كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه بنده ی خدا اگه ازتون ایراد نگیریم که فردا سوتیهای بزرگتر از این رو می دید.

کریم رو که نوشتید کرم فردا پرسپولیس رو هم می نویسید : پرثپولص :w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:
ی رو جا انداختین یادت باشه گفتم پیش میاد
توپست جدید منتظرتم

سلام حتما یه سر اینجا بزنید:
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=190832
کسی از جاش تکون نخوره همین جا بهترین جا برای کل انداختنه من که نیستم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا وکیلی با این که پرسپولیسی هستی خیلی ازت خوشم اومده _(آدم منطقی و حاضر جوابی هستی) _ مخلصیم
ما بیشتر داش اکبر اس اسی
اینجا یادمون باشه قبل از کل کل کردن بدونیم دوستی ها مهم تر از همه چیزه البته یه تایپک هم داشتیم که افشین اس اس گل بنا نهاد و خودشم الان خیلی وقته پیداش نیست ایشالا زودی بیاد خلاصه تو این تایپک ما جشن تولد بچه های باشگاه ورزشی رو میگیریم هم استقلالی هم پرسپولیسی پس دوباره راش بندازیم
مخلصیم

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا............;)
پرسپولیس سروره..............:gol::gol::gol:

ببین هیچ موقع استقلالی ها کم نمیارن _ این تایپیک مال فصل پیش بود. اون تایپیک هم مال این فصله_
تقدیم به همه استقلالی ها

مهندس خوش فکر

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین هیچ موقع استقلالی ها کم نمیارن _ این تایپیک مال فصل پیش بود. اون تایپیک هم مال این فصله_
تقدیم به همه استقلالی ها

کم میارن اوردن و خواهند اورد...............:biggrin::biggrin::biggrin:
پرسپولیس سروره............:gol:

khooshe

مدیر بازنشسته
اس استه...

اس استه...

به به ابجی گل خودم چطوری یاسی اومدی ها منم تازه اومدم داره لیگ شروع میشه امسال خیلی لیگ داغه ها البته استقلال هم تیم خوبی بسته کاش دایی از پرسپولیس میرفت اصلا خوشم نمیاد ولی ابجی امسال هم می بریمتون

و با تشکر از یاسی جون گل خودم بچه ها یاسی اینجا حق اب و گل داره در حد میتی کمان پس حواستون باشه
نه داداش اینجوری نگو اتفاقا دایی هم تیمه خوبی بسته;)....
بر عکست من به دایی اعتقاده خاصی دارم (حتی زمانی که تو تیم ملی بود) وقتی هم که اومد تو پرسپولیس حالم گرفته شد:razz:...جونه داداش...
داداش شوته کریم همون یه بار بود امسال نمی ذاریم جم بخورین:w01:...
بله پس چی نشونمم بعدم نشون می دم....وقتی اس اسا و پرسپولیسیا داشتن به آدمای زحمت کش زور می گفتن:D.
سلام بر مهندس خوش فکر!!! خودمونیما خیلی بد فکر می کنی من نمیدونم چرا اسمتو گذاشتی مهندس خوش فکر_شوخی کردم

ولی نداشتیما این بنده خدا که جواب همتون رو داده دیگه چی می گید.

فقط
جواب دادی در حده لالیگا ها:w27:....
ما پرسپولیسیای همیشه هستیم و کم نمیاریم همیشه داریم حال ابی ها رو میگیریم الان هم که کم اوردن
ما و کم آوردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عمرناشششششششششششششششش...داداشششش...
ما پرسپولیسیا افتخار میکنیم که یه بازیکن فوق تعصب مثل کرم رو داریم شما کی رو دارد بهش بنازید
بازیکنی که تا 40 سالگی تو یه تیمی باشه دیگه میشه پیش کسوت و از ویژگی هاشم اینه که به اون نیم تعصب داره...با اینکه هنوز پرسپولیس رو اون بنده اما باید بازنشسته بشه....
برید خجالت بکشید_ آب بشید برید زیر زمین با این غلط های املایی

زیاد هل نشید(عجله کار شیطونه)

پس چی داداش فقط استقلال
داداش من خودم یه سوتی های تابلویی ازشون گرفتم، بعد متوجه شدم که نه بابا خاصیت پرسپولیسی بودن اینه که سوتی های تابلو می دن، خسته شدم از بس سوتی گرفتم دیگه به بزرگیه خودم بخشیدم ...
شمام این کار رو بکن...

khooshe

مدیر بازنشسته
اس استه...

اس استه...

سیلاااااااااااااااااام
بر بهاره خانوم
بیخیال پرسپولیس سروره:gol::gol::gol:

file:///C:/DOCUME%7E1/mms/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png

اصولا به این روش جواب دادان می گن کم آوردن...
گفتم بگم که نیومدن تو سایتو نگین کم آوردن...پیچوندن میشه کم آوردن:w01:
استقلال عشق منه
ماله منم هست...:w32:

آفرین آفرین!به تو که اینقدر خوب بلدی املا تصحیح کنی!تو باید می رفتی معلم کلاس اول دبستان میشدی!

اصلا کی از تو نظر خواست؟:w39: الحق که استقلالی هستی! این استقلالیا اصلا جا و مقام خودشونو نمیدونن!

اگه مردی بیا با من دهن به دهن شو ببینم بازم میتونی پررو بازی دراری یا نه!:w13::thumbsdown:
اگه می رفت معلم می شد که دیگه نمی تونستیم بیاین تو این تاپیک پست بدین که:w24:
داش اکبر بیا غلت گیری بکن باحاله ها اما یادت باشه اینجا طایپک کل کل نه تایپک غلت گرفتن یه وقتایی پیش میاد داش اکبر گل
البته خیلی مخلسیم داش اکبر
موافقم در حده لالیگا:w46:
خدا وکیلی با این که پرسپولیسی هستی خیلی ازت خوشم اومده _(آدم منطقی و حاضر جوابی هستی) _ مخلصیم
کاربرای اخلاق شدن داداش اکبر و داداش علی گل خودم:w27:
آبی تر از آنیم که بی رنگ بمیریم
قرمز نشویم هرگز که با ننگ بمیریم
بین همه تیمهای دنیا عشق است استقلال...
دنیا وناصرخاااااااااااان

بیا برو باباجون بذار باد بیاد! دربی رو که دیدیم!
البته ما که بخیل نیستیم. بذار دلتون به این حرفای مضحک خوش باشه!
اصولا پرسپولیسیا یه چیزی رو کامل نمی بینن:thumbsdown:...
دربی می بینی برو کاملشو ببین...
دربی قبلی رو ببین که چقده خوب بازی کردیم بعد از گل خوردن(که اگه ادامه می دادیم بیشترم گل می زدیم)
بعدشم ناصر خان چه ربطی به دربی داره؟اینجور موقع ها می گن خانوم شقایق به آقای گودرزی چه مربوط:whistle:...

آبی تر از آنیم که بی رنگ بمیریم
قرمز نشویم هرگز که با ننگ بمیریم
بین همه تیمهای دنیا عشق است استقلال ... :cap:
تنکس هزار تااااااااا:w27:...............
یه پرسپولیس ایران یه تیم پر از دلیران:rambo:
به خواهر گلی خوبییییییی؟
با این سر بند شبیه رمبو شدی تا یه پرسپولیسی ها....از ما گفتن بود:w05:

khooshe

مدیر بازنشسته
اس استه....

اس استه....

[FONT=&quot]
کسی به استقلال بد گفت نگفتاااااااااااااااا[/FONT]

[FONT=&quot] فقط[/FONT][FONT=&quot]آبی[/FONT]

[FONT=&quot]به سوگند خانوم گل:w30:[/FONT][FONT=&quot]....[/FONT]
[FONT=&quot] می بینم که فعلا پرسپولیسیا کم آوردن تا ما اس اس آسمونیا:w18:.....[/FONT]

[FONT=&quot]آبی تر از آنیم که بی رنگ بمیریم[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]قرمز نشویم هرگز که با ننگ بمیریم[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]بین همه تیمهای دنیا عشق است استقلال[/FONT][FONT=&quot]...[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]دنیا وناصرخاااااااااااان[/FONT]

[FONT=&quot]کم آوردن حرف تکراری میزنن . بابا اینو که هزار بار گفتید .[/FONT]

[FONT=&quot] انقدر دروغ نگو بچه !!!![/FONT]
[FONT=&quot] ثانیا خیلی دلتون بخواد .[/FONT]​
[/QUOTE]

[FONT=&quot] اینکه یه شعر قشنگو هزار بار بنویسیم بهتر از اونه که هی بیایم بنویسیم [/FONT][FONT=&quot]پرسپولیس:w11:[/FONT]
[FONT=&quot]
اگه آسمون آبیه ، پرسپولیسم ستاره اس . بدون ستاره که آسمون آسمون نمیشه .
[/FONT]
[FONT=&quot] عزیزه دلم آسمونه بدون ستاره تا حالا ندیدی؟یه شب بیا خونمون بهت نشون می دم:w01:.....[/FONT]
[FONT=&quot] بعدشم یه چیزه دیگه ستاره چه ربطی پرسپولیس داره؟:surprised:یکی بیاد منو روشن کنه....[/FONT]
[FONT=&quot] ....[/FONT]
[FONT=&quot] ....شاید منظورت ستاره هاییه که رویه پیرهنشه(مثله استقلال:D)...البته شما که ستاره ندارین شاید 3 امی و چهارمیاتونو جمع کردین رو هم شده یه ستاره...که البته من نمی بینم....[/FONT]
[FONT=&quot] آرزو بر جوانان عیب نیست [/FONT]
:victory:
[FONT=&quot]آخه بنده ی خدا اگه ازتون ایراد نگیریم که فردا سوتیهای بزرگتر از این رو می دید[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]کریم رو که نوشتید [/FONT][FONT=&quot]کرم[/FONT][FONT=&quot] فردا پرسپولیس رو هم می نویسید[/FONT][FONT=&quot] : [/FONT][FONT=&quot]پرثپولص[/FONT]

;)
[FONT=&quot]
ی رو جا انداختین یادت باشه گفتم پیش میاد[/FONT]

[FONT=&quot]کسی از جاش تکون نخوره همین جا بهترین جا برای کل انداختنه من که نیستم[/FONT]

[FONT=&quot]منم همینجام، از جام تکون نمی خورم[/FONT]:cap:
[FONT=&quot]

[/FONT]​

[FONT=&quot]ما بیشتر داش اکبر اس اسی [/FONT]
[FONT=&quot]اینجا یادمون باشه قبل از کل کل کردن بدونیم دوستی ها مهم تر از همه چیزه البته یه تایپک هم داشتیم که افشین اس اس گل بنا نهاد و خودشم الان خیلی وقته پیداش نیست ایشالا زودی بیاد خلاصه تو این تایپک ما جشن تولد بچه های باشگاه ورزشی رو میگیریم هم استقلالی هم پرسپولیسی پس دوباره راش بندازیم [/FONT]
[FONT=&quot]مخلصیم[/FONT]
[FONT=&quot] قبلا کاربر اخلاق شدین چی کار کنم دیگه:w30:[/FONT]
[FONT=&quot]
استقلالیا خلوت کنن .[/FONT]
[FONT=&quot] عشق ست [/FONT][FONT=&quot]پرسپولیس[/FONT][FONT=&quot].............[/FONT]
[FONT=&quot]فعلا که پرسپولیسیا خلوت کردن:w32:[/FONT][FONT=&quot].....[/FONT]

[FONT=&quot]اخرشم کم اوردن رفتن یه تایپیک جدید زدن و همه اینو میدونن که پرسپولیس سروره[/FONT]
[FONT=&quot]به افتخار سه جام فصل جدید [/FONT]

[FONT=&quot]خوبه پارسال یه قرعه ی آسون داشتین تا بهش بنازین وگرنه با 5 امی ساله پیشتون چی کار می کرین خدا می دونه[/FONT][FONT=&quot]...[/FONT]
[FONT=&quot] تو این تاپیک یا هر جایه دیگه عمرا اگه بتونین به پایه ما برسین....[/FONT]
[FONT=&quot] تاپیک می زنیم تا بهتون ثابت بشه که کم آوردین.....[/FONT]
[FONT=&quot]پرسپوليسو[/FONT][FONT=&quot] عشق است[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]لیگ 3 ساله پیش و می آری؟؟؟؟؟؟؟[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot] خوب ساله بعدش که ما قهرمان شدیم:w18: ....می خوای عکس بذارم؟[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT گفت:
[FONT=&quot]مهندس خوش فکر;2200254]کم میارن اوردن و خواهند اورد[/FONT][FONT=&quot].......[/FONT][FONT=&quot]پرسپولیس سروره[/FONT][FONT=&quot]....[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]شما فکر کن که ما کم آوردیم[/FONT][FONT=&quot]....
[/FONT]
[FONT=&quot]شما که می آی می نویسی پرسپولیس سروره و هیچ جوابیم نمی دی بیشتر به نظر می آد کم آوردی[/FONT][FONT=&quot].....:w01:.
[/FONT]
[FONT=&quot]روش فکر کن....شاید خوش فکر تربشی[/FONT][FONT=&quot]...[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]دم همه ی بروبچ پرسپولیسی گرم[/FONT][FONT=&quot]!
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]دم همشون گرم....منکه بر و بچ پرسپولیسی رو خیلی دوست می دارم:gol:....داداش علی می دونه[/FONT][FONT=&quot]...:lol:
[/FONT][FONT=&quot]ولی[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]دم اس اسیایه با معرفت و باغیرت گرم تر:cap:[/FONT][FONT=&quot]....[/FONT]

jafarnejad

عضو جدید
[FONT=&quot]خوبه پارسال یه قرعه ی آسون داشتین تا بهش بنازین وگرنه با 5 امی ساله پیشتون چی کار می کرین خدا می دونه[/FONT][FONT=&quot]...[/FONT][FONT=&quot]تو این تاپیک یا هر جایه دیگه عمرا اگه بتونین به پایه ما برسین....[/FONT]
[FONT=&quot] تاپیک می زنیم تا بهتون ثابت بشه که کم آوردین.....[/FONT]
[/QUOTE]
مهم اینه که تاحالا به سیزدم جدول نرفتیم و 6 تایی هم نشدیم در ضمن پرسپولیسیا هیچ وقت کم نمیارن چه برسه به موقعی که با استقلالیا کل کل میکنه:thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2:
بازم میگم پرسپولیس سروره

مهندس خوش فکر

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصولا به این روش جواب دادان می گن کم آوردن...
گفتم بگم که نیومدن تو سایتو نگین کم آوردن...پیچوندن میشه کم آوردن:w01:

بیچاره این الکی خوشه تنهایی داره به همه جواب میده................:biggrin::biggrin::biggrin:
کجان بقیه این استقلالیا................نکنه ترسیدن ................:D:D:D
پرسپولیس سروره:gol:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاعر میگه گذشته ها گذشته به فکر آینده باش گذشته برنگشته...
:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:
[/QUOTE]
یه شاعر دیگه هم هست که میگه
شصت و شاهد هر دو دعوای بزرگی میکنند
پس چرا انگشت کوچک لایق انگشتریست
ربطی نداشت نه

حالا یکی دیگه شاعر میگه برو کار میکن نگو چیست کار
مزد ان گرفت جان برادر که کار کرد
سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز

خیلی مخلصیم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot][FONT=&quot]به سوگند خانوم گل:w30:[/FONT][FONT=&quot]....[/FONT]
[FONT=&quot]می بینم که فعلا پرسپولیسیا کم آوردن تا ما اس اس آسمونیا:w18:.....[/FONT]

[FONT=&quot]آبی تر از آنیم که بی رنگ بمیریم[/FONT]

[FONT=&quot]قرمز نشویم هرگز که با ننگ بمیریم[/FONT]

[FONT=&quot]بین همه تیمهای دنیا عشق است استقلال[/FONT][FONT=&quot]...[/FONT]

[FONT=&quot]دنیا وناصرخاااااااااااان[/FONT]

[FONT=&quot]کم آوردن حرف تکراری میزنن . بابا اینو که هزار بار گفتید .[/FONT]​

[FONT=&quot]انقدر دروغ نگو بچه !!!![/FONT]​

[FONT=&quot]ثانیا خیلی دلتون بخواد .[/FONT]​
[FONT=&quot]اینکه یه شعر قشنگو هزار بار بنویسیم بهتر از اونه که هی بیایم بنویسیم [/FONT][FONT=&quot]پرسپولیس:w11:[/FONT]

[FONT=&quot]عزیزه دلم آسمونه بدون ستاره تا حالا ندیدی؟یه شب بیا خونمون بهت نشون می دم:w01:.....[/FONT]
[FONT=&quot]بعدشم یه چیزه دیگه ستاره چه ربطی پرسپولیس داره؟:surprised:یکی بیاد منو روشن کنه....[/FONT]
[FONT=&quot]....[/FONT]
[FONT=&quot]....شاید منظورت ستاره هاییه که رویه پیرهنشه(مثله استقلال:D)...البته شما که ستاره ندارین شاید 3 امی و چهارمیاتونو جمع کردین رو هم شده یه ستاره...که البته من نمی بینم....[/FONT]
[FONT=&quot]آرزو بر جوانان عیب نیست [/FONT]:victory:

;)

[FONT=&quot][FONT=&quot]منم همینجام، از جام تکون نمی خورم[/FONT]:cap:

[FONT=&quot]قبلا کاربر اخلاق شدین چی کار کنم دیگه:w30:[/FONT]​

[FONT=&quot][FONT=&quot]فعلا که پرسپولیسیا خلوت کردن:w32:[/FONT][FONT=&quot].....[/FONT]

[FONT=&quot]خوبه پارسال یه قرعه ی آسون داشتین تا بهش بنازین وگرنه با 5 امی ساله پیشتون چی کار می کرین خدا می دونه[/FONT][FONT=&quot]...[/FONT]
[FONT=&quot]تو این تاپیک یا هر جایه دیگه عمرا اگه بتونین به پایه ما برسین....[/FONT]
[FONT=&quot]تاپیک می زنیم تا بهتون ثابت بشه که کم آوردین.....[/FONT]

[FONT=&quot]لیگ 3 ساله پیش و می آری؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=&quot]خوب ساله بعدش که ما قهرمان شدیم:w18: ....می خوای عکس بذارم؟[/FONT]
[FONT=&quot]
[FONT=&quot]شما فکر کن که ما کم آوردیم[/FONT][FONT=&quot]....[/FONT]
[FONT=&quot]شما که می آی می نویسی پرسپولیس سروره و هیچ جوابیم نمی دی بیشتر به نظر می آد کم آوردی[/FONT][FONT=&quot].....:w01:.[/FONT]
[FONT=&quot]روش فکر کن....شاید خوش فکر تربشی[/FONT][FONT=&quot]...[/FONT]

[FONT=&quot]دم همشون گرم....منکه بر و بچ پرسپولیسی رو خیلی دوست می دارم:gol:....داداش علی می دونه[/FONT][FONT=&quot]...:lol:[/FONT]
[FONT=&quot]ولی[/FONT]

[FONT=&quot]دم اس اسیایه با معرفت و باغیرت گرم تر:cap:[/FONT][FONT=&quot]....[/FONT]
[/QUOTE]
وای خسته شدم همشو خوندم​

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلالی ها اینا دیگه دارن میزنن جاده خاکی ....

دیگه کل کل نمیخوادکه فقط استقلال
وسلام
ختم کلام
دیگه نبینم کسی غیبت کنه ها:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پيروزي يك بر صفر استقلال مقابل نفت تهران
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال با نتيجه يك بر صفر از سد نفت تهران در جام ولايت گذشت.

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم‌هاي استقلال تهران و نفت تهران با نتيجه يك بر صفر به سود شاگردان پرويز مظلومي به پايان رسيد.
تك گل تيم استقلال را مجتبي محبوب‌ مجاز در دقيقه 90 به ثمر رساند.
اين ديدار از ساعت 19:45 دقيقه در ورزشگاه تختي تهران برگزار شد.

بالا