كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیزی که اردبیل یا تبریز هستید هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم:cry:اگه از میراث فرهنگی برام دارک بقعه ها(آرامگاه ها) رو گیر بیارید هر چه قدر هزینه پست و غیره بشه خدومتتون میدم فقط سرعا کمکککککککک:crying:

سلام:D . اولا لطفا یه اسم بگو تا به اون اسم صدات کنیم archiciv سخته:D
بعد لطفا از تبریز هر چی می خوای فهرست کن ببینم کدوم ها رو می تونم برات گیر بیارم .
بعدش هم گریه نکن.:D:D:biggrin::biggrin:
بعد هم اینکه یه بار دیگه به من بگی پروین ها!!!!!!! اگرم گرفته باشم بهت نمی دم ...
پروین اسم قشنگیه:gol: اما آخه من سیمینم;)

hadi-17

عضو جدید
آیا مهندسی معماری دانشگاه هنر تهران معتبر است

آیا مهندسی معماری دانشگاه هنر تهران معتبر است

من رتبه 1670 منطقه 2 هستم آیا شانسی برای قبولی در سه دانشگاه در تهران که معماری دارند دارم یا نه و اگر نه آیا دانشگاه هنر تهران که در کرج دانشکده معماری دارد از دانشگاههای صنعتی شهرهای دیگر بهتر است یا نه

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
از درس خوندن خسته نباشی.بستگی به محل زندگیت داره اگه تو شهر خودتون یا اطراف معماری داره و به گفته دیگران سطحش بد نیست راهتو دور نکن همون رو بزن.اگر هم مصممی تهران و اطراف ان باشی دانشگاه بدی نیست به احتمال 50 /60 درصد قبول میشی.
موفق باشی.

زمین به ما آموخت باید به پیش حادثه پای پس نکشیم.مگر کم از خاکیم؟ نفس کشید زمین ما چرا نفس نکشیم؟!

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
به غیر از دانشگاه هنر کدوم یکی دیگه از دانشگاههای تهران معماری داره(کارشناسی ناپیوسته)؟؟

hadi-17

عضو جدید
ناپیوسته رو نمی دونم اما اونی که منظور من هست کارشناسی پیوسته سه دانشگاه زیر است

1-تهران
2-علم و صنعت
3-بهشتی
ضمنا محل سکونت ما ورامین است حالا می صرفه برم هنر که تو کرجه یا برم شهرستان از لحاظ کیفیت می گم

sara_r

کاربر بیش فعال
:w30:
من یه سایت گود دارم با عمق 23 متر ، برای دسترسی از پارک مجاور به داخل سایت مشکل دارم:w06:، کسی نمونه کاری داره که بتونه کمکم کنه!!!!!!

تونل هم میتونی بزنی البته با یه ایده خاص
بستگی به کاربری همجواریهات هم داره....

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیزی که اردبیل یا تبریز هستید هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم:cry:اگه از میراث فرهنگی برام دارک بقعه ها(آرامگاه ها) رو گیر بیارید هر چه قدر هزینه پست و غیره بشه خدمتتون میدم فقط سریعا کمکککککککک:crying:

عزیزم نمی خوای لیستت رو بدی؟ فردا جمعه است ... امروز هم که وقت اداری داره تموم میشه من منتظرما;)

rozhann

مدیر بازنشسته
سلام;) . بازم من:D. من یک سری اطلاعات و نقشه از بناهای زیر برای رساله ام می خوام.میشه کمک کنین؟:cry:
þتالار شهر شیکاگوþتالار شهر مونترالþتالار شهر منچسترþتالار شهر پاریسþتالار شهر دالاس þ تالار شهر بوستونþ تالار شهر لندن:)
سلام.کسی نمی خواد کمکی کنه؟:cry:

nino

مدیر بازنشسته
تالار شهر لندن که فکر کنم همون کار فاستر هست

اینم فکر کنم تالار شهر بستون هست

اینم ماله شیکاگو

zhsaffar

عضو جدید

http://en.wikipedia.org/wiki/Chicago_City_Hall

http://en.wikipedia.org/wiki/Montreal_City_Hall

http://en.wikipedia.org/wiki/Manchester_City_Hall

http://en.wikipedia.org/wiki/Paris_city_hall

http://en.wikipedia.org/wiki/Dallas_City_Hall

http://en.wikipedia.org/wiki/Boston_City_Hall

http://en.wikipedia.org/wiki/London_City_Hall

عزیزم اینجوری :cry: چرا؟ببین اینها خوبن؟رو عکسای هر صفحه کلیک کنی برزگتر میشن کیفیت خوبی هم دارن. با اینها لااقل املای انگلیسی و اسم معماراش رو می تونی راحت پیدا کنی و بهتر سرچ کنی.
بازم میگردم دوباره نتیجه ها رو می ذارم.;)

آخرین ویرایش:

rozhann

مدیر بازنشسته
عزیزم اسم معماراش هم نمیدونی . یکم مشکل میشه :confused:

þ تالار شهر شیکاگو، با قدمتی نزدیک به یک قرن، یکی از زیباترین بناهای شهر شیکاگوست که شورای شهر شیکاگو از سال 1967 تاکنون در آن به فعالیت خود ادامه داده است. در این تالار قاب­های برجسته­ای از سنگ گرانیت در کنار در ورودی قرار دارد که نمادی از چهار شخصیت برجسته شهر است.

þ تالار شهر مونترال در سال 1875 با سبک مشهور به Second Empire توسط Henry Maurice Perrault، معمار کانادایی، طراحی شده است. این ساختمان یک بار در اثر آتش سوزی تخریب شده و در سال 1926 مجدداً ساخته شده است.
þ تالار شهر منچستر که توسط Alfred Waterhouse، معمار انگلیسی، طراحی شده، ساختمانی به سبک گوتیک ویکتورین است که در سال 1877 ساخته شده است. در داخل تالار، نقاشی­های دیواری Ford Madox Brown، نقاش انگلیسی، تصاویر گویایی از تاریخ شهر منچستر را در معرض دید شهروندان قرار داده­اند.

þ تالار شهر پاریس که در زبان فرانسه به Hôtel de Ville مشهور است، در سال 1928 با الهام از معماری رنسانس طراحی شده و در حال حاضر مقر اداری شهرداری و انجمن شهر پاریس است. این مکان علاوه بر کارکرد اداری، محل برگزاری جشن­های بزرگ نیز می­باشد. در ضمن نقاشی­های دیواری داخل بنا گویای وقایعی هستند که شهر پاریس در طول تاریخ شاهد آنها بوده است.

تالار شهر دالاس که به شکل یک هرم واژگون توسط آی. ام. پی (I. M. Pei)، معمار چینی ـ آمریکایی، طراحی شده، بخاطر استفاده متفاوت از شکل­های هندسی در طرح آن مشهور است. در اطراف این تالار میدانی وجود دارد که برای فستیوال­ها و سایر رویدادها مورد استفاده قرار می­گیرد.
þ تالار شهر بوستون که در سال 1968 افتتاح شده، توسط Kallman, McKinnell and Knowles طراحی شده است. طبقه همکف این تالار عمومی­ترین فضای آن است که به یک پلازای شهری در مقابل تالار باز می­شود.
þ تالار شهر لندن که ساختمان آن شبیه یک تخم­مرغ است، توسط نورمن فاستر طراحی شده و اجرای آن در سال 2000 به پایان رسیده است. این بنا علاوه بر آنکه مجموعه شهرداری و شورای شهر لندن را در خود جای داده است، از عملکردهای مختلف یک مجموعه فرهنگی ـ خدماتی نیز برخوردار می­باشد. همچنین شهروندان می­توانند به راحتی وارد این ساختمان شوند و اعضای منتخب خود در شورای شهر و شهرداری را در حال کار ببینند.
این تمام اطلاعاتیه که من دارم.دنبال نقشه هاش هم می گردم.:(

rozhann

مدیر بازنشسته
عزیزم اینجوری :cry: چرا؟ببین اینها خوبن؟رو عکسای هر صفحه کلیک کنی برزگتر میشن کیفیت خوبی هم دارن. با اینها لااقل املای انگلیسی و اسم معماراش رو می تونی راحت پیدا کنی و بهتر سرچ کنی.
بازم میگردم دوباره نتیجه ها رو می ذارم.;)[/quote]
خیلی لطف میکنی .دو هفته دیگه وقت دفاع دارم.:w04:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
Hôtel de ville de Montréal یا همون تالار مونترال

Hôtel de ville de Montréal یا همون تالار مونترال

:w10:اینجا میتونی چندتا نقشه پیدا کنی البته پلان نداره ولی 2 تا نما (پایین صفحه) و چند تا عکس هست(از قبل و بعد آتش سوزی) و کلی اطلاعات به زبان فرانسه در ضمن موقعیت قرار گیری و عکس هوایی هم هست شاید به درد بخوره!

اینم اطلاعاتش به انگلیسی کوتاه و مختصر(برو پایین هفتمین آیتم)!:w14:

آخرین ویرایش:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تالار شهر لندن

تالار شهر لندن

از اینجا راجع به تالار لندن میتونی اطلاعات به فارسی برداری!
لینک

اینم یه مقطع!

عکس که راحت میتونی پیدا کنی ، من بیشتر دنبال نقشه بودم برات ولی پلان پیدا نکردم!

آخرین ویرایش:

rozhann

مدیر بازنشسته
سلام
Parisa و zhsaffar عزیز:love:
نمی دونم چطور ازتون تشکر کنم:sweatdrop::w40:.امیدوارم همیشه توی کارهاتون موفق باشین.:w27:

آخرین ویرایش:

Alireza00

عضو جدید
ناپیوسته رو نمی دونم اما اونی که منظور من هست کارشناسی پیوسته سه دانشگاه زیر است

1-تهران
2-علم و صنعت
3-بهشتی
ضمنا محل سکونت ما ورامین است حالا می صرفه برم هنر که تو کرجه یا برم شهرستان از لحاظ کیفیت می گم

نمی خوام برات حرف تکراری بزنم ولی قبل از هر چیز بستگی به خودت داره و بعد از اون اینکه به نظرم وقتی به تهران نزدیکی می تونی از امکانات دانشگاه های قدیمی تر از کتابخونه و همایش گرفته تا استاداشون بهتر استفاده کنی .
ضمنا اگر در نهایت به دنبال پیدا کردنه کاری باید بدونی کار توی تهران هم بهتر پیدا می شه .

rozhann

مدیر بازنشسته
بازم سلام.:D
خوب کمکم میکنین پرو میشم.:redface:
می خواستم بدونم کسی فیگور انسان توی اتوکد داره.ممنون میشم فایلشو برام بذارین.(یه کم فوریه):que::(

s_babaei1984

عضو جدید
همه چی ممکنه.اما اینم بگم اگه علموصنعت 1رشته پایین تر قبول بشی معدل 15 بیاری از ترم 3میتونی بری معماری.شاید جالب به نظر نیاد ولی دیدم ادمایی که این کارو کردن و راضی بودن.به هر حال فقط علاقه واست مهم باشه .انشاا.. که موفق میشی.واست دعا میکنم.

sorur

عضو جدید
بازم سلام.:D

خوب کمکم میکنین پرو میشم.:redface:

می خواستم بدونم کسی فیگور انسان توی اتوکد داره.ممنون میشم فایلشو برام بذارین.(یه کم فوریه):que::(

سلام دوست عزیز
من دارم ولی نمی دونم چه طور باید فایل کد رو بزارم اگه دوست داشتی ایمیلت رو بذار برات بفرستم.:gol:;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.