علیرضا افتخاری: به خاطر فشارها، ایران را ترک می‌کنم

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز کمی صبر بفرمایند و روی هر خبری تامل کنند و زود قضاوت نکنند که اگر تکذیب شد، شخصیت و آبروی افرادی که خبر رو منتشر کردند زیر سوال نرود. این مطلب رو با توجه به سابقه اخبار دروغ خبر آنلاین دوستانه میگم خدمتتون...

طبق برخی اخبار تایید نشده ایشان به خاطر تحصیل فرزندانشان می خواهند به فرانسه و بروند و گفته اند جایی بهتر از ایران برای پرداختن به هنرشان وجود ندارد.

کمی صبر...

Parsi.Eng

عضو جدید
بابا راس میگه تحت فشار بوده اونقد تحت فشار وقت بود محمود خانو له کنه:D
آقای افتخاری توصیه میکنم تو فرانسه یه جام برای آقای شریفی نیا پیدا کن چون اونم تحته فشاره فکر کنم;)

uliu

عضو جدید
اگه فرانسه بهش ویزا بده باید درشو گل بگیرن که به مردم ستمدیده ایران اقامت نمیده بعد این رو راه بده!!!مگه حالا چیکارش کردن!؟!!خوشی‌ زده زیر دلش..اگه بتونه بمونه باید بره سفارت ایران بت دکترا بدن بیکار نمونه...

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
افتخاری گفت: در پی اتفاقاتی که اخیرا ناخواسته گرفتارش شدم و هجمه بسیاری که بعد از آن، برای خود و خانواده‌ام پیش آمد، رفتن را به ماندن ترجیح می‌دهم، و قصد دارم از ایران بروم و در فرانسه زندگی کنم.

خبرآنلاین: در تماسی که برای احوال‌پرسی از علیرضا افتخاری داشتیم، بسیار ناراحت بود و گفت: «می‌خواهم بروم. کارهای لازم را هم انجام داده‌ام. دیگر باید بروم...» حالا اما مشخص شده است که او «فرانسه» را برای زندگی انتخاب کرده است.

یادمه پارسال که بحث فرانسه رفتنش درومد آقا گفت ما میخوایم بریم روستای کنار اصفهان به نام فرانسوا(همچین اسمایی داشت)
میگفت اینا دروغگو هستن..و با چنان طعنه ای حرف میزد که همه پستن و دروغگوهستن
حالا میخواد بره فرانسه پس.....
لعنت به هرچی دروغگو و پست

soutedelan

عضو جدید
میگم از فشار افکار عمومی می خواد بره یا از فشار ماچ و بوسه ، همچین بوس می کردن همو انگاری تازه نامزد شدن:w07::w12::w02::w15::w15:

فیله

عضو جدید
کجا میری استاد؟:cry: :)biggrin::biggrin::smile::smile:;);))
اقا کارشون کپی کردن بی حساب و کتاب اثار درگذشتگان بود.
گرچه صدایی فوق العاده دارن ولی همون قدر بی کلاس تشریف دارن و دوستانشون هم میگن خیلی عشق پول میباشند ایشون.

فیله

عضو جدید
دوستان عزیز کمی صبر بفرمایند و روی هر خبری تامل کنند و زود قضاوت نکنند که اگر تکذیب شد، شخصیت و آبروی افرادی که خبر رو منتشر کردند زیر سوال نرود. این مطلب رو با توجه به سابقه اخبار دروغ خبر آنلاین دوستانه میگم خدمتتون...

طبق برخی اخبار تایید نشده ایشان به خاطر تحصیل فرزندانشان می خواهند به فرانسه و بروند و گفته اند جایی بهتر از ایران برای پرداختن به هنرشان وجود ندارد.

کمی صبر...

خبر در تمام سایتهای اصولگرا مثل تابناک درج شده دوست محترم.
اونها میدانند تا خبر موثق نباشد حق انتشارش را ندارند.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خبر در تمام سایتهای اصولگرا مثل تابناک درج شده دوست محترم.
اونها میدانند تا خبر موثق نباشد حق انتشارش را ندارند.
تابناک چندان اصولگرا نیست دوست عزیز، تابناک آب نمی بینه وگرنه شناگر ماهریه...

انتشار خبر توی سایتها اصولگرا همگی به نقل از خبر آنلاینه، خبر آنلاین هم سابقه دروغهای شاخ دار زیادی داره. مصلاً یک بار گفته بود رییس جمهور زیر نقشه ایرانی نشسته که اسم خلیج فارس حذف شده بوده، بعد همه سایت ها از جمله تابناک هم منتشر کردند و کلی قلمفرسایی کردند، بعد مشخص شد نخیر عکس ها چیز دیگری رو نشون میده، خبر دورغ دیگر اخیرش راجب یامین پور مجری دیرو امروز فرداست، و .......

میگم من جایی خوندم که تکذیب کرده سفر همیشگیش به فرانسه رو و گفته ایران بهترین جاست برای هنر، اینکه سایت های اصولگرا بگن که حجت نیست! انسان عقل داره فکر میکنه چی درسته چی اشتباهه، همین تابناک و امثالهم که به قول شما اصولگرا هستن اخبار دروغ زیادی نوشتن که بعد خودشون هم تکذیبش کردند، این که دلیل نمیشه...شما بینی و بین الله تعجب نکردید از این خبر؟؟؟

خبرگزاري فارس: عليرضا افتخاري خبر مهاجرت دائمي خود را به فرانسه تكذيب كرد.

عليرضا افتخاري خواننده در گفت وگو با خبرنگار فارس با تكذيب خبر مهاجرت خود به فرانسه گفت: هيچ جا بهتر از آب وخاك خودمان نيست ولي براي تحصيلات فرزندانم حدود دو، سه ماه پيش اين موضوع مطرح بوده است و زماني كه اين موضوع به حقيقت نزديك باشد و بر تصميم خودمان مصمم شديم خبر آن را اعلام خواهيم كرد. افتخاري با تـأكيد بر اين كه به زندگي هنري خود در ايران ادامه خواهد داد گفت: مملكتي داريم كه هيچ جاي دنيا زيبايي هاي آن را ندارد و توقعات آدمي كه مي خواهد خوب زندگي كند را برآورده مي‌كند. بنابراين زماني كه هنوز ايران را نشناخته‌ام چطور بروم در فرانسه زندگي كنم. ساعتي پيش خبري بر روي خروجي يك سايت خبري مبني بر مهاجرت دائمي عليرضا افتخاري به همراه خانواده‌اش به فرانسه انتشار يافته بود.
منتها در خبرگزاری فارس این خبر رو پیدا نکردم، بنده فعلا نظری ندارم تا قطعی مشخص بشه...

آخرین ویرایش:

MAHSA3+*

عضو جدید
به نظر خودت این محبوب کنایه به اون شخص است یا توصیف اون شخص؟
بابا یه کم به خودت زحمت بده فسفر بسوزون
حق داری خیلی تا اذان مونده
:D
خب دقت لازم رو مبذول نکردی دیگههه!!
من از همون اولش به کنایت کنایه زدم!!!

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
نه خیر من ایران هستم
شجریان رو به خاظر حمایت از م.م یه عده از همه چی محروم کردن ،
حالا هم نوبت افتخاریه از طرف اونا

انگار تنها چیزی که تو جامعه ما پیدا نمیشه آزادی بیان و عقیده هست

باز هم میگم، بسیار متاسفم از این دیدگاه ها

والا ما مخالف آزادی بیان نیستیم و کسی رو هم بخاطر حرفاش نه ضد دین و ضد اسلام و ضد ولایت و ضد خدا نمیدونیم و کسی رو هم نه شکنجه میکنیم و نه زندان میکنیم و نه میکشیم.

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
والا ما مخالف آزادی بیان نیستیم و کسی رو هم بخاطر حرفاش نه ضد دین و ضد اسلام و ضد ولایت و ضد خدا نمیدونیم و کسی رو هم نه شکنجه میکنیم و نه زندان میکنیم و نه میکشیم.

اینکه یک نفر رو به خاطر عقیده اش این همه مورد توهین و مسخره قرار بدی معنیش آزادی بیانه؟؟ نمی گم اوم طرفی ها دارنا، کلا ایرانی ها فقط طرفداران و همه عقیده های خودشون رو آدم می دونن و بقیه رو خیر،

سرمد عزیز ، اگه مملکت دست اون طرفیا افتاده بود هم همین تهمت ها رو به این وریا می زدن، کلا بد مملکتی داریم، بد

کجاش خنده داره؟ اینکه شما افتخاری رو به خاطر طرفداری از کاندیدای مخالف شما، مورد توهین قرار می دید، خنده داره، یا اعتراض من؟

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجاش خنده داره؟ اینکه شما افتخاری رو به خاطر طرفداری از کاندیدای مخالف شما، مورد توهین قرار می دید، خنده داره، یا اعتراض من؟

میدونی چی خنده داره ؟؟ این که شجریان ، فلانی و بهمانی برای طرفداری از کاندیدیای خاص وطن فروشن و همه میتونن هر چی بگن ولی به افتخاری و کاندیدای خاصش میرسه ، پای دموکراسی و احترام به مخالف میاد وسط . :razz:

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز

انتشار خبر توی سایتها اصولگرا همگی به نقل از خبر آنلاینه، خبر آنلاین هم سابقه دروغهای شاخ دار زیادی داره. مصلاً یک بار گفته بود رییس جمهور زیر نقشه ایرانی نشسته که اسم خلیج فارس حذف شده بوده، بعد همه سایت ها از جمله تابناک هم منتشر کردند و کلی قلمفرسایی کردند، بعد مشخص شد نخیر عکس ها چیز دیگری رو نشون میده، خبر دورغ دیگر اخیرش راجب یامین پور مجری دیرو امروز فرداست، و .......

میگم من جایی خوندم که تکذیب کرده سفر همیشگیش به فرانسه رو و گفته ایران بهترین جاست برای هنر، اینکه سایت های اصولگرا بگن که حجت نیست! انسان عقل داره فکر میکنه چی درسته چی اشتباهه، همین تابناک و امثالهم که به قول شما اصولگرا هستن اخبار دروغ زیادی نوشتن که بعد خودشون هم تکذیبش کردند، این که دلیل نمیشه...شما بینی و بین الله تعجب نکردید از این خبر؟؟؟

منتها در خبرگزاری فارس این خبر رو پیدا نکردم، بنده فعلا نظری ندارم تا قطعی مشخص بشه...

مطمئنا صدیق تر و راستگو تر از خبر گزاری فالس (ببخشید فارس) نمی تونید پیدا کنید
نشریات زرد از اون معتبر ترند

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
نکته جالبش اینجاست که فشار حداقلی از فشار حداکثری بیشتر شده.
این افتخاری از قدیم به خواننده دربار معروف بوده. ربطی هم به این دوره نداره.
ولی یکی استاد شجریان تا حالا ندیدیم پاچه خواری هیچ حکومتی رو بکنه.

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این خبری که گفتی مصطفی جان
ماله پارساله
که من بازهم کمی زورذ عصبانی شدم از دست ایشون و یکم بدو بیراه گفتم

همون خبری بود که ایشون داشتن میرفتن اما چون voa و bbc زود فهمیدن این حرف رو زدن
و گفتن میرن به یه روستای اطراف اصفهان
اما امسال دارن میرن فرانسه
شما خودت قضاوت کن.........

راستی..در مورد تابناک...تنها سایتی که هنوز اخبارش بدون سند نیومده رو سایت و حداقل سایتی که میشه بهش با اطمینان لینک داد که فیلـتر نشده همین تابناک هستش
وگرنه بقیه با نگاه تن امیز به موضوع مثله رجا که هنوز داره ماجرای ترانه موسوی رو اثبات میکنه که ماست مالی کنه نمیشه اعتماد کرد:gol:

pedram_irani

عضو جدید

البته برای شما که فقط فارس و رجا نیوز را قبول دارید همه دروغ میگند فقط اگه رجا نیوز نوشته درسته بعد به ما میگین چرا فقط رسانه های خودتون را قبول دارید

در مورد موضوع هم مشخصه که اون رفتار آقای افتخاری مصداق وابستگی بود و نمیتواند واکنش مثبتی داشته باشد خود ایشون هم خوب میدونند که گفتن فشار زیاده

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این خبری که گفتی مصطفی جان
ماله پارساله
که من بازهم کمی زورذ عصبانی شدم از دست ایشون و یکم بدو بیراه گفتم

همون خبری بود که ایشون داشتن میرفتن اما چون voa و bbc زود فهمیدن این حرف رو زدن
و گفتن میرن به یه روستای اطراف اصفهان
اما امسال دارن میرن فرانسه
شما خودت قضاوت کن.........

راستی..در مورد تابناک...تنها سایتی که هنوز اخبارش بدون سند نیومده رو سایت و حداقل سایتی که میشه بهش با اطمینان لینک داد که فیلـتر نشده همین تابناک هستش
وگرنه بقیه با نگاه تن امیز به موضوع مثله رجا که هنوز داره ماجرای ترانه موسوی رو اثبات میکنه که ماست مالی کنه نمیشه اعتماد کرد:gol:
نه والا تاریخش رو زده بود مال امسال، حالا باز میبینم...

نه مجید جان، تابناک خیلی اخبار دروغ منتشر میکنه، خودم به عینه دیدم چندین بار ازش، خودش خبری رو با آب و تاب منتشر میکنه بعد خودش تکذیب میکنه در عرض کمتر از 24 ساعت!!! انتشار اخبارش چندان با سند نیست که آمار تکذیبیه هاش اینقدر بالاست.
ضمن اینکه راجب همون جریان که رییس جمهور زیر نقشه بدون خلیج فارس نشسته کلی تحلیل و مقاله داد بیرون، بعد که عکس هاش منتشر شد، دریغ از یک تکذیبیه یا عذرخواهی...

سناریوی ترانه موسوی که خداییش خیلی مضحک بود ولی بله رجا هم تند میره بعضی وقتها...
ولی ترانه موسوی منبعش رجا نیست، در سایت الف هم منتشر شده...
البته برای شما که فقط فارس و رجا نیوز را قبول دارید همه دروغ میگند فقط اگه رجا نیوز نوشته درسته بعد به ما میگین چرا فقط رسانه های خودتون را قبول دارید

در مورد موضوع هم مشخصه که اون رفتار آقای افتخاری مصداق وابستگی بود و نمیتواند واکنش مثبتی داشته باشد خود ایشون هم خوب میدونند که گفتن فشار زیاده
جناب پدرام عزیز، حتماً لزومی نداره پاسخ بدید ها!
اگر یک کم فقط قده سر سوزن دقت میکردید این جمله بنده به چشمتون میخورد و دیگر شاید نیازی به توضیح اضافی بنده و زحمت شما نبود:
اینکه سایت های اصولگرا بگن که حجت نیست! انسان عقل داره فکر میکنه چی درسته چی اشتباهه، همین تابناک و امثالهم که به قول شما اصولگرا هستن اخبار دروغ زیادی نوشتن که بعد خودشون هم تکذیبش کردند
همین:gol:;)

بنده قبول ندارم مصداق وابستگی بود، اگر شما حرف ایشون مبنی بر اینکه میخواد بره فرانسه رو قبول میکنید حرف ایشون مبنی بر اینکه هیچ وابستگی و طمعی در کار نبوده رو هم باور کنید، و اینکه کارشون فقط برای ادای احترام بوده.
پس بهتره فقط حرفهایی که به نفعتان است را نبینید.

ضمن اینکه ادای احترام کرده باشه حالا به هر شدتی، امثال شمای مدعی آزادی بیان و اندیشه چرا باید روش فشار بیارید؟
ما اقتدارطلب و چماق به دستیم، شما چرا که این همه شعار خوشگل و دهن پر کن میدید؟
دوستش داشته بهش ابراز علاقه کرده، شما چه حقی در فشار آوردن و ایراد گرفتن از ایشان دارید؟
یا اینجا هم فقط تاجایی که به نفعتان باشد مدافع آزادی بیان و اندیشه هستید؟

بالا