فرود اضطراری هواپیمای آمریکایی در تهران

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آفتاب:‌ سایت مشرق خبر داد: ساعت 20و 5دقیقه امشب یک هواپیمای مسافری آمریکایی که از دوحه به مقصد استانبول در حرکت بود هنگام عبور از آسمان ایران ضمن تماس با برج مراقبت فرودگاه حضرت امام (ره) تهران به دلیل اتمام سوخت تقاضای فرود داشت که پس از موافقت برج مراقبت در فرودگاه امام به زمین نشست.

بر اساس این گزارش، این هواپیما پس از سوختگیری دقایقی قبل فرودگاه امام (ره) را به مقصد استانبول ترک کرد.

هنگام سوختگیری تمام مسافرین در داخل هواپیما بودند.

این در حالی است که دولت آمریکا چندی قبل در اقدامی ضد ایرانی فروش بنزین به هواپیماهای مسافربری ایران را تحریم کرده است؛ نکته جالب اینکه حتی در قطعنامه‌های شورای امنیت علیه ایران هم چنین محدودیتی قید نشده است.

منبع

misento

عضو جدید
خوب چی بگم؟ ببینن خجالت بکشن که دیگه کشور ایران رو تحریم نکنن ! :mad:
گرچه فکر نکنم بدونن خجالت یعنی چی؟ :biggrin:
فقط به این فکر کنن که اگه ایران موافقت نمی کرد چه بلایی سر اون هواپیما با همه ی آدمای زنده اش می افتاد؟ :razz:

misento

عضو جدید
الانه که فرج الله سلحشور بیانه بده و اینکار فرودگاه امام رو خیانت توصیف کنه.
وا چرا؟
پس انسانیت کجا رفته؟
تر و خشک رو که نباید با هم بسوزونیم!
اصلا مردم امریکا چه گناهی کردن آخه؟ اصلا اونا میدونن ایران کجاست؟ چه جور کشوریه؟ مردماش چه جورین؟ اصلا نمی دونن ایران کجای دنیا قرار گرفته ! :biggrin:
فقط اون 30یاستمداراش با ما مشکل دارن که اونام هر وقت گذرشون از این ور افتاد ما بهشون سوخت نمیدیم !;)

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچ کس حالا نظری نداره؟
اگه برعکس بود الان ملت ریخته بودن تو تاپیک و نظر میدادن
که آقا دیدین چه مهربونن ولی ما....
آره دیگه، اونها 4 تا ملوان نجات میدن تو بوق و کرنا میکنن درد اخل هم یه عده ذوق میکنن، حالا این قضیه هواپیما که چیز مهمی نیست، کار آمریکایی ها مهم تره:D

mandana-n

عضو جدید
چه جالب!
اینم روحیه ی انسان دوستی ما ایرانی ها
باید برن خجالت بکشن.... حداقل مسافران آمریکایی این هواپیما فهمیدن ما ایرانی ها آدمای بدی نیستیم و تبلیغاتشون دروغه...

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
انساندوستی ربطی به سیاست نداره
اگه اجازه نمی دادن و باعث سقوط اون میشدن واسه خودشون بد میشد

در مورد اون 17 تا ملوان من تاپیک زده بودم با بهانه اینکه منبع نذاشتی فورا حذف کردن و اخطار دادن! منم با منبع گذاشتم دوباره بی دلیل حذف کردن و بی دلیل اخطار دادن! اصلا هم سیاسی نبود و روزنامه های خود ایران نوشته بودن_ سانسور اینجا شدیدتر از خود ایرانه!!!

major7

عضو جدید
آخه مگه ميشه پرواز دوحه استانبول از تهران بگذره؟!!!!!!!!!!!!:surprised:هرجوره حساب ميكنم جور در نمياد

دوم اينكه يعني چي هواپيما وسط راه سوختش تموم شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟نشتي داشته يعني ؟

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
آخه مگه ميشه پرواز دوحه استانبول از تهران بگذره؟!!!!!!!!!!!!:surprised:هرجوره حساب ميكنم جور در نمياد

شما یه سر به سایتای دیگه هم بزن ..درسته خبرش

misento

عضو جدید

خوب لابد اتوبان هواپیمائی جدید زدن دیگه :biggrin:

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبرش تو سايتا هست اما همونطور كه گفتم با عقل من جور در نمياد
ببخشید ولی شما مسیرهای هوایی رو چه جوری تصور میکنید؟؟ یه خط راست؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کریدور های هوایی مسیرهای صاف و ساده ای نیستن دوست عزیز..

major7

عضو جدید
ببخشید ولی شما مسیرهای هوایی رو چه جوری تصور میکنید؟؟ یه خط راست؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کریدور های هوایی مسیرهای صاف و ساده ای نیستن دوست عزیز..

کریدور پروازی دوحه - استانبول حداقل از دید من منطقی نیست که از تهران عبور کنه !والسلام !

آخرین ویرایش:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
ﮐﺮﯾﺪﻭﺭ ﭘﺮﻭﺍﺯﯼ ﺩﻭﺣﻪ - ﺍﺳﺘﺎﻧﺒﻮﻝ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﺍﺯ ﺩﯾﺪ ﻣﻦ ﻣﻨﻄﻘﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﻋﺒﻮﺭ ﮐﻨﻪ !ﻭﺍﻟﺴﻼﻡ !
ﯾﻌﻨﯽ ﺍﯾﻦ ﺩﯾﺪﺕ ﺗﻮ ﺣﻠﻘﻢ . :D
ﻫﯽ ﺍﺯ ﺍﻭﻝ ﺗﺎ~ﯾﮏ ﺩﺍﺭﯼ ﻣﯿﮕﯽ ﺩﯾﺪ ﻣﻦ . ﺧﻮﺏ ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺩﯾﺪﺕ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻪ ﺩﯾﮕﻪ ! ﻋﻮﺿﺶ ﮐﻦ ... :D

major7

عضو جدید
آفتاب:‌ سایت مشرق خبر داد: ساعت 20و 5دقیقه امشب یک هواپیمای مسافری آمریکایی که از دوحه به مقصد استانبول در حرکت بود هنگام عبور از آسمان ایران ضمن تماس با برج مراقبت فرودگاه حضرت امام (ره) تهران به دلیل اتمام سوخت تقاضای فرود داشت که پس از موافقت برج مراقبت در فرودگاه امام به زمین نشست.

بر اساس این گزارش، این هواپیما پس از سوختگیری دقایقی قبل فرودگاه امام (ره) را به مقصد استانبول ترک کرد.

هنگام سوختگیری تمام مسافرین در داخل هواپیما بودند.

این در حالی است که دولت آمریکا چندی قبل در اقدامی ضد ایرانی فروش بنزین به هواپیماهای مسافربری ایران را تحریم کرده است؛ نکته جالب اینکه حتی در قطعنامه‌های شورای امنیت علیه ایران هم چنین محدودیتی قید نشده است.

منبع

کریدور پروازی دوحه - استانبول حداقل از دید من منطقی نیست که از تهران عبور کنه !والسلام !

ﯾﻌﻨﯽ ﺍﯾﻦ ﺩﯾﺪﺕ ﺗﻮ ﺣﻠﻘﻢ . :D
ﻫﯽ ﺍﺯ ﺍﻭﻝ ﺗﺎ~ﯾﮏ ﺩﺍﺭﯼ ﻣﯿﮕﯽ ﺩﯾﺪ ﻣﻦ . ﺧﻮﺏ ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺩﯾﺪﺕ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻪ ﺩﯾﮕﻪ ! ﻋﻮﺿﺶ ﮐﻦ ... :D

از اول تاپيك نگفتم ؛ از صفحه دوم گفتم..باچه دليلي ميگي ديدم اشتباس:cool:؟ آخه چرا بايد پرواز دوحه - استانبول از تهران!!! بگذره؟ يك نگاه اگه به نقشه بندازين به اين راحتي نميگين ديدم اشتباس:)....

ضمنا خسته نباشيد خبر تكذيب شد...اينم منبع:
http://www.khabaronline.ir/detail/203039/politics/nuclear

ببخشيد ديدمو از تو حلقت در مياري؟

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اول تاپيك نگفتم ؛ از صفحه دوم گفتم..باچه دليلي ميگي ديدم اشتباس:cool:؟ آخه چرا بايد پرواز دوحه - استانبول از تهران!!! بگذره؟ يك نگاه اگه به نقشه بندازين به اين راحتي نميگين ديدم اشتباس:)....

ضمنا خسته نباشيد خبر تكذيب شد...اينم منبع:
http://www.khabaronline.ir/detail/203039/politics/nuclear

ببخشيد ديدمو از تو حلقت در مياري؟

ای بابا یک بار می خواستن به دنیا حسن نیت نشون بدن اونم نشد

دستت درست، منم اصلا با عقلم جور در نمیومد ولی میگفتم شاید اینم یه مساله غیر منطقیه کنار هزار تا چیز غیر منطقی دیگه، تو نخش نرفتم

این مساله حلق چیه میشه یکی توضیح بده؟

medad127

عضو جدید
عجب خالی بندیهایی از ترسشون در میارندا .
آخه این همه کشور ، بیان اینجا سوخت گیری کنن ، فکر کردین شرکت های هواپیمایی آمریکا مثل ما هواپیما را میفرسته هوا بعد فکر میکنه که حالا باید کجا سوخت گیری کنیم .نه بابا اونا از قبل برنامه ریزی می کنند که اگر نیاز به سوخت گیری داشته باشند توی کشور درست حسابی بتونن سوخت گیری کنن و جون مردمشون را به خطر نندازند .

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باید میزدیم منفجرشون میکردیم...............:surprised:شوخی کردم کار درست کردیم بهشون سوخت دادیم......:D

mamad kh

عضو جدید
بابا این هواپیما بویینگ امریکایی خرید جدید شرکت هواپیمایی ماهان هستش که برای اولیم بار تست کرد و مشکلی هم نداشته تو خبر گذاری های کارمند نیوز و خبر انلاین کاملا توضییح داده لطفا این خبر رو الکی بزرگ نکنید