موضوع پروژه کاردانی نرم افزار؟؟؟

zahra1372

عضو جدید
سلامدوستان میشه برای انتخاب موضوع پروژه کمکم کنین؟؟دو نفری میخایم بسازیم.از بین وب اپلیکیشن موبایل.چند تا موضوع مثل سایت خرید و فروش و ... گفتیم استادمون قبول نکرد. میگه اینا تکراریه یه قابلیت جدید باید داشته باشه و در حد دو نفر باشه و برای یه شخص ساخته بشه. تخیلی نباشه.مثلاً برای شرکت چاپ و تبلیغات بخایم برای داماد دوستم طراحی کنیم، چه قابلیت جدیدی میتونه داشته باشه؟؟یا مثلاً برنامه نویسی اندروید برداریم توش نمی مونیم؟ (جاوا بلد نیستیم)کمــــــــــــــک

RIG

متخصص C#.net
یه راه حل فرار اینه که بری mvc کار کنی ... دیگه تکنولوژی جدید مایکروسافته :)
در مورد شرکت چاپ باید تحلیل از از اون شرکت داشته باشی تا نیازت رو بدونی چیه ...
اندروید اسون نیست ...

zahra1372

عضو جدید
بلاخره موضوعمون این شد:
نرم افزار زمانبندی قرائت کنتور آب امور مشترکین
قابلیت ها:
تهیه آمار قرائت کنتورها طبق برنامه زمانبندی
گزارش عملکرد مأمورین قرائت
گزارش گیری لیست روستاهای قرائت نشده از شهرستان مورد نظر
گزارش عملکرد قرائت روستاهای هر شهرستان در یک بازه زمانی مشخص
گزارش عملکرد قرائت هر شهرستان در یک بازه زمانی مشخص
با ASP.NET و SQL Server 2008
اینو دوستم از شرکت کارآموزیش گرفته.

zahra1372

عضو جدید
قراره فردا بریم حرف بزنیم ببینیم اصلاً چی هست این نرم افزار زمانبندی قرائت کنتور آب.

RIG

متخصص C#.net
قراره فردا بریم حرف بزنیم ببینیم اصلاً چی هست این نرم افزار زمانبندی قرائت کنتور آب.
من قبلا یه زمانبدنی واسه دروس نوشتم ویندوزیبا سی شارپ ....
قسمته اییش ثبت اطلاعات هست ...
اما مشکل قسمتزمانبدیش هست که باید یه بتونیژیشنهاد بدی.. البته اگه روال کار برنامه اینجوری باشه ....

zahra1372

عضو جدید
استادمون گفت این موضوع خوبه ولی در حد یه نفره و بدبختی اینجاست که تا فردا ظهر وقت داریم بهش قابلیت جدید اضافه کنیم تا قبول کنه. دوباره باید صبح بریم تو اون شرکتهموندم چیکار کنم...:((فقط خوبیش اینجاست که واقعاً قراره از این نرم افزار استفاده بشه.

RIG

متخصص C#.net
استادمون گفت این موضوع خوبه ولی در حد یه نفره و بدبختی اینجاست که تا فردا ظهر وقت داریم بهش قابلیت جدید اضافه کنیم تا قبول کنه. دوباره باید صبح بریم تو اون شرکتهموندم چیکار کنم...:((فقط خوبیش اینجاست که واقعاً قراره از این نرم افزار استفاده بشه.
تنها کاری که میتونی کنی به خودت بگب نشد نشد. واسترس رو از خودت دور کنی... چون تو برنامه نویسی استرس بدترین چیز هست...

zahra1372

عضو جدید
دیشب تا صبح بیدار بودم. استادمون قبول کرد. قابلیت جدید اضافه کردم.:)

• Like
واکنش ها: RIG

smehr

عضو جدید
سلام
من کاردانی ناپیوسته نرم افزارم
ترم آخر.
تا یکشنبه وقت دارم پرپوزال رو تحویل بدم. کسی میتونه راهنماییم کنه درمورد پروژه؟

zahra1372

عضو جدید
؟

؟

سلام
میگما یه سوال با توجه به اینکه این برنامه قراره روی ویندوز xp نصب بشه و قراره با vs 2010 ,SQL 2008 نوشته بشه٬ باید چه فریم ورکی انتخاب کنم؟
و برای دیتا سورسش از بین این گزینه ها کدوم؟
Microsoft SQL Server
Microsoft SQL Server Database File

SQL 2008 روی ویندوز xp نصب میشه؟؟