فقط دخترها بخوانند/دوست پسر آری یا خیر؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

P.Guardiola

اخراجی موقت
ايرانيا ميخان همه چي رو ايراني كنن؟
كي گفته انتهاي دوست پسر داشتن ازدواجه؟
اين مورد از كشوراي غربي اومده و نفس داشتن دوست پسر منتهي شدن به ازدواج نيست
درست هم نيست
اصلا هيچ جايي گفته نشده دوست پسر بگيريد تا اخرش ازدواج كنين
اين چيزيه كه تو تصور ايرانياس
ولي يه سوالي دارم
اگه در بستر خانواده و با هماهنگي خانواده سه گزينه رو انتخاب كرديم و در همون بستر هيچكدوممونم به درد هم نخورديم حالا با سه تا تجربه(كه قطعا طرفين مخصوصا اوني كه در هر سه مورد مشتركه) روحش جريحه دار ميشه با اون چيكار كنيم؟
و ايا مرد يا زني حاضر ميشه با كسي باشه كه چندين مرتبه با چن نفر در بستر خانواده ارتباط داشته و ختم به خير نشده؟؟

متاسفانه اینی که میگین کاملا صحیح هست.
توی یک تاپیک دیگه هم نوشته بودم پسرها در درک مفهوم دوستی از مدرنیسم هم جلو زدن و همون اول دوستی تقاضای روابط جنسی میکنند.
دخترها هنوز در حالت سنتی موندن و از طرفی میخوان ازدواج کنند و دوستی رو راهی برای ازدواج میدونن !!!

در دوستی به پسره وابستگی عاطفی پیدا میکنند و بعدا پسره رو فحش میدن که این مارو بازی داده !!!

حضرات توجه کنند :

در دوستی بین دختر و پسر امکان رخ دادن هر چیزی هست بدون اینکه بخواد به ازدواج و زندگی مشترک فکری بشه.
پس خواهشا به چشم شوهر به دوست پسرتون نگاه نکنید.

اگر این دید رو دارید هرگز سمت دوستی نرین که خودتون بیشتر آسیب روحی میبینید.

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب!!!!!!
چه جالبه همه ی دخترا با دوستی مخالفن!!!!پس این همه دخترایی که دوست پسر دارن از فضا اومدن؟؟؟؟

احتمالا آدم فضایی باشن.

دوستی کلا بد هست،ولی از اونجایی که تجربه پدر علم می باشد، وقتی کسی تجربه بکنه دیگه مطمئن می شه که بد هست.

کلا جز به ضد ، ضد را همی نتوان شناخت.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
حیفه وقتی که برای دوست پسر بذاری!!!:razz:

من اگه از تنهایی کپک هم بزنم دنبال دوست پسر نمیرم!

آدم فقط تو زندگیش باید برای یه نفر وقت بذاره و اون نیمه گمشدش هست!:redface:

F iona

عضو جدید
..افرین خودشه .;)....من بادوستی موافقم اما یه دوستی معمولی وساده ...اگرم بخوان بشناسن همو با این دوستی رعایت شده بهترم میشناسن...احساس نباید درگیر بشه

تجربه ثابت کرده هیچ دختر و پسری با هم دوست نشوند آن هم به مدت طولانی مگر انکه در بین انها احساسی جریان یابد حتما.:)
پس اینکه احساس نباید درگیر بشه اشتباه و محال هست.

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه عامو کی حال ادا مدای عاشقانه و غیرتای الکیشونو داره...اگه اینا رو نداشتن خوب بود

After Life

عضو جدید
درست هم نيست
ولي يه سوالي دارم
اگه در بستر خانواده و با هماهنگي خانواده سه گزينه رو انتخاب كرديم و در همون بستر هيچكدوممونم به درد هم نخورديم حالا با سه تا تجربه(كه قطعا طرفين مخصوصا اوني كه در هر سه مورد مشتركه) روحش جريحه دار ميشه با اون چيكار كنيم؟
و ايا مرد يا زني حاضر ميشه با كسي باشه كه چندين مرتبه با چن نفر در بستر خانواده ارتباط داشته و ختم به خير نشده؟؟

شرمنده بی ادبی حرف میزنم اما

اما پس چی ؟ یه دختر دوست پسر میگیره که چی بشه ؟ اگه قصد اون دختر ازدواج نباشه پس چیه ؟ هدفش اینه که پلمپشو باز کنه ؟
دختری که با یه پسر رابطه داشته باشه دیگه کدوم احمقی پیدا میشه با دختری ازدواج کنه که قبل از ازدواج پلمپشو .... ؟

هی من میخوام حرف بی تربیتی نزنم نمیشه که!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

آخرین ویرایش:

سلیم بیگ

عضو جدید
خانم متنتون خوبه اما خواهشا همه رو به یه چش نبینین ! بقران دوس پسر خوبم پیدا میشه !

sare_r

عضو جدید
هی وایِ من...

اولندش، دوست پسر چیزِ مزخرفیه از نظرِ من.دوست پسر یعنی محدودیت، ازدواح یعنی آزادی.
دومندش، اگه پسری دختری رو میخواد، همون اولِ آشنایی همراه با پدر و مادرش با خانواده ی دختر صحبت میکنه و میگه میخواد با دخترشون آشنا بشه. و این به معنایِ خواستگاری نیست. به معنایی آشنایی هست.و زمانش محدود. چون بیشتر از یه مدت همدیگرو بیشتر نخواهندشناخت و وابسته میشن فقط.
سومندش، اون پسرایی که میگن دختر نباید دوست پسر داشته باشه، خودت چرا دنبالِ دوست دختری؟؟؟
چهارمندش، جامعه ی ما فقر فرهنگی داره، با یه لبخند، طرف به خودش میگه آره خودشِ برم باهاش دوست بشم.
پنجمندش، ببخشیدا، پسرای امروز خیلی نیازشون شدیدِ و آتیشیشون داغ، باهاشون دوست شی، حداقلش ....

بازم بگم؟؟؟

آخرین ویرایش:

saeed17649

عضو جدید
من به عنوان یه پسر به نظرات دیگران و اطلاعات کتاب ها ودینم کار ندارم ولی یه دختر احساس میکنه که وقتی دوست پسر داره با اون یه عاشقه واقعیه و وقتی از پسر خیانت رو میبینه و اذیتم میشه سعی در انتقام داره و به خاطر اون با ده نفر دیگه هم دوست میشه ودر این مرحله بسیار اسیب خورده وناراحت هستش و بعد از سوی خانواده هم طرد شده و بعدشم دیگه خودتون میدونید به کجا ها که کار کشیده نمیشه و یه انسان بی بندوبارو ..... و دوستی خوبه

I2ose

عضو جدید
وقتی همش امر و نهی باشه و اجبار ... وقتی هنوز یه دختر حقوقی نداره و نمیدونی چه حقوقی داره! وقتی یه مرد مردانگی براش جور دیگه تعریف شده...
تربیت ما باعث مسائلی میشه که بجای کمک به هم در جهت رشد هم، به هم آسیب بزنیم..
باید یاد داد هر کس پلیس خودش باشه نه اینکه به زور و اجبار چیزیو بکسی تحمیل کرد...
اینطوری شخص میدونه احساس مسئولیت چیه و هر حرف و کاری رو انجام نمیده و بجای ضربه زدن در جهت حمایت فرد کاری انجام میده..و قبل از هر چیز انسانیت در نظر گرفته میشه...

آخرین ویرایش:

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییش جالب بود کلی خندیدم
همینا که میگن وای نه یه پسر خوب ببینند از سر و کلش بالا میرن

m.a.r.y.jooon

عضو جدید
هی وایِ من...

اولندش، دوست پسر چیزِ مزخرفیه از نظرِ من.دوست پسر یعنی محدودیت، ازدواح یعنی آزادی.
دومندش، اگه پسری دختری رو میخواد، همون اولِ آشنایی همراه با پدر و مادرش با خانواده ی دختر صحبت میکنه و میگه میخواد با دخترشون آشنا بشه. و این به معنایِ خواستگاری نیست. به معنایی آشنایی هست.و زمانش محدود. چون بیشتر از یه مدت همدیگرو بیشتر نخواهندشناخت و وابسته میشن فقط.
سومندش، اون پسرایی که میگن دختر نباید دوست پسر داشته باشه، خودت چرا دنبالِ دوست دختری؟؟؟
چهارمندش، جامعه ی ما فقر فرهنگی داره، با یه لبخند، طرف به خودش میگه آره خودشِ برم باهاش دوست بشم.
پنجمندش، ببخشیدا، پسرای امروز خیلی نیازشون شدیدِ و آتیشیشون داغ، باهاشون دوست شی، حداقلش ....

بازم بگم؟؟؟

.
مرسی کاملا موافقم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درست هم نيست
ولي يه سوالي دارم

سلام دوستان،همه این 5 صفحه رو خوندم و جالب بود،من به عنوان یه پسر اصلا دوستی دختر و پسر رو درست نمیدونم،اولا همینو بگم که این ازدواجای بعد دوستی،حس شک و بی اعتمادی از جانب شوهر به زنش میشه،همین خودش کار تموم میکنه،و باعث پاشش زندگی میشه و زندگی رو زهر میکنه و و هزاز دلیل دیگه.
دوما جواب دوستمون:درسته که یه خورده سخته کسی با آدمی ازدواج کنه که قبلا در بستر خانواده با چند نفر دیگه بود و به نتیجه نرسیده!ولی آیا آن آدم کار بدی انجام داده؟پنهانی که نبود.به نظرم این راه خیلی بهتره(حداقل عوارضش خیلی خیلی خیلی کمتره)،چون حداقل آدما میگن در بستر خانواده بود حالا اخلاقا بهم نخورد،دیگه نمیگن که فلان دختری یا فلان پسری قبلا دوست پسر یا دوست دختر داشت،که اگه اینو بگن و بفهمن کار تمومه و خیلی اعتماد کردن سخته و پسری با دختر مورد نظر ازدواج نمیکنه و بالعکس.یا علی

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستی با یه آدم مشکلی نداره به نظرم.
اونیکه مهمه اعتقاد ، فرهنگ و خواسته های دو طرف و تعریفشون از دوستیه که مشکل ساز میشه یا نمیشه.

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستی با یه آدم مشکلی نداره به نظرم.
اونیکه مهمه اعتقاد ، فرهنگ و خواسته های دو طرف و تعریفشون از دوستیه که مشکل ساز میشه یا نمیشه.

دوستی مشکل نداره ولی دوستی علنی با پسر بعد از یه مدت باعث میشه اسم اون پسر رو دختر بیاد یعنی تابلو میشه و ممکنه دیگه خیلیها به فکر ازدواج با اون دختر نباشن خیلیها از این موضوع بدشون میاد خیلیها هم میترسن اون دو تا کاری کرده باشن یا عشق داره و ممکنه جواب رد بشنون
اینطوری میشه که اون دختر هرچند دختر خیلی خوبی باشه احتمال ترشیدنش زیاد میشه

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که مخالف دوستی دختر و پسر هستم اخه بیشتر تو این رابطه ها دخترا ضربه می بینن

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستی مشکل نداره ولی دوستی علنی با پسر بعد از یه مدت باعث میشه اسم اون پسر رو دختر بیاد یعنی تابلو میشه و ممکنه دیگه خیلیها به فکر ازدواج با اون دختر نباشن خیلیها از این موضوع بدشون میاد خیلیها هم میترسن اون دو تا کاری کرده باشن یا عشق داره و ممکنه جواب رد بشنون

دوستی علنی یا غیر علنیش اصلا بدرد نمیخوره

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه یه جور فکر نمیکنن و یه جور هم زندگی نمیکنن. گفتم که بستگی به خیلی چیزا داره .
گاهی انقدر بدی دیدیم که نگاهمون به همه چی بد میشه.
شاید تو شرایطی هم حرفه شما درست باشه اونم تو جامعه ی ما.

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مخالفم چون پسر ها همیشه ضربه می خورن و ازشون سو استفاده مالی و ج... ممکنه بشه:cool:

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه یه جور فکر نمیکنن و یه جور هم زندگی نمیکنن. گفتم که بستگی به خیلی چیزا داره .
گاهی انقدر بدی دیدیم که نگاهمون به همه چی بد میشه.
شاید تو شرایطی هم حرفه شما درست باشه اونم تو جامعه ی ما.

اشتباه شما دخترها همینجاست با خودتون میگید همه که اینطور فکر نمیکنن بعضیها براشون مهم نیست که دختری که باهاش ازدواج میکنن قبلن دوست پسر داشته... ولی مشکل اینجاست که اون بعضیها که اینطور فکر نمیکنن به احتمال زیاد از نظر جنسی سوی سابقه دارن البته سالم توشون هست مثل خود من:cool: ولی خیلی کم پیدا میشه (البته در شرایط خاص حاضرم با دختری ازدواج کنم که قبلن دوست پسر داشته)

negar62

عضو جدید
یه دختر سرشار از احساسه دوستی شاید ساده شروع بشه اما نمیتونه ساده ادامه پیدا کنه احساس عقل و منطق نمیشناسه اگه غیر این بود اسمش احساس نبود.دوستی فقط خرج کردن احساسه .من با نظر آوای علم موافقم.

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه دختر سرشار از احساسه دوستی شاید ساده شروع بشه اما نمیتونه ساده ادامه پیدا کنه احساس عقل و منطق نمیشناسه اگه غیر این بود اسمش احساس نبود.دوستی فقط خرج کردن احساسه .من با نظر آوای علم موافقم.

چرا شما زن ها فکر می کنی سر شار از احساسی و مردها مثل تراکتورن ک بهتون ب دید ابزاری برای تولید نسل نگاه می کنند با آشپزخانه...
شما ها مگه یادتون رفته ما مرد ها رو مادرامون بزرگ کردن
احساس داشتن ربطی ب جنسیت نداره اگرم از سوسک ترسیدن نشانه با احساس تر بودن یا زود گریه کردن اره شما ها اخر احساسید:cool:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا