[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

hatef montazer

عضو جدید
هرچی تماس میگیرم میگن جواب گزینش نیومده؟
انشاءالله هر چه سریعتر درست بشه و ماها هم از انتظار راحت بشیم.

reza-e

عضو جدید
هرچی تماس میگیرم میگن جواب گزینش نیومده؟
انشاءالله هر چه سریعتر درست بشه و ماها هم از انتظار راحت بشیم.

تازه جواب گزینش هم بیاد یک مرحله انتظار دیگه شروع میشه ! که کی اینا ما رو می خوان اعزام کنن و برامون برنامه ریزی کنن !
فقط امیدوارم قبل انتخابات تموم شه ! بخوره به انتخابات دیگه خطری میشه !

دوستان قبولی ذخیره دوره آخر مناطق کسی رو برای کار دعوت کردن اینجا اعلام عمومی کنه لطفا !!!

Arbitrage

عضو جدید
شرکت ملی گاز برای شرکت های زیر مجموعه خود(شرکت های پالایش گاز-شرکت های گاز استانی-شرکت انتقال گاز و...) در آزمونی که اسفند 91 برگزار کرد نسبت به جذب حدود 800 نفر اقدام کرده است.
حالا شرکت نفت و گاز پارس چطوری میخاد 500 نفر به شرکت ملی گاز انتقال بدهد؟ یعنی باز هم ظرفیت خالی در شرکت ملی گاز وجود دارد؟

فریدف

عضو جدید
سلام به همگی
من ملی حفاری قبول شدم، امروز بهم زنگ زدن گفتن دوباره بیا مصاحبه عقیدتی
یعنی مشکلی پیش اومده؟؟؟؟ 2ماهی کارم عقب افتاد درسته؟؟؟/
ممکنه ازم تعهد بخوان و زمانبر نباشه؟؟؟؟

iman-bonapart

عضو جدید
سلام به همگی
من ملی حفاری قبول شدم، امروز بهم زنگ زدن گفتن دوباره بیا مصاحبه عقیدتی
یعنی مشکلی پیش اومده؟؟؟؟ 2ماهی کارم عقب افتاد درسته؟؟؟/
ممکنه ازم تعهد بخوان و زمانبر نباشه؟؟؟؟

سلام دوست من
اصلا نگران نباش
اگه بهت گفتن فقط بیا گزینش یعنی میخوان یه تعهد بگیرن و بعد از چند روز ایشالا نامتو میفرستن شرکت و خیلیا هم بودن که مثل شما اومدن تعهد دادن (روزی که خودم مصاحبه داشتم 2 نفر اومدن تعهد دادن و رفتن).. اگه بهت گفتن جزوه هاتو بخون و گفتن که مصاحبه مجدد داری اونوقت یه کوچولوووووو زمان میبره چون بعد از مصاحبه دوباره میره تو مرحله ارزیابی و .... که طبق گفته خودتون که مصاحبتون تقریبا خوب بوده احتمالا ازتون فقط تعهد میگیرن و جای هیچ گونه نگرانی نیست...

hatef montazer

عضو جدید
سلام برادر.
مناطق خبری نشد؟؟؟؟؟؟؟؟/
حدودا هم معلوم نیست کی میخوان دعوت به کار کنن.؟؟؟
آیا تو اردیبهشت ماه دیگه تمومه یا بازم باید صبر کنیم؟؟؟؟

iman-bonapart

عضو جدید
سلام برادر.
مناطق خبری نشد؟؟؟؟؟؟؟؟/
حدودا هم معلوم نیست کی میخوان دعوت به کار کنن.؟؟؟
آیا تو اردیبهشت ماه دیگه تمومه یا بازم باید صبر کنیم؟؟؟؟

سلام
همینکه جواب گزینش بیاد دعوت به کار میکنن. گزینش هم گفته تا آخر این هفته میفرستیم

amir.bu

عضو جدید
میخوام به حق ..... ازجلسه بلند نشن اشغالای عوضی حروم خور
دوست عزیز بر خودت مسلط باش ایشالا درست میشه کارمون. به خدا توکل کن و ÷یگیری کن اگه می تونی بیا تهران . بی تاثیر نیست. من هر روز یه سر به تامین نیروی ملی نفت می زنم و اینا فهمیدند که ما پیگیر هستیم فعال شدن در مورد کار ما.

amir.bu

عضو جدید
نه هیچی معلوم نیست گفتن با واحدها هماهنگ می کنن هر جا که سمت داشته باشن مارو می فرستن. امروز ساعت 2 جلسه ای دارن برای تعیین تکلیف کلی. فردا صبح به غفاری زنگ بزن

mahpok

عضو جدید
دوست عزیز بر خودت مسلط باش ایشالا درست میشه کارمون. به خدا توکل کن و ÷یگیری کن اگه می تونی بیا تهران . بی تاثیر نیست. من هر روز یه سر به تامین نیروی ملی نفت می زنم و اینا فهمیدند که ما پیگیر هستیم فعال شدن در مورد کار ما.

سلام اگه تهران بیاییم کجا باید بریم آدرس دقیقش کجاست؟

555ali

عضو جدید
[

بچه ها لطفن اگه درمورد گند کاری نفت وگازپارس خبری شد اطلاع بدین ....

nima_4321

عضو جدید

امیر جان بعد از دو سال امروز و فردا کردن ، الان دارن میگن که حداقل کارتون سه ماه دیگه هم طول میکشه (و وقتی خودشون می گن سه ماه ، شما روی دو سه برابر این زمان و شاید هیچ وقت حساب کن ).به نظر بنده که چنین جانوران دو پایی لایق بدتر از این ها هستند.

saeid Z

عضو جدید
بعد از تماس با دفتر اقای سلحشور مشخص شد که در جلسه روز سه شنبه انتقال بچهای ‏POGCبهSPGCقطعی شد.و نامه به دفتر اقای ابوالحسنی به شماره تماس
02161632284
ارجاع شده.در ضمن منشی اقای سلحشور گفت.بقیه پیگیریها رو از دفتر اقای ابوالحسنی انجام دهید.

Arbitrage

عضو جدید
سلام امیر جان
حالا اگر تعدای بیشتر از نفرات به صورت حضوری در تهران پیگیر وضعیت استخدامی باشند نتیجه بیشتری خواهد داد تا اینکه به صورت تکی و انفرادی پیگیر باشند.

mahpok

عضو جدید
بعد از تماس با دفتر اقای سلحشور مشخص شد که در جلسه روز سه شنبه انتقال بچهای ‏POGCبهSPGCقطعی شد.و نامه به دفتر اقای ابوالحسنی به شماره تماس
02161632284
ارجاع شده.در ضمن منشی اقای سلحشور گفت.بقیه پیگیریها رو از دفتر اقای ابوالحسنی انجام دهید.

شما مطمئنی؟ خبر موثقه؟

saeid Z

عضو جدید
ظاهرا تامین نیروی انسانی شرکت نفت با انتقال به ‏SPGCموافقت کرده...گفتن داریم سمتهای بچها رو تعیین میکنیم..باتون تماس میگریم فقط مشخص نیست چقد طول میکشه.ولی فک کنم چند ماهی دیگه باید منتظر باشیم...که امیدوارم اینطور نشه...فقط تنها کاری که میشه کرد اینه که همه بچها پیگیر باشن تا شاید زوتر مشکلمون حل شه.

جواب دروغ

جواب دروغ

این جوابی که به شما دادن کاملا اشتباه و دروغ می باشد و در واقع در این جلسه توافقی بین این دو شرکت صورت نگرفته و این جواب دروغ محضی بیش نیست. فقط خواستن شر شما رو از سر خودشون بکنن. همین و بس. ما همچنان بلا تکلیفیم.........

Arbitrage

عضو جدید
02161632284

ظاهرا تامین نیروی انسانی شرکت نفت با انتقال به ‏SPGCموافقت کرده...گفتن داریم سمتهای بچها رو تعیین میکنیم..باتون تماس میگریم فقط مشخص نیست چقد طول میکشه.ولی فک کنم چند ماهی دیگه باید منتظر باشیم...که امیدوارم اینطور نشه...فقط تنها کاری که میشه کرد اینه که همه بچها پیگیر باشن تا شاید زوتر مشکلمون حل شه.

این جوابی که به شما دادن کاملا اشتباه و دروغ می باشد و در واقع در این جلسه توافقی بین این دو شرکت صورت نگرفته و این جواب دروغ محضی بیش نیست. فقط خواستن شر شما رو از سر خودشون بکنن. همین و بس. ما همچنان بلا تکلیفیم.........

ولی نفت و گاز پارس قضیه تعیین سمت و توافق حاصل شده را فعلا تکذیب و یا اینکه فعلا انکار میکند.
چون حرف های "شرکت ملی نفت" و "نفت و گاز پارس" در تضاد با یکدیگر هستند!

در ضمن وقتی بنده به عنوان یک نیروی منتظر دعوت به کار "شرکت نفت و گاز پارس" این خبر را میخونم دلم خون میشه:

http://pananews.ir/news/news.php?id=12202
یعنی اینکه به جای تمرکز بر توسعه و بهره برداری طرح های عقب افتاده پارس جنوبی که مسئولیت آن بر عهده شرکت نغت و گاز پارس است ولی متاسفانه اعلام میکند که شما نیروی مازاد هستید!!!!!

mahpok

عضو جدید

آقایون خواهش میکنم اگه از چیزی مطمئن نیستین الکی جو و روحیه ی بچه ها رو خراب نکنید
بگذارید با امید و روحیه مناسب پیش بریم
با این حرف ها هیچی درست نمیشه و چیزی جز ناامیدی به وجود نمیاره

mahpok

عضو جدید
ولی نفت و گاز پارس قضیه تعیین سمت و توافق حاصل شده را فعلا تکذیب و یا اینکه فعلا انکار میکند.
چون حرف های "شرکت ملی نفت" و "نفت و گاز پارس" در تضاد با یکدیگر هستند!

در ضمن وقتی بنده به عنوان یک نیروی منتظر دعوت به کار "شرکت نفت و گاز پارس" این خبر را میخونم دلم خون میشه:

http://pananews.ir/news/news.php?id=12202
یعنی اینکه به جای تمرکز بر توسعه و بهره برداری طرح های عقب افتاده پارس جنوبی که مسئولیت آن بر عهده شرکت نغت و گاز پارس است ولی متاسفانه اعلام میکند که شما نیروی مازاد هستید!!!!!
بر چه اساسی میگین که حرف هاشون در تضاده؟ باهاشون تماس داشتین؟

Reply to my friend

Reply to my friend

با اونا تماس نداشتم، در واقع حضوری اونجا بودم و با همه مسئولین صحبت داشتم:
شرکت ملی نفت می گفتن که مشکلتون حل شده و شما در قالب نیروی نفت و گاز پارس میرید برای شرکت ملی گاز کار می کنید تا تکلیف نهاییتون مشخص بشه ( اگه این بشه خوبه ) ولی متاسفانه شرکت نفت و گاز پارس این پیشنهاد رو قبول نکرده و گفته که باید شرکت ملی گاز تمام و کمال این افراد رو برداره و شرکت ملی گاز هم این حالت را قبول نداره!!! به همین خاطر میگم که وضعیت هنوز مشخص نیست و این دو شرکت حرف هم را نمی فهمند..........
فقط ما باید حضوری بریم وزارن نفت و اونجا تجمع کنیم تا بتونیم حقمون رو بگیریم...........

hp6

عضو جدید
نفت خیز
از اونایی که منتظر بودن ظاهرا نتایج گزینش اعلام شده
یکی می گفت براش عدم تایید زدن بهدش رفته پیگیری کرده معلوم شده تو تحقیقات زیاد نمی شناختنش !
دوستان نفت خیزی خبری دارید لطفا اطلاع رسانی کنید.

iman-bonapart

عضو جدید
نفت خیز
از اونایی که منتظر بودن ظاهرا نتایج گزینش اعلام شده
یکی می گفت براش عدم تایید زدن بهدش رفته پیگیری کرده معلوم شده تو تحقیقات زیاد نمی شناختنش !
دوستان نفت خیزی خبری دارید لطفا اطلاع رسانی کنید.

من دیروز زنگ زدم استخدام (مناطق)... گفت جواب گزینشت اومده و پروندت تکمیله و همین روزا منتظر تماس باش

بالا