كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

زاها

عضو جدید
کارزیادسختی نمیخوای انجام بدی من یه باراطلاعاتی راجع به ثبت شرکت میخواستم راحت تونستم توی گوگل پیداکنم به نظرم بهتره توی گوگل سرچ کنی بیشتربه نتیجه می رسی مثلااین سایتwww.sabt.gov.irکلی اطلاعات داره

nino

مدیر بازنشسته
سلام عزیزان
درخواست نظرات شما عزیزان رو نسبت به سایت در قسمت معماری دارم.:gol::twisted::gol:
لطفا اگه کم و کاستی هستش به ایمیل های زیر یا در همین تاپیک اعلام کنید.
اگه سایتی یا وبلاگی رو جا انداختیم به ما ایمیل کنید.

با تشکر طاهر:gol:

سلام دوست عزیز
ببخشید من مدتی تو سایت نبودم این تاپیک هم ندیدم
راستش سایتهای فارسی رو دیدم خیلی خیلی ناقص بود
و همینطور انگلیسی
یه سر به این تاپیک بزن
::::معرفی سایت های معماری::::;)

Atropatkan

عضو جدید
با تشکر از شما
من چون تو تاپیک معماری ها زیاد نمیام نمی دونم چی کجاست و کی کجاست؟
از دوستان اگه کسی مایل به ثبت وبلاگ یا وبسایت خوش یا دوستان معمارشون داخل سایت آتروپاتکان هستش به من یا تو این تاپیک اعلام کنه تا من و یا واحد امور رایانه در سایت ثبتش کنه.
:thumbsup::twisted::thumbsup:
با تشکر از کلیه دوستان و مدیران این تالار:gol:
طاهر قاسمی

http://www.atropatkan.ir/fa/sitefaarch.htm
http://www.atropatkan.ir/fa/siteenarch.htm
http://www.atropatkan.ir/fa/blogarch.htm

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.نمیدونین چقدر خوشحالم که پیغامم رو گرفتین.من دنبال یه سازه می گردم که در ضمن اینکه نور رو به طور غیر مستقیم به پایین(سالن)منتقل میکنه به فرم استوانه ای کارم که کج برش خورده هم بیاد.
ببين اينا بدردت ميخوره؟؟;)
ببين

ImI-Pro

عضو جدید
مرسی دوست عزیز از سایت هایی که معرفی کردین فکر میکنم این بحث به جای رسیدن به نتیجه باعث دلخوری شده از تمام دوستان ممنونم بحث رو تا همینجا تمام میکنم

با سپاس از دوستان گلم :gol:

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام erickجان.عالی بود.مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی ...:w40:
خیلی ایده گرفتم.فقط ببخشید من اطلاعاتم کمه:w10:.میشه بگین این کجاست.کار کیه:w20:.شرمنده.:redface:
خواهش مي كنم.....اون چهارمين عكس همون بناييه كه gol2khtar گفت.....كارها كلا از mario botta هست....واسه اطلاعات بيشتر يه search تو architectureweek.com بزني همه چي دستت مياد.....موفق باشي هميشه

زاها

عضو جدید
سلام
احتیاج ضروری به یک پلان یک خوابه ویلای غیر چهار گوش
هرکی داره دریغ نکنه
توی تاپیک درخواستهاهم پلان ویلا درخواست شده سربزن شایدچیزی باشه بتونه کمکت کنه من چندتاپلان گذاشتم وکتاب 206ویلاازمهدی پرنامیتونه کمکت کنه;)

farzad.memari69

عضو جدید
پلان وعکس استادیوم فوتبال

پلان وعکس استادیوم فوتبال

با سلام خدمت تمامی مهندسین و دانشجویان معماری
اگر عکس یا پلان از نقاط مختلف استادیوم های مدرن فوتبال را موجود دارین خواهشآ بفرستین یا سایت مربوط به این مطالب را بفرستین.
با تشکر

سـعید

مدیر بازنشسته
دوست عزیز لطفا در تاپیک مربوط به سولات و درخواست ها پست بزنید....

gol2khtar

عضو جدید
اریک جان ممنون بابت عکسا ولی منظوره من اون عکسی که شما گفتین نبود من منظورم موزه هنر سانفرانسیسکو بود

gol2khtar

عضو جدید
سلام دوست عزیز مجله فرآیند معماری شماره 4 کامل در باره استادیوم ها و ورزشگاهها است امیدوارم به دردت بخوره

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
اریک جان ممنون بابت عکسا ولی منظوره من اون عکسی که شما گفتین نبود من منظورم موزه هنر سانفرانسیسکو بود
كاملا حق با شماست;).......من يه ذره قاط زده بودم:surprised::biggrin:.......مرسي بابت يادآوريت:redface:

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت تمامی مهندسین و دانشجویان معماری
اگر عکس یا پلان از نقاط مختلف استادیوم های مدرن فوتبال را موجود دارین خواهشآ بفرستین یا سایت مربوط به این مطالب را بفرستین.
با تشکر
oita winks for soccer
ببین اینا بدردت می خوره؟؟

farzad.memari69

عضو جدید
اریک عزیز مرسی ولی میشه اسم ورزشگاه وپلان را بهم بدی؟
اگه بازم پلان و عکس از هر جای ورزشگاه داشتی بی زحمت بفرست

farzad.memari69

عضو جدید
چقدر جالب یعنی هیچ کدوم از بچه ها نمیدونن درس کار آفرینی یک درس عمومی که 3 واحد؟!!

setayesh_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
راهنمايي مثل اسكيس لطفا

راهنمايي مثل اسكيس لطفا

سلام

مثل كلاس هاي اسكيس -كلاس يا اموزشگاهي سراغ دارين كه تخصصي 3D MAX(معماري) اموزش بده ممنون

آخرین ویرایش:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاپیک درخواست نرم افزارای مهندسی معماری

تاپیک درخواست نرم افزارای مهندسی معماری

خوب من یه درخواست داشتم، نفهمیدم کجا درخواستم رو بدم، واسه همین گفتم این تاپیک رو بزنم

الان درخواستم رو میدم امیدوارم جواب داده شه و موجود باشه

اگه هم بشه بچه های دیگه هم درخواستشون رو تو این تاپیک بزارن، بهر حال اگه همچین تاپیکی قبلن بوده واقعن شرمندم و عذر خواهی مرا بپذیرید و اینکه باز منو بخاطر دخالت تو کارتون ببخشین

ودیگه اینکه خیلی حرفیدم، چرا همچین تاپیک مهمی نیست ؟

استفاده ببرین :w12:

وضعیت
موضوع بسته شده است.