كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

javad-68

عضو جدید
سایت فدراسیون آمار و تاریخ اعلام کرد/استقلال همچنان بهترین تیم ایران است

Click here to view the original image of 814x343px and 108KB.
تیم فوتبال استقلال همچنان بهترین تیم ایرانی از نگاه سایت تاریخ و آمار فوتبال جهان است. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،سایت تاریخ و آمار فوتبال جهان برترین تیم‌های فوتبال جهان را در ماه گذشته میلادی اعلام کرد که استقلال با 106 امتیاز در رده 131 جهان و نخست ایران قرار دارد. در این رده بندی،سپاهان با 100 امتیاز از جایگاه 146 به مکان 154 سقوط کرده و پرسپولیس هم با 69 امتیاز در مکان 342 قرار دارد.

javad-68

عضو جدید
راستي چي شد از قلعه نوئي نااميد شدي يه چيز ديگه رو وسط كشيدي؟ از هوتي چه خبر؟
اون هواداري هم كه كتك خورده يه ساده اي بوده مثل شما
حتما يه سر برو سر تمرين اونجا "علي ها" منتظرتونن

اما ما نميذاريم عقده 6 خيلي تو دلتون بمونه... هر فصل دو سه تا تيمو بهتون پيوند ميديم تنها نباشيد

مطمن باش اون هوادار توهین کرد بدم توهین کرده بود در ثانی قلعه نوعی عشق ماس
برید سردارتون جمع کنید پول کشورو داره به فنا میده

karimi912

عضو جدید
جدا به چیتون مینازید
چرا متعصبانه قضاوت میکنید آماررو ببینید اس اس سرتر بوده یا شما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اينكه:
1. سيزدهم شديم
2. دسته سه رفتيم
3. 6 تايي شديم
4. قهرماني با جك تري دي داشتيم
6. كاشكي ما هم يه لژيونر درست درمون داشتيم... فقط يكي... اينقدر خوار نبوديم
به احترام 6 برمي خيزم و كلاه از سر برميدارم

javad-68

عضو جدید
به اينكه:
1. سيزدهم شديم
2. دسته سه رفتيم
3. 6 تايي شديم
4. قهرماني با جك تري دي داشتيم
6. كاشكي ما هم يه لژيونر درست درمون داشتيم... فقط يكي... اينقدر خوار نبوديم
به احترام 6 برمي خيزم و كلاه از سر برميدارم

فعلا برید افتضاح شیث وممد نصرتیتونو جمع کنیید

karimi912

عضو جدید
مطمن باش اون هوادار توهین کرد بدم توهین کرده بود در ثانی قلعه نوعی عشق ماس
برید سردارتون جمع کنید پول کشورو داره به فنا میده

باشه قبول سردار داره پول كشورو به فنا ميده... اونم واسه يه سال
ساكت سپاهان و فتل ترقه كل گذاشته بودن توي اين هفت سال به باد بقا ميدادن؟
واسه شما خوبه واسه ما اخ؟

فعلا برید افتضاح شیث وممد نصرتیتونو جمع کنیید
نصرتي و شيث كه مثل مرد پاي كارشون وايسادن... هر دوشون اينجان... از افتضاح خذيراوي بگو ... رفت و تبعه ايتاليا شد و ديگه برنگشت... بگو ديگه

علیرضا ل

عضو جدید
تو که ۶ـتات خیلی قشنگه
ادعاهات خیلی عجیبه
تو که این همه نگاهت
واسه داور خیلی لطیفه

می دونستی ۶ـتا ، شکل یه نقاشیه که
کیسه کشو توش میشه دید
می دونستی یا نه ؟ می دونستی یا نه ؟

می دونستی پرسپولیس تا به ابد سرورته؟
می دونستی یا نه؟

می دونستی رفتنت به دسته ۳ ، کاریه که هیشکی نکرده؟
می دونستی یا نه؟ می دونستی یا نه؟

ghasem-sh

عضو جدید
.استقلال: ما ٢٤ تا بردیم شما ١٨ بار

پرسپولیس: آخه بردهای شما از وقتی تاج بودید حساب میشه اگه ما هم بردهامون از وقتی شاهین بودیم حساب بشه خیلی مونده تا به ما برسین

استقلال: علی سامره ثانیه ٣٠ بهتون گل زد

پرسپولیس: به جاش بهترین گلزن دربی پرسپولیسیه ( ایرانپاك : ٧ گل )

استقلال: ما رفت و برگشت بردیمتون

... پرسپولیس: ماهم رفت و برگشت بردیمتون ولی نه به كمك داور

استقلال: ما از الغرافه ٥ تا نخوردیم

پرسپولیس: از ما كه ٦ تا خوردید

استقلال: ما زودترین گل تاریخ لیگ برترو تو ٨ ثانیه از مس سرچشمه نخوردیم

پرسپولیس: اولا" ٨ ثانیه نبود گل غلامرضا رضایی سریعترین گل لیگ برتره بعدشم ما هم تو ده دقیقه از یه تیم ده نفره از یه نفر سه تا گل به سه شكل مختلف نخوردیم

استقلال: ما پر افتخار ترین تیم آسیاییم

پرسپولیس: اولا" پر افتخار ترین تیم آسیا پوهانگ استیلرز كره جنوبیه دوما" ما هم پر طرفدار ترین تیم آسیاییم

استقلال : ما دیگه افتخارامون ته كشید

پرسپولیس: تیم ما ٢ هتریكی تو دربی داره

استقلال :

پرسپولیس: تیم ما سه تا از بازیكناش مرد سال فوتبال آسیا شدن

استقلال :

پرسپولیس: تیم ما بیشترین لژیونرو تو آسیا داشته

استقلال:

پرسپولیس: آقای گل جهان پرسپولیسه

استقلال:

پرسپولیس: اسطوره های ما علی دایی که به میلان و چلسی تو لیگ قهرمانان گل زده مهدوی كیا هم به یوونتوس گل زده

استقلال: بابام صدام كرد بای
[FONT=Times New Roman (Arabic)]​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)][/FONT]

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ﺑﻨﺎﻡ ﺍﺳﺘقلال ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻗﻬﺮﻣﺎﻥ

¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\

\¸..ESTEGHLAL..\

.\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*

..\

…\☻

…..▌\

…./.\..
بنام خدا
پرسپولیس سرور استقلاله.......................................................................................تا ابد

F A R Z A D

عضو جدید
با سلام به دوستان
ببینید جای هیچ بحث و کلکلی نیست این رو آمار نظرسنجی نشون میده ;)
پرسپولیس سرور استقلاله.................................. .................................................. ...تا ابد

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
برد تیم پرسپولیس در برابر تیم گهر زاگرس را با کمک داور و زمین و زمان و شانس و اقبال به عموم هواداران پرسپولیس تبریک گفته و صعود این تیم به نیمه اول جدول را بعد از 25 هفته به فال نیک میگیریم.:biggrin:

FREE DOOM

عضو جدید
برد تیم پرسپولیس در برابر تیم گهر زاگرس را با کمک داور و زمین و زمان و شانس و اقبال به عموم هواداران پرسپولیس تبریک گفته و صعود این تیم به نیمه اول جدول را بعد از 25 هفته به فال نیک میگیریم.:biggrin:
واقعا چه جوري روتون ميشه درمورد داوري حرف بزنيد آخه ؟اينجاست كه ميگن كافر همه را به كيش خود پندارد. نه عزيزم اون شماييد كه به كمك داور مساوي گرفتيد و يا برديد نه ما.
عزيزمن همينجور رو هوا حرف نزن .دقيقا بگو داور چه اشتباه تاثير گذاري تو بازي داشت .تو كدوم صحنه؟
ما شانس آورديم يا شما كه دروازه بان حريف دودستي توپو ميده بهتون ؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
با کمک داور...!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

خیلی برام جالبه که تو این چند هفته خیلی از تیمها اعتقاد دارند که داورا به سود استقلال سوت میزنند.یه نمونش علی دایی بود تو بازی استقلال راه آهن.حالا من به این کاری ندارم که درست هست یا نه ولی نکته ای که اینجا وجود داره این هست که پرسپولیسیا هیچ صحبتی در رابطه با این قضیه انجام نمیدند.که مثلا استقلال با کمک داور راه آهن رو برد و بز این تیپ صحبت ها!!!!

ولی خب برخی از استقلالیهای عزیز تا پرسپولیس یه بازی رو میبره شروع میکنند به کمرنگ کردن بردای پرسپولیس.متاسفانه نمونشم خیلی زیاده!!!بازی با داماش -ملوان -گهر-ذوب آهن و...

نمیدونم چرا اینقدر از پرسپولیس میترسند!!!! حالا جالب اینه که تیمشون فعلا هم اول هستش و ما قبل این بازی 11 بودیم!!!!

ولی در کل اگه صحنه مورد نظر که تو ذهنتون هست رو بگید تا ما هم بدونیم؟؟؟!!!! ولی خب بیشترین اعتراضشون به گل دوم پرسپولیس بود که توپ 1 متر تو دروازشون بوده.

در کل بگم که زدن گل تو دقایق آخر همین مصیبتارو داره!!!یکی برای تیم حریف.یکیشم برام استقلالیا!!!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی برام جالبه که تو این چند هفته خیلی از تیمها اعتقاد دارند که داورا به سود استقلال سوت میزنند.یه نمونش علی دایی بود تو بازی استقلال راه آهن.حالا من به این کاری ندارم که درست هست یا نه ولی نکته ای که اینجا وجود داره این هست که پرسپولیسیا هیچ صحبتی در رابطه با این قضیه انجام نمیدند.که مثلا استقلال با کمک داور راه آهن رو برد و بز این تیپ صحبت ها!!!!
ولی خب برخی از استقلالیهای عزیز تا پرسپولیس یه بازی رو میبره شروع میکنند به کمرنگ کردن بردای پرسپولیس.متاسفانه نمونشم خیلی زیاده!!!بازی با داماش -ملوان -گهر-ذوب آهن و...
نمیدونم چرا اینقدر از پرسپولیس میترسند!!!! حالا جالب اینه که تیمشون فعلا هم اول هستش و ما قبل این بازی 11 بودیم!!!!
ولی در کل اگه صحنه مورد نظر که تو ذهنتون هست رو بگید تا ما هم بدونیم؟؟؟!!!! ولی خب بیشترین اعتراضشون به گل دوم پرسپولیس بود که توپ 1 متر تو دروازشون بوده.
در کل بگم که زدن گل تو دقایق آخر همین مصیبتارو داره!!!یکی برای تیم حریف.یکیشم برام استقلالیا!!!!

علی دایی هر وقت که میبازه میگه داوری بر علیهش بوده ، این بازی و اون بازی هم نداشته ، کلا همیشه همین بوده
نمیدونم شما چرا نظرات استقلالیا رو میبینید اما نظر پرسپولیسیا در مورد داوریهای بازیهای استقلال رو اصلا نمیبینید
از مدیر عامل پرسپولیس تا روزنامه پیروزی تا هواداراتون همیشه اظهار نظر میکنند اما شما نمیبینید ، اما وقتی بر عکس میشه میاید و اینجوری میگید
اینم لینک ویدئوی بازی استقلال - راه آهن ببینید چند تا از پرسپولیسیا از داوری گفتن.
http://video.varzesh3.com/video/استقلال1-0راه-آهن/

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متشکریم
ولی یادت باشه ممکنه بعد از 34 هفته اول جدول بودن یدفعه بیاین سوم بشین 3 میشینا گفته باشم خدا نکنه سرنوشتتون دست پرسپولیس بیفته که داریم براتون

هفته 34 لیگ برتر
داماش – استقلال
فولاد – نفت تهران
آلومینیوم- سپاهان
سایپا– گهر
مس – صبا
راه آهن- فجر
پیکان – نفت آبادان
پرسپولیس – تراکتورسازی
ذوب آهن- ملوان

خلاصه مواظب باشین و این همه نگین با کمک داور که اگه اینجور بشه من داوری رو که به پرسپولیس کمک کنه اصلا نمی بخشم میدونم این بازی از خداتونه پرسپولیس ببره اگه کارتون به گدایی از در خونه پرسپولیس بیفته پس ساکت باشین
البته لطفا

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
متشکریم
ولی یادت باشه ممکنه بعد از 34 هفته اول جدول بودن یدفعه بیاین سوم بشین 3 میشینا گفته باشم خدا نکنه سرنوشتتون دست پرسپولیس بیفته که داریم براتون

هفته 34 لیگ برتر
داماش – استقلال
فولاد – نفت تهران
آلومینیوم- سپاهان
سایپا– گهر
مس – صبا
راه آهن- فجر
پیکان – نفت آبادان
پرسپولیس – تراکتورسازی
ذوب آهن- ملوان

خلاصه مواظب باشین و این همه نگین با کمک داور که اگه اینجور بشه من داوری رو که به پرسپولیس کمک کنه اصلا نمی بخشم میدونم این بازی از خداتونه پرسپولیس ببره اگه کارتون به گدایی از در خونه پرسپولیس بیفته پس ساکت باشین
البته لطفا

مثل پارسال که وقتی استقلال با شهرداری تبریز مساوی کرد ، با سقوط شهرداری تبریز موندن پرسپولیس هم تو لیگ برتر قطعی شد

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی دایی هر وقت که میبازه میگه داوری بر علیهش بوده ، این بازی و اون بازی هم نداشته ، کلا همیشه همین بوده نمیدونم شما چرا نظرات استقلالیا رو میبینید اما نظر پرسپولیسیا در مورد داوریهای بازیهای استقلال رو اصلا نمیبینید از مدیر عامل پرسپولیس تا روزنامه پیروزی تا هواداراتون همیشه اظهار نظر میکنند اما شما نمیبینید ، اما وقتی بر عکس میشه میاید و اینجوری میگید اینم لینک ویدئوی بازی استقلال - راه آهن ببینید چند تا از پرسپولیسیا از داوری گفتن. http://video.varzesh3.com/video/استقلال1-0راه-آهن/
من که خدمتتون گفتم که کاری ندارم که دایی اعتراضش درست بوده یا نه.ولی مهم برام این بود که بعد بازیهای استقلال کمتر پرسپولیسی دیدم که برد استقلال رو زیر سوال ببره(تو این چند هفته اخیر) و کاریم به بقیه سایتا ندارم و فقط منظورم همین سایت خودمونه چون من یکی دوتا سایت رو بیشتر نمیخونم ولی چیزی که مهم هست اینجا کمتر دیدم کسی برد شمارو زیر سوال ببره!! . تو قبل بازی استقلال پرسپولیس که استقلالیا کل داورا رو پرسپولیسی میدونستند!! و بعد بازی با استقلال معلوم شد این نظریه اصلا نمیتونه درست باشه .بازی پرسپولیس -گهر یکی از دوستان استقلالی برد مارو زیر سوال برد و ربطش داد به داوری!!! که من متوجه نشدم کجای داوری مشکل داشت!!! و گفتن شانس و زمین و زمان به کمک پرسپولیس اومده!!!! در حالی که من این سوال رو ازشون دارم که اگه گلهای ما شانسی بود پس گل مجیدی تو بازی با راه آهن چی بود؟؟!!! در کل یه سوالی ازتون دارم واین این هست که شما هم مثل دوست استقلالی عقیده دارید که برد ما به داور و شانس و زمین و زمان ربط داشت؟؟!!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که خدمتتون گفتم که کاری ندارم که دایی اعتراضش درست بوده یا نه.ولی مهم برام این بود که بعد بازیهای استقلال کمتر پرسپولیسی دیدم که برد استقلال رو زیر سوال ببره(تو این چند هفته اخیر) و کاریم به بقیه سایتا ندارم و فقط منظورم همین سایت خودمونه چون من یکی دوتا سایت رو بیشتر نمیخونم ولی چیزی که مهم هست اینجا کمتر دیدم کسی برد شمارو زیر سوال ببره!! . تو قبل بازی استقلال پرسپولیس که استقلالیا کل داورا رو پرسپولیسی میدونستند!! و بعد بازی با استقلال معلوم شد این نظریه اصلا نمیتونه درست باشه .بازی پرسپولیس -گهر یکی از دوستان استقلالی برد مارو زیر سوال برد و ربطش داد به داوری!!! که من متوجه نشدم کجای داوری مشکل داشت!!! و گفتن شانس و زمین و زمان به کمک پرسپولیس اومده!!!! در حالی که من این سوال رو ازشون دارم که اگه گلهای ما شانسی بود پس گل مجیدی تو بازی با راه آهن چی بود؟؟!!! در کل یه سوالی ازتون دارم واین این هست که شما هم مثل دوست استقلالی عقیده دارید که برد ما به داور و شانس و زمین و زمان ربط داشت؟؟!!!

قبل بازی دربی استقلالیا همه داورها رو پرسپولیسی میدونستن ؟؟ این حرفتون رو اصلا قبول ندارم ، چون قبل و بعد دربی پرسپولیسیا میگفتن داورها استقلالین ، حتی بعد از دربی هر کارشناسی گفت پنالتی نبوده همه گفتید یا استقلالیه ، یا پول گرفته ، یا بله قربان گو هست و از این حرفها ، قبل اینکه شما بگی خودم بگم که بعضی از استقلالیا هم همین نظر رو در مورد کارشناسایی داشتن که گفتن پنالتی
حالا کاری ندارم ، در کل میگم هر دو مورد رو ببینید ، نه فقط نظر استقلالیا رو
نیمه اول بازی گهر و پرسپولیس رو کامل دیدم + 10 دقیقه آخر بازی رو ، داوری مشکلی نداشت

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبل بازی دربی استقلالیا همه داورها رو پرسپولیسی میدونستن ؟؟ این حرفتون رو اصلا قبول ندارم ، چون قبل و بعد دربی پرسپولیسیا میگفتن داورها استقلالین ، حتی بعد از دربی هر کارشناسی گفت پنالتی نبوده همه گفتید یا استقلالیه ، یا پول گرفته ، یا بله قربان گو هست و از این حرفها ، قبل اینکه شما بگی خودم بگم که بعضی از استقلالیا هم همین نظر رو در مورد کارشناسایی داشتن که گفتن پنالتی
حالا کاری ندارم ، در کل میگم هر دو مورد رو ببینید ، نه فقط نظر استقلالیا رو
نیمه اول بازی گهر و پرسپولیس رو کامل دیدم + 10 دقیقه آخر بازی رو ، داوری مشکلی نداشت

این که قبل داربی استقلالیا میگفتند یار 12 پرسپولیس داور هست!!اینو تو همین سایت و سایت های اجتماعی مثل فیس بوک میشد به راحتی دید!!! مثلا عکس تیم رو میزاشتند و کله یکی رو برمیداشتند و کله داورایی مثل مظفری زاده و ترکی و.. رو میزاشتند!!!! این که نمیخوایند قبول کنید یه نظر شخصی هست و قابل احترام.ولی خب نظر من متفاوته

بازی استقلال و پرسپولیس کلا با بقیه بازیها فرق داشت.منم اعتقاد داشتم که پنالتی برای پرسپولیس نگرفته شده ولی در همین حد. کارشناسایی هم که اومدن گفتن پنالتی نیست جزو فدراسیون بودند.این چیز عجیبی نمیتونه باشه. مطمئنا اگه عکس این قضیه هم اتفاق میوفتاد استقلالیا هم همین کارارو میکردند!!! ولی بازم برام مهم نیست .این بازی کلا تموم شد و چیزی که در موردش تو فکرم هست اینه که چرا این بازیو نگاه کردم.فقط همین!!!! به نظرم 2 تا بازی بعد رو که پرسپولس نتونست ببره به همین خاطر بود که هنوزم تو کل کلای بازی با استقلال بودند!!!!

در آخرم بگم که این بحثی که میگید الکی هست.من این جواب رو برای دوست شما دادم که یه چیز الکی میگفت و الکی شلوغش کرده بود.شما هم اصل مطلب رو ول کردین و اومدین جواب منو بدین.!!!

بالا