارم به نظرتون شرایطم مساعده ؟ منظورم اینه که مصاحبه خیلی تعیین کنندست؟

saeed529

عضو جدید
میدونم دوست عزیز

سلام دوست عزیز
من بومی فارس ثبت نام کردم ولی واسه مصاحبه افتادم نفت و گاز پارس دلیلشو میدونید؟ رشته من مهندسی صنایع هست .
ممکن هست مناطق عملیاتی فارس رشته منو نخواسته باشه ؟
من مدارکم کامله و 1.5 سال هم سابقه کار دارم به نظرتون شرایطم مساعده ؟ منظورم اینه که مصاحبه خیلی تعیین کنندست؟

cheshmac

عضو جدید
راستی کسی خبر نداره شرکت نفت و گاز پارس در عسلویه چند نفر نیرو میخواد بگیره ؟

سلام. اين ليست تفكيك نيروهاست. قبلا توي يه سايتي خوندم.

نفت خيز جنوب 1422 نفر
نفت و گاز پارس 838 نفر
ملي حفاري 816 نفر
فلات قاره 736 نفر
مناطق مركزي 457 نفر
منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس 375 نفر
پايانه هاي نفتي 164 نفر
نفت و گاز اروندان 99 نفر
- - - - - - - - -
جمعا: 4907 نفر

درضمن نفت خيز جنوب 583 نفرش در مقطع كارشناسيه و نيروهاش رو هم براي مناطق كارون، مارون، آغاجاري، گچساران و مسجدسليمان ميخواد.

آخرین ویرایش:

tak2750

عضو جدید
سلام. اين ليست تفكيك نيروهاست. قبلا توي يه سايتي خوندم.

نفت خيز جنوب 1422 نفر
نفت و گاز پارس 838 نفر
ملي حفاري 816 نفر
فلات قاره 736 نفر
مناطق مركزي 457 نفر
منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس 375 نفر
پايانه هاي نفتي 164 نفر
نفت و گاز اروندان 99 نفر
- - - - - - - - -
جمعا: 4907 نفر

درضمن نفت خيز جنوب 583 نفرش در مقطع كارشناسيه و نيروهاش رو هم براي مناطق كارون، مارون، آغاجاري، گچساران و مسجدسليمان ميخواد.
ایا از این شرکت ها هیچ کدوم مربوط به مازندران میشه؟

hasan_dalir

کاربر فعال
سلام دوست عزیز
احتمال زیاد رشته شما مورد نیاز منطقه ای که شما بومی هستین نباشه
و استخدام بر حسب مجوزی هست که برای هر شرکت صادر شده و تعداد افرادی که باید برای اون شرکت استخدام بشن رو نوشته و اگه امکان مصاحبه در محل استخدام وجود داشته باشه شما باید برید اونجا برای مصاحبه در غیر این صورت شما رو به تهران میخوان که مصاحبه بدین
اگه رشته شما مورد نیاز منطقه بومی نباشه شمارو به نزدیک ترین منطقه به منطقه ای که شما بومی اونجا هستین اعزام میکنند برای کار

hysteric

عضو جدید
سلام دیروز شنیدم گفتن اروندان مصاحبه اش احتمال زیاد به تعویق میافته

hysteric

عضو جدید
دیروز تلفن زدم به اروندان سوال داشتم مسولش گفت تا الان به ما گفتن مصاحبه کنسل شده

magician1366

عضو جدید
سلام
میگن طب صنعتی و گزینش بعد از قبولیه
یهنی شما قبول بشین تمومه دیگه مگه این گکه از نظر گزینشی رد بشین یا این که خدای نکرده مشکل جسمانی داشته باشین که رد بشین
در واقع مصاحبه قبول بشین دیگه بقیش زیاد گیر نیست
بعدشم من پخش و پالایش بودم
شاید نفت اصول مصاحبه و زبانش فرق داشته باشه
توکل کنین به خدا
میشه لطف کنید بگین سوالای تخصصی چی ازتون پرسیدن؟ ممنون میشم

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
احتمال زیاد رشته شما مورد نیاز منطقه ای که شما بومی هستین نباشه
و استخدام بر حسب مجوزی هست که برای هر شرکت صادر شده و تعداد افرادی که باید برای اون شرکت استخدام بشن رو نوشته و اگه امکان مصاحبه در محل استخدام وجود داشته باشه شما باید برید اونجا برای مصاحبه در غیر این صورت شما رو به تهران میخوان که مصاحبه بدین
اگه رشته شما مورد نیاز منطقه بومی نباشه شمارو به نزدیک ترین منطقه به منطقه ای که شما بومی اونجا هستین اعزام میکنند برای کار

سلام مهندس آقا با توجه به این صحبت شما ، من که تهران مصاحبه دارم با شرکتی که همه پروژه هاش توی بوشهره معنيش اینه که من رو بوشهر نميندازن نه؟

IRAJA

عضو جدید
ممنم 28 ام رفتم مصاحبه پالایشگاه اراک حدودای ساعت 2 بعدازظهر رفتم برای مصاحبه و بدون هیچ استرسی نشستم و به سوالاتشون پاسخ دادم بیشتر سوالاتشون در رابطه با کاراموزی و کار قبلیم بود و یه متن آسونمد دادن برای ترجمه و چند تا سوال در رابطه با پمپ ها.اصلا نگران نباشید چون اگر کسی درسارو و آزمایشگاهاشو خوب پاس کرده باشه اوکیه.موفق باشید;)

mojtaba.baharani

عضو جدید
سلام بچه ها من هم 27 ام مصاحبه ام تو اراک بود
راستش در جلسه ي مصاحبه من 6نفر مهندس مكانيك بودند و از من سوال كردن
اول به من گفتند که خودت را به فارسی معرفی کن
بعد گفتن چی از پالایشگاه میدونی؟ همین که گفتم كارآموزيم پالايشگاه اصفهان بوده یه چند تا سوال راجع به اون بخشی که من کارآموزیم را در آن گذراندم پرسیدن و به من گفتند چون تو در پالایشگاه کار آموزیتا گذراندی باید سوالات زیر را بتونی جواب بدی که اونا را در ادامه آوردم
پس کارآموزی و پروژه خیلی براشون مهمه (خوبه براتون این خاطره را بگم که پارسال پالایشگاه اصفهان 100 نفر مهندس شیمی گرفت. روز مصاحبه من اونجا واسه کارهای کارآموزی یه کاری داشتم. از یکی از اونهایی که مصاحبه شده بودن پرسیدم که چی ازتون پرسیدن؟ گفت: ازم پرسیدن که ماست را چه جوری میماسونند؟ من گفتم چه ربطی داره؟ جواب داد آخه کارآموزیم در کارخانه لبنیاتی بوده)
و اما سوالاتی که از من پرسیدن:
1_ پمپ چيست و انواع آن
2_ استيم درام چيست و در كجا قرار ميگيرد
3_ساختار يك پمپ 5مرحله اي چگونه است
4_انواع آب بندهاي صنعتي و عملكردشان
5_سوپر هيتر چيست و در كجا قرار ميگيرد
6_نقطه ي 3گانه ي آب چيست
7_انواع مبدلهاي صنعتي
8_نحوه ي گردش آب در بويلر
9_ گلند استيم چيست
10_براي كنترل فشار در بويلر چه تدابيري ميبينند
11_ضربه قوچي چيست
12_اكونومايزر چيست و در كجا قرار ميگيرد
13_ اگر سطح آب در استيم درام از حد مجاز بالا يا پايين بيايد چه اتفاقي مي افتد
14_ اريفيس چيست و نحوه ي عملكرد آن
15_تفاوت لوله هايي كه در داخل و خارج بويلر قرار گرفته در چه چيزهايي است
16_يه متن ساده ي تخصصي انگليسي هم دادند و گفتند بخوان و ترجمه كن
17_ گفتند چه نرم افزار مهندسي بلدي منم گفتم آباكوس بعد يه مهندس جوان در مورد آن سوال پرسيد
18_اسم پايان نامه ام را پرسيدند و يه چندتا سوال مختصرم در مورد آن پرسيدند
19_يه سوال هم پرسيدن كه من بلد نبودم
20_ در آخر هم از من سوال كردند كه در مورد نحوه ي مصاحبه راضي هستي يا خير؟
انشاالله که این اطلاعات برای دوستان عزیز مهندس مکانیک مفید واقع بشود ولی همین طور که خدمتتون عرض کردم زیاد نگران نباشید چونکه در کل سوالات را مرتبط به کارآموزی و پروژه تون میپرسن.
در مورد بخش روانشناسی هم باید بگم که من یه کم هل شدم ولی در کل من خودم راضی هستم
در پايان دكمه ي تشکر را فشار دهيد:biggrin:

candyjoon

عضو جدید
من یه هفته پیش رفتم دانشگاه برای ریز نمرات هرچی اصرار کردم بهم ندادن گفتن باید نامه رسمی از اونجا بیاری چون محرمانه هستش و از حرفا من بیخیال شدم تو دانشنامم هم معدل زده هم تعداد واحدهای که گذروندم. فکر می کنید روز مصاحبه گیر بدن بهش؟

hasan_dalir

کاربر فعال
سلا مهندس
فقط دانشگاه سراسری نامه میخواد برای اینکه در مدرک فارغ التحصیلی دانشجویان سراسری هم معدل و هم واحد گذرانده ثبت شده
ثانیا دانشگاه دولتی مدرک موقت میده نه دانشنامه ....مدرک اصلی 10 الی 12 سال بعد از فارغ التحصیلی میاد من خودم 84
فارغ التحصیل شدم ولی هفته پیش هم که رفتم دانشگاه گفتن شاید تا 5 سال دیگه هم نیاد
دانشگاه آزاد نامه نمیخواد و اگه دانشنامه اصلی شما اومده باشه ریز نمرات رو از دایره امتحانات میتونید بگیرید
یک نامه مینویسی به ریاست دانشگاه که حاوی مطلب اینکه ریز نمرات رو برای استخدام نیاز داری و رئیس دستور میده و تمام
همش همین
موفق باشین

پدرام پ

عضو جدید
از دوستانی که از امروز در منطقه آغار و دالان مصاحبه دادن، لطف کنن در مورد مصاحبشون بگن.
با تشکر

بالا