مشاوره برای انتخاب موضوع پروژه و پایان نامه

میلانی

عضو جدید
سلام.اگه ممکنه منو برای انتخاب موضوع پروژه پایانی کارشناسی راهنمایی کنید. فقط ++cبلدم.2 3 روز فرصت دارم.:cry:

Javan_Soft

عضو جدید
دوسه روز تا تحويل يا تعيين ؟
بانك اطلاعاتي متغير را پيشنهاد كنيد

میلانی

عضو جدید
دو سه روز تا تعیین موضوع پروژه فرصت داشتم که الان یه روزش مونده :redface:.اگه در مورد بانک اطلاعاتی متغیر که فرمودین توضیح بدین ممنون میشم.به زبان ++c میتونم بنویسم؟من هیچ زمینه ی ذهنی از این موضوع ندارم.خواهش می کنم راهنماییم کنید:gol:

yaser.besharati

عضو جدید
دوست عزیز با توجه به اینکه شما به زبان های برنامه نویسی تسلط کافی ندارید مثه خود من...من پیشنهاد میکنم که پروژه تون در مورد شبکه باشه...
مثلا" شبکه های وایرلس...شبکه های ADHOC.....مسیر یابی در شبکه....
چون به اندازه کافی منابع هست و در ضمن نیاز به تسلط به زبان برنامه نویسی خاصی نداره فقط آشنایی کافیه...
البته این نظر منه...

میلانی

عضو جدید
درسته.من تسلط کافی ندارم اما چون ترم اخر هستم فکر می کنم این برام اخرین فرصت هست که یه سری تجارب بدست بیارم و از حضور استاد استفاده کنم,واسه همون می خوام برنامه نویسی انتخاب کنم وگرنه بحث شبکه خیلی شیرین و به روز هست. بازهم شاید عوض کنم.ممنون که کمکم کردی.;)

003291

عضو جدید
خریدار پروژه پایانی کارشناسی مکانیک با موضوع سیالاتی هستم.کمک کنید وقتم خیلی کمه...

خریدار پروژه پایانی کارشناسی مکانیک با موضوع سیالاتی هستم.کمک کنید وقتم خیلی کمه...

reza.mohsen@yahoo.com ایمیل بزنید.

yaser.besharati

عضو جدید
از ویژوال خوشت میاد؟
میتونی سیستم اتوماسیون یک دبیر خانه یا کتابخانه یا ... رو بنویسی؟

اما اگه از برنامه ویسی وب خوشت میاد یه سایت طراحی کن ..مثلا" سایت اداره ای که با اون کاراشون رو انجام بدن( اتوماسیون تحت وب)
من اینا به فکرم میرسه

Javan_Soft

عضو جدید
من عذر خواهي ميكنم كه اين تاپيك رو دير سر زدم. اما درمورد بانكهاي متغير بايد بگويم ايده اين است . شما نرم افزار به مشتري نمي دهيد بلكه نرم افزار توليد كننده نرم افزار را به مشتري ميدهيد

ساده تر بگويم . چيزي شبيه اكسس

com2000

عضو جدید
تابع های سازنده

تابع های سازنده

سلام
من تازه به جمع شما پیوستم و از این بابتم خیلی خوشحالم که می تونم از تجربیات شما استفاده کنم.:smile:
من یه سوال از زبان جاوا داشتم.اینکه یک تابع سازنده کارش چیه؟و کی باید از اونا استفاده کنیم؟
من خیلی تلاش کردم ولی دقیقا نفهمیدم که کارشون چیه.آخه من تازه زبانش و شروع کردم.
ممنون می شم اگه کمکم کنین.:gol:

میلانی

عضو جدید
خیلی ممنونم که راهنماییم کردین.تا جایی که من متوجه شدم بانک اطلاعاتی متغیر مربوط به هوش مصنوعی هست،یعنی به صورت پویا تصمیم میگیره واطلاعات رو تغییر میده.حالا نمی دونم برداشتم درست هست یا نه!چون از اکسس هم زیاد سر در نمی یارم:redface:

takta

عضو جدید
کمک در انتخاب موضوع

کمک در انتخاب موضوع

سلام
من برای پروژه طراحی وب سایت دنبال یه موضوع خوب میگردم
تکراری نباشه- جالب باشه - جدید باشه
استاد راهنمای پروژم خیلی سخت گیره هر موضوعی رو قبول نمی کنه

aghmohsen

اخراجی موقت
دانلود چند پروژه تخصصی آماده و پایان نامه و مقاله مکانیک ( تهویه - فاضلاب -تهویه خودرو - آب شیرین کن خورشیدی - هوشمند سازی )

دانلود چند پروژه تخصصی آماده و پایان نامه و مقاله مکانیک ( تهویه - فاضلاب -تهویه خودرو - آب شیرین کن خورشیدی - هوشمند سازی )

دانلود چند پروژه و پایان نامه و مقاله مکانیک ( تهویه - فاضلاب -تهویه خودرو - آب شیرین کن خورشیدی - هوشمند سازی )

دانلود پروژه پروژه تهویه مطبوع آماده

دانلود پروژه آب شیرین کن خورشیدی

دانلود پروژه فاضلاب و آبرسانی و جمع آوری فاضلاب

دانلود پروژه هوشمندسازی ساختمان

:gol:

ab shirin kon khorshidi.pdf
344K View Download

ads.pdf
62K View Download

BMS-modiriat hooshmand sakhtman - tasisati.pdf
357K View Download

cooler khorshidi ba mohasebate bare sarmayeshi.pdf
626K View Download

fazelab.pdf
281K View Download

otec-nirogahe oghyanoosi.pdf
199K View Download

otec-nirogahe oghyanoosi.pdf
199K View Download

payan name tahvie matbo khodro.pdf
190K View Download

tahvie .pdf
474K View Download

general2010

عضو جدید
دنبال یک موضوع پروژه پایانی بروز

دنبال یک موضوع پروژه پایانی بروز

سلام
من دنبال یک موضوع برای پروژه پایانی کارشناسی می گردم. رشتم نرم افزار است.
دوست دارم طراحی باشه! (برنامه نویسی)
با سی شارپ کار کردم/ یکم هم از sap.net سررشته دارم/ کارهای خورده ریز وب هم کار کردم.
البته این را هم بگم که طراحی سایت و چنین چیزهایی به نظر من برای پروژه دیگه قدیمی شده!! (تکراری شده). دنبال یه موضوع نو و بروز می گردم.
راستی این را هم در نظر بگیرید که باید پروژه را 2ماهه تمام کنم.

atg

عضو جدید
پروژه مهندسی کامپیوتر میخوام
یا خودشو یا موضوع و راهنماییشو یکی بذاره
تورو خدا!!!!!!!!!!!!!!!!

astronomic

عضو جدید
سلام لطفا در حل این دو مسله ااگوریتم کمک کنید
1.الگوریتمی بنویسید که 200 عدد دلخواه را به صورت یک آرایه دریافت کرده و بزرگترین و کوچکترین عدد را در بین آنها محاسبه کند و نمایش دهد
2.الگوریتمی بنویسید که یک آرایه دو بعدی (ام*ام )رادریافت کرده و مجموع اعضای روی قطر اصلی آن را محاسبه کرده و نمایش دهد
منظورم از ام حرف ام انگلیسی است و * علامت ضربدر
خیلی خیلی ممنون میشم اگه زودتر جوابمو بدید چون عجله داشتم

atefeh_a

عضو جدید
وب معنایی

وب معنایی

سلام به همه. دوستان من میخوام موضوعی برای پروژه فاینال ارشدم انتخاب کنم ولی متاسفانه چیزی دستگیرم نشد. ولی به 1 موضوعی برخوردم درباره وب معنایی هست. بنظرتون موضوع خوبی واسه پروژه ؟؟ جای ایده دادن داره؟؟ و اینکه من در این زمینه تخصصی ندارم میتونم تا پایان امسال آماده بشم؟/ اگه راهنمایی کنید ممنون می شم

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
هیچکس جوابتو نداده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم دنبال موضوع پروژه ام،کارشناسی سخت افزارم
یعنی کسی جواب منو هم نخواهد داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:

Sepide_sari

عضو جدید
موضوعي براي پروزه مهندسي كامپوتر-نرم افزار

موضوعي براي پروزه مهندسي كامپوتر-نرم افزار

اين ترم اخرم هست نمي دونم براي پروژه چه موضوعي انتخاب كنم ممنون مي شم كمك كنيد

ehsanstr