[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

si_ja103

عضو جدید
در جواب یکی از دوستان در مورد روزکار شدن در جم ،
اینجا خیلی شیر تو شیره!!!! از هر شرکتی گویا اینجا یه سهمیه ای دارن ولی در کل لیست بلند بالایی از منتظران pogc داره ولیکن شنیده ها حاکی از اینه که spgc خونه داره ولی در کل هیچ حساب کتابی نداره این قضیه که کی نوبتت بشه ...........در مورد سوال دیگه که آیا حتما باید روزکار شد باید بگم که داشتیم موردی که اینجا طرف روزکار بوده گفتن برو طرح اقماری بلند شو ....طرف اقماری شده ولی خونه رو تخلیه نکرده میگم شیرتوشیره راست میگم

وحیدوحید

عضو جدید
این قضیه خیلی پیچیدست بر میگرده به خیلی چیزا....شما اینجا بیای ساکن شی کل خانوادتو تقریبا می بوسی میزاری شهرت ...دیگه عموما تو مراسمشون نیستی و عملا میشه گفت تنها خواهی شد از طرفی اگر بخواهی اقماری کار کنی نصف زندگیتو در کنار خانوادت نیستی و تا آخر عمر مثل یک مهمون باهات رفتار میشه وقتی میری خونه............نظر نهایی من اینه که برای کسی که تو شهر برزگ هست شرکت نفت جالب نیست برای بلند مدت- در ضمن من کماکان اقماری هستم ساکن تهران شغلم داخل شهرکه

منظورم از اسکان دائم اینجوری بود که به همراه همسرم بیام شهرک و زندگی کنم

palou

عضو جدید
اقا منم با ارش موافقم اگه قرار بود بریم گاز خودمون ازمونشو شرکت می کردیم.رفته بودم شرکت اصرار می کردن که بچه ها برن واسه مصاحبه خودشون می دونن که دارن در حقمون جفا می کنن.خدا جای حق نشسته واسه مصاحبه هم نمی رم .دوستان فقط پیگیری .کار ما فقط با وزیر درست می شه.

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از همکاران من در بدو ورود به عسلویه اقدام کرد. چون نوبتی هست و حتی قبلا که تعداد نیروهای POGC به مراتب کمتر بود هم صف طولانی داشت. دیگه این همکار ما نا امید شد و شخصا اقدام به اجاره خونه کرد. چند وقتی دنبال این بود که بشه روزکار جنوب. اطلاع ندارم که شرکت موافقت کرد یا نه!! محاسبات من نشون میده در حال حاضر افزایش حقوقی که بابت روزکار بودن صورت میگیره با هزینه های صورت گرفته بابت کرایه خونه و ... تقریبا یکی هست! آخرین اطلاعی که ازش دارم اینه که هنوز اقماریه و با ماشین خودش بعد از تایم اداری میره جم، پیش خونوادش.

يعني ما بخوايم اجاره بكنيم ميتونيم؟ از كي بايد اجاره كنيم؟ مگه همه خونه هاي جم مال شركت نيست؟
چرا با ماشين خودش ميره؟ مگه سرويس ندارن ؟!

arash_4003

عضو جدید
سلام
خدمت دوستانی که فکر میکنن انتقال به SPGC هست باید عرض کنم که تو نامه ننوشتن انتقال به SPGC فقط نوشتن انتقال به گاز و پتروشیمی و سایر شرکتهای تابعه. حتی با من که تماس گرفتن فقط گفتن شرکت گاز ولی نگفتن کجا. SPGC فقط شایعه خود بچه هاست و هیچ کسی SPGC رو هم تایید نکرده

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
يعني ما بخوايم اجاره بكنيم ميتونيم؟ از كي بايد اجاره كنيم؟ مگه همه خونه هاي جم مال شركت نيست؟
چرا با ماشين خودش ميره؟ مگه سرويس ندارن ؟!

خب عرض کنم خدمتتون که فاصله بین شهرک نفت تا خود شهر جم تقریبا 5 دقیقه است.
هزینه رهن خونه بین 20 تا 30 میلیون هست و یا 5 میلیون پیش با 400 یا 500 تومن اجاره

ساکنین جم چون روزکارن زودتر میرن خونه فکر کنم ساعت 5 عصر میرن. واسه همین کسی که هنوز اقماریه نمی تونه باسرویس جم بره. اگه تبدیل وضعیت بشه به روزکار جنوب هم حقوق میره بالاتر و هم می تونه از این امکانات استفاده کنه...

arash_4003

عضو جدید
اقا منم با ارش موافقم اگه قرار بود بریم گاز خودمون ازمونشو شرکت می کردیم.رفته بودم شرکت اصرار می کردن که بچه ها برن واسه مصاحبه خودشون می دونن که دارن در حقمون جفا می کنن.خدا جای حق نشسته واسه مصاحبه هم نمی رم .دوستان فقط پیگیری .کار ما فقط با وزیر درست می شه.
اره واقعا اگه بفرستنومون جاییکه حقوقش کمتر باشه با این قسط هایی که داریم بیچاره میشیم اصلا هیچ فکری به حال بچه ها نمیکنن. 2 ماه پیش عذر قرار دادی های سایت 2 رو خواسته بودن رفتن تهران اعتراض کردن به بچه ها گفتن POGC اجازه اخراجتونو نداره و اصلا اون شمارو جدب نکرده که بخواد بیرونتون کنه شما جدب وزارت نفتین. و شرکت از وزارت خونه مجبور شد قرار دادشونو تمدید کنه. ما هم باید به گوش یکی برسونیم

UNVRAZI

عضو جدید
سلام

ظاهرا لیست مربط به رلیز برا بچه های ساختمان 124 نفر بوده بچه های عملیات آیا شما لیستی دریافت کردین ؟ایا با با شما دوستان عملیات تماس گرفتن؟دوستان لطفا اگه خبری دارن اطلاع رسانی کنن؟با تشکر

pogc123

عضو جدید
سلام
خدمت دوستانی که فکر میکنن انتقال به SPGC هست باید عرض کنم که تو نامه ننوشتن انتقال به SPGC فقط نوشتن انتقال به گاز و پتروشیمی و سایر شرکتهای تابعه. حتی با من که تماس گرفتن فقط گفتن شرکت گاز ولی نگفتن کجا. SPGC فقط شایعه خود بچه هاست و هیچ کسی SPGC رو هم تایید نکرده
سلام برادر
بر اساس اخبار موثق ، شرکت گاز جهت spgc ،پارسیان و فجر جم حدود 250 نفر نیرو از گروه 1تا 4 و گروه پنج می خواهد.
اولویت در spgc با فاز ششم می باشد.
موفق باشید

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب عرض کنم خدمتتون که فاصله بین شهرک نفت تا خود شهر جم تقریبا 5 دقیقه است.
هزینه رهن خونه بین 20 تا 30 میلیون هست و یا 5 میلیون پیش با 400 یا 500 تومن اجاره

ساکنین جم چون روزکارن زودتر میرن خونه فکر کنم ساعت 5 عصر میرن. واسه همین کسی که هنوز اقماریه نمی تونه باسرویس جم بره. اگه تبدیل وضعیت بشه به روزکار جنوب هم حقوق میره بالاتر و هم می تونه از این امکانات استفاده کنه...

آهان يادم نبود كه اونا بايد اونجا كارت بزنن و از اين مسايل :دي
اما اگه آدم آقماري بشه و خونه هم جم بش بدن خيلي عالي ميشه :دي

power22

عضو جدید
به نظر من بهتره همه با هم هماهنگ شیم هیچ کس نره مصاحبه تا با پیگیری بتونیم حقمون رو بگیریم.

arash_4003

عضو جدید
به نظر من بهتره همه با هم هماهنگ شیم هیچ کس نره مصاحبه تا با پیگیری بتونیم حقمون رو بگیریم.
من که قصد رفتن به مصاحبه رو ندارم و سعی میکنم این قضیه یکم طول بکشه تا شاید به زودی مدیریت عوض شه و رویکردشون با اومدن نفر جدید تغییر کنه. به هر حال از این ستون به اون ستون فرجه

delbarjoon

عضو جدید
دوستان نفت و گاز پارس ------------------ توجه توجه------------------
1)شرط بگذارید که اول استخدام رسمی نفت بشوید و بعد منتقل شوید.
2)هیچ تضمینی نیست که حتماً به SPGC منتقل میشوید ، پالایشگاه فجر جم،پارسیان ، لامرد و... که در آستانه خصوصی شدن هستند نیز منتظر شما هستند.
3)شرکت بعدی شما هیچ مسئولیتی در قبال استخدام رسمی نخواهد داشت چون نفت و گاز پارس متعهد به رسمی نمودن است و شاید قرداد یکساله یا تامین اجتماعی باشد و بعد هم اخراج
<<<پس لطفاً ، حتماً به هوش باشید>>>

delbarjoon

عضو جدید
2)هیچ تضمینی نیست که حتماً به SPGC منتقل میشوید ، پالایشگاه فجر جم،پارسیان ، لامرد و... که در آستانه خصوصی شدن هستند نیز منتظر شما هستند.
3)شرکت بعدی شما هیچ مسئولیتی در قبال استخدام رسمی نخواهد داشت چون نفت و گاز پارس متعهد به رسمی نمودن است و شاید قرداد یکساله یا تامین اجتماعی باشد و بعد هم اخراج

delbarjoon

عضو جدید

delbarjoon

عضو جدید

delbarjoon

عضو جدید

delbarjoon

عضو جدید

delbarjoon

عضو جدید

tak2750

عضو جدید
pogc هم دیگه شورشو در اورده.یعنی چی بخش خصوصی.
همه با هم ازمون دادیم.
بقیه 6 ماه زودتر از ما رفتند سر کار.حالا هم که اینطوری.!!!!

pogc123

عضو جدید
دوستانی که الان سر کار هستند می توانند لیست نفرات دعوت به مصاحبه رو آپلود کنند؟
گویا همه دارند.

tak2750

عضو جدید
نتایج اولیه شرکت گاز 4 تیر اعلام شده.
فکر کنم میخان هم زمانن از ما و قبولی های ازمون مصاحبه بگیرن.و بعد قبولی رو اعلام کنند.
مثل اینکه شرایط بدتر از چیزیه که فکر میکردم

hadishs

عضو جدید
نتایج اولیه شرکت گاز 4 تیر اعلام شده.
فکر کنم میخان هم زمانن از ما و قبولی های ازمون مصاحبه بگیرن.و بعد قبولی رو اعلام کنند.
مثل اینکه شرایط بدتر از چیزیه که فکر میکردم

نه دوست عزیز
این نتایجی که اعلام شده، قبولی های مصاحبه هستن :)

بالا