كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضمنا به نظر من عوض کردن رنگ نوشته ام در نقل قول مصداق بارز تحریف مطلب هست! لطفا به مطالب هم احترام بزاریم و اونها رو تحریف نکنیم
ممنون
اين عوض كردن رنگ از روي غرض نيست از روي تنبليه
اخه حال ندارم با موس بيام مطالبو بگيرم رنگشونو تعيين كنم ctrl+a رو ميزنم همه رو رنگي ميكنه ديگه تكرار نميشه:w02:

iraj20

عضو جدید
برین اک÷ر÷ور وحشی رو جمع کنید که با اونکه هر دفعه تو تعلیغه باز لگد میزنه بچه مردمو

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
فینالیست های جام حذفی پارسال ، تو همین اولین مرحله جام حذفی امسال خوردن به هم ! وای ! چه انتقامی میگیره پگاه (داماش) .
به امید پیروزی داماش .
آره ه ه ه ه آره ه ه ه ه اس اس میشه پاره !
آره ه ه ه ه آره ه ه ه ه اس اس میشه پاره !

sheikh.m737

عضو جدید
استقلال

استقلال

مخلص همه استقلالي دل پاكم.
نوستراداموس:
امروز استقلال ميتركونه. اختراع اديسون را كه به شيراز راه پيدا كرده رو ميكنه تو لوله تا گوله بشه براي لنگيا تا به موقش بتركونشونو.
به هرحال يه پيشگو بوده يه چيزي گفته اما چيزاي روشن كه پيشگويي نمي خواد.
استقلالياي عزيز اون لنگيايي را كه پشيمان هستند را يه لباس آبي بدين بپوشن و چيزي به روشون نيارين.;)

Morteza_Civil

عضو جدید
قطبی در نشست خبریامسال با 70 امتیاز قهرمان می شویم/ از بودن در پرسپولیس لذت می برم

قطبی در نشست خبریامسال با 70 امتیاز قهرمان می شویم/ از بودن در پرسپولیس لذت می برم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس این تیم را دارای شخصیت قهرمانی خواند و مدعی شد که سرخپوشان این فصل با کسب 70 امتیاز عنوان قهرمانی لیگ برتر را از آن خود خواهد کرد. به گزارش خبرنگار مهر، افشین قطبی در نخستین نشست خبری باشگاه پرسپولیس در فصل جاری که در سالن کنفرانس مطبوعاتی مرکز همایش‌های بین المللی رایزن برگزار شد با بیان اینکه ایمان به خدا، دانش و تلاش از عوامل موفقیتش بوده است گفت: موفقیت سال گذشته پرسپولیس به خاطر تکیه به این سه عامل بوده است و من مطمئنم پس از هر شکست با تلاش و دانش و ایمان می توان به موفقیت رسید.
پرسپولیس شخصیت و رفتار قهرمانی دارد
وی اضافه کرد: امسال سال جدیدی برای پرسپولیس است که مشکلات خاصی دارد زیرا تجربه نشان داده تیم قهرمان فصل گذشته برای تکرار قهرمانی با مشکلات ویژه‌ای مواجه خواهد شد اما بازیکنان من و تیم پرسپولیس دل شیر دارند و از مدیرعامل، کادر فنی، کادر پزشکی تا بازیکنان همگی مغز فوتبال دارند که در نهایت تلفیق این دو موضوع پرسپولیس را دارای شخصیت و رفتار قهرمانی کرده است.
از بودن در پرسپولیس لذت می‌برم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین با بیان اینکه هر لحظه که با پرسپولیس هستم با داشتن ویژگی‌های منحصربفرد این تیم از آن لذت می برم، خاطرنشان کرد: من هدفی بالاتر از قهرمانی دارم و امیدوارم با کمک مردم، هواداران، مدیریت و کادر فنی و بازیکنان به آن دست یابیم.هدف ما این است فوتبالی بازی کنیم که در کنار موفقیت، همه از تماشای آن لذت ببرند. هر لحظه هیجان در بازی وجود داشته باشد و ما در هر بازی متفاوت از گذشته برنامه‌های جدیدی به تیم القا کرده و در مسابقات به نمایش بگذاریم.
باید برای پرسپولیس ساختارسازی کنیم
وی افزود: آخرین هدف من در باشگاه پرسپولیس این است که ساختار و چارچوبی در این تیم به وجود آورم که همیشه با تکیه بر آن بتوانم به موفقیت‌های بزرگی دست یابم. متاسفانه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به خاطر تغییرات مدیریتی و کادر فنی برای آماده‌سازی کار بسیار سختی را در پیش رو دارند و این ساختارسازی می تواند در ایجاد تیمی بین‌المللی به پرسپولیس کمک کند. این کار سخت اما شدنی است و مطمئنا فردایی که من و یا مصطفوی در باشگاه نباشیم پرسپولیس به عنوان تیم همیشگی و ماندنی می تواند از این ساختار برای موفقیت‌های خود استفاده کند.
گل استقلال به پرسپولیس آفساید بود
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به این موضوع که همه مردم وقتی او را می بینند به ضعف خط دفاع پرسپولیس در هفته‌های اخیر اشاره می کنند، تاکید کرد: در بازی با استقلال ما با همین دفاع تنها چهار بار به تیم مقابل فرصت گل زدنی دادیم و حتی گلی که خوردیم آفساید بود اما همه نوشتند دفاع پرسپولیس مشکل دارد. ما در فصل جاری با مشکلات مختلفی از جمله نرسیدن itc آتسو، حضور شیری و محرومیت مسعود زارعی و بسیاری از مشکلات دیگر مواجه بودیم و در هر بازی نتوانستیم آن 11 بازیکن ایده‌ال خود را به میدان بفرستیم.
سرماخوردگی باعث شد با استقلال مساوی کنیم
وی ادامه داد: قبل از دیدار با استقلال هم شیوع بیماری سرماخوردگی در بین کادر فنی و بازیکنان به ما ضربه بدی زد اما ما آن را علنی نکردیم تا بعضی‌ها فکر نکنند که دنبال توجیه هستیم.
امسال هجومی بازی می کنیم
قطبی با تشریح برنامه تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جاری افزود: امسال ما می‌خواهیم حمله کنیم و بازی سراسر هجومی را به نمایش بگذاریم که این موضوع باعث می شود تا حدودی بازتر از گذشته بازی کنیم. تیم‌ها هم سعی می کنند با استفاده از توپ‌های بلند و سرعتی با عبور از خط دفاع و هافبک ما به گل برسند.
مدافعان ایرانی سنتی کار می کنند
وی ادامه داد: متاسفانه در فوتبال ما مدافعان از روش سنتی برای دفاع استفاده می کنند. آنها زمانی که توپ را از دست می دهند به عقب می آیند اما در فوتبال مدرن از همان نقطه که توپ از دست رفت، دفاع شروع می شود. البته مدافع ایرانی عادت کرده است که یارگیری تک به تک داشته باشند اما ما در این مدت سعی کرده ایم دفاع منطقه ای را که بسیار ساده و مفید تر است به آنها آموزش دهیم.

Sharif_

مدیر بازنشسته
افشين قطبي در نشست خبري: پرسپوليس‌ با70 امتياز قهرمان مي‌شود

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اين بازي استقلال مقابل برق قهرماني استقلال حتمي شد
دمه همشون گرم عالي بودن
فقط كاش يدي پنالتي رو گل ميكرد

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
و كاش طالبلو هر توپي كه ميومد سمت دروازش رو گل نمي خورد و حداقل يه حركتي مي كرد تا دل ما نسوزه

بازيكنا عالي بودن فقط جباري به نظرم داره كم كاري مي كنه و خيلي مي تونه بهتر از اين بازي كنه و طالبلو هم كه هر توپي مياد نه نمي گه

برق هم كه اومده بود به هر قيمتي يه امتياز بگيره

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا چي بگم؟ اونطورام كه شماها مي گين نيست اما جو ايجاب مي كنه كه اونطور با بعضيا كه چه عرض كنم؟ با خيلي ها رفتار بكنه... واقعاً بعضيا شورشو درآوردن... مشكل ماها اينه كه چشم نداريم پيشرفت بقيه رو ببينيم...:mad::( آخه چرا ماها بايد اونطور باشيم؟ بابا به خدا دنيا 2 روزه و يه روزشم كه جمعه و تعطيله... آخه چرا بدي مي كنيم؟ به خدا بد ميبينيما... از ما گفتن بود... عوض اينكه جو رو مساعد بكنيم براي پيشرفت و افتخار آفريني فوتبال ملي كشورمون... همش داريم جو رو نامساعد مي كنيم....بابا غيرت ايراني بودنمون كجا رفته؟:mad::(:(:gol::warn::warn::warn::warn:

البته دایی هم صد در صد ایراداتی داره و گر نه می رفت مربی ایتالیا میشد ولی فرمایش شما هم کاملا" درسته روزنامه نگارا پدر فوتبالو در آوردن.
در ضمن من یه استقلالیم شما یه پرسپولیسی بیا یه ذره کل کل کنیم البته که پنجم ششمی دیگه کل کل نداره:warn:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
كم كم لنگستون داره به همون تيمي كه همه مي خوان تبديل ميشه هر تيمي رو از بحران خارج مي كنه و بازي با پرسپوليس بهترين فرصت هست براي تيما تا گل زده ي خودشون رو افزايش بدن:biggrin::biggrin::biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشم مياد تواضع استقلالي اينقدر بالاست كه تو اين يه روزي كه از باخت مي گذره و من هم نبودم چيزي به اينا نگفتن

دست همه آبيدلان درد نكنه كه به حرف من گوش كردن و قبول كردن كه تيمي كه خدا زدشون چرا ما بزنيمشون و اذيتشون كنيم

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشین جون چهارشنبه در راه است و قلندر بیدار ! حالا میبینیم همین پرسپولیس بحران زده چطور برقی که شما به زور باهاش مساوی گرفتید رو با خاک یکسان میکنه .

Sharif_

مدیر بازنشسته
شب دراز است
جوجه رو اخر پاییز میشمارن
اخر شاهنامه خوش است

بسه چقدر شعار میدید
بازیتونم دیدیم
به امید فردا نشینید
امروزو چاره کنید

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خوشم مياد تواضع استقلالي اينقدر بالاست كه تو اين يه روزي كه از باخت مي گذره و من هم نبودم چيزي به اينا نگفتن

دست همه آبيدلان درد نكنه كه به حرف من گوش كردن و قبول كردن كه تيمي كه خدا زدشون چرا ما بزنيمشون و اذيتشون كنيم
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: معذرت اما چرت و پرت دارين مي گين.... شاد باشيد....

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
شكوفه هاي آشتي روي شاخه هاي درخت عشق از تو مي گويند... نام تو بر همه جا مي رويد...روي بهار، روي موج ها، موج ها كه مي آيند نام تو خاطرات ساحل را تازه مي كند اي پرسپوليس
شاد باشيد:gol::smile:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشین جون چهارشنبه در راه است و قلندر بیدار ! حالا میبینیم همین پرسپولیس بحران زده چطور برقی که شما به زور باهاش مساوی گرفتید رو با خاک یکسان میکنه .

صابر جون حرفايي كه ديروز تو دانشگاه راجع به بازي عالي استقلال مي زدي با حرفاي اينجات خيلي فرق مي كنه خوب نيست آدم چند پهلو صحبت كنه خب عزيز من وقتي اعتقاد داري استقلال خوب بازي كرده اعتراف كن چيزي نمي شه كه

:w18:یادمون میمونه و بدست هم میاریم شما امسال هم سیزدهم میشین

بزا یه بار دیگه هم بهتون بگم

سیزدهمی ها ساکت

علي جون خواهش مي كنم تو رو خدا بيدار شو بابا از اون استقلال نه مربيش مونده نه مدير عاملش نه اعضاي هيئت مديرش تازه كلي بازيكن هم عوض شده ولي با اين اوصاف اگه ما سيزدهم بشيم شما بخاطر تفاضل گل چهاردهم مي شيد

شب دراز است و قلندر بیدار

آفرين به حاجي كه يه حرفي ياد داد واسه مواقعي كه يه تيم گند مي زنه

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: معذرت اما چرت و پرت دارين مي گين.... شاد باشيد....

ما چيزي رو كه مي بينيم مي گيم عزيز من نكنه شما صدر جدولين ما خبر نداريم يا هنوزم داوري ها به ضرر شماست خيلي معذرت مي خوام .....

نه قربان .... خیلی مونده .... شما بخوابید .....رسیدیم بیدارتون می کنیم .....:w15:

مي ترسيم ما مجبور بشيم 2 يا 3 فصل بخوابيم تا امتيازات شما به 70 برسه تقصير ما چيه اين همه عمر حيف نيست از دست بديم كه شما مي خواين بعد از چند فصل تازه برسيد به امتياز 70

بالا