كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ImI-Pro

عضو جدید
لطفا راهنمایی کنید: در مورد کار آفرینی و پروژه

لطفا راهنمایی کنید: در مورد کار آفرینی و پروژه

با سلام

دوستان اگر در مورد این درس مطلب یا منبع کتابی، سایتی :w10: دارین به من معرفی کنید ممنون میشم در ضمن طرح من در مورد طراحی داخلیه:w20:
:w27:

زاها

عضو جدید
عزیزم ارائه ما دستی بود ارائه ی دوستم اینطوری بود که متاسفانه من نمونه کارشو ندارم
به ماهم گفته دستی باشه ولی من فکرکردم برای اینکه سریعتر انجام بشه کامپیوتریش کنیم ممنون ازتوجهت اگه یه نمونه اش هم بذاری کافیه البته اگه دم دستت هست وزحمتی نیست

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم پیگیر میشم پروژه ام متاسفانه دست خودم نیست اگه تونستم عکس می ذارم باید بپرسم ...
ببخشید

سـعید

مدیر بازنشسته
من بهت پیشنهاد می کنم پروژه رو با Power Point تحویل بدین....
هم شیک تره و هم قابلیت مانور زیاد داره...
من که همین کارو واسه روستای 1 و روستای 2 انجام دادم....

nino

مدیر بازنشسته
به ماهم گفته دستی باشه ولی من فکرکردم برای اینکه سریعتر انجام بشه کامپیوتریش کنیم ممنون ازتوجهت اگه یه نمونه اش هم بذاری کافیه البته اگه دم دستت هست وزحمتی نیست
عزیزم اون کار من مال روستا 2 بود . کار تو هم روستا 2 هست ؟
من بقیه شیت های مطالعاتی گروهیمونو ندارم :redface:

ImI-Pro

عضو جدید
چرا تعجب کردین!؟:w05:
مگر نمیدونید جدیداً به جای تعمیر نگهداری این درس ارائه میشه ;)
منتظر راهنمایی دوستان هستم:w33:

nino

مدیر بازنشسته
چرا تعجب کردین!؟:w05:
مگر نمیدونید جدیداً به جای تعمیر نگهداری این درس ارائه میشه ;)
منتظر راهنمایی دوستان هستم:w33:
:D اخه من تعمیر و نگهداری هم ندارم . از دروس بچه های نا پیوسته هست . شرمنده نمیتونم کمکی بکنم :redface:

زاها

عضو جدید
من بهت پیشنهاد می کنم پروژه رو با Power Point تحویل بدین....
هم شیک تره و هم قابلیت مانور زیاد داره...
من که همین کارو واسه روستای 1 و روستای 2 انجام دادم....
ممنون ازپیشنهادت ولی قبول نمی کنه خودم هم ازخدامه پاورباشه ولی شایدنهایتاپاورکردم وپلات بگیرم چندتا اسکیس وکاردستی هم لابه لاش می ذارم شماهم نمونه کارنداری پاورهم باشه مساله نیست فقط میخوام نمونه ببینم

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
در مرود اینکه کمکی میکنه یا نه من نمیدونم اما معمولا معماریا میتونن بهترین طراحی های داخلی و البته تئاترو داشته باشن... و میتونن تو این کار هم موفق باشن...
مسلم اینم یه جور کار کشین از فکر و دادن ایده های جدیده دیگه ...پس حتما میتونه مفید باشه

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام عزیزم.ترتیب مطالب روستا یک من اینها بودن. روستا دو هم اوایلش اینهان بعد آمار اضافه میشه...و در نهایت برآورد و طراحی و....
البته من در روستا 1 مسکن رو انتخاب کرده بودم:از کل به جز می ریم هر جا هم مبحث هموزن داشتیم مثل شعره باید زیر مجموعه هاش هم هموزن باشه :مثلا اگه معماری سنتی و معماری جدید دو مبحث جدا هستند اگه برای سنتی ترکیب خونه رو گفتی باید برا جدید هم بگی :
مقدمه...
معرفی اجمالی استان...اوضاع طبیعی...خصوصیات اقتصادی و اجتماعی...
معرفی اجمالی شهرستان...اوضاع طبیعی...خصوصیات اقتصادی و اجتماعی...
معرفی اجمالی دهستان ...اوضاع طبیعی...خصوصیات اقتصادی و اجتماعی ...
معرفی اجمالی روستا ...موقعیت مکانی... اقلیمی...تاریخی..اقتصادی...جمعیتی...فرهنگی...
بررسی کالبدی روستا...معابر..تاسیسات و تجهیزات...بافت و تحلیل بافت...
بررسی عوامل موثر در توسعه مسکن روستا...عوامل محیطی...عوامل اقتصادی...عوامل فرهنگی...
بررسی معماری مساکن...معماری سنتی...پلان...ترکیب فضاهای یک واحد مسکونی ...مسکن...پلان...ترکیب فضاهای داخل خانه...اجزای ساختمان...مصالح...تاسیسات...
معماری جدید...پلان...ترکیب فضاهای داخل ساختمان...اجزای ساختمان...مصالح...تاسیسات...
مقایسه معماری سنتی و جدید ...
نتیجه گیری ...
منابع...
بعد چنتا پیشنهاد: ایکاش ماکت کلی روستا رو بسازین عالی میشه ما ساخته بودیم اگه به دردت بخوره عکسشو می ذارم...
و اینکه اگه کامپیوتری کار کنین تو پاور پوینت یه کم گرافیکی کنین و پرینت بگیرین که خیلی عالی میشه بستگی به سلیقه ی خودتون داره
موفق باشی زاها جان
مرسی عالی بود... ما این ترم پروژه روستا داریم... میخوایم یه کم روش کار کنیم با بچه ها تو تابستون... اگه ممکنه عکس ماکت روستایی که گفتیو بزاری ممنون میشم بینهایت...

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم برات گذاشتم عکس ها رو یه روستاییه تو شمال;)
نتونستم اپ کنم ضمیمه می کنم هر چند ضمیمه دوست ندارم:(

پیوست ها

• 1111.jpg
    1111.jpg
    52.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 2222.jpg
    2222.jpg
    41.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ImI-Pro

عضو جدید
شما دقیقا چی میخواین ؟ میشه کمی توضیح بدین...

ببینید من طرح کسب و کارم طراحی داخلیه حالا اطلاعاتی میخوام مثل ثبت شرکت، ارزیابی بازار،طرح فنی و... فکر میکنم منظورم رو متوجه شده باشید ممنون میشم راهنماییم کنید

nino گفت:
اخه من تعمیر و نگهداری هم ندارم . از دروس بچه های نا پیوسته هست . شرمنده نمیتونم کمکی بکنم
مرسی از اینکه با نیش خندتون راهنمایی کردین:razz:، جهت اطلاع شما من پیوسته هستم و این درس (تعمیر نگهداری ) رو گذروندم حالا این درس رو هم باید بگذرونم.

nino

مدیر بازنشسته
مرسی از اینکه با نیش خندتون راهنمایی کردین:razz:، جهت اطلاع شما من پیوسته هستم و این درس (تعمیر نگهداری ) رو گذروندم حالا این درس رو هم باید بگذرونم.
دوست عزیز اون نیشخند نبود بلکه لبخندی به بی اطلاعی خودم از این درس بود . من هم تا اونجایی که میدونستم بچههای پیوسته این درسا رو نداشتن و فکر میکردم فقط بچه ها ی نا پیوسته دارن . و قصد جسارت نداشتم

ImI-Pro

عضو جدید
دوست عزیز اون نیشخند نبود بلکه لبخندی به بی اطلاعی خودم از این درس بود . من هم تا اونجایی که میدونستم بچههای پیوسته این درسا رو نداشتن و فکر میکردم فقط بچه ها ی نا پیوسته دارن . و قصد جسارت نداشتم

ok مهم نیست فقط سعی کنید پست مفید ارسال کنید تا بحث از مسیر خودش منحرف نشه خوب ما اینجا هستیم واسه اینکه به هم کمک کنیم و از اطلاعات هم استفاده کنیم در ضمن لبخند به این میگن >> :smile: به این میگن نیش خند >> :D

سـعید

مدیر بازنشسته
طراحی داخلی چه ارتباطی به ثبت شرکت , ارزیابی بازار و ... داره؟

rozhann

مدیر بازنشسته
کمک فوری

کمک فوری

سلام من برای پروژه نهاییم کمک میخوام.روی سالن شورام که به صورت استوانه است و مایل برش خورده احتیاج به نورگیر و طراحی سقفش دارم ممنون میشم خیلی زود کمکم کنین.

rozhann

مدیر بازنشسته
خب چه کمکی از دستمون بر میاد دوست عزیز...؟

سلام.نمیدونین چقدر خوشحالم که پیغامم رو گرفتین.من دنبال یه سازه می گردم که در ضمن اینکه نور رو به طور غیر مستقیم به پایین(سالن)منتقل میکنه به فرم استوانه ای کارم که کج برش خورده هم بیاد.

rozhann

مدیر بازنشسته
ببخشید هنوز نیومده این قدر سوال میکنم.شما میدونین چطور میتونم سیر تحول سالن های گردهمایی را پیدا کنم یا یه چیز تو این مایه ها:confused:

gol2khtar

عضو جدید
سلام آبجی معمار نمی دونم تا چه اندازه کمکت می کنه ولی موزه سانفرانسیسکو ماریو بوتا هم یه استوانه داره که برای نورگیری با زاویه 45 برش خورده عکسای سازه ایشم من دارم منتها فکر کنم این سرعت پایین اجازه گذاشتن تو سایت رو نده.....

gol2khtar

عضو جدید
بچه ها من به یه کمک خیلی فوری احتیاج دارم ... 1.ریز فضاهای لازم برای یه مدرسه راهنمایی دخترانه رو می خوام (لطفا هر چی به فکرتون می رسه بهم بگین) یکیم دنبال یه فضای نو و ایده خوب علاوه بر همه چیزایی که تا حالا دیدیم می گردمم....کمکم کنیدااااااا:redface:

mehraz-archi

عضو جدید
با سلام

دوستان اگر در مورد این درس مطلب یا منبع کتابی، سایتی :w10: دارین به من معرفی کنید ممنون میشم در ضمن طرح من در مورد طراحی داخلیه:w20:
:w27:
یه رشته کارشناسی به همین اسم هست . شاید هم از گرایش های مدیریت باشه ;)

mehraz-archi

عضو جدید
بچه ها من به یه کمک خیلی فوری احتیاج دارم ... 1.ریز فضاهای لازم برای یه مدرسه راهنمایی دخترانه رو می خوام (لطفا هر چی به فکرتون می رسه بهم بگین) یکیم دنبال یه فضای نو و ایده خوب علاوه بر همه چیزایی که تا حالا دیدیم می گردمم....کمکم کنیدااااااا:redface:

من تازگی یه نمونه کار کردم
6 تا کلاس48 متر
3 تا انبار 4-5 متری
2 تا کارگاه و سمعی بصری که توش کامپیوتر هم هست90 متر
6 تا اداری از 9 تا 16 متری . ( ابدارخانه و سرویس معلمین)
سرویس هر کلاس یه چشمه خارج ساختمان
1 آزمایشگاه یا نهایتا 2 تا
نمازخانه و وضوخانه . هر نفر نیم متر مربع
کتابخانه حدود 80 تا 90 متر

ضوابط .بهتر هست راه پله کمتر از 2 متر نباشه . راه رو کمتر از 3 متر نباشه . انتهای بن بست هم 14 متر بیشتر نباشه . طولانی ترین فاصله تا راه پله 45 متر بیشتر نباشه
کلاس ها فقط باید یا نور شمال بگیرن یا نور جنوب . در هر طبقه یک اداری برای نظارت به بچه ها باشه
ووید نذاری بهتره
درب کلاسها روبه بیرون باز بشه
فعلا همینا :)

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی قشنگ شده جنس درختهاازچیه آماده اس؟
نه عزیزم پنبه رو خیس کردیم بعدتحت فشار :D اینطوری اش کردیم!!! روش هم اسپری زدیم و چون هنوز خشک نشده روش پودر ریختیم اسپری باعث شد که پودر به درختها بچسبه به نوعی مثل چسب بود;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.