لامبورگینی veneno+انواع لامبورگینی

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم مثل تو کلی در مورد بوگاتی میدونمو فیلم دیدم
ولی شنیدم تو ایران یکی هست ولی نمدونم واقعیت داره یا نه
من که شخصا عاشقم
آره واقعیت داره اینم عکسش

منتها به دلیلی که گفته بودم ( سرعت هیچ بالگردی به این نمیرسه ) مجوز ندادن بهش ، نمره شم که میبینی گفته میشه حدود 1 میلیارد بابتش رشوه داده شده که یکم تخیلی به ذهن میرسه !

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشینهای زیبایی هستن!
ولی پیکان جوانان چیز دیگه ای است !سالار.................................
.!;)
پیکان جوانان گوجه ای ، سپر استیل 54 ، شیشه دودی سبز ، چراغ ترمز گرد زیر سپر عقب پیش اگزوز
وای وای وای وای !!!!!!!

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی کار خوبی کردی
باید بگم که اونی که چند سال پیش دیدی بوگاتی ویرون بود ، چون بوگاتی رنسانس پارسال طراحی شد و امسال ساخته میشه
بعد در مورد تنوع طراحی که میگی ، شرکت بوگاتی از وقتی دوباره راه اندازی شد اونم توی ایتالیا تا حالا 4 تا محصول بیشتر بیرون نداده ، معلومه تنوع طراحی لامبورگینی بیشتره
اما در خصوص طراحی باید بگم که طراحی لامبورگینی توانایی تحمل سرعت بوگاتی رو نداره
هیچ میدونستی توی طراحی اولیه بوگاتی سرعت 30 کیلومتر کمتر از سرعت خواسته شون شد و اینو چطور جبران کردن ؟؟؟؟؟ اگه میخواستن قدرت موتورو افزایش بدن باید 200 اسب بخار اضافه میشد اما با تغییر آیرودینامیکش که کم کردن ارتفاعش بود تونستن اینو جبران کنن ، حالا حساب کن با این قدر تغییر این اتفاق افتاده و اگه میخواستن بدنه ای مث لامبورگینی بذارن که نزدیک به این سرعتم نمیتونست بشه
در مورد بندش که گفتی باید بگم در مورد آلیاژ موتور و بوگاتی اطلاع داری ؟؟؟؟؟؟ میدونستی آلیاژی که موتورش داره فقط برای اون طراحی شده ؟؟؟؟؟؟؟ و هیچ جای دیگه نمیتونی نمونه شو پیدا کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه برسه توی ایرباس
لامیورگینی ماشین خوبیه منم اینو گفتم ولی مطمئن باش تا الان هیچ مدلش قابل مقایسه با بوگاتی ویرونم نیست چه برسه به بوگاتی رنسانس

ممنونم ازت بابت توضیحات بیخود نیس اسم ایدیت بوگاتی رنسانس هست اینقد در موردش میدونی من از لامبورگینی نمیدونم

ولی بعید میدونم مدلهاش از لامبورگینی بیشتر باشه... لامبورگینی طرحهایی داره که من هنوز اینجا نذاشتم مثه لامبورگینی مرسی ... دیابلو... لیمو ...و...

با اینهایی که اینجا گذاشتم از 4 تا بیشتر میشن...

اینم بگم بوگاتی واسه راننده های حرفه ای طراحی شده کار هر کسی نیس پشتش بشینه...درسته؟

شما حساب کن تو 2 ثانیه سرعت میرسه به 100 اونموقع تو 10 ثانیه چقدر؟؟؟

مطمننا اگه راننده ناشی باشه میره اون دنیا اما لامبورگینی به ذهن نزدیک تره ... و همه میتونن ازش استفاده کنن

بنظرم یکی از بدی های بوگاتی هم همینه

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم ازت بابت توضیحات بیخود نیس اسم ایدیت بوگاتی رنسانس هست اینقد در موردش میدونی من از لامبورگینی نمیدونم

ولی بعید میدونم مدلهاش از لامبورگینی بیشتر باشه... لامبورگینی طرحهایی داره که من هنوز اینجا نذاشتم مثه لامبورگینی مرسی ... دیابلو... لیمو ...و...

با اینهایی که اینجا گذاشتم از 4 تا بیشتر میشن...

اینم بگم بوگاتی واسه راننده های حرفه ای طراحی شده کار هر کسی نیس پشتش بشینه...درسته؟

شما حساب کن تو 2 ثانیه سرعت میرسه به 100 اونموقع تو 10 ثانیه چقدر؟؟؟

مطمننا اگه راننده ناشی باشه میره اون دنیا اما لامبورگینی به ذهن نزدیک تره ... و همه میتونن ازش استفاده کنن

بنظرم یکی از بدی های بوگاتی هم همینه
نه یوسف جان منم گفتم که مدلای لامبورگینی خیلی بیشتر از بوگاتیه یه بار دیگه پستو بخون متوجه میشی
ولی در مورد اینکه میگی بوگاتی برای حرفه ای ها طراحی شده اصلا قبول ندارم ، شما اگه برنامه های معرفی ماشین رو ببینی و پیگیر باشی خیلی اطلاعاتت بالا میره ، توی معرفی بوگاتی ویرون اونم نوع اولش مجری برنامه میگه یکی از مشخصه های بوگاتی اینه که تمامی ماشینها وقتی به سرعت 250 کیلومتر میرسن راننده حس میکنه ماشین داره متلاشی میشه اما توی بوگاتی برعکس حس امنیت به راننده داده میشه که این یکی از پارامترهایی که میگه برای افراد غیر حرفه ای هم ساخته شده ، و در مورد هندلینکشم باید بگم که هرکاری کردن این ماشین چپ نکرد پس خوراکه تازه کاراست
بعدش برادر شما مجبور نیستی پاتو تا ته روی گاز فشار بدی !!!!!!!! تو آروم پدالو فشار بده بعد از 1 ساعت سرعتت میرسه به 100 تا ، این که نشد دلیل اخوی
پس این شتاب خوب جزو مزیت های بوگاتیه نه بدیهاش
اگه در مورد طراحی بخوایم حرف بزنیم که شرکتهای زیادی هستن که طراحی های خیلی زیباتر از لامبورگینی دارن ، البته همیشه لامبورگینی جزو بهترینها بوده و هست ولی الان مهمترین نکته توی ساخت یه ماشین شتاب و سرعت و قدرت موتور و امنیت و راحتی و بعد طراحیشه ، چون طراحی هرطوری که باشه میشه انجام داد ولی اون پارامترها رو به این راحتی نمیشه

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقایسه بهترین مدل بوگاتی با بهترین مدل لامبورگینی :

بوگاتی رنسانس vs لامبورگینی وننو

حجم موتور
بوگاتی رنسانس : 8 لیتر
لامبورگینی وننو : 6.5 لیتر

تعداد سیلندر
بوگاتی رنسانس : 16 سیلندر
لامبورگینی وننو: 12 سیلندر

قدرت موتور
بوگاتی رنسانس : 1200 اسب بخار
لامبورگینی وننو : 740 اسب بخار

ماکزیمم سرعت
بوگاتی رنسانس : 438.52 کیلومتر بر ساعت
لامبورگینی وننو : 355 کیلومتر بر ساعت

شتاب صفر تا 100
بوگاتی رنسانس : 2.5 ثانیه
لامبورگینی وننو : 2.8 ثانیه
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
حالا بیا و خیلی عاقلانه قضاوت کن ، کدوم بهرته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی زحمت کشیدم واسه جمع آوری این مقایسه همشم کار خودم بود:D

آرزوa

عضو جدید

منتها به دلیلی که گفته بودم ( سرعت هیچ بالگردی به این نمیرسه ) مجوز ندادن بهش ، نمره شم که میبینی گفته میشه حدود 1 میلیارد بابتش رشوه داده شده که یکم تخیلی به ذهن میرسه !

این عکسو دیده بودم ولی هنو تو کتم نمیره بوگاتی تو ایران :eek:

Риал Краесис

عضو جدید
این لامبورگینی که ازش حرف میزنی شتاب صفر تا صدش چنده ؟؟؟؟؟؟؟ به 2.5 ثانیه بوگاتی رنسانس میرسه ؟؟؟؟
ماکزیمم سرعتش چنده ؟؟؟؟؟ به 437 کیلومتر بر ساعت بوگاتی رنسانس میرسه ؟؟؟؟؟؟
قدرت موتور بوگاتی رنسانس 3000 اسب بخاره که 1000 تاش فقط برای خنک کردن موتورش میره و 800 تاش از اگزوز خارج میشه و میمونه 1200 اسب بخار ، فک نکنم لامبورگینی کانسبته اصلا قابل مقایسه باشه با بوگاتی ویرون چه برسه به بوگاتی رنسانس :biggrin:

دوست عزیز شما که اطلاعات نداری لطفا مردم رو به بیراهه نکش بوگاتی همونطور که گفتی 3000 اسب بخار تولید میکنه که 1000 تا برای خنک کاری و 800 تا از اگزوز در میره یعنی رو دینامومتر 1200 اسب نیرو میندازه اما این لامبویی که داداشت عکسش رو گذاشته رو دینامومتر 2000 اسب نیرو میندازه پس اول فکر کن بعد حرف بزن شما که ادعا میکنی همه چیز رو در مورد بوگاتی میدونی ایا خبر داری 0 تا 300 رو درچه زمانی پر میکنه یا با باک پر چه مدت زمانی در حد اکثر سرعت می مونه؟ یا حتی حجم باکش چقدر است؟ یا حتی نوع و شکل موتو و تعداد توربو ها یا سوپر شارژرها و تعداد دنده های گیربکس و نوع اونها وشیوه کار بالچه عقب یا حتی مشخصات لاستیکاشو میدونی؟

یوسف جان ببخشید من یکم بحصو به حاشیه کشیدما :redface:
خو خودت گفتی هرکسی هر ماشینی دوست داره بذاره :(
آخه میان کانسبتی که 320 تا میره رو با بوگاتی رنسانس مقایسه میکنن که 120 تا بیشتر از اون میره خو آدم خندش میگیره میگه جواب بدم
البته اینا همش بحثای دوستانست ی وقت سوء تفاهم نشه !!!!!!!!! سوء تفاهمم شد مشکلی نیست :D

دوست عزیز اینجا دقیقا برای رفع همین سوع تفاهم ها است.

با عرض پوزش این ماشینی که شما گذاشتی نمرش تقلبی و 666 الدبی 66 بوده که به صورت گذر موقت وارد شده که مالک اونو از دبی اورده و افسری که ماشین رو گرفته بود میگفت چرا با این ماشین میاین اینجا و باعث میشین مردم عادی ناراحت بشن(بنده فکر میکنم منظورشون این بوده که مردم نمیتونن همچین ماشینی بخرن و ناراحت میشن) علت مجوز ندادن به همچین ماشینی این نیست که سرعت بالگرد بهش نمیرسه کما اینکه بالگرد هایی داریم که یک ماخ حدود 1000 کیلو متر در ساعت سرعت میگیرن بلکه عدم پیش بینی قانونگذار برای همچین خودرویی بوده که بر اساس قوانین گمرکی ورود خودرو تا 12 سیلندر مجاز بوده نه بیشتر.
با تشکر از اینکه وقت گذاشتید و پر حرفی من رو خوندید.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قدرتمندترین اتومبیل های جهان

قدرتمندترین اتومبیل های جهان

اقا علی یادته گفتی بوگاتی ویرون از لامبورگینی بهتره؟

حالا تحویل بگیر:D

فراری

فراری مدل GTB 599 اتومبیلی فوق العاده است که سرعت آن در 3.7 ثانیه از صفر به 62 مایل در ساعت می رسد و می تواند با سرعت 205 مایل در ساعت حرکت کند. ویژگی های دیگری چون طراحی فوق العاده این اتومبیل را به ترکیبی از زیبایی و هوش تبدیل کرده است.

لامبورگینی

لامبورگینی مورسیه لاگو 640LP با قدرت 640 اسب بخار و سرعت 211 مایل در ساعت در رتبه دوم این فهرست قرار می گیرد. این اتومبیل که سرعتش در 3.4 ثانیه به 62 مایل بر ساعت می رسد، تفاوت هایی با سایر مدل های لامبورگینی دارد و موتور، گیربکس، ترمزها و سیستم های تعلیق بهتری دارد. زیبایی این اتومبیل عمدتاً به قسمت جلو و سپرهای پشت آن مربوط است.

پاگانی زوندا

پاگانی زوندا CS F یک اتومبیل 650 اسب بخار است که با سرعت 214 مایل در ساعت حرکت کرده سرعت آن در 3.6 ثانیه به 62 مایل در ساعت می رسد. بدنه، شاسی و قسمت های داخلی این خودرو از فیبر کربن ساخته شده است. قسمت های داخلی پاگانی زوندا بسیار زیبا و ظریف طراحی شده اند. این اتومبیل که می تواند گران قیمت ترین اتومبیل در بازار کنونی محسوب شود مسلما مورد توجه همه دوستداران اتومبیل است.

مرسدس بنز

مرسدس بنز مک لارن SLR با طراحی و عملکرد منحصر به فرد خود موردتوجه همه کسانی است که اتومبیل ها را می شناسند و به آنها علاقه دارند. این خودرو با شاسی های فیبرکربنی و قدرت 650 اسب بخار، به راننده این احساس را می دهد که در زمین مسابقه قرار گرفته و می تواند با سرعت 337 کیلومتر در ساعت حرکت کند. چرخ های سبک و آلیاژی و دیسک های ترمز بزرگتر از دیگر ویژگی های این مرسدس بنز است.

آپولو GMG

اتومبیلی بسیار سریع و قدرتمند با طراحی خاص و منحصر به فرد و قدرت 650 اسب بخار، که سرعت آن در طول 3 ثانیه به 62 مایل در ساعت می رسد. این خودروی آلمانی با قابلیت حمل دو سرنشین و موتور 8V Audi می تواند سرعتی معادل 360 کیلومتر در ساعت داشته باشد.

سالین

در سال 2002، سالین 7S تنها اتومبیلی بود که می توانست به طور قانونی با قدرتی بیشتر از 500 اسب بخار خود تردد کند. این اتومبیل را سریع ترین اتومبیل آمریکایی می دانند. بدنه براق و فیبر کربنی، سیستم تعلیق جدید، و دو موتور شارژکننده توریبن از دیگر ویژگی های سالین 7S هستند.

کوئنیگزگ

کوئنیگزگ CCX اتومبیلی است با قدرت 806 اسب بخار که برتری هایی به مدل CC دارد. طراحی سپر جلو و سیستم خنک کننده آن، همچنین چراغ های مه شکن از طراحی جدیدی برخوردار هستند و چراغ های جلو نیز از نو طراحی شده اند. کوئنیگزگ CCX همچنین نسبت به مدل CC جادارتر است.

بوگاتی

بوگاتی ویرون از قدرت 987 اسب بخار برخوردار بوده قدرت آن در 2.5 ثانیه به 62 مایل در ساعت می رسد. این اتومبیل که معمولاً قدرتمندترین خودروی جهان در نظر گرفته می شود به دلیل پاره ای اشکالات چندین بار مورد تجدیدنظر قرار گرفته است.

بریستول فایتر T

خودرویی با قدرت 1012 اسب بخار و دو موتور شارژکننده توربین، گیربکس 6 دنده ونیروی گشتاور بالا که موردتوجه بسیاری از دوستداران اتومبیل های قدرتمند است.

SSC اولتیمت آرو TT

این اتومبیل ساخت آمریکا بوده و رقیبی برای بوگاتی ویرون به شمار می رود. قدرت آن حدود 1180 اسب بخار است و سرعت آن در 2.8 ثانیه به 62 مایل در ساعت میرسد

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز شما که اطلاعات نداری لطفا مردم رو به بیراهه نکش بوگاتی همونطور که گفتی 3000 اسب بخار تولید میکنه که 1000 تا برای خنک کاری و 800 تا از اگزوز در میره یعنی رو دینامومتر 1200 اسب نیرو میندازه اما این لامبویی که داداشت عکسش رو گذاشته رو دینامومتر 2000 اسب نیرو میندازه پس اول فکر کن بعد حرف بزن شما که ادعا میکنی همه چیز رو در مورد بوگاتی میدونی ایا خبر داری 0 تا 300 رو درچه زمانی پر میکنه یا با باک پر چه مدت زمانی در حد اکثر سرعت می مونه؟ یا حتی حجم باکش چقدر است؟ یا حتی نوع و شکل موتو و تعداد توربو ها یا سوپر شارژرها و تعداد دنده های گیربکس و نوع اونها وشیوه کار بالچه عقب یا حتی مشخصات لاستیکاشو میدونی؟

دوست عزیز اینجا دقیقا برای رفع همین سوع تفاهم ها است.

با عرض پوزش این ماشینی که شما گذاشتی نمرش تقلبی و 666 الدبی 66 بوده که به صورت گذر موقت وارد شده که مالک اونو از دبی اورده و افسری که ماشین رو گرفته بود میگفت چرا با این ماشین میاین اینجا و باعث میشین مردم عادی ناراحت بشن(بنده فکر میکنم منظورشون این بوده که مردم نمیتونن همچین ماشینی بخرن و ناراحت میشن) علت مجوز ندادن به همچین ماشینی این نیست که سرعت بالگرد بهش نمیرسه کما اینکه بالگرد هایی داریم که یک ماخ حدود 1000 کیلو متر در ساعت سرعت میگیرن بلکه عدم پیش بینی قانونگذار برای همچین خودرویی بوده که بر اساس قوانین گمرکی ورود خودرو تا 12 سیلندر مجاز بوده نه بیشتر.
با تشکر از اینکه وقت گذاشتید و پر حرفی من رو خوندید.
دوست عزیز شما خیال کردی خیلی اطلاع داری که میای اینقدر صریح از دیگران ایراد میگیری ؟؟؟؟؟
اونی که به بیراهه میکشه شمایی نه من ، شما از بس عحله داری که فکر نکرده حرف بزنی پستارم همونطور که میخوای میخونی !!!!!
انقدر مث بچه ها شوق حرف زدن داری که عین نوشته منو مینویسی و نمیفهمی که چی نوشتم !!!!! خوبه خودت دوباره نوشتی که 3000 اسب بخار 1000 تاش برای خنک کردنه 800 تاش از اگزوز خارج میشه پس میمونه 1200 تا نیاز نبود که بیای اینجا بنویسی رو دینامومترش چقدر میندازه چون همین بقیه خیلی راحت میفهمن که چی نوشتم ، پیشنهاد میکنم شما هم وقتی میخوای میتینگ کنی اول خوب نوشته رو بخونی بعد حرف بزنی

بعد باید بگم نه فقط تو میدونی که شتاب صفر تا 300 چقدره و مشخصات دیگه اش ، آفرین آفرین
همه اینایی رو که گفتی توی یه برنامه تلوزیونی نشون داد که تازه اینا نصفش بود ، حالا نشستی اون برنامه رو نگاه کردی خیال میکنی فقط تو میدونی و هیچکس نمیدونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

حالا که میخوای اطلاعاتتو به رخ بکشی باید بگم من نه تنها پیگیر بوگاتیم بلکه بیشتر شرکتهای بزرگ خودروسازی دنیا رو دنبال میکنم ، از مشخصات تمام ماشینهای داخلی چه وارداتی چه تولیدی خبر دارم ، خیلی بیشتر از اینکه بدونم حجم باکشون چقدره یا سایز تایرشون چیه ... و با خوندن یکی دوتا وبلاگ نمیام جار بزنم که من همه چیزو بلدم مث شما

در مورد اون نوشته ای هم که گذاشتی من فکر نکنم صحت داشته باشه ، افسری بیاد بگه برای اینکه مردم نمیتونن همچین ماشینی بخرن ناراحت میشن پس مجوز تردد نمیدیم :eek: این با هیچ دلیل و منطق و قانونی نمیخونه

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا علی یادته گفتی بوگاتی ویرون از لامبورگینی بهتره؟

حالا تحویل بگیر:D

فراری

فراری مدل GTB 599 اتومبیلی فوق العاده است که سرعت آن در 3.7 ثانیه از صفر به 62 مایل در ساعت می رسد و می تواند با سرعت 205 مایل در ساعت حرکت کند. ویژگی های دیگری چون طراحی فوق العاده این اتومبیل را به ترکیبی از زیبایی و هوش تبدیل کرده است.

لامبورگینی

لامبورگینی مورسیه لاگو 640LP با قدرت 640 اسب بخار و سرعت 211 مایل در ساعت در رتبه دوم این فهرست قرار می گیرد. این اتومبیل که سرعتش در 3.4 ثانیه به 62 مایل بر ساعت می رسد، تفاوت هایی با سایر مدل های لامبورگینی دارد و موتور، گیربکس، ترمزها و سیستم های تعلیق بهتری دارد. زیبایی این اتومبیل عمدتاً به قسمت جلو و سپرهای پشت آن مربوط است.

پاگانی زوندا

پاگانی زوندا CS F یک اتومبیل 650 اسب بخار است که با سرعت 214 مایل در ساعت حرکت کرده سرعت آن در 3.6 ثانیه به 62 مایل در ساعت می رسد. بدنه، شاسی و قسمت های داخلی این خودرو از فیبر کربن ساخته شده است. قسمت های داخلی پاگانی زوندا بسیار زیبا و ظریف طراحی شده اند. این اتومبیل که می تواند گران قیمت ترین اتومبیل در بازار کنونی محسوب شود مسلما مورد توجه همه دوستداران اتومبیل است.

مرسدس بنز

مرسدس بنز مک لارن SLR با طراحی و عملکرد منحصر به فرد خود موردتوجه همه کسانی است که اتومبیل ها را می شناسند و به آنها علاقه دارند. این خودرو با شاسی های فیبرکربنی و قدرت 650 اسب بخار، به راننده این احساس را می دهد که در زمین مسابقه قرار گرفته و می تواند با سرعت 337 کیلومتر در ساعت حرکت کند. چرخ های سبک و آلیاژی و دیسک های ترمز بزرگتر از دیگر ویژگی های این مرسدس بنز است.

آپولو GMG

اتومبیلی بسیار سریع و قدرتمند با طراحی خاص و منحصر به فرد و قدرت 650 اسب بخار، که سرعت آن در طول 3 ثانیه به 62 مایل در ساعت می رسد. این خودروی آلمانی با قابلیت حمل دو سرنشین و موتور 8V Audi می تواند سرعتی معادل 360 کیلومتر در ساعت داشته باشد.

سالین

در سال 2002، سالین 7S تنها اتومبیلی بود که می توانست به طور قانونی با قدرتی بیشتر از 500 اسب بخار خود تردد کند. این اتومبیل را سریع ترین اتومبیل آمریکایی می دانند. بدنه براق و فیبر کربنی، سیستم تعلیق جدید، و دو موتور شارژکننده توریبن از دیگر ویژگی های سالین 7S هستند.

کوئنیگزگ

کوئنیگزگ CCX اتومبیلی است با قدرت 806 اسب بخار که برتری هایی به مدل CC دارد. طراحی سپر جلو و سیستم خنک کننده آن، همچنین چراغ های مه شکن از طراحی جدیدی برخوردار هستند و چراغ های جلو نیز از نو طراحی شده اند. کوئنیگزگ CCX همچنین نسبت به مدل CC جادارتر است.

بوگاتی

بوگاتی ویرون از قدرت 987 اسب بخار برخوردار بوده قدرت آن در 2.5 ثانیه به 62 مایل در ساعت می رسد. این اتومبیل که معمولاً قدرتمندترین خودروی جهان در نظر گرفته می شود به دلیل پاره ای اشکالات چندین بار مورد تجدیدنظر قرار گرفته است.

بریستول فایتر T

خودرویی با قدرت 1012 اسب بخار و دو موتور شارژکننده توربین، گیربکس 6 دنده ونیروی گشتاور بالا که موردتوجه بسیاری از دوستداران اتومبیل های قدرتمند است.

SSC اولتیمت آرو TT

این اتومبیل ساخت آمریکا بوده و رقیبی برای بوگاتی ویرون به شمار می رود. قدرت آن حدود 1180 اسب بخار است و سرعت آن در 2.8 ثانیه به 62 مایل در ساعت میرسد
یوسف جان برادر ، آخ چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
این فهرستو بر چه اساسی مرتب کردی ؟؟؟؟؟ من عین این فهرستو دیده بودم که خیلی بهتر چیده شده بود ...
ولی حالا بگذریم خودت 1 دلیل منطقی بیار که این فهرستو چرا اینجوری چیدی ؟؟؟؟
اگه از قدرت موتورش بگی که باید گفت یه جورایی از آخر به اول نوشتی :D اگه براساس سرعتم بگیریم که باید بگم بازم یه جورایی از آخر به اول نوشتی :surprised: اگه از شتابم بسنجی که باید همینو گفت
آخه تو دیگه چرا برادر
در ضمن این فهرستتم برای سال 1900 ، خیلی قدیمیه ، یکم به روز کار کن

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
بوگاتی شتاب صفر تا صدش رو. از 2.5 ثانیه به 1.8 ثانیه کاهش داد !!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینم یه رده بندی جدید یوسف جان خدمت شما دوست گلم

فهرست ۱۰ ماشین سریع دنیا یا بهتر است بگوییم فهرست ۱۰ ماشینی که در دنیا بیش از ۳۲۲ کیلومتر را سرعت میروند.
ماشین های زیر در آزمایشگاه های معتبر آزمایش شده اند، یکی از این آزمایشگاه‌ها، آزمایشگاه Top Gear البته شاید این شبه برای شما بوجود آید که تاپگیر یه مجموعه تلوزیونی است و چگونه میتواند این ماشین ها را تست کند؟ درحقیقت تاپگیر آزمایشگاهی است که حداکثر سرعت ماشین ها را تست میکند و نام برنامه نیز ازهمین آزمایشگاه گرفته شده است.
(رده بندی از پایین به بالا است)
رتبه دهم: Ferrari 458 Italia
قدرت: ۵۶۲ اسب بخار
قیمت: $۲۲۹,۸۲۵
حداکثر سرعت: ۳۲۳ کیلومتر/ساعت
شرکت فراری مشهور به ساخت ماشین های اسپرت، سریع، زیبا، گران قیمت و البته قوی میباشد این شرکت با ارای ماشین فراری ۴۵۸ ایتالیا توانست مقام دهمین ماشین سریع دنیا را برای یکسال در اختیار بگیرد.

_____________________________________________________________________________________
رتبه نهم: Lamborghini Gallardo LP 570-4 Superleggera
قدرت: ۵۶۲ اسب بخار
قیمت: $۲۳۷,۶۰۰
حداکثر سرعت: ۳۲۵ کیلومتر/ساعت
هدف اصلی لامبورگینی از ساخت این ماشین نشان دادن زیبایی و تبحرش در ماشین سازی بود و سرعت بالا هم یکی از اهداف نچندان مهم برای این ماشین تلغی می شود پس لامبورگینی با ساخت این ماشین هم تبحر و هم سرعتش را به رخ حریفان کشید چرا که این ماشین در رتبه نهم سریعترین ماشین های جهان است.

_____________________________________________________________________________________
رتبه هشتم: Chevrolet Corvette ZR1
قدرت: ۶۳۸ اسب بخار
قیمت: $۱۱۱,۸۲۵
حداکثر سرعت: ۳۲۹ کیلومتر/ساعت
ماشین های شورلت سابقا به خواطر قدرت، زیبایی، ابهت و قیمت نسبتا مناسبشان معروف بودند ولی امروزه میبینیم که ماشینی از خانواده شورلت در رده هشتم سریعترن ماشین های سریع جهان قرار گرفته است، این ماشین علاوه بر رده هشتمش در سرعت رده دوم در ارزان ترین ماشین سریع را در اختیار دارد.

رتبه هفتم: Bentley Continental GT Speed
قدرت: ۶۱۶ اسب بخار
قیمت: $۲۳۴,۰۰۰
حداکثر سرعت: ۳۳۰ کیلومتر/ساعت
شرکت بنتلی یکی از بزرگترین شرکت های خودروسازی نتنها در انگلستان بلکه در اروپا و جهان است که ماشین های لوکس، قوی و البته سریع را روانه بازار میکند ولی این ماشین با دیگر ماشین های اینشرکت تفاوت زیادی دارد این ماشین با افزایش قدرت سرعتش را هم با برده طوری که در رتبه هفتم ماشین های سریع قرار گیرد

رتبه ششم: McLaren MP4-12C
قدرت: ۶۱۶ اسب بخار
قیمت: $۲۳۹,۴۰۰
حداکثر سرعت: ۳۳۱ کیلومتر/ساعت
کمپانی انگلیسی مک لارن نام آشنایی است که شاید در خبر های ورزشی نام آن را شنیده باشید چرا که دومین شرکت سازنده ماشین های فرمول یک است. ولی این کمپانی در ارثه ساخت ماشین های شهری تنها ۲۱ سال سن دارد ولی این ۲۱ سال تجربه به آنها کمک کرد تا ششمین ماشین سریع جهان را بسازند.

رتبه پنجم: Dodge SRT Viper
قدرت: ۶۴۰ اسب بخار
قیمت: $۱۰۰,۰۰۰
حداکثر سرعت: ۳۳۲ کیلومتر/ساعت
دوج کمپانی محبوب آمریکایی است که رانندگی با ماشین های آن به هر انسانی احساس توصیف ناپذیری میدهد، حالا اگر این احساس با سرعت ۳۳۲ کیلومتر در ساعت همراه باشد نتیجه یکی از محبوب ترین ماشین های آمریکایی نزد تمامی اقشار جامعه میباشد. و این محبوبیت زیاد عاملی دیگر چون ارزانترین ماشین سریع جهان را به همراه دارد.

رتبه چهارم: Ferrari FF
قدرت: ۶۵۱ اسب بخار
قیمت: $۲۹۵,۰۰۰
حداکثر سرعت: ۳۳۵ کیلومتر/ساعت
فراری اف اف یکی از سریعترین ماشین هایی است که فراری ساخته است و از جمله ماشین های قوی نیز به شمار میرود و اف اف هم به معنای فراری فور (فور) است.

رتبه سوم: Ferrari F12 Berlinetta
قدرت: ۷۳۰ اسب بخار
قیمت: $۳۴۳,۴۰۰
حداکثر سرعت: ۳۴۰ کیلومتر/ساعت
سرعت، قدرت و زیبایی همگی صفات این ماشین هستند ماشینی که ۰ تا ۱۰۰ را در ۳ ثانیه میرود و موتور قدرتمندش هم یک پای ماجراست که با قدرت ۶۰۰۰ همه را مبهوت خود کرده است. این است قدرت فراری

رتبه دوم: Lamborghini Aventador LP700
قدرت: ۷۰۰ اسب بخار
قیمت: $۳۷۶,۰۰۰
حداکثر سرعت: ۳۵۰ کیلومتر/ساعت
لامبورگینی بهترین والبته قویترین ماشین خود را در رتبه دومین ماشین سریع دنیا میبیند این کمپانی ایتالیایی معروف به ساخت ماشین های سوپراسپورت سریع و مبهوت کننده است که در تمامی دوران رده های اول تا سوم را در تسخیر خود دارد.

رتبه اول: Bugatti Veyron Super Sport
قدرت: ۱۲۰۰ اسب بخار
قیمت: $۱,۴۰۰,۰۰۰
حداکثر سرعت: ۴۳۲ کیلومتر/ساعت
اگر قبل از رده بندی هم از شما پرسیده میشد که سریعترن ماشین دنیا چیست مطمعنا جواب میدادید بوگاتی و این که در پایان سال ۲۰۱۲ این ماشین به عنوان سریعترین ماشین سال شناخته شود هم چیز جدید نیست. ولی آیا کسی به سرعت یک هواپیما در زمین با قدرت یک تریلر ۱۸ چرخ و از جنس فولاد و پلی کربنات نیاز دارد؟
قیمت این ماشین به گونه ای است که فقط میلیاردر ها میتوانند به آن نزدیک شوند پس اگر عاشق این ماشین هستید بدانید که شاید یک پزشک در تمامی دوران زندگی اش نتواند این ماشین را خریداری کند.
۰ تا ۱۴۰ این ماشین ۲٫۲ ثانیه است یعنی ۰ تا ۱۰۰ ، ۱٫۸ ثانیه است.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یوسف جان برادر ، آخ چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
این فهرستو بر چه اساسی مرتب کردی ؟؟؟؟؟ من عین این فهرستو دیده بودم که خیلی بهتر چیده شده بود ...
ولی حالا بگذریم خودت 1 دلیل منطقی بیار که این فهرستو چرا اینجوری چیدی ؟؟؟؟
اگه از قدرت موتورش بگی که باید گفت یه جورایی از آخر به اول نوشتی :D اگه براساس سرعتم بگیریم که باید بگم بازم یه جورایی از آخر به اول نوشتی :surprised: اگه از شتابم بسنجی که باید همینو گفت
آخه تو دیگه چرا برادر
در ضمن این فهرستتم برای سال 1900 ، خیلی قدیمیه ، یکم به روز کار کن
داداش من ترتیب رو دستکاری نکردم خودش همینجوری بوده:D فک کنم شما بالا پایینش کردی من فقط کپی پیست زدم منبعش هم شاید داشته باشم هنوز

در ضمن میخام بدونم سال1900 لامبورگینی وجود داشته ایا؟:D

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش من ترتیب رو دستکاری نکردم خودش همینجوری بوده:D فک کنم شما بالا پایینش کردی من فقط کپی پیست زدم منبعش هم شاید داشته باشم هنوز

در ضمن میخام بدونم سال1900 لامبورگینی وجود داشته ایا؟:D
پس همون منبعت موشکل داشته :D
سال 1900 اصن ماشین وجود نداشت :D
این اصطلاح بود که فک کنم فهمیدی و شوخی کردی سوالتو :surprised::D

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا بالخره:)!!!

من تازه یه چیزی ملتفت شدم خعلی جالبه اونم اینکه تازه فهمیدم بوگاتی رنسانس که شما ازش تعریف میکنی وجود خارجی نداره هنوز البته شاید

در اینده ساخته بشه و در حال حاضر یه موجود افسانه ایه مثه اژدها:)

این ماشینایی که شما میذاری به اسم رنسانس میذاری همشون ویرون هستن نه رنسانس درسته؟:)

مشخصات اونم تقربی هستن نه واقعی!!!

ممکنه در اینده لامبورگینی در اینده هم بتونه همچین کاری بکنه! ولی همه اینا قطعی نیستن

در ضمن ماشین در سال 1900 وجود داشته عکسشو دارم حالا سر فرصت براتون میذارم!

اون که میدونم شوخی گفتی و گر ما دیگه اینقد.... نیستیم!دی

Риал Краесис

عضو جدید
دوست عزیز شما خیال کردی خیلی اطلاع داری که میای اینقدر صریح از دیگران ایراد میگیری ؟؟؟؟؟
اونی که به بیراهه میکشه شمایی نه من ، شما از بس عحله داری که فکر نکرده حرف بزنی پستارم همونطور که میخوای میخونی !!!!!
انقدر مث بچه ها شوق حرف زدن داری که عین نوشته منو مینویسی و نمیفهمی که چی نوشتم !!!!! خوبه خودت دوباره نوشتی که 3000 اسب بخار 1000 تاش برای خنک کردنه 800 تاش از اگزوز خارج میشه پس میمونه 1200 تا نیاز نبود که بیای اینجا بنویسی رو دینامومترش چقدر میندازه چون همین بقیه خیلی راحت میفهمن که چی نوشتم ، پیشنهاد میکنم شما هم وقتی میخوای میتینگ کنی اول خوب نوشته رو بخونی بعد حرف بزنی

با عرض پوزش از استارتر محترم.
دوست عزیز هرکسی که اخبار خودرو رو دنبال میکنه میدونه که معمولا نیرویی که برای خودرو اعلام میکنند نیرویی هست که تایر ها به زمین جهت حرکت خودرو اعمال میکنند و با توجه به نوع طراحی موتور های پیستونی درون سوز تنها30 درصد هست که در مورد رنسانس کانسپت(این خودرو تولید نشده بلکه قراره تولید بشه) 1200 اسب بخار می باشد اما در مورد لامبورگینی که من عکس اونو قرار دادم نیرویی که تایر ها به زمین اعمال میکنند 2000 اسب بخار است پس در موتور این خودرو چیزی حودود 6000 اسب نیرو تولید میشه که 2000 تای اون مثل رنسانس صرف خنک کاری و 2000 تا هم از اگزوز خارج میشه و 2000 تای اون به لاستیک ها میرسه.

بعد باید بگم نه فقط تو میدونی که شتاب صفر تا 300 چقدره و مشخصات دیگه اش ، آفرین آفرین
همه اینایی رو که گفتی توی یه برنامه تلوزیونی نشون داد که تازه اینا نصفش بود ، حالا نشستی اون برنامه رو نگاه کردی خیال میکنی فقط تو میدونی و هیچکس نمیدونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

والا این برنامه ای که شوما دیدی متاسفانه من ندیدم.

حالا که میخوای اطلاعاتتو به رخ بکشی باید بگم من نه تنها پیگیر بوگاتیم بلکه بیشتر شرکتهای بزرگ خودروسازی دنیا رو دنبال میکنم ، از مشخصات تمام ماشینهای داخلی چه وارداتی چه تولیدی خبر دارم ، خیلی بیشتر از اینکه بدونم حجم باکشون چقدره یا سایز تایرشون چیه ... و با خوندن یکی دوتا وبلاگ نمیام جار بزنم که من همه چیزو بلدم مث شما

دوست عزیز کسی خیال به رخ کشیدن اطلاعات نداره اما اگه شما دوست دارید اینطور برداشت کنید مختارید.

در مورد اون نوشته ای هم که گذاشتی من فکر نکنم صحت داشته باشه ، افسری بیاد بگه برای اینکه مردم نمیتونن همچین ماشینی بخرن ناراحت میشن پس مجوز تردد نمیدیم :eek: این با هیچ دلیل و منطق و قانونی نمیخونه
به قول خودتون اول نوشته رو خوب بخوان بعد بیا حرف بزن! شما به من ثابت کن من گفتم که چون مردم نمیتونن همچین خودرویی بخرن به اون اجازه تردد داده نمیشه بعد من چشم بسته همه حرف های شما را قبول خواهم کرد.
باز هم از استارتر عزیز پوزش می طلبم.

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا بالخره:)!!!

من تازه یه چیزی ملتفت شدم خعلی جالبه اونم اینکه تازه فهمیدم بوگاتی رنسانس که شما ازش تعریف میکنی وجود خارجی نداره هنوز البته شاید

در اینده ساخته بشه و در حال حاضر یه موجود افسانه ایه مثه اژدها:)

این ماشینایی که شما میذاری به اسم رنسانس میذاری همشون ویرون هستن نه رنسانس درسته؟:)

مشخصات اونم تقربی هستن نه واقعی!!!

ممکنه در اینده لامبورگینی در اینده هم بتونه همچین کاری بکنه! ولی همه اینا قطعی نیستن

در ضمن ماشین در سال 1900 وجود داشته عکسشو دارم حالا سر فرصت براتون میذارم!

اون که میدونم شوخی گفتی و گر ما دیگه اینقد.... نیستیم!دی
یوسف جان بد فهمیدی اخوی
بوگاتی رنسانس مدل مفهومی بوگاتی ویرونه که توسط یه طراح کانادایی طراحی شده ، پس نتیجه گیری میکنیم که بوگاتی رنسانس ، بوگاتی ویرون نیست
این از اولیش
و در ادامه باید بگم بوگاتی رنسانسی که عکساشو دیدی یک طرح ساخته شده هست که از امسال خط تولیدش تازه شروع میشه و از سال 2014 وارد بازار میشه ، حالا این ماشین به کنار همین بوگاتی ویرون 16.4 خودمون که تولیدم میشه سرعتش 431 کیلومتره ، چیزی که لامبورگینی خوابشو نمیبینه ...
اینم از دومیش
حالا میرسیم به رویا ها !!!!! اگه بخوای از رویاهای لامبورگینی حرف بزنی که باید بگم بوگاتی مدل جدیدی از ماشینشو ساخته ( البته نمونه آزمایشی ) اونم به شرح زیر
حجم موتور : 9.6 لیتر ، حجم موتور ویرون 8 لیتره
قدرت موتور : 1600 اسب بخار ، قدرت ویرون 1200
شتاب صفر تا صد : 1.8 ثانیه ، شتاب ویرون 2.5
حداکثر سرعت : 465 کیلومتر ، بوگاتی ویرون 431 کیلومتر
و یکسری مشخصات دیگه ای هم عوض شده که همینقدرش بسه ، اما تنها مشکلش وزنشه که 2 تن شده و دارن روی اون کار میکنن تا کمتر بشه واگرنه الان با بوگاتی 465 کیلومتری طرف بودین :D
تاپیکشم میزنم تو همین تالار بیاین ببینین

آخرین ویرایش:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز هم از استارتر عزیز پوزش می طلبم.
جواب سوالاتتو نمیدم چون عین همشو توی پستای قبلی دادم ، معلومم هست خودت فهمیدی اشتباهتو که توی نقل قول جواب دادی تا من ادامه ندم ، مشکلی نیست
اگه خیلی سوال داری برو پستای قبلی رو بخون چون تمام سوالات تکراریه
فقط بخون و بعد حرف بزن دوست عزیز