ماجرای دختر مخترع ایرانی که با رییس جمهور کره دست نداد!!

hitech

عضو جدید

شما مرجع تقلید تشریف داری ما نمی دونستیم؟

عزیزم اول پست منو بخون بعد quote کنش!!!!!
اینم یه بی احترامی بودا!!! ولی من میبخشم!;)

حتی یه مدت تو سفارت گفتن دستکش دستتون کنین دست بدین اما بعد فهمیدن با دستکش دست دادن هم بی احترامی و بعد از اون با یه سری از مراجع که صحبت کردن گفتن اگه باعث بی احترامی به طرف میشه و باید دست داد. ولی اگه قبل از اینکه دستش رو دراز کنه تونستی براش توضیح بدی باید اینکار رو بکنی.

hitech

عضو جدید

رئیس جمهورا باید در مورد فرهنگ ملتهای دیگه اطلاعات کافی داشته باشن و مشاوراشون هم اینجور اطلاعاتو میدن
شرکت ما با کره ای ها زیاد سر و کار داره. حتی طرفهای تجاری شرکت هم آداب و رسوم ما رو میدونن. چه برسه به یه رئیس جمهور... !

این کره ای ها کلا آدمهای بی ادبی هستن ، خودشونم بالاتر از همه دنیا میدونن...

مثلا رئیس جمهور ما راجع به فرهنگ کره ای خیلی میدونه؟!!؟:biggrin:
تازه این همه فیلم کره ای از شبکه های ملی پخش میکنن بازم حاضرم شرط ببندم هیچی از فرهنگ اونا نمیدونن چه برسه به اونا که نه فیلم ایرانی میبینن نه جنس ایرانی میخرن!

شما دارین قضاوتتون رو روی یه ملت فقط بخاطر چند نفر خراب میکنین.
من 4-5 تا دوست کره ای دارم که نه تنها بی ادب و ... نیستن خیلی هم آدمهای خوبی هستند.
ولی بازم نمیگم همه کره ای ها خوبن! بالاخره همه جای دنیا آدم خوب و بد پیدا میشه و نباید زود قضاوت کنیم.

#nobody#

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه این همه فیلم کره ای از شبکه های ملی پخش میکنن بازم حاضرم شرط ببندم هیچی از فرهنگ اونا نمیدونن چه برسه به اونا که نه فیلم ایرانی میبینن نه جنس ایرانی میخرن!

من 4-5 تا دوست کره ای دارم که نه تنها بی ادب و ... نیستن خیلی هم آدمهای خوبی هستند.
ولی بازم نمیگم همه کره ای ها خوبن! بالاخره همه جای دنیا آدم خوب و بد پیدا میشه و نباید زود قضاوت کنیم.

عزیزم من این حرفو زدم چون چنم ماه کره زندگی کردم
بله، دوستای کره ای منم آدمای خیلی خوبین. اونا دوستن، رفتار بدی نشون نمیدن. ولی عموم مردمشون رفتار دوستانه ای ندارن. شایدم به خاطر شکل و قیافمون بوده که به این منطقه میخوره. با اون قیافه های احمقانشون چقدر تکبر و غرور داشتن...
ولی دومین باری که اونجا دعوام شد بخاطر این بود که وقتی طرف فهمید ایرانیم اولین چیزی که با گستاخی و بی ادبی گفت "تروریست" بود.
(اولین بارش هم با پلیس فرودگاه بود که چون ایرانی بودم کلی منو سوال جواب کردن و تو ایمیگریشن گیر دادن)

تمام اینایی که گفتم تو چین دقیقا برعکس بود. همه رفتارا خوب و محترم.

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز

اصلا چه ربطی داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واسه توجیه کار اون چرا پای بقیه رو وسط می کشی؟
گیرم رییس جمهور ایران هیچی ندونه از فرهنگ اونا، اصلا از هیچ فرهنگی هیچی ندونه
دلیل رفتار اون میشه؟
اون به عنوان رییس جمهور باید به اعتقادات یک دختر مسلمون احترام میگذاشت
حالا چه رییس جمهور ایران با ادب باشه چه بی ادب

منم یه کره ای رو می شناسم که خیلی هم دوستش دارم ولی چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟
ایرانی ها رو هم دوست دارم دلیل میشه هر ایرانی بهم بی احترامی کرد بگم چون ایرانیا آدم های خوبین حتما اون هم منظور نداشته، توجیه می کنین در حد تیم ملی

zx1

عضو جدید
دقیقا اینارو نباید با خوش اخلاقی اشتباه گرفت..این که حالا دست داده بشه یا نشه اون مرده رو که نمیکشه ولی اون دختره یه حریمی داره که نیمخواد دست بده و احترام گذاشتن بهش واجبه بر اساس دموکراسی..از روی بی ادبی که نیومده دست نده..میتونه با خوش رویی براش توضیح بده و مرده هم اگه آدمباشه قبول میکنه ولی اگه غرور داشته باشه و فکر کنه خیط شده و اینا دیگه مشکل شخصیتی خودشه..مثلا اگه اینا رسم داشتن بیاد یه ماچ هم بکنه دختره باید خوش برخورد و خوش رو برخورد میکرد؟؟خب ما که نمیتونیم طبق اصول دیگران باشیم همواره..چون دین یه سری چهارچوبی قایل میشه بقیه باید به اونا احترام بذارن..

ببین آرامش عزیز!
من نمیخوام بحث کنم!
ولی اگه اصل دست دادن محرم و نامحرم را بخواییم بگیم اینه که اگه کسی بدنش به بدن کسی بخوره ولی نیت شهوانی در آن نباشه! موردی نداره! ولی بهتر اینه که از آن پرهیز شود!
در ضمن بحث دست دادن با ماچ و ... خیلی فرق میکنه!
به هر حال من که اونجا نبودم ببینم طرف چیکار کرده ولی خیلی راحت تر میشه با این موضوعات کنار آمد! نه اینکه دین و اعتقادات رو نادیده گرفت! نه! ولی رو اصل و واقعیتش حرکت باید کرد! و با افتخار!
و من افتخار میکنم که شیعه ام! و همیشه رو اصل اسلام سعی کردم حرکت کنم! دینی که پایش بر روی عقل و برهان و منطق هستش!
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو بگم!

hitech

عضو جدید
عزیزم من این حرفو زدم چون چنم ماه کره زندگی کردم
بله، دوستای کره ای منم آدمای خیلی خوبین. اونا دوستن، رفتار بدی نشون نمیدن. ولی عموم مردمشون رفتار دوستانه ای ندارن. شایدم به خاطر شکل و قیافمون بوده که به این منطقه میخوره. با اون قیافه های احمقانشون چقدر تکبر و غرور داشتن...
ولی دومین باری که اونجا دعوام شد بخاطر این بود که وقتی طرف فهمید ایرانیم اولین چیزی که با گستاخی و بی ادبی گفت "تروریست" بود.
(اولین بارش هم با پلیس فرودگاه بود که چون ایرانی بودم کلی منو سوال جواب کردن و تو ایمیگریشن گیر دادن)

تمام اینایی که گفتم تو چین دقیقا برعکس بود. همه رفتارا خوب و محترم.

بازم مخالفم باهاتون!
توی خیلی کشورهای دیگه از جمله آلمان و فرانسه و نروژ و دانمارک و ... به ایرانی ها به دید تروریست نگاه میکنن همه اینا هم بخاطر تبلیغات منفی علیه ایرانه اما باز نمیشه گفت مردمهای بدی هستن چون بر اساس اون چیزی که براشون گفته شده ایرانی ها همه تروریست هستن! و شاید از روی سادگی این حرفها رو باور میکنن!
فکر کن هر روز شما بشنوی ایران یک کشور تروریستیه که میخواد امریکا و اسرائیل رو نابود کنه. خب یواش یواش باورشون میشه دیگه!
و البته خیلی از آدمهای این کشورها با مسلمونها و ایرانی ها خوبن. احتمالا شما از بد شانسیتون همیشه در کنار افراد کره ای که از ایرانی ها بدشون میومده بودید!
البته من تاحالا چین نرفتم اما معلومه مردمهای خیلی خوبی هستن! هلندی ها هم دقیقا همینطورن آدمهای خیلی گرم و دوست داشتنی هستند. شاید به خاطر اینه که تبلیغات منفی بر علیه ایرانی ها تو این کشورها کمتره.

hitech

عضو جدید
دلیل رفتار اون میشه؟

ایرانی ها رو هم دوست دارم دلیل میشه هر ایرانی بهم بی احترامی کرد بگم چون ایرانیا آدم های خوبین حتما اون هم منظور نداشته، توجیه می کنین در حد تیم ملی

عزیزم من جواب یکی از دوستان رو دادم در این پستی که شما quote کردی. لطفا از اول پستها رو بخون بعد اینجوری راجع به من قضاوت کن ;)
شما فقط یه قسمت از وسط صحبت منو خوندی خب معلومه ربطشو نمیفهمی!!!

hitech

عضو جدید
از دوستان عزیزی که میخوان توی بحث شرکت کنن خواهش میکنم پستهای قبل رو هم بخونن چون این دفعه دومه که به من اعتراض شده راجع به پستهام که دلیلش بی توجهی خود این عزیزان بوده.
من اگه بخوام هر پستی که میدم رو کلی تاریخچه واسش بدم جواب کی رو دادم و ... همه تاپیک اسپم میشه.

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته مثل تكيه كه در اواتاري تو است .........نيست كه نيست
از بسكي به گناه وبه بي حجابي وبه بند وباري عادت كردي ......به اين دختر نجيب وبا شرافت هم بند مي كني ..........حيا كن
تو به اين جور منظره ها عادت كردي http://www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar18297_130.gif

جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::eek::eek:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
ببین آرامش عزیز!
من نمیخوام بحث کنم!
ولی اگه اصل دست دادن محرم و نامحرم را بخواییم بگیم اینه که اگه کسی بدنش به بدن کسی بخوره ولی نیت شهوانی در آن نباشه! موردی نداره! ولی بهتر اینه که از آن پرهیز شود!
در ضمن بحث دست دادن با ماچ و ... خیلی فرق میکنه!
به هر حال من که اونجا نبودم ببینم طرف چیکار کرده ولی خیلی راحت تر میشه با این موضوعات کنار آمد! نه اینکه دین و اعتقادات رو نادیده گرفت! نه! ولی رو اصل و واقعیتش حرکت باید کرد! و با افتخار!
و من افتخار میکنم که شیعه ام! و همیشه رو اصل اسلام سعی کردم حرکت کنم! دینی که پایش بر روی عقل و برهان و منطق هستش!
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو بگم!
این چیزهایی که میگی برداشت خودته شاید اون دختر خانم چیزی حس کرده که دست نداده...یا شاید برداشتش چیز دیگه ست..اگه شما رفتی اونجا..مختاری با این طرز فکرت باهاش دستبدی یا ندی..کسی هم نمیتونه نقدت کنه...همونطور که شیرین عبادی رفت..اعتقادات فرق میکنه ولی باید به اونها احترام گذاشته بشه نه این که پشت سرشون هی غر بزنیم هی توهین کنیم هی تهمت بزنیم..شما خودتدوست داری بقیههی بشینن پشتت بگن وای وای چه کار زشتی فلان کار رکرد بهمان کار رو کرد..وقتی اعتقاد کسی اونجوریه باید مثل یه انسان متمدن فقط بهش احترام گذاشت اگه نمیشه درکش کرد

zx1

عضو جدید
این چیزهایی که میگی برداشت خودته شاید اون دختر خانم چیزی حس کرده که دست نداده...یا شاید برداشتش چیز دیگه ست..اگه شما رفتی اونجا..مختاری با این طرز فکرت باهاش دستبدی یا ندی..کسی هم نمیتونه نقدت کنه...همونطور که شیرین عبادی رفت..اعتقادات فرق میکنه ولی باید به اونها احترام گذاشته بشه نه این که پشت سرشون هی غر بزنیم هی توهین کنیم هی تهمت بزنیم..شما خودتدوست داری بقیههی بشینن پشتت بگن وای وای چه کار زشتی فلان کار رکرد بهمان کار رو کرد..وقتی اعتقاد کسی اونجوریه باید مثل یه انسان متمدن فقط بهش احترام گذاشت اگه نمیشه درکش کرد

اصلا می دونی مشکل ما ایرانیه چیه! اینه که انتقادپذیر نیستیم! تا کسی انتقاد میکنه جبهه میگیریم! فکرمیکنیم ماحقیم و اون باطل! بیاییم یکم منطقی باشیم! اگه من انتقادمی کنم چه ایرادی داره به جای اینکه بهم لقب تهمت زن بدین بیایی منو قانع کنی! باهام حرف بزنی!
اگه اون دختر رفته اونجا نماینده یه ملته! یه سرزمین!
پس نمی تونه هرکاری دلش خواست بکنه! آیا اگه برگرده و طرف رو ماچ کنه! خود تو بهش گیر نمیدادی که این چه کاری بود که کرد؟
پس ببین کسی که به عنوان نماینده یک ملت در یک جا حاضر میشه باید بدونه که زیر زره بینه! وباید منطقی ترین کار موجود رو انجام بده!
همین!

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
عزیزم من جواب یکی از دوستان رو دادم در این پستی که شما quote کردی. لطفا از اول پستها رو بخون بعد اینجوری راجع به من قضاوت کن ;)
شما فقط یه قسمت از وسط صحبت منو خوندی خب معلومه ربطشو نمیفهمی!!!

من از اول این بحث بودم و همه پست ها رو هم خوندم
پستی که شما بهش جواب دادی هم توی پستت مشخصه
چرا جواب نداری طفره میری؟

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
اصلا می دونی مشکل ما ایرانیه چیه! اینه که انتقادپذیر نیستیم! تا کسی انتقاد میکنه جبهه میگیریم! فکرمیکنیم ماحقیم و اون باطل! بیاییم یکم منطقی باشیم! اگه من انتقادمی کنم چه ایرادی داره به جای اینکه بهم لقب تهمت زن بدین بیایی منو قانع کنی! باهام حرف بزنی!
اگه اون دختر رفته اونجا نماینده یه ملته! یه سرزمین!
پس نمی تونه هرکاری دلش خواست بکنه! آیا اگه برگرده و طرف رو ماچ کنه! خود تو بهش گیر نمیدادی که این چه کاری بود که کرد؟
پس ببین کسی که به عنوان نماینده یک ملت در یک جا حاضر میشه باید بدونه که زیر زره بینه! وباید منطقی ترین کار موجود رو انجام بده!
همین!
هر فرد اول نمایان گر شخصیت خودشه..بعد ملت وهموطن هاش..در این صورت هم خیلی از ایرانی ها هستن که این اعتقاددختر رو میپسندنو برعکسش رو ناپسند میدونن!!مگهمنبا شما بحث نمیکنم؟؟میگم کاری که انجام میشه ناپسنده!!یه نفر به خاطر اعتقاداتش دست نداده حالا تو اینتاپیک متهمبه چاپلوسی و تملق و مال و مقام خواهی و غیره میشه!!چرا؟؟چونبه یه اعتقاد بسیار ساده ش عمل کرده!!!از نظر من کاملا حق داره که خودش و اعتقاداتش رو مقدم بر اعتقادات کس دیگه ای بدونه..مخصوصا که مبناش دینی هم بوده ..سعی کنیم همونطور که دوست داریم بقیه بهمون احترام بذارنما همبه دیگران احترام بذاریم...فقط انتقاد نکنیم...سعی کنیم دیگران رو درک کنیم به جای این که هی سنگ خودمون رو به سینه بزنیم که ما خراب شدیم..ما ال شدیم...مابل شدیم!!...کار سختی درک دیگران

hitech

عضو جدید
من از اول این بحث بودم و همه پست ها رو هم خوندم
پستی که شما بهش جواب دادی هم توی پستت مشخصه
چرا جواب نداری طفره میری؟

خب اگه خوندی پس فکر نمیکنم جوابی نیاز باشه! ولی واسه اینکه بیخودی تاپیک رو اسپم نکنی واست میگم. لطفا دقت کن!
دلیل رفتار اون میشه؟

دوست عزیزم REZANASSIMI فرمودند:

رئیس جمهورا باید در مورد فرهنگ ملتهای دیگه اطلاعات کافی داشته باشن و مشاوراشون هم اینجور اطلاعاتو میدن
شرکت ما با کره ای ها زیاد سر و کار داره. حتی طرفهای تجاری شرکت هم آداب و رسوم ما رو میدونن. چه برسه به یه رئیس جمهور... !

این کره ای ها کلا آدمهای بی ادبی هستن ، خودشونم بالاتر از همه دنیا میدونن...

من در جواب ایشون گفتم:

حالا جواب سوالهای شما!
1-واسه توجیه کار اون چرا پای بقیه رو وسط می کشی؟
ج: من واسه توجیه اینکه رئیس جمهور کره راجع به آداب ما نمیدونه گفتم مگر رئیس جمهور ما راجع به آداب اونها خیلی میدونه؟! حالا رئیس جمهور ما نه کلا منظورم همه کشورهاست. آیا همه رئیس جمهور ها راجع به آداب همه کشورها باخبر هستند که توقع داریم رئیس جمهور کره باشه!
2-گیرم رییس جمهور ایران هیچی ندونه از فرهنگ اونا، اصلا از هیچ فرهنگی هیچی ندونه
دلیل رفتار اون میشه؟
ج: مگه بنده خدا چیکار کرده؟! خب وقتی ندونه مثه بقیه آدمهای دنیا برای ادای احترام دستش رو دراز میکنه که دست بده دیگه!!! این کار بدیه!؟؟!؟!

3-اون به عنوان رییس جمهور باید به اعتقادات یک دختر مسلمون احترام میگذاشت
ج: حالا مگه احترام نزاشته؟! به رئیس جمهور ایران هم ربطی نداره! برای باز شدن مسئله به جواب سوال 1 رجوع شود!

4-منم یه کره ای رو می شناسم که خیلی هم دوستش دارم ولی چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟
ج
: این ربطش به اون قسمت از گفته های دوست عزیزم rezanassimi که گفتند کره ای ها آدمهای بدی هستند. پس این جمله شما هم در تایید حرفهای منه!
خب عزیز دلم مشکل شما حل شد؟!
ماشالاه شما با این هوش و ذکاوت چجوری مهندسی صنایع قبول شدی خدا میداند!!!!
البته قصد توهین ندارم دوست من ولی خب قبول کن خیلی سخته هی باید مطالب قبلی رو واسه شما بیارم تا از ماجرا با خبر بشی.
اما دیگه فکر کنم مشکل حل شد! حالا اگه سوال دیگه ای هم هست مطرح کنین اما تو سوالاتتون دقت کنین لطفا!!!:D

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا ما نفهمیدیم موضوع اصلی اختراعه یا دست دادن یا ندادن خانوم :surprised:حالا هر کار کرده واسه خودش کرده چرا موضوعو بزرگش میکنین مهم اختراعه که کسی روحشم خبردار نشد:w19:!!!!

seeemesooo

عضو جدید
کره ای ها برای احترام دست نمیدن این یک عادت غربیه
تعظیم میکنند در حالی که در دست رو از کف به جلو قرار دادن
فکر نکنم رئیس جمهور کره هم ناراحت شده باشه

#nobody#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا ما نفهمیدیم موضوع اصلی اختراعه یا دست دادن یا ندادن خانوم :surprised:حالا هر کار کرده واسه خودش کرده چرا موضوعو بزرگش میکنین مهم اختراعه که کسی روحشم خبردار نشد
:w19:!!!!

اختراعش که بحث نداره
همه میگن دمش گرم

بحث سر دست دادن و ندادنشه

hitech

عضو جدید
کره ای ها برای احترام دست نمیدن این یک عادت غربیه
تعظیم میکنند در حالی که در دست رو از کف به جلو قرار دادن
فکر نکنم رئیس جمهور کره هم ناراحت شده باشه

ایرانی ها هم همدیگر رو بغل میکنن و 3 تا بوس میکنن! اما توی جوامع بین المللی دیگه هیچکس اون کاری که با هموطن های خودشون میکنن نمیکنن و دست دادن به عنوان ادای احترام بین المللی است.
درست مانند هندی ها که با دست زدن به پای همدیگه و بوس کردن دستشون به همدیگه مخصوصا بزرگترهاشون ادای احترام میکنن اما آیا توی ملاقاتهای بین المللی هم این کار رو میکنن؟!:gol:

zzahra

عضو جدید
واقعا تعجب میکنم.من مسلمونم،بعد یکی مثل این دختر هم مسلمونه
که از اسلام هرچی عقب موندگی و حماقت و بی ادبی رو به عاریه گرفتن و بقیه مسایل رو بی خیال شدن.البته معلمان این ها کسایی هستن که باعث شدن این دین به کثافت کشیده بشه و همه با دید بدی بهش نگاه کنن.خانوم محترم،آقای محترم،کجای قرآن نوشته در روابطمون با بقیه بی فرهنگی کنید؟خواهش میکنم به احادیث بی مرجع و حتی با مرجع الکی دلتونو خوش نکنین.من تو کتاب (سلمان پاک) دیدم که نویسندش فقط برای اثبات وجود فردی به نام سلمان(که دیگه هممون باور داریم که همچین شخصی بوده)،کوهی از احادیث و روایات رو میاره که اصلا همچین آدمی وجود نداره،و بعد با استناد به کلی مدارک و منابع دیگه اثبات میکنه و میگه چنان و چنین بوده .
میخوام بگم که حالا یکی یه حدیث از امامی کسی نقل کرده که این کارو بکنید یا نکنید،نمیشه به طور حتم گفت معتبره.و اما در مورد مراجع باید بگم که اصلا من این آدمای سودجو رو قبول ندارم
ویه چیز دیگه این که این حماقته که جامعه زمان محمد(ص) رو با جامعه ای که ما توش زندگی میکنیم یکی بدونیم.اون زمان جاهلیت عرب که تنها سرگرمی مردها زن و شراب بوده،به خاطر همین شاید حتی با نگاه کردن به چهره ی یه زن یا موهای اون و یا دست دادن،گناه می کرده.ولی الان واقعا متحجرانه است که بگیم چون این خانوم حجابشو رعایت نمیکنه و به دیگران دست میده آلوده و ناپاک است و .....

*Essi*

اخراجی موقت
دست دادن یک خانم نامحرم نوجوان ایرانی به یک مرد میانسال کره ای با توجه به نیت سو رئیس جمهور کره که تحت القا و وسوسه شیطان دست خود را به سوی این مسلمان کوچک واقعی دراز کرده، از مصادیق بارز کفر و عناد بوده و با توجه به اصل 110 قانون مجازات کیفری،این فرد به عنوان مفسد فی الارض و تلاش برای اقدام علیه امنیت ملی به سنگسار محکوم میشود.
اگر بنده در قوه قضاییه کاره ای بودم و این دختر دست میداد،دستش را قطع میکردم.

#nobody#

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست دادن یک خانم نامحرم نوجوان ایرانی به یک مرد میانسال کره ای با توجه به نیت سو رئیس جمهور کره که تحت القا و وسوسه شیطان دست خود را به سوی این مسلمان کوچک واقعی دراز کرده، از مصادیق بارز کفر و عناد بوده و با توجه به اصل 110 قانون مجازات کیفری،این فرد به عنوان مفسد فی الارض و تلاش برای اقدام علیه امنیت ملی به سنگسار محکوم میشود.
اگر بنده در قوه قضاییه کاره ای بودم و این دختر دست میداد،دستش را قطع میکردم.

:biggrin::biggrin:

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا خداييش به نظر شما اگر دست مي داد جلب توجهش كمتر نبود؟ مي شد يكي از صد ها زني كه با رئيس جمهور كره دست داده و رئيس جمهور كره هم اصلا يادش مي رفت ولي حالا طرف هي فكر مي كنه يعني چرا دست نداد؟ يعني دست دادن باهاش چه حسي داره؟ و ....
منظورم اينه بعضي وقتا اگه آدم همرنگ جماعت بشه بهتره واس بقيه حساسيت هم ايجاد نمي كنه...
یعنی شما اگه با یه عده معتاد یا دزد یا چه می دونم آدمکش به دلایلی مثلا همسفر می شدید برای اینکه همرنگ جماعت بشید آدم می کشتید؟

ELAHE.R

عضو جدید
تو مطمئن باش من آخر اين رئيس جمهور كره رو آدمش ميكنم;)
دم بريده فكر كرده خونه خالشه:mad:
كاري ميكنم دختر مسلمون ديد راهشو برگردونه از يه طرف ديگه بره:(
بي چشم و رو براي ما روشو زياد كرده:surprised:
مطمئنم که آقا بلبله هر کاری بخواد میکنه:biggrin:

Candyman

کاربر فعال
آزاده اسدنژاد دانش آموز گلستانی چندی پیش برنده مدال طلای جشنواره مخترعین کشور کره جنوبی به همراه سه تن از دوستان خود شد.
اختراع این دانش آموز که به کمک دو تن دیگر از دوستان دانش آموزخود به ثبت رسانده است نوعی آسفالت است که وظیفه جذب گازهای سمی و تولید اکسیژن و هوای پاک را برعهده دارد.
اسد نژاد در زمینه حضور خود درجشنواره مخترعین کره جنوبی به برنا گفت: خوشحالم که توانستم در این جشنواره با یاری خداوند از میان 600 مخترع از 50 کشور مدال طلا را به همراه دو ایرانی دیگر کسب کنم و پرچم پرافتخار ایران را به اهتزاز درآورم و نماینده خوبی برای ایران باشم.
وی همچنین در خصوص مراسم اهدای جوایز گفت: در مراسم اهداء جوائز رئیس جمهور کره که توزیع مدال طلا را برعهده داشت خواست به من دست بدهد که من از دست دادن خودداری کردم که این مساله بسیار مورد توجه خبرگزاریها قرار گرفت. وی در تشریح این ماجرا می گوید:
روز اهدای جوایز که مصادف با عید غدیر بود، هیچ امیدی نداشتم بین این همه آدم دست بالا، جایزه ویژه را دریافت کنم وقتی صدایم کردند اصلا باورم نمیشد. آن لحظه جملهای از امام سجاد در ذهنم آمد؛ خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری، من چون تویی دارم و تو چون خود نداری. وقتی خواستم بروم جایزه ام را دریافت کنم، از خدا خواستم که ظرفیت همچین موفقیتی را به من بدهد. زمانی که رییس جمهور کره دستش را دراز کرد که به من دست بدهد، شاید شعار گونه باشد، اما حضرت فاطمه در ذهنم آمد که جلوی یک نابینا خودش را پوشاند. من آن لحظه تنها ادای احترام کردم، اما دست ندادم. بعد از مراسم از ایشان معذرت خواهی کردم و گفتم این اعتقاد قلبی من بود. من نمی توانستم خیلی راحت از اعتقاداتم بگذرم.

یکی یکبار نداد....برن جلوی جاهای دیگه رو که میدن بگیرند

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که معتقدی دست دادن بده چرا کارش رو تحسین نمی کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اتفاقا بسیار کار زیبایی کرده
آدم که نمی تونه به ساز دیگران برقصه
تازه این قدر شعور داشته که رفته دلیل کارش رو هم توضیح داده
کجا رفته براش توضیح داده به چه زبونی گفته؟