محتاج دعا

gol_bahar

عضو جدید
سلام دوستان عزیزم.
نمی دونم زدن این تاپیک کار درستی یا نه؟فقط اولین فکری که به ذهنم زد این بود.
یه مشکل بزرگی برای من پیش اومده که همه ی زندگیم رو در برگرفته.:crying:
دوستان عزیزم خیلی به دعا احتیاج دارم.این مشکل حکم زندگی من رو داره.
خواهش می کنم که دعایم کنید تا به برکت دعاهای شما مشکل من حل بشه.
التماس دعا

d3000

عضو جدید
امیدوارم هر چه زودتر مشکلت حل بشه نگران نباش امید چیز خوبی

نمیدونم اعتقاد داری یا نه اما هر لحظه داره در اطرافمون یک معجزه ای رخ میده فقط باید بری نشانه ها را پیدا کنی واونا را ببینی میتونیم خیلی چیزارو تغییر بدیم فقط خوب باید به اطرافمون اتفاقاتی که در حال رخ دادن هست نگاه کنیم

مشکلت حل میشه فقط باید به خودت ایمان داشته باشی من این رو مطمئن هستم

موفق باشی

آخرین ویرایش:

gol_bahar

عضو جدید
امیدوارم هر چه زودتر مشکلت حل بشه نگران نباش امید چیز خوبی​

نمیدونم اعتقاد داری یا نه اما هر لحظه داره در اطرافمون یک معجزه ای رخ میده فقط باید بری نشانه ها را پیدا کنی واونا را ببینی میتونیم خیلی چیزارو تغییر بدیم فقط خوب باید به اطرافمون اتفاقاتی که در حال رخ دادن هسی نگاه کنیم​

مشکلت حل میشه فقط باید به خودت ایمان داشته باشی من این رو مطمئن هستم​

موفق باشی​

ممنونم دوست عزیز

gol_bahar

عضو جدید
گل بهار خانوم
ایشالله که موضوع حل میشه
اگه کاری غیر از دعا از دست ما بر میاد بگو

تنهایی جان به هر کس که می تونست کاری بکنه رو انداختم.امروز دوباره به کسی رو انداختم،بهم گفت این آخرین باری است که برایت کاری می کنم.اگه درست شد که هیچ، اگه نشد دیگه از دست من کاری بر نمی یاد. آخرین کسی است که می تونه کاری بکنه:(
همین باعث شد که حسابی به هم بریزم.

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
عزیزم توکلت به خدا باشه
از اون کمک بخواه نه بندش عزیزم
ایشالا که هر چی خیره برات میشه.

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین الان که داری با ناراحتی و گریه از مشکلت حرف میزنی خودتو یک قدم به اون نزدیکتر میکنی ,با ایمان به اینکه قراره همونی که میخوای اتفاق بیافته با لبخند و خوشحالی ازش استقبال کن, مدام به اون چیز خوبی که میخوای اتفاق بیافته فکر کن و ازش خوشحال باش به زودی افکارت اونو برات جذب میکنه ;) (برای اطلاع بیشتر تاپیک قانون جاذبه که تو امضام هست رو مطالعه کن مطمعنم که به دردت میخوره )

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دعا می کنم هر چی خیرت توشه همون بشه
خیلی موقعها فقط خدا می دونه کهه خیرمون تو چی هست
چیزیو با اصرار از خدا نخواه
ازش بخواه خیرتو برات بیاره

آلوین

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا که مشکل ت حل بشه و با خبر های خوب خوب و شیرینی بیای :redface:

gol_bahar

عضو جدید
همین الان که داری با ناراحتی و گریه از مشکلت حرف میزنی خودتو یک قدم به اون نزدیکتر میکنی ,با ایمان به اینکه قراره همونی که میخوای اتفاق بیافته با لبخند و خوشحالی ازش استقبال کن, مدام به اون چیز خوبی که میخوای اتفاق بیافته فکر کن و ازش خوشحال باش به زودی افکارت اونو برات جذب میکنه ;) (برای اطلاع بیشتر تاپیک قانون جاذبه که تو امضام هست رو مطالعه کن مطمعنم که به دردت میخوره )

ممنون.
از قانون جذب آگاهی دارم.به کلاس هایش رفته ام.تمام سعی ام را دارم می کنم که جذبش کنم.

RaminPSLP

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدتون به خدا باشه. مطمئن باشید که اگه نیتتون پاک باشه و دلتون صاف باشه خدا تو مشکلاتتون تنهاتون نمیذاره. شاید این حرفها خیلی کلیشه ای و تکراری باشن ولی باور کنید حقیقت داره.

آگرین

عضو جدید
گلبهار عزیزم امیدوارم مشکلت حل بشه ... خدا بزرگه, توکلت به خدا باشه ... ایشالله هر مشکلی داری حل بشه

آخرین ویرایش:

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشاا.. مشکلت حل شود
اگر از دست ما کاری بغیر از دعا کردن کار دیگری هم از دست ما برمیاد خوشحال میشم انجام بدم

behnaz 10

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان پیغام تورو خوندم امیدوارم مشکلت هر چه زودتر حل بشه من سر نماز دعات میکنم...امید وار باش....
و بهت پیشنهاد میکنم به اونایی که فقیرن حتما کمک مالی بکنی تا مشکلت سریع تر حل بشه(نذری)

fandak

عضو جدید
امیدوارم هر چه زودتر مشکلت حل بشه نگران نباش امید چیز خوبی

نمیدونم اعتقاد داری یا نه اما هر لحظه داره در اطرافمون یک معجزه ای رخ میده فقط باید بری نشانه ها را پیدا کنی واونا را ببینی میتونیم خیلی چیزارو تغییر بدیم فقط خوب باید به اطرافمون اتفاقاتی که در حال رخ دادن هست نگاه کنیم

مشکلت حل میشه فقط باید به خودت ایمان داشته باشی من این رو مطمئن هستم

gol_bahar

عضو جدید
من الان پیغام تورو خوندم امیدوارم مشکلت هر چه زودتر حل بشه من سر نماز دعات میکنم...امید وار باش....
و بهت پیشنهاد میکنم به اونایی که فقیرن حتما کمک مالی بکنی تا مشکلت سریع تر حل بشه(نذری)

ممنون عزیزم.حتما این کار رو می کنم.

niusha*

عضو جدید
عزیزم از صمیم قلب دعا میکنم مشکلت حل شه ولی بدون حتی اگه حل هم نشه یه خیریتی داره که الآن شاید متوجش نشی
اما در هر صورت خیلی خوشحال میشم که مشکلت حل شه و اگه احیانا کاری از دست ما بر میاد حتما بگو

baroonearamesh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام گل بهار جان
امیدوارم هرچه زودتر مشکلت حل بشه
از خدا کمک بخواه مطمئن باش تنهات نمیزاره
منم اگه قابل باشم دعا میکنم :gol::gol:

به خدا نگو مشکل بزرگی دارم

به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم :gol:

بالا