[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مصاحبه من هشتم ابان تو کرمانشاه-مناطق مرکزی هست-از همین الان از شدت استرس نفسم بالا نمیاد.چه برسه به اون روز-تو رو خدا کسایی که زودتر میرن بیان بگن اوضاع چجوریه؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت شماسؤالات من ایناس اگه کسی بلده بم بگه مرسی : 1- من سه ساله که فارغ شدم (از ليسانس) و تو این سه سال دارم فوق ميخونم و آخراشه! آيا تو مصاحبه اگه پرسيدن این سه سال چه ميکردی بگم دانشجو بودم يا نه؟ (چون واسه ذوب آهن اگه بگيم رد ميشيم)2- تو دو سال گذشته من از طرف شرکت يکی از آشناها که کار عمرانی ميکنه (من رشته ام متالورژيه) واسم سابقه بيمه رد ميشه. حالا واسه مصاحبه ميگن اصل مدارکش رو بياريم که اونجا بوديم و چه ميکرديم و اینا! سؤالم اینه : من بگم سابقه دارم؟ اگه بگم سؤالات عمرانی ميپرسن که مثلا اونجا چه ميکردی؟ (اصلا اونجارو نديدم!) 3- اینکه ميگه اونا که اصل دانشنامه دارن بايد توش ريز نمرات داشته باشه يعنی چه؟؟؟ يعنی جدا بگيريم؟4-باشگاه صنعت نفت پشت ایستگاه مترو طرشته. با مترو بريم بهتره يا عين همون آدرسی که نوشتن؟ (اینو ميتونين جواب ندين :D)خيلی حرف زدم معذرت ميخوام راستی من 11 آبان مصاحبه ام اونايی که زودترن بيان بگن چی به چيه مرسی
اینجا نوتيفيکيشن داره مث فيس بوک؟ يا بايد هر روز بيايم چک کنيم؟

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مصاحبه من هشتم ابان -کرمانشاه هست.همه مهندسان شیمی رو برای جنوب نمیخوان.مال من شرکت نفت مناطق مر کزی هست-از همین الان از شدت استرس نفسم بالا نمیاد-چه برسه به روز مصاحبه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من روز چهار4 ابان اهواز

هر چی پرسیدن میام اینجا میذارم واستون .

هر که هم زودتر رفت بیاد اینجا سوالاتو بذاره.

منم استرسم زیاده توکل به خدا هر چی خودش صلاح بدونه.

tak2750

عضو جدید
من قبلا فکر میکردم محل خدمتم مازندران میشه.
ولی حالا شده شرکت نفت و گاز پارس
الان اگه رد هم بشم زیاد ناراحت نمیشم.

mojtaba.baharani

عضو جدید
بابا چرا اینجا همه استرسیند
اگه خدای ناکرده قبول نشدین فدای سرتون
دنیا که به آخر نرسیده
لابد یه کار بهتر قراره گیرتون بیاد
خدا گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
من هم 27 مهر افتادم اراک
واسه من هم دعا کنید
راستی یه سوال: من الان ترم 3 مهندسی هسته ایم.
تا عید هم دفاع میکنم
به نظرتون به من گیر میدن چون دانشجوی ارشدم؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا چرا اینجا همه استرسیند
اگه خدای ناکرده قبول نشدین فدای سرتون
دنیا که به آخر نرسیده
لابد یه کار بهتر قراره گیرتون بیاد
خدا گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
من هم 27 مهر افتادم اراک
واسه من هم دعا کنید
راستی یه سوال: من الان ترم 3 مهندسی هسته ایم.
تا عید هم دفاع میکنم
به نظرتون به من گیر میدن چون دانشجوی ارشدم؟

والا منم سوالم همینه :( اصن بگیم ارشد می خونیم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم 8 ام باید برم چهار راه خیام مشهد .....بچه ها کیا هستن اونجا؟؟؟
من کارشناسی مهندسی شیمی ام که ...نکنه من تنهام

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام حامد جان خوبی داداش
درگیرم یه کم تمرکز فکریم به هم ریخته به همین خاطر روی این مصاحبه هم نتونستم خوب تمرکز کنم
برام دعا کن
من افتادم همین سه شنبه پالایشگاه نفت امام خمینی شازند
ان شاالله که همه موفق میشن

سلام داداش....راست میگیییییییی؟؟؟؟:eek: مگه نگفتن مصاحبه ها از اول آبان شروع میشه!!!!!....خدا بده شانس.....من اگه پالایشگاه شازند بودم از همین الان میگفتم قبولم:) محمد جان نفت شرکت کرده بودی یا پخش و پالایش؟ ایشالا که خندون از مصاحبه میایی بیرون و قبول میشی...توکلت بخدا باشه

cheshmac

عضو جدید
سلام.
مصاحبه من 2 آبان توي خرمشهره :surprised: شركت نفت و گاز اروندان
كسي از دوستان اروندان هست؟ يا خودم تنهام؟ :cry:

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه بابا الان یکی از بچه ها مهندسی شیمی کرمانشاه بود.

اصلا معلوم نیست چطوری تقسیم کردن

من اینطور حدس میزنم که بعد از ازمون روانشناختی و با در نظر گرفتن بعضی از اولویت های بومی مناطق محل خدمت تعیین شده و بصورت دو برابر ظرفیت به هر منطقه نیرو دادن و مصاحبه فنی رو به عهده خود مناطق گذاشتن.با این شرایط همه کسایی که به این مرحله راه پیدا کردن با هم رقیب نیستن و کسایی که تو یه منطقه عملیاتی ان با همدیگه رقابت می کنند.

yasin131

عضو جدید
این توزیع فکر کنم براساس نیاز شرکت ها و چیزهای دیگه بوده. من خودم اولویت انتخابی استاد خودم رو نزدم ولی الان همینجا باید برم مصاحبه. اگه می دونستم اینطوریه کاش استان خودم رو می زدم حداقل از سهمیه بومی استفاده می کردم

آخرین ویرایش:

sadeghrenjer

عضو جدید
بابا درسته همه مهندس شیمی هستیم ولی خب گرایش ها فرق داره
شاید همین گرایش باعث شده هر کس یه جا بیوفته
البته من از یه نفر شرکت نفتی در تهران پرسیدم میگفت که آزمون روانشناختی در انتخاب محل کار مهم هستو هر کس بر اساس آزمون روانشناختی و شرایط کار در محل مربوطه در صورت قبولی در همون محل مشغول به کار میشه
پس هر جا مصاحبه دارید انشالله قبول که شدید همون استان مشغول به کار میشید

گرایش من پالایش افتادم اهواز

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اینطور حدس میزنم که بعد از ازمون روانشناختی و با در نظر گرفتن بعضی از اولویت های بومی مناطق محل خدمت تعیین شده و بصورت دو برابر ظرفیت به هر منطقه نیرو دادن و مصاحبه فنی رو به عهده خود مناطق گذاشتن.با این شرایط همه کسایی که به این مرحله راه پیدا کردن با هم رقیب نیستن و کسایی که تو یه منطقه عملیاتی ان با همدیگه رقابت می کنند.

اخه دوستم اولویت زده مازندران افتاده اهواز نفت جنوب .این چجور تقسیمبندیه؟

اره دیگه الان فقط کسایی که تو یه منطقه عملیاتی هستن رقیبن. الان مصاحبه جزیی تر برگزار میشه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا درسته همه مهندس شیمی هستیم ولی خب گرایش ها فرق داره
شاید همین گرایش باعث شده هر کس یه جا بیوفته
البته من از یه نفر شرکت نفتی در تهران پرسیدم میگفت که آزمون روانشناختی در انتخاب محل کار مهم هستو هر کس بر اساس آزمون روانشناختی و شرایط کار در محل مربوطه در صورت قبولی در همون محل مشغول به کار میشه
پس هر جا مصاحبه دارید انشالله قبول که شدید همون استان مشغول به کار میشید

گرایش من پالایش افتادم اهواز

الان ما که اهواز افتادیم یعنی چی؟ روانشناسیمون خوب بوده یا بد؟

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داداش....راست میگیییییییی؟؟؟؟:eek: مگه نگفتن مصاحبه ها از اول آبان شروع میشه!!!!!....خدا بده شانس.....من اگه پالایشگاه شازند بودم از همین الان میگفتم قبولم:) محمد جان نفت شرکت کرده بودی یا پخش و پالایش؟ ایشالا که خندون از مصاحبه میایی بیرون و قبول میشی...توکلت بخدا باشه
سلام حامد جان
نمیدونم من که سه شنبه هستم
من پالایش و پخش زدم اولویت اولمم زدم همین پالایشگاه
برام دعا کنین فکر کنم اولین نفر بین بچه ها من هستم که میرم واسه مصاحبه
توکل به خدا

a.m.o

عضو جدید
من که متاسفانه افتادم نفت و گاز پارس . اینم از بدشانسی من. به نظر من انتخاباشون بر اساس حروف الفبا بوده .دوست عزیز تلاش کن پالایشگاه شازند خوبه اراک هم شهر خوبیه.

sadeghrenjer

عضو جدید
الان ما که اهواز افتادیم یعنی چی؟ روانشناسیمون خوب بوده یا بد؟

ربطی به روانشناسی خوب و بد نداره
آزمون روانشناختی تا حدودی روحیات و شخصیت هر کس رو مشخص میکنه و اونها هم بر اساس همین و تطابق با شرایط محل کار میفرستن یه شهر خاص

sadeghrenjer

عضو جدید
من که متاسفانه افتادم نفت و گاز پارس . اینم از بدشانسی من. به نظر من انتخاباشون بر اساس حروف الفبا بوده .دوست عزیز تلاش کن پالایشگاه شازند خوبه اراک هم شهر خوبیه.

والا اراک که بهشته
هوا که عالیه
ما که افتادیم اهواز چی بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هوا آتیش گرد و غبار کلا جهنمیه واسه خودش
البته مین هم خدا کنه قبول بشیم:biggrin:

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم ساعت مصاحبه برای همه زدن 7:30 صبح یا فرق داره؟؟؟

من ساعت 1.5

خوبه دیگه...ساعت 7.5 صبح همه خوابشون میاد حال سوال پرسیدن ندارن میگن قبولی شما برو:) از من میشنوی یه قابلمه کله پاچه هم بردار ببر اونجا با مصاحبه گرا صبونه رو بزنین که قبولیت تضمینی باشه دیگه

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ساعت مصاحبه ی من 11 صبحه
واسه شماها هم فرم گزینش دادن یا فقط دعوتنامه دادن ؟
فرم 5 برگی گزینش

سلام سالار...
هم دعوتنامه هم فرم 5 برگی گزینش....اقا کسی نفهمید قضیه ریز نمرات چیه؟علاوه بر مدرک ریز نمرات هم لازمه؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
pi

پيمان خان این که ميفرماييد هرکيو انداختن منطقه ای که بايد خدمت کنه من رو انداختن تهران، در صورتی که ميدونيم تو اعلان عمومی همه رشته ها برای خارج از تهران بوده پس فک نمی کنم اینجوری باشه.​

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

آقا چرا متاسفانه؟ منم اونجا افتادم !چه چيز بدی راجع بهش می دونی؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا سؤالات مارو چرا کسی به .... خودشم نگرفت؟!!!:cry:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقایون یه سوال مهم تو این جلسه مصاحبه عقیدتی سیاسی هم برگزار میشه یا واسه بعدا یه جلسه دیگه میشه؟

خیلی مهمه اگه هست تا یکم رساله بخونیم

بالا