لذت هاي حلال

major7

عضو جدید
هدفم از ايجاد اين تاپيك نوشتن لذت هايي هست كه ميبرين والبته حلاله.... پس لطفا بياين و از لذت هايي كه ميبرين بگين شايد به درد بقيه هم بخوره

اوليو خودم ميگم شكستن قلنج....

دومي هم خواندن آورده اند كه....

( اينم آدرسش http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/337759-آورده-اند-که........)

ايده ايجاد اين تاپيك رو از پست 5 تاپيك همسايه ( http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/338515-وصیت-یک-مرجع-تقلید-بعد-از-50-سال-(مختصر-ومفیده.بخونید-ضرر-نمیکنید)) گرفتم.

آخرین ویرایش:

H S M 313

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تک زنگ زدن(تو جلسه (تو سپاه یا دفتر امام جمعه))
که خود امام جمعه هم از این قاعده مستثنا نیست:biggrin:

امیر افشار

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرعت رفتن
لایی بازی
دستی کشیدن- دور درجا
خلاصه لاستیک دود کردن
چه میدونم همه چی
اصلا مگه لذت حرامم داریم ؟؟؟؟

F.H

عضو جدید
یکی دیگر از لذت های حلال مزاحمت تلفنی میباشد:دی

البته به شرط اینکه برای نامحرم نباشد و فقط دوستان نزدیک را شامل شود:دی
:D
اره واقعا مزاحم تلفنی شدن لذت داره
یادش بخیر بچگی
با هم سن و سالای خونواده که جمع میشدیم یا مزاحم تلفنی میشدیم یا زنگ در خونه ها رو میزدیم فرار میکردیم:redface:یه بار که دختر خالم ساعت دو نصفه شب هوس پیتزا کرد سر کل کل با من رفت زنگ بزنه سفارش بده کسی جوابشو نداد بعد اون موقع شب ایده مزاحم تلفنی شدن به سرش زد (به بقیه بچه های فامیل)
:D
چه کیفی داشت الان که بزرگ شدم لذت زندگیم بیکار بودن و بازی رایانه ای یا رمان خوندنه

major7

عضو جدید
ممنون از دوستاني كه نظر دادن
بهتره اينجا يه توضيحي راجع به منظورم بدم...
منظور من از لذت يه شاديه زايد الوصف تو همون لحظه انجام اون عمل هستش و بعد انجام عمل به شدت كم ميشه اون شادي زايدالوصف(‌به عبارتي يك سرخوشي بسيار زياد توهمون لحظه انجام عمل نه قبل و نه بعدش) و اين با تفريح فرق ميكنه تفريح يه عملي هست كه نسبت به لذت طولاني تر هست و احساس فرحش كه نصيب آدم ميشه كمتر از لذت هست...

به عبارت مهندسيتر !!! شما لذت رو يك تابع ضربه از جنس شادماني در نظر بگيرين و بگين كه چه لذت هايي دارين تو زندگيتون

لوتوسو

عضو جدید
ممنون از دوستاني كه نظر دادن
بهتره اينجا يه توضيحي راجع به منظورم بدم...
منظور من از لذت يه شاديه زايد الوصف تو همون لحظه انجام اون عمل هستش و بعد انجام عمل به شدت كم ميشه اون شادي زايدالوصف(‌به عبارتي يك سرخوشي بسيار زياد توهمون لحظه انجام عمل نه قبل و نه بعدش) و اين با تفريح فرق ميكنه تفريح يه عملي هست كه نسبت به لذت طولاني تر هست و احساس فرحش كه نصيب آدم ميشه كمتر از لذت هست...

به عبارت مهندسيتر !!! شما لذت رو يك تابع ضربه از جنس شادماني در نظر بگيرين و بگين كه چه لذت هايي دارين تو زندگيتون
خب بابا زود تر میگفتی!!!
اسپم بعد همچین پستی!
قدم ردن در کوچه علی چپ

Mehdi_M_A

عضو جدید
قشنگترین تفریحم در کنار خونواده بودنه و نهایت لذتم وقتیه که خنده رو تو چهره همسرم ببینم
البته از خوشحال کردن پدر و مادرم هم خیلی لذت میبرم
همین جا از فرصت استفاده میکنم و میگم:
پدر، مادر و همسرم دوستون دارم و خوشحالیتون منو خوشحال میکنه
:w36:

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوتا :
1-کمک به کسی که ازت انتظار کمک نداره.
2-شاهد رشد و نمو کسی یا چیزی باشی که واست عزیزه.

scutcher

عضو جدید
لیست لذت های حلال

- خوردن تا سر حد ری**
- مشاهده برنامه تلویزیونی جالب انگیزناک زلال احکام
- میهمانی با دوستان مرد سیبیل کلفت
- سفر های آبدوغ خیاری
- صیغه کردن زن شیعه در کربلا !
- گوش دادن به موسیقی سامی یوسف در حین رانندگی
- پریدن در حوض ایمان و یقه از فرط ایمان چرک!
- غلتش در سخنان روحبخش قرائتی
- حضور جدی در مساجد برای دریافت وام و شغل
- گذراندن اوقات در باشگاه مهندسان ایران و گفت و گوی آزاد پیرامون عکس گلشیفته فراهانی, خواستگاری, داستان پیرمرد باهوش و ...
- و هزاران جوایز نقدی دیگر

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
بروید و از مرجع تقلیدتان بپرسید که او بهتر از شما و ما میداند که کدامیک از لذتها (یا ذلتها)ی ذکر شده حلال و کدام حرامست
مگر شما فقیهید که نظر میدهید؟ وای بر همه مان که این مسایل را سهل میگیریم . . . (!!)

بعد میگویند چرا زلزله شد !!!