فصل مورد علاقتون چیه؟

red hat

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاییز...
ولی امسال پاییز خوبی نداشتم
ولی کلا دوست دارم
همم ماه منه

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

n*@*f*@*s

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ی فصلا رو دوس دارم ...هر فصلی قشنگیه خودشو داره :heart:

eizabel

عضو جدید
پاییز بهاریست که عاشق شده منم بهارشو بیشتر دوست دارم:D

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همه رو دوس دارم
عاشق بهارم وقتی بوی سبزه ها هوا رو پر میکنه وای اردیبهشت وای کوهنوردی ماسوله دریا روستایه کما و آیینه ور
عاشق تابستونم چون مردادیم خورشید رو میپرستم مهمونی و بستنی یخی خونگی و گردش
عاشق پاییزم بارون آسمون ابری و کبود و قدم زدن تو این هوا .شیرینی فروشی نازی اینا برنج بو داده و گردو آش رشته و دور همی ها
عاشق زمستونم برف برف برف من و سارا کیلومترها راه میایم تو برف،خونمون از رشت یه کوچولو فاصله داره وقتی راه ها بسته میشه ما تا رشت تو برف راه میریم میام و تخمه و آجیل میخریم با بچه ها برف بازی میکنیم و دوباره پیاده میایم خونه

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همه رو دوس دارم
عاشق بهارم وقتی بوی سبزه ها هوا رو پر میکنه وای اردیبهشت وای کوهنوردی ماسوله دریا روستایه کما و آیینه ور
عاشق پاییزم بارون آسمون ابری و کبود و قدم زدن تو این هوا .شیرینی فروشی نازی اینا برنج بو داده و گردو آش رشته و دور همی ها
عاشق زمستونم برف برف برف من و سارا کیلومترها راه میایم تو برف،خونمون از رشت یه کوچولو فاصله داره وقتی راه ها بسته میشه ما تا رشت تو برف راه میریم میام و تخمه و آجیل میخریم با بچه ها برف بازی میکنیم و دوباره پیاده میایم خونه
عهههههههههه...دلم خااااااست.....:( پیاده روی تو برف..قدم زدن زیر باررووون.....
راستی پوست آجیلارو که رو برف نمیریزید..؟؟!!!:huh::D

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رودل نکنی؟؟؟ خخخخخخخ
من همه رو دوس دارم

Autumn girl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پاییزو خیلی دوست دارم.مخصوصا وقتی صدای خش خش برگهارو میشنوم زیر پاهام

آبـی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فصل؟!
وقتی همه زندگیت خزانه، فصل دیگه هیچ معنی‌ای نداره...!