عاشقانه ترین آلبوم عروسـی

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سری عکسهای بسیار احساسی از مردی که دو سال پس از مرگ همسرش ،عکسهای روز عروسیشان را با دختر سه ساله شان بازسازی کرد.
بن ۳۴ ساله و اهل اوهایوست. او همسر خود را یک سال و نیم پس از ازدواجشان در سال ۲۰۱۱ بر اثر سرطان از دست داد و اکنون تصمیم دارد دو سال پس از مرگ او خانه ای که در آن با همسرش زندگی می کرد را بفروشد ولی پیش از آن با بازسازی عکسهای عروسیشان ولی اینبار با دختر سه ساله شان آلبومی بسیار تاثیرگذار برای یادآوری خاطراتشان آماده کرد.

عکسهایی از سال ۲۰۰۹ با همسرش و چهار سال بعد با دختر سه ساله اش

آخرین ویرایش توسط مدیر:

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی خیلی حرکت جالبی کرد.
مدل موها و رنگ موی عکس بالای با مدل موهای عروس فرق داره :d
ببين داشتم به عكسا نگا ميكردم يخورده احساسي شده بودم كه بست تورو ديدم ..يني حال خوبمو زدي خراب كردي هاااااا...

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
عاقا چرا این خارجیا انقد با وفان؟؟؟:redface:
ایرانی ها با وفا ترن نمونه اش الان بابا بزرگم هیچ و قت ازداوج نکرد! ... گرچه وفا با چندتا عکس و شاخ گل معلوم نمی شه مثلا همون بچه با مامانش می رفت بیرون و خدای نکرده بچه زیر ماشین دیگه ... بعد باباهه بر می گرده خونه ... بعد دریافت ماجرای وحشتناک... بیاید دوباره همچین عکس ها رو با زنش بکشه که قبلا با بچه اش کشیده ...؟
زنده باشی مرد .... ب این میگن یه شوهر با وفا ....
باشد که ما هم یاد بگیریم ..
: )

آخی.چه با احساس.

ممنون
اخی عزیزم چقدر ناراحت شدم واسشون:(:cry:

دیروز بهم گفت بیا اینجا بشین ... نشستم ... گفت من رو بیشتر دوست داری یا خودت بهش گفتم خودم ... نارحت شد ... کاش بدونه که من ترسیدم بهش بگم تورو تا خدا نکرده خدا او را وسیله آزمایشم قرار دهد ...