مامانش مخالفه

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
بايكي از خواستگارام قصد ازدواج دارم ولي مامانش مخالفه.همديگه رو خيلي دوست داريم و سه ساله منتظر هميم:(مامانش ميگه با دختر خالت ازدواج كن و ناراحتي قلبي هم داره:(گفته اگه با من ازدواج كنه خودش رو مي كشه و بخاطر من 2بار بيمارستان بستري شده چون پسرش باهاش بحث كرده:(الانم توي اورژانسه.هيچ دليلي هم نمياره چرا منو قبول نمي كنه.فقط نگران خودشه.پسر بيچارش هم وسط مونده:cool:هيچكدوم از خواهر و برادراش هم سمتش نيستن چون ميترسن مامانشون بميره و تقصيرش بيفته گردنشون.بااين شرايط من چكار كنم؟خيلي دوستش دارم واز طرف ديگه خانوادش منو قبول نمي كنن.اگه مامانه بميره هم كه اصلا منو قبول نمي كنن.ما با دلمون چكار كنيم؟

tirmah

عضو جدید
فعلا تو هیچی باید 1کم اوضاع را با بیخیالی اروم کنید
اما ان باید دنباله 1بزرگتری باشه تا نظر مادرش را جلب کنه

سلام فعلا کاری نکن بزار تا مادرش راضی باشه چون اگه اتفاقی براش بیفته تا آخر عمر همه تورو مقصر میدونن

paeeizan

اخراجی موقت
به نظرم پسره باید بره به دختر خالش بگه که به مامانش بگه که من پسر شما رو نمیخام که مامانه بیخیال اون بشه ..بعد شما کم کم نزدیک بشین و دل مامانه رو بدست بیارین ....
البته باید بفهمی دلیل اینکه مامانه شما رو نمیخاد چیه ...شاید دلایلی داشته باشه که قابل حل باشه...

nana-22

عضو جدید
بايكي از خواستگارام قصد ازدواج دارم ولي مامانش مخالفه.همديگه رو خيلي دوست داريم و سه ساله منتظر هميم:(مامانش ميگه با دختر خالت ازدواج كن و ناراحتي قلبي هم داره:(گفته اگه با من ازدواج كنه خودش رو مي كشه و بخاطر من 2بار بيمارستان بستري شده چون پسرش باهاش بحث كرده:(الانم توي اورژانسه.هيچ دليلي هم نمياره چرا منو قبول نمي كنه.فقط نگران خودشه.پسر بيچارش هم وسط مونده:cool:هيچكدوم از خواهر و برادراش هم سمتش نيستن چون ميترسن مامانشون بميره و تقصيرش بيفته گردنشون.بااين شرايط من چكار كنم؟خيلي دوستش دارم واز طرف ديگه خانوادش منو قبول نمي كنن.اگه مامانه بميره هم كه اصلا منو قبول نمي كنن.ما با دلمون چكار كنيم؟
سلام عزیزم خوبی ؟؟
اگه خواستگارته یعنی امدن خواستگاری یعنی مادره یه جایی واسه تو توی دلش بوده که امده خواستگاری دیگه ؟؟؟ اگه هم که دوست بودین که فکر نکنم جایی تو دلش داشته باشی
من هم یه دخترم عین تو به نظرم عزیز دلم اول پسر مهم هستش بعد از اون هم مادرشه اگه مادرش تو رو نخواد اگه هزاری هم ازدواج کنید مادره موش میدونه پسر که نمی تونه از خانوادش بشه

عزیزم اگه پسری به خاطر تو از خانوادش شد مطمئن باش روزی می رسه که از تو هم به خاطر یه چیز دیگه می شه تو رو هم می ذاره کنار

همیشه بین عقل و دلت یه پل بذار بذار تصمیم هات منطقی در عین حال احساسی باشه

اگه صلاحت باشه که این ازدواج سر بگیره اگه خدا بخواد می شه اصلا خودت رو ناراحت نکن

الان وقت خوبیه ما ه رمضان رو دعا کن

اگه هم نشد خودت رو ناراحت نکن خدا از این بهتر رو میاره سر راهت خدا از همه ما بهتر صلاح خودمون رو می دونه :smile:

memar_lahijani

عضو جدید
ممکنه مامانش داره نامردی میکنه ولی تو نکن.تا جایی که می تونی خوب باش،امیدوارم راضی بشه.هیچ وقت سعی نکن وقتی شوهر کردی اونو از خونوادش جدا کنی، همیشه هم بهشون احترام بذار .
نه اینکه برای اینکه از کسی بترسی بخوای بهش احترام بذا ری. نمی دونم می تونم منظورمو برسونم یا نه .اگه احترام بذاری و بهشون فرصت بدی که با پسرشون و یا برادرشون باشن و خوش باشن لا اقل دلشون رو نشکوندی .اینکه مثلا خواهر شوهرت برادرشو کنارش ببینه به عنوان یه حامی خیلی حس خوبی بهش میده...من درک می کنم.فکر نکن که میتونن سو استفاد:smile:ه کنن و یا موقعیت تو خراب شه.این اتفاق نمی افته .صمیمیت و علاقه رو فرصت های زیادی داری که با شوهرت ایجاد کنی .با محبت درست و منطقی و نه با کنترلگری.ببخشید.سینه سوختم دیگه...

smhe61

عضو جدید
والا من هم دقیقا همین مشکلو دارم البته من در نقش پسر این ماجرا هستم واقعا موندم کاری هم نتونستم کنم تا حالا آخرش هم نمی دونم چی میشه هر کاری هم که بگی کردم هر کاریگفتن اگه دل کندن ساده بود فرهاد جای کوه کندن دل می کند. کار ساده ای نیست خدا به روی ما رحم کنه

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا تو هیچی باید 1کم اوضاع را با بیخیالی اروم کنید
اما ان باید دنباله 1بزرگتری باشه تا نظر مادرش را جلب کنه

آخه الان يك ساله كه بي خيال ازدواج شديم وبا هم رابطه شديم
خانواده منم نگرانن كه سن ازدواجم بگذره يه خواهر كوچكتر هم دارم كه تقريبا وقت ازدواجشه

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام فعلا کاری نکن بزار تا مادرش راضی باشه چون اگه اتفاقی براش بیفته تا آخر عمر همه تورو مقصر میدونن
حال مامانه خوب نيست ممكنه فوت بشه.بعدا خانوادش راضي نميشن كه داداششون با من ازدواج كنه

Ramin-GT

عضو جدید
آدم هر چی میکشه از دست این ماماناست.

خدا *** کنه این مدل مامان هارو که زندگی بچه شون رو خراب میکنن.

گاهی اوقات هم مامان دختر این کار هارو میکنه.:razz:

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم پسره باید بره به دختر خالش بگه که به مامانش بگه که من پسر شما رو نمیخام که مامانه بیخیال اون بشه ..بعد شما کم کم نزدیک بشین و دل مامانه رو بدست بیارین ....
البته باید بفهمی دلیل اینکه مامانه شما رو نمیخاد چیه ...شاید دلایلی داشته باشه که قابل حل باشه...
بهش گفته.مامانه اصرار داره برا اينكه فاميل باشه كه جمع و جورش كنه.پسرش پيشش باشه.تنها اين نيست.ميگه از كارش استعفا بده بيادكشاورزي كنه اونم راضي نميشه

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزم خوبی ؟؟
اگه خواستگارته یعنی امدن خواستگاری یعنی مادره یه جایی واسه تو توی دلش بوده که امده خواستگاری دیگه ؟؟؟ اگه هم که دوست بودین که فکر نکنم جایی تو دلش داشته باشی
من هم یه دخترم عین تو به نظرم عزیز دلم اول پسر مهم هستش بعد از اون هم مادرشه اگه مادرش تو رو نخواد اگه هزاری هم ازدواج کنید مادره موش میدونه پسر که نمی تونه از خانوادش بشه

عزیزم اگه پسری به خاطر تو از خانوادش شد مطمئن باش روزی می رسه که از تو هم به خاطر یه چیز دیگه می شه تو رو هم می ذاره کنار

همیشه بین عقل و دلت یه پل بذار بذار تصمیم هات منطقی در عین حال احساسی باشه

اگه صلاحت باشه که این ازدواج سر بگیره اگه خدا بخواد می شه اصلا خودت رو ناراحت نکن

الان وقت خوبیه ما ه رمضان رو دعا کن

اگه هم نشد خودت رو ناراحت نکن خدا از این بهتر رو میاره سر راهت خدا از همه ما بهتر صلاح خودمون رو می دونه :smile:
همين ديگه از مامانشم نمي گذره

adeniss

عضو جدید
بهش گفته.مامانه اصرار داره برا اينكه فاميل باشه كه جمع و جورش كنه.پسرش پيشش باشه.تنها اين نيست.ميگه از كارش استعفا بده بيادكشاورزي كنه اونم راضي نميشه

بسپار دست خدا خوش به بهترين شكل ممكن همه چيز رو جفت و جور ميكنه

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممکنه مامانش داره نامردی میکنه ولی تو نکن.تا جایی که می تونی خوب باش،امیدوارم راضی بشه.هیچ وقت سعی نکن وقتی شوهر کردی اونو از خونوادش جدا کنی، همیشه هم بهشون احترام بذار .
نه اینکه برای اینکه از کسی بترسی بخوای بهش احترام بذا ری. نمی دونم می تونم منظورمو برسونم یا نه .اگه احترام بذاری و بهشون فرصت بدی که با پسرشون و یا برادرشون باشن و خوش باشن لا اقل دلشون رو نشکوندی .اینکه مثلا خواهر شوهرت برادرشو کنارش ببینه به عنوان یه حامی خیلی حس خوبی بهش میده...من درک می کنم.فکر نکن که میتونن سو استفاد:smile:ه کنن و یا موقعیت تو خراب شه.این اتفاق نمی افته .صمیمیت و علاقه رو فرصت های زیادی داری که با شوهرت ایجاد کنی .با محبت درست و منطقی و نه با کنترلگری.ببخشید.سینه سوختم دیگه...
منم همين طور بودم
ازش خواستم احترام مامانشو نگهداره براي همينم ازم دل نمي كنه
من بدي نكردمو نمي كنم

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
از پسره پرسیدی که دلیل مخالفت مامانش چیه؟ پسره هم گفته دلیلی نداره؟ فکر کنم دلیلی داره ولی پسره نمیتونه به شما بگه
تو این مورد دقیق تر تحقیق کنید

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر بده که سرنوشت ماها بدست خونواده هامون نوشته میشه
من خودم همین بدبختی رو دارم
بااین تفاوت که خونواده من اونو نمیخوان
خسته شدم...

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من هم دقیقا همین مشکلو دارم البته من در نقش پسر این ماجرا هستم واقعا موندم کاری هم نتونستم کنم تا حالا آخرش هم نمی دونم چی میشه هر کاری هم که بگی کردم هر کاریگفتن اگه دل کندن ساده بود فرهاد جای کوه کندن دل می کند. کار ساده ای نیست خدا به روی ما رحم کنه
مشكل ماهم همينه هيچكدوم دل نمي كنيم
اگه يكيمون ازدواج كنه اون يكي هم.............
هيچكدوم پيش قدم نميشه.نميتونه

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشكل ماهم همينه هيچكدوم دل نمي كنيم
اگه يكيمون ازدواج كنه اون يكي هم.............
هيچكدوم پيش قدم نميشه.نميتونه
یه چیزی میگی
مگه آدم چندبار به دنیا میاد که بخواد رو عشقش پا بذاره
هیچجوره کوتاه نیا وگرنه یه عمر پشیمون میشی..

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر بده که سرنوشت ماها بدست خونواده هامون نوشته میشه
من خودم همین بدبختی رو دارم
بااین تفاوت که خونواده من اونو نمیخوان
خسته شدم...
واقعا منم خسته شدم
چقدر بده که سرنوشت ماها بدست خونواده هامون نوشته میشه(اونم با دلايل مسخره)

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیزی میگی
مگه آدم چندبار به دنیا میاد که بخواد رو عشقش پا بذاره
هیچجوره کوتاه نیا وگرنه یه عمر پشیمون میشی..
من كه ازدواج نمي كنم ولي مامانه داره كارخودش رو مي كنه.داره پسره رو از پا در مياره با قلبش!!!!!!!
پشيموني كه تا آخر عمرم با منه

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من نباید نقش خانواده رو کاملا گذاشت کنار
متاسفانه سن بلوغ فکر جوانان ایرانی هر روز بالاتر میره ودر سنهای حدود زیر 25 سال بیشتر احساسات هست که نقش اصلی رو در تصمیم گیریاشون بازی میکنه
البته روی سخن من شما نیستید، مطمئنا شما فردی تحصیلکرده و عاقل و بالغی هستین ولی با توجه به مشاهداتی که در سطح جامعه داریم، به چنین نتیجه هایی میشه رسید
ولی خانواده ها هم نباید بیش از اندازه در سرنوشت بچه هاشون دخالت کنند و از اونا چیزایی بخوان که دلشون میخواد و یا از اونا وسیله ای برای رفع عقده هایی استفاده کنند که خودشون در حسرتشان ماندند!

king man

عضو جدید
بی خیال این همه دل پسرا رو شکستین این بارم روش ولش کن برو نا سلامتی مهندسی از این بهترش گیرت می یاد نترس عشق امروزی واقعی نیست

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم هر چی میکشه از دست این ماماناست.

خدا *** کنه این مدل مامان هارو که زندگی بچه شون رو خراب میکنن.

گاهی اوقات هم مامان دختر این کار هارو میکنه.:razz:
جو سنگينيه
خيلي لاغر شدم از بس غصه خوردم

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی خیال این همه دل پسرا رو شکستین این بارم روش ولش کن برو نا سلامتی مهندسی از این بهترش گیرت می یاد نترس عشق امروزی واقعی نیست
این تجربه شخصی شماست بسطش ندید لطفا !!!

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من نباید نقش خانواده رو کاملا گذاشت کنار
متاسفانه سن بلوغ فکر جوانان ایرانی هر روز بالاتر میره ودر سنهای حدود زیر 25 سال بیشتر احساسات هست که نقش اصلی رو در تصمیم گیریاشون بازی میکنه
البته روی سخن من شما نیستید، مطمئنا شما فردی تحصیلکرده و عاقل و بالغی هستین ولی با توجه به مشاهداتی که در سطح جامعه داریم، به چنین نتیجه هایی میشه رسید
ولی خانواده ها هم نباید بیش از اندازه در سرنوشت بچه هاشون دخالت کنند و از اونا چیزایی بخوان که دلشون میخواد و یا از اونا وسیله ای برای رفع عقده هایی استفاده کنند که خودشون در حسرتشان ماندند!
من از25 سال بيشتر دارم
اساسم الكي نيست
مطمئنم ديگه كسيو مثل اون پيدا نمي كنم

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از25 سال بيشتر دارم
اساسم الكي نيست
مطمئنم ديگه كسيو مثل اون پيدا نمي كنم

اون چی؟ بهتر از شما رو گیر نمیاره؟
چه عجب جواب ما رو دادین؟ داشتم شک میکردم که واقعا احترام مخالفاتون رو نگه میدارین یا نه؟

بالا