[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

kamran2008

عضو جدید
دیروز که با عبدالهی صحبت میکردم متوجه شدم که مصاحبه برای SPGC هست . اولش نمیخواست بگه.داشتم باهاش سر قضیه انتقالی چونه میزدم که گفت مگه شما برای پارس جنوبی استخدام نشدید؟ گفتم ما برای نفت و گاز پارس استخدام شدیم گفت بالاخره در نهایت همه باید برن مجتمع گاز پارس جنوبی

UNVRAZI

عضو جدید
سلام
طبق گفته ی DELBARJOON همه ما به این خاطر با POGC پیمان بستیم که بعد رسمی بشیم(انشاا...) پس هر جایی که نمیشه رفت باید از شرکت های اصلی تابعه نفت باشه اگه می خواستیم که گاز بریم آزمون اون رو شرکت می کردیم .اصلا با رفتن به پالایشگاه ها و این پتروشیمی های در پیت مخالفت کنیم (به قول SALEHI.COM همین مونده بود نفت سر ما دهه شصتی ها بازی در بیاره )

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
طبق گفته ی DELBARJOON همه ما به این خاطر با POGC پیمان بستیم که بعد رسمی بشیم(انشاا...) پس هر جایی که نمیشه رفت باید از شرکت های اصلی تابعه نفت باشه اگه می خواستیم که گاز بریم آزمون اون رو شرکت می کردیم .اصلا با رفتن به پالایشگاه ها و این پتروشیمی های در پیت مخالفت کنیم (به قول SALEHI.COM همین مونده بود نفت سر ما دهه شصتی ها بازی در بیاره )
شما به spgc میگی دره پیت؟!!!

golgolak

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان pogc من با اینکه تو این لیست انتقال نیستم اما یه پیشنهاد دارمشما تنها یکم نیاز به سر و صدا کردن داردید بهترین پیشنهاد اینه که تو سایت های خبری نفتی مثل پایا نیوز یا نفت نیوز یا شانا به صورت گروهی تو قسمت های تماس با ما کامنت بزارید و درخواست پیگیری کنید (البته باید پر تعداد و یک دفعه ای عمل کنید خلاصه همه با هم اونجا را بترکونید) این طوری هم مجبورند پاسخگو باشند و هم دیگه به حساب اون سایت نوشته می شه و براتون شر درست نمیشه

arash_4003

عضو جدید
سلام دوستان این متن قسمت تماس با ما در سایت خبری پانا نیوز هست. لطفا همه کسانیکه اعتراض دارن ایمیل یزنن. بچه های قرار دادی که تو اوایل اردیبهشت عذرشونو خواسته بودن از همین طریق موفق شدن.بخاطر خودتونم که شده اطلاع رسانی کنین و ایمیل بزنین. شاید بعدا دیگه فرصتی نباشه
تمامی کاربران و بازدیدکنندگان محترم در صورت تمایل می توانند اخبار، گزارش، یادداشت، عکس و مطالب خود را برای انتشار در پایگاه خبری پانا نیوز به نشانی الکترونیکی pananews2008@yahoo.com و یا zamanma@yahoo.com و zamankhanim@gmail.com یا تلفکس 77596417- 021 ارسال نمایند.یا از قسمت تماس با ما اقدام کنین

در ضمن اینم لینکی هست که در مورد قرار دادیها بوده لطفا کامنت هاشو بخونین
http://www.pananews.ir/news/12442/50-مهندس-اخراجی-شرکت-نفت-و-گاز-پارس-به-سرکار-بازگشتند-----23:39/

amin2x

عضو جدید
سلام
خداییش ما ایرانی ها خیلی باحالیم من یه چند ماهی داشتم رو تمام شرکت های نفتی تحقیق میکردم ببینم کودوم بهتره با هرکی از بچه های نفت و گاز پارس حرف میزدم ناراضی بودن ولی حالا ببین تا حرف از انتقال پیش اومده چیکار میکنن.من موندم دوستان با اینکه تو صنعت هستند چرا انقد ببخشیدا ساده لوحانه حرف میزنن که گاز درپیته و نفت خوبه اصن بعضی ها فکر میکنن فقط شرکت نفت زیر مجموعه وزارت نفته.من بعد کلی تحقیقات بهترین شرکتو فلات قاره دیدم بعد spgc , pogc تو یه حد هستند تازه شما تو spgc مطمنید محل کارتون و سمتتون مشخصه ولی تو pogc بعد پارس جنوبی معلوم نیست تو کجا باید برید مشغول کار بشید شاید جایی برید که امکانات عسلویه رو هم نداشته باشید.spgc از نظر حقوقی کمتر از نفت و گاز نیست تازه شنیده ها حاکی از اینه که امکانات کمپی خوبی داره.من نمیگم پاشو برو spgc ولی انقد چشم بسته صحبت نکنید که گاز و پتروشیمی در پیته

UNVRAZI

عضو جدید
شما به spgc میگی دره پیت؟!!!
دوست گرامی خوب دقت نکردی من حساب SPGC رو جدا کردم و جدا میدونم اما اگه می خواستم شرکت گاز برم که همون سال آزمون میدادم بگذریم خوب من پالایشگاه ها و پتروشیمی ها یی رو گفتم که احتمال خصوصی شدنشون خیلی زیاده من خودم رو میگم اگه میدونستم که نهایتا تو یک شرکت خصوصی قراره کا رکنم که همون شهر خودم میموندم کنار خانواده بسیاری از دوستان من تو ی پتروشیمی ها کار میکردند مطمئن باش اگه اونجا امنیت شغلی داشتن اینجا نمی اومدن(در جواب AMIN2X هم )

tak2750

عضو جدید
کسی لیست کامل بچه های انتقالی رو نداره؟
اون گروه دوم که قراره بعد از ماه رمضان بهشون زنگ بزنند چی؟

kamran2008

عضو جدید
سلام دوستان این متن قسمت تماس با ما در سایت خبری پانا نیوز هست. لطفا همه کسانیکه اعتراض دارن ایمیل یزنن. بچه های قرار دادی که تو اوایل اردیبهشت عذرشونو خواسته بودن از همین طریق موفق شدن.بخاطر خودتونم که شده اطلاع رسانی کنین و ایمیل بزنین. شاید بعدا دیگه فرصتی نباشه
تمامی کاربران و بازدیدکنندگان محترم در صورت تمایل می توانند اخبار، گزارش، یادداشت، عکس و مطالب خود را برای انتشار در پایگاه خبری پانا نیوز به نشانی الکترونیکی pananews2008@yahoo.com و یا zamanma@yahoo.com و zamankhanim@gmail.com یا تلفکس 77596417- 021 ارسال نمایند.یا از قسمت تماس با ما اقدام کنین

در ضمن اینم لینکی هست که در مورد قرار دادیها بوده لطفا کامنت هاشو بخونین
http://www.pananews.ir/news/12442/50-مهندس-اخراجی-شرکت-نفت-و-گاز-پارس-به-سرکار-بازگشتند-----23:39/
بابا ایمیل پانا نیوز اینه : pananews2007@gmail.com

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به تمامی بچه های پارس.از بچه هایی که شیرینو مستقر هستند خبر رسید که اونایی که اسمشون واسه انتقال به spgc دراومده اسمشون رو از اتاقاشون حذف کردند و وسایلشون رو از اتاق جمع کردند.و افراد دیگه رو تو اتاقاشون نوشتند.در ضمن pogc برای انتقال بچه ها به spgc حدود 3 الی 4 ماه با spgc درگیر بوده از pogc اصرار و از spgc ..........

به نظر من این کارهایی که شما می فرمایید به همین سادگی رخ نمیده اونم تنها ظرف چند روز پس از اعلام لیست افراد...

اولا شیرینو همین الانشم هم کاملا پر نیست و برخی اتاق ها هستن که جای خالی دارن(نمونه اتاق خودم)

ثانیا این همکاران عزیز هنوز حتی مصاحبه هم نرفتن تا چه برسه که بخوان جاشون رو به کس دیگه بدن!

ثالثا پیدا کردن نفر با شرایطی که بتونه تو اتاق خالی جای بگیره کار سختی هست، به خاطر اینکه بایستی دقیقا بک تو بک هم باشن وگرنه ممکنه چند روز تو هفته 3 نفر با دوتا تخت تو یه اتاق باشن.

به هر حال به نظر من پروسه ای زمانبر هست و به این سرعت نه ضرورت داره و نه اینکه امکانش هست که انجام بشه.

این چیزی بود که من تو این چند وقته دیدم، از اونجا که از این آقایون هیچی بعید نیست، بنده خبر شما رو نه تایید و نه رد می کنم!

dashhadi

عضو جدید
دست به دست یکدیگر دهیم به مهر

دست به دست یکدیگر دهیم به مهر

عرض سلام و ارادت دارم خدمت همه ی دوستان گل و همکاران گرامی و همه ی بروبچه هایی که این تاپیکو دنبال می کنن.

آخرین پستی ک تو این تاپیک گذاشتم گمونم توی مهر ماه 91 بود. زمانی که بالاخره انتظار ما گروه چهاریا هم به سر رسیدو توفیق زیارت! ره آوران کبیر!!! نصیبمون شد.

دلیلی که باعث شد بعد از این همه مدت دوباره دست به کیبورد! بشم چیزی نیست جز جریان انتقال به ظاهرا اس پی جی سی و عملا ناکجا آباد!

دوستان و همکاران گرام من جزو دعوت شدگان به مصاحبه نبودم و دوست هم ندارم باشم، ظاهرا دوستان زیادی هستند از کسایی که باهشون تماس گرفته شده که از این انتقال و جابجایی کاملا ناراضی و شاکی اند. حقم دارند بالاخره از گروه چهاریا بگیر که 6 ماه تااااااااااا گروه اولیا که حدود یه سال تو منطقه بودن و تو این سیستمی که همه ازش خبر داریم بالاخره به هر ضرب و زوری بوده تونستن تا یه حد و حدودی با روال امور آشنا بشنو سوار کار بشنو بفهمن چی به چیه، حالا یهو اومدن میگن بفرما برو شرکت گاز ( اونم نه حتما اس پی جی سی ) مصاحبه بده!!!

خیلیا تو این مدت ازدواج کردن، وام گرفتن و... خلاصه به هر نحوی زندگی شونو با این سیستم و این دریافتی تنظیم کردن؛ حالا اگه حتی یه نفر از ما به خاطر این حرکت ناجوانمردانه ی آقایون زندگیش دچار مشکل بشه باید چیکار کنه؟!
تا اینجا خطابه خوندمو مقدمه چینی کردم که اینو بگم: همکار گرامی و دوست عزیزی که این پستو میخونی، کارمند پی او جی سی هستی یا نیستی مهم نیست؛ یه زحمت بکش متن زیرو تو ایمیلت کپی پیست کن و به این ایمیل بفرست: pananews2007@gmail.com
جای دوری نمی ره. تو نیکی می کن و ...

اینم متن:

سایت خبری وزین پانا نیوز؛

با سلام و احترام

به استحضار می رساند شرکت نفت و گاز پارس در سال 90 از طریق آزمون استخدام شرکت ملی نفت ایران اقدام به جذب حدود 1200 نفر نیرو نموده است که علی رغم اینکه حدود 1000 نفر از این افراد پس از طی پروسه ای طولانی در نهایت پس از 15 ماه! جذب شرکت شدند 200 نفر باقیمانده با ادعای مدیران میانی مبنی بر مازاد بودن نیروها پس از نزدیک به 2 سال انتظار! در نهایت، اردیبهشت ماه امسال جهت اشتغال به کار در سایر شرکت های زیرمجموعه ی وزارت نفت!!! از طرف پی او جی سی به دوره ی آموزشی دعوت شدند! از چندی قبل نیز شایعاتی مبنی بر انتقال تعدادی دیگر از نیروهای شرکت (250 نفر از 1000 نفر جذب شده در آزمون سال 90) بین کارکنان پخش شد که تایید و تکذیب برخی روسای میانی و رده پایین را به همراه داشت تا اینکه بالاخره طی هفته ای که گذشت شایعات رنگ واقعیت به خود گرفتند و با تعدادی از نیروها جهت دعوت به مصاحبه در راستای انتقال به شرکت گاز !!! تماس گرفته شد. با توجه به اهمیت موضوع و عدم رضایت جمع کثیری از پرسنل نسبت به این جابجایی خواهشمند است در این زمینه پیگیری و اطلاع رسانی بفرمایید.
با تشکر

پی نوشت: روحانی مچکریم !!!

آخرین ویرایش:

arash_4003

عضو جدید
بچه ها همه چیز لازم تو این پست هست.فقط یه کپی پیست لازمه، کوتاهی نکنید لطفا آیندمونه. اطلاع رسانی هم کنید
بچه ها این لینک ارسال خبر نفت نیوز

http://www.naftnews.net/sendnews.html
این لینک شانا نیوز و ایمیلش
http://www.shana.ir/fa/aboutshana/contactus
info@shana.ir

این ایمیل خبری پانا نیوز اولیه بهتره
pananews2007@gmail.com
zamanma@yahoo.com
zamankhanim@gmail.com

این ایمیل روابط عمومی وزارت نفت
mardomi@nioc.ir

متن خبر

با سلام و احترام

به استحضار می رساند شرکت نفت و گاز پارس در سال 90 از طریق آزمون استخدام شرکت ملی نفت ایران اقدام به جذب حدود 1200 نفر نیرو نموده است که علی رغم اینکه حدود 1000 نفر از این افراد پس از طی پروسه ای طولانی در نهایت پس از 15 ماه! جذب شرکت شدند 200 نفر باقیمانده با ادعای مدیران میانی مبنی بر مازاد بودن نیروها پس از نزدیک به 2 سال انتظار! در نهایت، اردیبهشت ماه امسال جهت اشتغال به کار در سایر شرکت های زیرمجموعه ی وزارت نفت!!! از طرف پی او جی سی به دوره ی آموزشی دعوت شدند! از چندی قبل نیز شایعاتی مبنی بر انتقال تعدادی دیگر از نیروهای شرکت (250 نفر از 1000 نفر جذب شده در آزمون سال 90) بین کارکنان پخش شد که تایید و تکذیب برخی روسای میانی و رده پایین را به همراه داشت تا اینکه بالاخره طی هفته ای که گذشت شایعات رنگ واقعیت به خود گرفتند و با تعدادی از نیروها جهت دعوت به مصاحبه در راستای انتقال به شرکت گاز !!! تماس گرفته شد. با توجه به اهمیت موضوع و عدم رضایت جمع کثیری از پرسنل نسبت به این جابجایی خواهشمند است در این زمینه پیگیری و اطلاع رسانی بفرمایید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

kamran2008

عضو جدید
بچه ها اگه وزیر یا مدیر عامل شرکت اومدن منطقه یا فازتون حتما موضوع را بهشون بگین

arash_4003

عضو جدید
بچه ها همه چیز لازم تو این پست هست.فقط یه کپی پیست لازمه، کوتاهی نکنید لطفا آیندمونه. اطلاع رسانی هم کنید

info@shana.ir

pananews2007@gmail.com
zamanma@yahoo.com
zamankhanim@gmail.com

mardomi@nioc.ir

متن خبر

با سلام و احترام

با تشکر

با تشکر

آخرین ویرایش:

arash_4003

عضو جدید

info@shana.ir

pananews2007@gmail.com
zamanma@yahoo.com
zamankhanim@gmail.com

mardomi@nioc.ir

متن خبر

با سلام و احترام

با تشکر

آخرین ویرایش:

delbarjoon

عضو جدید
خواهشمندم جدی بگیرید ، بخدا حتماً تاثیر گذاره
دوستان به نظر من این متن رو به سایتهای پربیننده فرارو و تابناک و باشگاه خبرنگاران هم ارسال کنید

ارتباط با فرارو
آدرس پست الکترونیکی:
info@fararu.com
fararunews@gmail.com
http://fararu.com/fa/contacts

آدرس پست الکترونیکی سردبیر:
novin@fararu.com

ارتباط با تابناک
نشانی ایمیل: info@tabnak.ir
http://tabnak.ir/fa/contacts
باشگاه خبرنگاران جوان
دفتر رياست president@yjc.ir
روابط عمومي pr@yjc.ir
اداره اخبار news@yjc.ir
متن خبر

با سلام و احترام

با تشکر

delbarjoon

عضو جدید
به دوستانتون هم اطلاع دهید

به دوستانتون هم اطلاع دهید

دوستان به نظر من این متن رو به سایتهای پربیننده فرارو و تابناک و باشگاه خبرنگاران هم ارسال کنید

ارتباط با فرارو
آدرس پست الکترونیکی:
info@fararu.com
fararunews@gmail.com

novin@fararu.com

ارتباط با تابناک
باشگاه خبرنگاران جوان
روابط عموميpr@yjc.ir
اداره اخبار news@yjc.ir
متن خبر

با سلام و احترام

با تشکر

delbarjoon

عضو جدید

ارتباط با فرارو
آدرس پست الکترونیکی:
info@fararu.com
fararunews@gmail.com

novin@fararu.com

ارتباط با تابناک
باشگاه خبرنگاران جوان
روابط عموميpr@yjc.ir
اداره اخبار news@yjc.ir
متن خبر

با سلام و احترام

با تشکر

arash_4003

عضو جدید
اقا ما به سهم خدمون به همه فرستادیم. بچه ها کوتاهی نکنید.مطمئن باشید این کار جواب میده. فردا اگه تونستید همه زنگ بزنید روابط عمومی نفت

arash_4003

عضو جدید
ثبت ایمیل ارسالی

ثبت ایمیل ارسالی

بچه لطفا هرکی ایمیل زد اینجا اعلام کنه که همه دلگرمتر شن

arash_4003

عضو جدید

info@shana.ir

pananews2007@gmail.com
zamanma@yahoo.com
zamankhanim@gmail.com

mardomi@nioc.ir

متن خبر

با سلام و احترام

با تشکر

وحیدوحید

عضو جدید
اگه میشه یه نفر به این سوال من جواب بده؛ توی صفحات قبلی این تاپیک خیلی گشتم اما جوابم رو پیدا نکردم
زمان استخدام شما آیا کسی بود که توی طب صنعتی یا گزینش ردش کنند؟

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اگه میشه یه نفر به این سوال من جواب بده؛ توی صفحات قبلی این تاپیک خیلی گشتم اما جوابم رو پیدا نکردم
زمان استخدام شما آیا کسی بود که توی طب صنعتی یا گزینش ردش کنند؟

طب صنعتی کسی رو نمیشناسم، ولی گزینش یکی از هم دانشگاهی های خودم، که نمره بالایی رو هم تو آزمون کسب کرده بود، ردش کردن. علتش رو هم من روم نشد ازش بپرسم!!

pogc-control

عضو جدید
سلامی دوباره به همه دوستان

فقط لیست مدیریت مهندسی ساختمان اعلام شده؟
مدیریت مهندسی نفت و گاز ، پشتیبانی یا عملیات لیست رو اعلام نکردن؟ کسی خبر داره ؟

golgolak

عضو جدید

عزیز من چه خبره؟!!
شمردی چند بار این تاپیک را تکرار کردی
اگه میخوای به نتیجه برسی باید صبر کنی و سنجیده عمل کنی نه اینکه رگباری بری رو مخ همه
فعلا که ظاهرا همه مجری فاز ها شاکیند باید سعی کرد اون را هم وارد عمل کردخودمون هم باید اقداماتی انجام بدیم اما سنجیده و درست تا نتیجه عکس نده

pogcpersonel

عضو جدید
با سلام
در سال 1390 ، شرکت نفت و گاز پارس از طریق آزمون استخدامی اقدام به جذب تعداد 900 نفر در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد نمود .
پس از طی پروسه طولانی مدت یک ساله! در خرداد ماه سال 91 اولین گروه (250 نفر) جذب و جهت آموزش به مرکز ره آوران فنون پتروشیمی واقع در ماهشهر فرستاده شدند و پس از دو ماه آموزش به منطقه عملیاتی عسلویه اعزام گردیدند .(سایر نیروها نیز در مراحل بعد جذب شدند) حال پس از یک سال و یک ماه از جذب و اشتغال در سمت های مورد نیاز شرکت ، مدیریت منابع انسانی این شرکت در حرکتی عجیب و شاید منحصر به فرد ، اقدام به برگزاری مصاحبه کاریابی جهت انتقال اجباری تعداد 500 نفر از کارکنان به سایر شرکت های تابعه نفت ، نموده است . این در حالیست که تعداد 300 نفر دیگر نیز در مرحله تکمیل ظرفیت ! پذیرفته شدند !
در این راستا مسائل زیر مطرح می شود :
1) آیا این شرکت به این تعداد از نیروها نیاز داشته یا خیر ؟ اگر نیاز داشته پس چرا اکنون آنها را عملا از شرکت اخراج و به اجبار به سایر شرکت ها منتقل می کند ؟
اگر نیاز نداشته ، چرا با سرنوشت 1200 نفر از متخصصان جوان کشور بازی می کند و دو سال از بهترین لحظات عمر آنها را با بی برنامگی و سوء مدیریت خود تلف می کنند ؟
2) چرا در مراحل ابتدایی استخدام این مسائل مطرح نگردیده که این افراد با توجه به شرایط استخدامی شرکت ، برای آینده خود و خانواده خود تصمیم گیری کنند . چرا که تعداد زیادی از این افراد قبل از استخدام ، در شرکت های دیگر مشغول به کار بوده اند و صرفا به تصور امنیت شغلی و مدیریت صحیح منابع انسانی ! شرکت نفت ، از شغل قبلی خود استعفا داده و راه بازگشت را پس از یک سال ! ندارند .
3) بر کسی پوشیده نیست که تغییر شغل چه تاثیرات روانی و جسمی بر روی افراد (و مهمتر خانواده آنها) دارد . و این کارکنان برنامه زندگی خود را (اعم از مالی و غیر مالی) بر مبنای شرایط شرکت نفت و گاز پارس تنظیم نموده اند . و حال پس از تطبیق شرایط زندگی بر اساس قوانین و شرایط این شرکت ، یک شبه به آنها اطلاع داده می شود باید به اجبار به یکی دیگر از شرکت های تابعه وزارت نفت منتقل شوند (که همه می دانند این وزارت خانه شامل شرکت های تابعه متعددی می باشد که شرایط کار و نحوه زندگی در آنها بسیار متفاوت می باشد)
4) مطابق قوانین شرکت ملی نفت نیروهای پیمانی در مقطع کارشناسی ارشد پس از شش ماه و نیروهای کارشناسی پس از دو سال (با دارا بودن شرایط) بایستی تبدیل وضعیت شده و رسمی گردند . پس از یک سال هنوز خبری از تبدیل وضعیت نیروهای کارشناسی ارشد نیست و با شرایط موجود نحوه تبدیل وضعیت این 500 نفر در هاله ای از ابهام قرار گرفته است .
حال باید پرسید
چه کسی پاسخ گوی این ناهنجاری و سوء مدیریت می باشد ؟
چه کسی پاسخ گوی فشار روانی وارده بر این افراد و خانواده های آنها می باشد ؟
آیا نارضایتی این افراد از این انتقال اجباری ، کاهش راندمان کاری آنها و به تبع آن کاهش بازدهی شرکت میزبان! را درپی نخواهد داشت ؟
آیا امکان ریزش نیرو در سال های آتی وجود ندارد ؟ آن هم نیروهایی که با صرف هزینه های زیاد از بیت المال صاحب تجارب و تخصص های فراوانی شده اند .
و آیا حق این کارکنان که صادقانه از خانواده های خود جدا شده و با تمام وجود رهسپار یکی از آلوده ترین و بد آب و هوا ترین مناطق کشور شده و تمامی نا ملایمتی های موجود را جهت اعتلای میهن عزیزمان تحمل می کنند ، این گونه برخورد ها است ؟
در پایان از این پایگاه خبری محترم خاضعانه تقاضامندیم ، وضعیت پیش آمده را منعکس کرده تا شاید با ورود مسئولین ارشد ، مشکل این کارکنان دلسوز حل شده و بار دیگر به تلاش های روز افزون خود در جهت پیشرفت میهن و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری به "جهاد فی سبیل الله" ادامه دهند .
من الله توفیق
جمعی از کارکنان شرکت نفت و گاز پارس

آخرین ویرایش:

pogc1

عضو جدید
[FONT=&quot]با سلام [/FONT]
[FONT=&quot]من فکر می کنم با مسئله انتقال به دو صورت میشه برخورد کرد اول اینکه دست روی دست بذاریم ببینیم چی میشه! که شاید منطقی نباشه!؟[/FONT]​
[FONT=&quot]اما راه دومی که می تونه موثر باشه اینه که همه با هم روی یک مسئله اتفاق نظر داشته باشن یعنی اگه قراره اعتراضی بشه ،یا بچه ها می خوان مصاحبه نرن یا هر اعتراض دیگه فقط بدونین یک دست صدا نداره باید همه هم صدا شن.[/FONT]

بالا