[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

parsaie

عضو جدید
با سلام و عرض ادب به همه مهندسين عزيز و :gol::gol::gol::gol:

از بچه هاي سازمان منطقه ويژه پارس كسي خبر داره كه شروع به كار كي هست:que:

كسي هست كه هنوز مصاحبه گزينش نرفته باشه:que:

ديگه داره طولاني ميشه:que::que:

اكر كسي اطلاعي داره لطفا جواب بده:gol::gol:

با تشكر فراوان:w27::w27::w27:

با سلام و تبريک سال نو
منم هيچ خبري ندارم حتي هنوز مصاحبه گزينش و طب هم نرفتم فقط يکي دو ماه پيش اومدن واسه تحقيقات!!
فقط خدا ميدونه اين روند قراره تا کي ادامه پيدا کنه ...

honestman

عضو جدید
سلام دوستان
گروه پنجمی های گرامی بالاخره کدوم طرفی شدید؟نتیجه انتقالتون چی شد؟اگه خبری دارین بابت اطلاع سایر دوستان اعلام کنید؟
سایر دوستان گروه های ماقبل شما هم اگه خبری دارین اعلام کنید؟:cool:

rainy20

عضو جدید
سلام دوستان ,من امسال شرکت کردم و شرکت مناطق نفت خیز جنوب رو انتخاب کردم ,دوستانی که اطلاع دارن اگه میشه لطف کنن یه خورده درباره شرکت توضیح بدن ؟ مثلا در مقایسه با شرکت های دیگه مثل نفت و گاز پارس , ملی حفاری و….. ؟ از لحاظ حقوق و مزایا ,شرایط کاری و …..؟ایا اقماری هست یا نه ؟ ممنون

بزرگوار

اخراجی موقت
سلام دوستان ,من امسال شرکت کردم و شرکت مناطق نفت خیز جنوب رو انتخاب کردم ,دوستانی که اطلاع دارن اگه میشه لطف کنن یه خورده درباره شرکت توضیح بدن ؟ مثلا در مقایسه با شرکت های دیگه مثل نفت و گاز پارس , ملی حفاری و….. ؟ از لحاظ حقوق و مزایا ,شرایط کاری و …..؟ایا اقماری هست یا نه ؟ ممنون

ملی نفت خیز ی قرون نمی ارزه
فقط ملی حفاری
اینقدم خودت رو لوس نکن-پیامکت رو جواب بده

nima_4321

عضو جدید
سلام دوستان
گروه پنجمی های گرامی بالاخره کدوم طرفی شدید؟نتیجه انتقالتون چی شد؟اگه خبری دارین بابت اطلاع سایر دوستان اعلام کنید؟
سایر دوستان گروه های ماقبل شما هم اگه خبری دارین اعلام کنید؟:cool:

آخرین اخباری که من دارم حکایت از انتقال به اس پی جی سی دارد. و البته شروع به کار نامعلوم و مبهم : احتمالا کار به انتخابات بکشد و دولت بعدی اصلا معلوم نیست زیر بار این استخدامی برود یا نه . دوستان لطفا با بخش خبری بیست و سی تماس بگیرید ، شاید به گوش مسئولی درد ما رسید و چاره شد. دو سال سرکار ماندن و سرکار نرفتن کم نیست . شماره پیامک بیست وسی : 30002030 یا 10002030

epilot

عضو جدید
سلام دوستان.

اگه زحمتی نیست دوستان برقی قبول شده در دورهای قبلی لینک نمونه سوالی رو که برای آزمون شرکت نفت مطالعه کرده بودن ابنجا برارن واسه اونایی که چند هفته دیگه قراره امتحان بدن (اگه تاریخ رو عوض نکنن البته!).
خیلی ممنونم

reza-e

عضو جدید
سلام دوستان.

اگه زحمتی نیست دوستان برقی قبول شده در دورهای قبلی لینک نمونه سوالی رو که برای آزمون شرکت نفت مطالعه کرده بودن ابنجا برارن واسه اونایی که چند هفته دیگه قراره امتحان بدن (اگه تاریخ رو عوض نکنن البته!).
خیلی ممنونم
آخرین دوره حدود 2 سال پیش برگزار شدء همه لینک های اون زمان که من استفاده می کردم ترکیده !

mahpok

عضو جدید
سلام دوستان و همکاران عزیز سال نو مبارک
کسی خبری از انتقالی های pogc داره؟
اگه پشت گوش بندازیم دیگه خبری از استخدام نخواهد بود چون به نظر من کسی زیر بار مالی این جابه جایی نمیره
اگر کسی برنامه یا راهکاری داره لطف کنه بگه که با هم بسیج بشیم
ممنون

k.mr

عضو جدید
سلام دوستان من جواب گزینشم اومده اما هنوز جواب طب صنعتی نیومده!!! برای دوستان دیگر اومده نمیدونم برای من چرا اینقدر دیر شده میتونه علتش معافیت پزشکی باشه آخه گفتم شاید استعلام میگیرن چیکار کنم برم اهواز؟ خودم میتونم کاری اصلا انجام بدم؟ راهنمایییم کنید لطفا (اوایل بهمن رفته بودم طب صنعتی)

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: hp6

ehsan_p

عضو جدید
سلام دوستان من جواب گزینشم اومده اما هنوز جواب طب صنعتی نیومده!!! برای دوستان دیگر اومده نمیدونم برای من چرا اینقدر دیر شده میتونه علتش معافیت پزشکی باشه آخه گفتم شاید استعلام میگیرن چیکار کنم برم اهواز؟ خودم میتونم کاری اصلا انجام بدم؟ راهنمایییم کنید لطفا (اوایل بهمن رفته بودم طب صنعتی)
سلام دوست عزیز.من که 15 بهمن رفتم طب بعد از 40 روز جوابش اومد.شما کی گزینش رفتین؟

• Like
واکنش ها: k.mr

hp6

عضو جدید

سلام
ممنون از اطلاع رسانیتون
شما چطور فهمیدید که گزینشتون مثبته؟ با چه شماره ای تماس گرفتید؟

• Like
واکنش ها: k.mr

k.mr

عضو جدید
سلام دوست عزیز.من که 15 بهمن رفتم طب بعد از 40 روز جوابش اومد.شما کی گزینش رفتین؟
سلام من 8 اسفند رفته بودم
سلام
ممنون از اطلاع رسانیتون
شما چطور فهمیدید که گزینشتون مثبته؟ با چه شماره ای تماس گرفتید؟
سلام یک بنده خدایی آشنامون بود اون جوابش رو برامون در آورد

saleh-sinava

عضو جدید
سلام دوستان و همکاران عزیز سال نو مبارک
کسی خبری از انتقالی های pogc داره؟
اگه پشت گوش بندازیم دیگه خبری از استخدام نخواهد بود چون به نظر من کسی زیر بار مالی این جابه جایی نمیره
اگر کسی برنامه یا راهکاری داره لطف کنه بگه که با هم بسیج بشیم
ممنون

دوست عزیز ، گروه چندم هستین؟

mahpok

عضو جدید
سلام
دوستان لطف کنید زنگ بزنید به شماره 88903061واحد ارتباط مردمی شرکت نفت و به وضعیتی که برای بچه های pogc پیش اومده اعتراض کنید لطفا اعتراض خودتون رو به واحد مدیریت یعنی شماره 1 بزنید اینجوری شاید صدای ما به گوششون برسه

saleh-sinava

عضو جدید
من جز اولین گروه بودم اما متاسفانه یه مشکل برام پیش اومد نتونستم برم حالا که مشکلم حل شده میگن دیگه نمیخوایم

واقعا ناراحت شدم ،
راستش موضوع خیلی مبهم و پیچیده شده
-pogc بر اساس سمتهای خالی که داشته به شرکت نفت اعلام نیاز به نیرو کرده - شرکت نفت به وزارت نفت - وزارت نفت به سرمایه انسانی ریاست جمهوری - پذیرش سیستم سرمایه انسانی ریاست جمهوری = نتیجه اینکه در سیستم سرمایه انسانی ریاست جمهوری برای شما ردیف بودجه در نظر گرفته شده

- بحث انتقال : راستش تو این زمینه شایعات بشدت بیداد میکنه طوری که گفته شده گروههای سوم و چهارم رو هم می خوان به spgc منتقل کنن! یا اینکه از تمام گروهها افرادی که سمت ندارن رو منتقل کنن! یا از تمام گروهها به قید قرعه منتقل کنن!!! و ...... . هم سال 90 و هم سال 91 شرکت گاز جذب نیرو داشت و داره بهتر مثلا امار نفرات جذب شده در spgc در چند سال اخیر به تفکیک هر سال رو دراورد تا معلوم بشه هر سال چند تا نیرو نیاز داشته ، از اون ور هم کل افراد باقیمانده pogc باید معلوم بشه بعد ببینیم اصلا امکان انتقال تعداد افراد به spgc تا چه حد امکان پذیره( با توجه به اینکه شرکت گاز اسفند 91 ازمون استخدامی هم برگزار کرده)

- تو استخدام سال 91 شرکت نفت pogc درخواست جذب نیرو نداده
یه نتیجه این که نیاز به نیرو جدید نداره که باز میشه گفت ممکنه از نیروهای ازمون سال قبل بخواد استفاده کنه ( با در نظر گرفتن بازنشستگی ها)

-ازمون استخدامی ما برای شرکت ملی نفت بوده نه گاز لذا از طریق منابع انسانی وزارت نفت و بالاتر از اون سرمایه انسانی ریاست جمهوری قابل پیگیری هست( با توجه به تعریف سمت خالی در شرکت نفت)

.
.
. بهر حال مشکل اصلی اینجاست که زمزمه های خصوصی شدن شرکت گاز به گوش میرسه(پالایشگاها) و این باعث بیشتر شدن نگرانی ها شده

سوال اینکه : منابع انسانی pogc در این زمینه چی میگه؟

امیدوارم این مشکل به بهترین شکل حل بشه

saeid Z

عضو جدید
بعد از تماس با امور اداری شرکت گاز.مشخص شد که انتقال ازPOGCبهSPGCقطعی نشده است و قرار است جلساتی جهت برسی این موضوع برگزار شود و احتمالا زمانبر هم خواهد بود.جهت پیگیری این موضوع بچه ها میتوانند با دفتر اقای مرادکرمی مسئول امور اداری شرکت گازبه شماره
‏02184877166تماس بگیرند.در ضمن نامه500نفر از بچهای تکمیل ظرفیت که ازPOGCبهSPGCمنتقل شده اند هم انجاست.

saleh-sinava

عضو جدید
بعد از تماس با امور اداری شرکت گاز.مشخص شد که انتقال ازPOGCبهSPGCقطعی نشده است و قرار است جلساتی جهت برسی این موضوع برگزار شود و احتمالا زمانبر هم خواهد بود.جهت پیگیری این موضوع بچه ها میتوانند با دفتر اقای مرادکرمی مسئول امور اداری شرکت گازبه شماره
‏02184877166تماس بگیرند.در ضمن نامه500نفر از بچهای تکمیل ظرفیت که ازPOGCبهSPGCمنتقل شده اند هم انجاست.

الان دوگانگی بوجود اومد. . . . اول گفتین موضوع انتقال هنوز قطعی نشده . . . . بعد گفتین نامه 500 نفر بچه های تکمیل ظرفیت که منتقل شدند اونجاست!!!

hatef montazer

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان و بالاخص مناطق نفت خیزی ها

آقا ماها که قبل عید مصاحبه گزینش هم رفتین و همه کارامون انجام شده، کسی میدونه کی دعوت به کاره؟؟؟؟؟؟؟؟
من هرچی به 5طبقه زنگ میزنم میگن جواب گزینش نیومده فعلا.

مردیم از استرس. :cry::cry:
خواهشا اگه کسی خبر موثقی داره بگه.

ممنون از همه دوستان و آرزوی توفیق

ehsan_p

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان و بالاخص مناطق نفت خیزی ها

آقا ماها که قبل عید مصاحبه گزینش هم رفتین و همه کارامون انجام شده، کسی میدونه کی دعوت به کاره؟؟؟؟؟؟؟؟
من هرچی به 5طبقه زنگ میزنم میگن جواب گزینش نیومده فعلا
سلام دوست عزیز. با چه شماره ای تماس میگیری؟

Arbitrage

عضو جدید

الان دوگانگی بوجود اومد. . . . اول گفتین موضوع انتقال هنوز قطعی نشده . . . . بعد گفتین نامه 500 نفر بچه های تکمیل ظرفیت که منتقل شدند اونجاست!!!

گویا در نامه چنین عنوان شده است که شرکت نفت و گاز پارس خواسته است که تعداد 500 نفربه شرکت گاز انتقال یابد یعنی درخواست داده است.
یعنی اینکه فعلا انتقال به شرکت گاز قطعی نیست و نکته مثبت اینکه شرکت ملی نفت ایران اصرار به نفت و گاز پارس جهت شروع به کار نفرات باقیمانده است و مخالف انتقال به شرکت گاز است.

mahpok

عضو جدید
نکته مثبت اینکه شرکت ملی نفت ایران اصرار به نفت و گاز پارس جهت شروع به کار نفرات باقیمانده است و مخالف انتقال به شرکت گاز است.

سلام
با تشکر از اطلاع رسانی شما
فقط میخواستم بدونم ایا از این خبر مطمئن هستین؟ یعنی از کجا میدونید که شرکت نفت مخالفه؟
ممنون

pogc&spgc

عضو جدید
***************POGC*****************
دوستان بوشهری قبول شده در POGC، تصمیم بر این شد که روز شنبه مورخه 31/1/92 ساعت 8 صبح روبه روی استانداری بوشهر تجمع کنیم که این تجمع به سه منظور انجام میشه
1- درخواست حقمون از استانداری
2- جمع کردن امضاء که یکی از نماینده گان مجلس درخواست کرده
3- آشنایی با یکدیگر جهت هماهنگی های بعدی

*خواهشمند است همه حظور پیدا کنن اگه براشون مهمه
*لطفا اطلاع رسانی کنید
*سعی کنید خودتون بیایید و اگه غیرممکن بود یه نماینده بفرستید

saeid Z

عضو جدید
خدمت دوست گلم:نامه انتقالی ۵۰۰تا از بچهاروPOGCزده ولیSPGCهنوز قبول نکرده..قرار طی جلساتی تعین تکلیف بشه..البته برا تسریع کار خودمون پیگیر باشیم

بالا