[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

اير

عضو جدید
سلام
هفته پیش رفتم مصاحبه
مصاحبه نسبتا خوب بود
تو مصاحبه ازم پرسید باید بری خانگیران؟و اقماری هم نیست میری یا نه؟!
من اصلا نمیدونستم خانگیران کجا هست
حالا که نگاه میکنم لب مرز هست و ضریبش هم 3/2 هست ....
من ارشد کامپیوتر هستم....با ازمون.....
شما تو چه مرحله ای هستین؟
سلام
منم جز همون 45 نفرم قراره انشاالله طي هفته بعد خبرمون كنن بريم برا طب صنعتي و احتمالا گزينش
راستي شما اهل كدوم شهريد؟

abadanput

عضو جدید
سلام دوست عزیز، هر فردی که به شکلی وارد سیستم نفت میشه یه شماره پرسنلی دریافت میکنه که تا وقتی داخل سیستم نفت باشه با اون شماره شناخته میشه. حتی وقتی شرکت محل کار شما تغییر میکنه باز شماره پرسنلی شما همون قبلیه باقی میمونه، چون مشخصات شما با همون شماره در سیستم جامع نفت ثبت شده و وقتی مشخصات شما رو به عنوان پرسنل جدیدالاستخدام وارد سیستم میکنن پیغام خطا میده که یک نفر با این نام در سیستم موجوده و اینم شماره پرسنلیش. به همین طریقه که سوابق پرسنل نفت قابل دسترسیه. ولی اصلاً نگران نباشید، هیچ مشکلی از این بابت متوجه شما نیست، فقط دیگه شماره جدید نمیگیری و شماره ات همون قبلیه!

ممنون از ارش خان گل به خاطر پاسخ واضح و کامل ایشان ,خیالم راحت شد اخه فکر می کردم به دلیل تداخل شماره ای بهم گیر بدند

abadanput

عضو جدید
سلام به همه دوستان

دوستان ما قراره تا 60 سالگی همکار هم باشیم یعنی طولانی ترین مدتی که تا حالا با دوستی تجربه کردیم ]منظورم اینه که می تونیم بهترین دوستای دوران زندگیمون رو تو همین مدت 2 ماه پیدا کنیم و دوران خوشی رو باهم داشته باشیم ,بزن لایکووووووووووووووووو!!!!همون تشکر;)
پس به درخواست جناب سائل وعده ما ساعت 9 شب در خوابگاه .داغش کن داداش

rivaaaldo

عضو جدید
سلام
منم جز همون 45 نفرم قراره انشاالله طي هفته بعد خبرمون كنن بريم برا طب صنعتي و احتمالا گزينش
راستي شما اهل كدوم شهريد؟

شیراز
شما اهل کجایی؟
در مورد خانگیران و حقوق و شرایطش اطلاعی نداری؟

Vpy

عضو جدید
پایه ام اساسی ;)
واقعا خوشحالم که با آدمای خوش فکر و آینده نگری مثل شما همکار شدم :)

این جلسه می تونه ضمن آشنایی و صمیمیت بچه ها با همدیگه که بزرگترین مزیت اون هست همدلی و اتحادی ایجاد بکنه که در مواجه با مشکلات پیش اومده ی احتمالی و پیگیری اونا کارکرد عالی داشته باشه و خیلی مزیت های دیگه

من هم آماده ام;)
به نظر من باید بچه های تاپیک یکی دو ساعت قبل از موعد به سایر بچه هایی که اینجا عضو نیستن اطلاع رسانی کنن ، هر کسی طبقه یا ساختمونی که توش ساکن هست رو انجام بده ( هماهنگی هاشو و اینکه کی کدوم بلوک افتاده و ... رو جمعه صبح همین جا انجام میدیم )

بسیاااار پیشنهاد خوبی دادی سائل جان، من هم از چهارشنبه بعدازظهر ایشالا محل خوابگاهام;)

sayalat83

عضو جدید
سلام به بچه های پارس ..کسی از گروه دوم اعزامی های پارس اینجا نیست؟؟؟حقوق 2 ماه دوره آموزشیتون رو واریز کردند؟

diapason

عضو جدید
سلام
ماهشهر رو بیخیال شید .

من واسه 14 مهر پرواز شماره 750 اهواز رو گرفتم
کسی هست همسفر شیم؟؟؟:smile:

سلام. قسمت نبود همسفر شما بشیم :smile:
تمام پروازهای مشهد به اهواز 13 و 14 پر شده بود.
به خاطر همین از تهران می‌رم.

با پرواز 419 ساعت 17:15. حالا کسی هم هست همسفر ما بشه؟

saleh-sinava

عضو جدید
با سلام به مهندسین گرامی

کسی با پرواز ساعت 6:40 صبح 13 مهر هما از تهران به اهواز هست لطفا برا اشنایی کامنت بزارن

به امید موفقیت های بیشتر برای همه دوستان

safir.elc

عضو جدید
سلام بچه ها
اقا این یاهو ایدی مسئول IT و پنل پیامک POGC رو کسی داره؟
بی زحمت بهم پیام بدید ای دی شونو
با تشکر

حمید غضنفری

عضو جدید
POGC

POGC

دوستان و همکاران pogc
اگر موافقید یه جلسه معارفه جهت آشنایی بیشتر با یکدیگر برای جمعه ساعت 9 شب در محل خوابگاه برنامه ریزی نماییم.
از دوستان اعزامی گروه سوم هم اگر مایل باشند در این جمع حضور پیدا کنند تا ضمن اشنایی از راهنمایی هایشان هم استفاده کنیم.
من به شخصه از چهارشنبه 12 مهر ساعت 4 بعداز ظهر در خوابگاه حضور دارم.

سلام به همه دوستان
خیلی خوشحالم که کمتر از به هفته دیگه قراره ببینمتون
اما جمعه شب تعدادی از همکارا مثل خود من هنوز اونجا نیستسم و اگه برنامه رو برای شنبه بزارین که هم همه اومئه باشن و هم خستگی سفر رو در کرده باشن خیلی بهتر باشه

راستی پرواز 9/30 مشهد اهواز کسی نیست با هم بریم اونجا؟

mehdimoloodi

عضو جدید
بچه ها الان برای من یه اس ام اس از پارس اومد که نوشته بود تاریخ دقیق حضور شما 13 مهر است و زودتر از این تاریخ پذیرش صورت نمی گیرد و مراجعه بعد از این تاریخ به منزله ی عدم تمایل برای همکاری است. حالا من واسه 14 مهر از مشهد بلیط دارم پروازی برای 12 و 13 هم نیست مگر اینکه از تهران برم. من قبلا به روابط عمومی ره آوران زنگ زده بودم اونا گفتن اشکالی نداره 14 مهر بیای و گفت روز 13 مهر هیچ برنامه ای نیست و این دو روز صرفا جهت اسکان کارآموزها در نظر گرفته شده حالا نمی دونم چیکار کنم چند نفر شرایطشون مثل منه؟

mehdimoloodi

عضو جدید
سلام به همه دوستان
اما جمعه شب تعدادی از همکارا مثل خود من هنوز اونجا نیستسم و اگه برنامه رو برای شنبه بزارین که هم همه اومئه باشن و هم خستگی سفر رو در کرده باشن خیلی بهتر باشه

پرواز 9:30؟ چه روزی؟

dashhadi

عضو جدید
بچه ها الان برای من یه اس ام اس از پارس اومد که نوشته بود تاریخ دقیق حضور شما 13 مهر است و زودتر از این تاریخ پذیرش صورت نمی گیرد و مراجعه بعد از این تاریخ به منزله ی عدم تمایل برای همکاری است. حالا من واسه 14 مهر از مشهد بلیط دارم پروازی برای 12 و 13 هم نیست مگر اینکه از تهران برم. من قبلا به روابط عمومی ره آوران زنگ زده بودم اونا گفتن اشکالی نداره 14 مهر بیای و گفت روز 13 مهر هیچ برنامه ای نیست و این دو روز صرفا جهت اسکان کارآموزها در نظر گرفته شده حالا نمی دونم چیکار کنم چند نفر شرایطشون مثل منه؟

واسه منم اومده،
بعد از اعلام اسامی گروه 4 دیگه کسی بهشون اس نمی ده ، این بندگان خدا بیکار شدن، حوصلشون سر رفته با خودشون گفتن یه سرگرمی واسه خودمون درست کنیم. این شده که یه همچین اسی رو واسه بچه ها فرستادن! خبری نیست همون جمعه بیا ;)
کسی پنج شنبه دم در وا نستاده که هر کی نیومد دیگه اسمشو خط بزنن!!! خیلیا شرایط شما رو دارن;)

nima_4321

عضو جدید
واسه منم اومده،
بعد از اعلام اسامی گروه 4 دیگه کسی بهشون اس نمی ده ، این بندگان خدا بیکار شدن، حوصلشون سر رفته با خودشون گفتن یه سرگرمی واسه خودمون درست کنیم. این شده که یه همچین اسی رو واسه بچه ها فرستادن! خبری نیست همون جمعه بیا ;)
کسی پنج شنبه دم در وا نستاده که هر کی نیومد دیگه اسمشو خط بزنن!!! خیلیا شرایط شما رو دارن;)

جدی ؟ پس ما از فردا به عنوان یک قبولی تکمیل ظرفیت 10 خردادی فعالیتمان و اس ام اس هایمان را در جهت پر کردن وقت این عزیزان شروع می کنیم که دوباره حوصله شان سر نرود که این دفعه اس ام اس بدهند که : "تاریخ دقیق حضور شما13 مهرماه راس ساعت 11:30 می باشد ! زودتر از آن پذیرش صورت نمی گیرد و حضور پس از این ساعت به منزله عدم تمایل شما به همکاری می باشد !!"

آخرین ویرایش:

farhangp86

عضو جدید
سلام از بچه های نفت و گاز پارس سوال داشتم اینکه من روز پنج شنبه ساعت 9 تا 10 شب ماهشهرم میخاستم ببینم که آیا ما رو اسکان میدن ؟ با تشکر

سائل

عضو جدید
درود به تمامی دوستان و همکاران در "نفت و گاز پارس"
از لطف برخی دوستان نسبت به خودم نهایت تشکر رو دارم.
اشتیاقم برای دیدن شما دوستان خوبم بسیار زیادتر شده است،امیدوارم همکاری خوب برای شما باشم.

سلام به همه دوستان

حمید جان
من از چهارشنبه عصر مجتمع ره آوران خواهم بود و هر چه زودتر با بقیه آشنا گردم زودتر با دوستان خوبی همچون شما آشنا خواهم گردید که این موجب اشتیاق بیشترم می گردد.
تاریخ جمعه شب را با نیم نگاهی به شنبه که روز اول شروع دوره خواهد بود و همچنین حضور حداکثری دوستان در خوابگاه انتخاب کردم، اما به شخصه حیف ام می آید از حضور دوست خوبی چون شما محروم گردیم ، سایر دوستان اگر در مورد موافق یا مخالف تعویق انداختن نظر دهند به یک جمع بندی خواهیم رسید.
پس،سایر دوستان لطفا در این مورد نظر دهند.

سائل

عضو جدید
سلام از بچه های نفت و گاز پارس سوال داشتم اینکه من روز پنج شنبه ساعت 9 تا 10 شب ماهشهرم میخاستم ببینم که آیا ما رو اسکان میدن ؟ با تشکر

سلام دوست عزیز
دوستانی که در اعزام های قبلی به ره اوران عزیمت کرده بودند ، قبلا بیان کردند که مشکلی ندارد.
من هم که با مسولین ره اوران واسه روز جهارشنبه بعداز ظهر(با توجه به زودتر آمدن و خارج از ساعات اداری رسیدن) صحبت کردم، گفتند که :"مشکلی نیست و هر ساعتی که به آنجا برسی اسکان می دهیم".

tak2750

عضو جدید
.
سلام .بچه هایی که قبلا رفتی ماهشر.
ایا اهواز واسه ماهشهر اتوبوس داره؟
من میخخام با اتوبوس برم.
اخه من شنیدم اهواز یه خورده ناامنه واسه همین میخام اهواز تا ماهشهر رو با اتوبوس بیام.

محسن.عباسی

عضو جدید
درود به تمامی دوستان و همکاران در "نفت و گاز پارس"
از لطف برخی دوستان نسبت به خودم نهایت تشکر رو دارم.
اشتیاقم برای دیدن شما دوستان خوبم بسیار زیادتر شده است،امیدوارم همکاری خوب برای شما باشم.

حمید جان
من از چهارشنبه عصر مجتمع ره آوران خواهم بود و هر چه زودتر با بقیه آشنا گردم زودتر با دوستان خوبی همچون شما آشنا خواهم گردید که این موجب اشتیاق بیشترم می گردد.
تاریخ جمعه شب را با نیم نگاهی به شنبه که روز اول شروع دوره خواهد بود و همچنین حضور حداکثری دوستان در خوابگاه انتخاب کردم، اما به شخصه حیف ام می آید از حضور دوست خوبی چون شما محروم گردیم ، سایر دوستان اگر در مورد موافق یا مخالف تعویق انداختن نظر دهند به یک جمع بندی خواهیم رسید.
پس،سایر دوستان لطفا در این مورد نظر دهند.

سلام
ضمن احترام به همکار عزیزم حمید غضنفری
به نظرم اگر به شنبه شب عقب بیاندازیم دیگه شاید معارفه کارکردی نداشته باشد.به نظرم جمعه شب بهتره، البته اگر بقیه هم با من هم نظر باشند.می تونیم شنبه هم دوباره دور هم جمع بشیم.

controli

عضو جدید
سلام بر دوستان گروه 4 ام .
من با پرواز ساعت 6:40 دقیقه صبح از تهران ب اهواز عازمم.
کسی هست با هم باشیم؟؟
خوشحال میشم

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
سلام .بچه هایی که قبلا رفتی ماهشر.
ایا اهواز واسه ماهشهر اتوبوس داره؟
من میخخام با اتوبوس برم.
اخه من شنیدم اهواز یه خورده ناامنه واسه همین میخام اهواز تا ماهشهر رو با اتوبوس بیام.

آره اسم ترمینالی هم که میبرن ترمینال "تپه" اس

ehsan-control

عضو جدید
سلام به همه دوستان

برای من هم این پیامک شرکت اومد.
من هم نمیتونم پنجشنبه ماهشهر بیام،برای جمعه بلیط اوکی کردم.

چکار کنم حالا؟
برم کنسل کنم برای پنجشنبه یه راهی پیدا کنم ؟؟

babakv

عضو جدید
سلام به همه دوستان

برای من هم این پیامک شرکت اومد.
من هم نمیتونم پنجشنبه ماهشهر بیام،برای جمعه بلیط اوکی کردم.

چکار کنم حالا؟
برم کنسل کنم برای پنجشنبه یه راهی پیدا کنم ؟؟
نیازی نیست
منم واسه جمعه بلیط دارم

بالا