عکسی برای شهدا

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی مرتضی جان. منم هستم.
با عکس سردار شهید حاج محمد حنفیه درستی (همشهری خودم و تصویر سمت راست) و سردار شهید سعید قهاری (تصویر سمت چپ).
شهادت بوسیله انحدام هلی کوپترش بدست منافقین پژاک

آخرین ویرایش:

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
آخی 4 تا دایی شهید .......دایی خیلی عزیزه .......................روحشون شاد

مرسی ممنون اتفاقا دیشب سالگرد شهادتشون رو گرفتیم یعنی یادواره شون این کلمه بهتره همه بچه ها رو توی زیارت عاشورا دعا کردم .ایشالله که سعادت داشته باشیم که بتونیم درکشون کنیم حتی یک نفرشون زندگیمونو عوض میکنه به قول یکی ازمهندسین باید ادم شمس زندگیشو پیدا کنه :gol:

hamid051

کاربر ممتاز
خدای من نمیتونم باور کنم که همچین مردانی زندگی میکردنند ایا انها انسان بوده اند یا فرشته ؟ نمیدانم از خاطرات تلخ از خاطرات شیرین از خاطرات جدا شدن از همسر و فرزندان بگم اصلا به خاطر چی بخاطر چه کسی ؟بخاطر پول که امروز مردمان ما فقط پول را دیدین بخاطر شهرت که بعضی از ما همه چیزمونو میدیم تا شهرت بدست بیاریم بخاطر مقام که شهید تند گویان مقام شو داد تا شهید بشه بخاطر بی غیرتی که ما هزاران هزار بار تلاش برای بی غیرتی میکنم برای عصبانیت که ما ارامش دیگران را بهم میزنیم تا عصبانیت خودمونو به دیگران نشان بدیم یا بخاطر علم که الان علم =پول شده
در جایی که شهید چمران و خیلی های دیگه علم رو پله ای برای رسیدن به خدا دونستند و استفاده کردنند (در اخرین لحظات شهید چمران در وصیتنامه اش چنین میگوید ای چشمانم میدانم که بسیار بی خوابی ها کشیده ای کمی بیشتر مرا یاری بده تا به استراحت ابدی برسی )خدای من گفتن این جمله از دهان من غیر ممکن است چون من حتی از یک فرصتی که به من دادی استفاده نکردم اما شهیدان ...

hamid051

کاربر ممتاز
دلنوشته شهید چمران

دلنوشته شهید چمران

اي حسين، دلم گرفته و روحم پژمرده، در ميان طوفان حوادث كه همچون پر كاه ما را به اينطرف وآن طرف مي‎كشاند، مايوس و دردمند، فقط بر حسب وظيفه به مبارزه ادامه مي‎دهم، و گاهگاهي آنقدر زيرفشار روحي كوفته مي‎شوم كه براي فرار از درد وغم دست بدامان شهادت ميزنم تا ازميان اين گرداب وحشتناكي كه همه را وانقلاب را فروگرفته است لااقل گليم انساني خود را بيرون بكشم و اين عالم دون واين مدعيان دروغين را ترك كنم و با دامني پاك و كفني خونين بلقاء پروردگار نائل آيم ...

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol::gol::gol:

دوستان توجه داشته باشن:

تاپیک هایی که میزنید قبلش متن ها رو به دقت بخونید که غلط املایی یا جمله بندی نا مناسبی نداشته باشه.

این مطالب رو که میزارین اول جهت آشنایی خودتون با شهدا هست، پس فقط کپی پیست نباشه.

از زیبا سازی هم (ترکیب رنگ و عکس های شهدا) استفاده کنید.

هدف از این تاپیک فقط تاپیک زدن و آواتار شهید گذاشتن نبوده.

:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

eng shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیزم مچکرم از بابت دعوتم...
.
وظیفه من چیه؟؟؟من درخدمت شمام؟
.
موفق باشید...

سلام
خوش آمدید
خوشحال میشیم در جمعمون باشید
البته آقا مرتضی تو اولین پست توضیح دادن
قراره به مناسبت هفته دفاع مقدس دوستان اگر مایل باشن عکس آواتارشون رو به عکس یک شهید بزرگوار تغییر بدن و برای آشنایی دوستان با اون شهید در امضاشون ایشون رو معرفی کرده و تاپیک یا سایتی که برای ایشون هست رو به دوستان معرفی کنن

:gol: