شما چطور؟وقتی عصبانی هستین حرف هایی که میزنین حقیقتند؟یا از روی عصبانیتند؟

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط وقتی عصبانی میشم که حرفم منطقی تر و نزدیک تر به واقعیت باشه و طرفم حرفمو نفهمه.
پس تو عصبانیتم هی رو حرفم تاکید دارمو وحرف حرف خودمه

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هر وقت عصبانی میشدم یه نیشگون از خودم میگرفتم به مرور یک دست و یک پام به کل لمس شدن:smile: بعد که ویلچرنشین شدم مواقع عصبانیت یه لیوان آب میخوردم بعد یکی دو سال یکی از کلیه هام رو از دست دادم. این روزها که میرم دیالیز وقتی عصبانی میشم دو سه تا عطسه یا سرفه میکنم. فردا باید برم واسه جراحی ریه هام و مجرای نـای اما باز هم مثل همیشه اگه عصبانی بشم زبونمو به کار نمی گیرم یه فکر دیگه می کنم ناسلامتی من هنوز چشم و گوش و معده و کبد تقریبا سالمی دارم:smile:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هر وقت عصبانی میشدم یه نیشگون از خودم میگرفتم به مرور یک دست و یک پام به کل لمس شدن:smile: بعد که ویلچرنشین شدم مواقع عصبانیت یه لیوان آب میخوردم بعد یکی دو سال یکی از کلیه هام رو از دست دادم. این روزها که میرم دیالیز وقتی عصبانی میشم دو سه تا عطسه یا سرفه میکنم. فردا باید برم واسه جراحی ریه هام و مجرای نـای اما باز هم مثل همیشه اگه عصبانی بشم زبونمو به کار نمی گیرم یه فکر دیگه می کنم ناسلامتی من هنوز چشم و گوش و معده و کبد تقریبا سالمی دارم:smile:
بهزاد خدا بگم چیکارت نکنه!! اون زبونتو جراحی کن!
من خیلی کم پیش میاد عصبانی شم اما یه چیزی که خیلی عصبانیم میکنه اینه که یکی بهم بگه داری دروغ میگی و هی اینو تکرار کنه در حالیکه راستشو گفتم.اون موقع دیگه هیشکی جلودارم نیس.گاهی وقتا هم که عصبانی میشم بعدش همش به خودم میگم که سکوت کنم و حرفی نزنم اما اکثر مواثع موفق نمیشم!!! حرفاییم که در این حین میزنم حقیقت داره اما اگه نزنم بهتره!

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من حرفامو تو دلم نگه می دارم .........ولی وقتی عصبانی می شم حرفه دلمو می زنم(اون حرفی رو که تو دلم نگه داشته بودم تا طرف مقابل ناراحت نشه یا اون حرفی رو که من جرات گفتنشو دارم اما طرف مقابل جرات شنیدنشو نداره .....................البته بعضی حرفا واسه همیشه تو دلم می مونه!!!);)

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهزاد خدا بگم چیکارت نکنه!! اون زبونتو جراحی کن!
من خیلی کم پیش میاد عصبانی شم اما یه چیزی که خیلی عصبانیم میکنه اینه که یکی بهم بگه داری دروغ میگی و هی اینو تکرار کنه در حالیکه راستشو گفتم.اون موقع دیگه هیشکی جلودارم نیس.گاهی وقتا هم که عصبانی میشم بعدش همش به خودم میگم که سکوت کنم و حرفی نزنم اما اکثر مواثع موفق نمیشم!!! حرفاییم که در این حین میزنم حقیقت داره اما اگه نزنم بهتره!
ااااااااااااااااااااااااااای اقا بهزااااااااااااد:neutral:
اره شاینا جون اینم یه جورایی تحمل حرف بی منطق که واقعا غیر قابل پذیرش و وحشتناک ادم رو عصبانی می کنه....و واقعا خیلی خوب که بشه یه جورایی تو اوج عصبانیت ادم خودش رو کنترل کنه..

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: :crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حرفامو تو دلم نگه می دارم .........ولی وقتی عصبانی می شم حرفه دلمو می زنم(اون حرفی رو که تو دلم نگه داشته بودم تا طرف مقابل ناراحت نشه یا اون حرفی رو که من جرات گفتنشو دارم اما طرف مقابل جرات شنیدنشو نداره .....................البته بعضی حرفا واسه همیشه تو دلم می مونه!!!);)

درسته ادم ممکن موقع عصبانیت حرف دلش رو بزنه ولی قبول داری بعد زیاد از کاری که کرده حس خوبی نداره؟مخصوصا اگه طرف مقابلت واست عزیزو قابل احترام باشه:smile:

-anjel-

عضو جدید
من اگه خدای نکرده عصبانی بشم، بغض میکنم و بعد اشک میریزم! خسته نباشم؛ نه؟!!

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه خدای نکرده عصبانی بشم، بغض میکنم و بعد اشک میریزم! خسته نباشم؛ نه؟!!
:smile:چقدر نوع شخصیتت به anjel میاد.......دل نازک و مهربون ..هر کسی یه مدلی باید خودش رو توی عصبانیت تخلیه روحی کنه گریه کردنم یه مدل دیگه...حداقلش اینکه حرفی نمی زنی که دلی ازت ازرده بشه و بشکنه..ولی خوب بد نیست یه جورایی سعی کنی شما هم این مدلی روی برخوردت کار کنی که گریه نکنی و طرف مقابل بعد از چند بار که این موضوع تکرار شد فکر نکنه که همش برندست;)

-anjel-

عضو جدید
:smile:چقدر نوع شخصیتت به anjel میاد.......دل نازک و مهربون ..هر کسی یه مدلی باید خودش رو توی عصبانیت تخلیه روحی کنه گریه کردنم یه مدل دیگه...حداقلش اینکه حرفی نمی زنی که دلی ازت ازرده بشه و بشکنه..ولی خوب بد نیست یه جورایی سعی کنی شما هم این مدلی روی برخوردت کار کنی که گریه نکنی و طرف مقابل بعد از چند بار که این موضوع تکرار شد فکر نکنه که همش برندست;)

ممنووون.:redface: آره حق با شماست. گریه نکنم بهتره چون ضعف و رنجیدنم رو نشون میده. اما چون خدا رو شکر اطرافیانم دوستم دارن، خوده طرف، یه خورده بعد، از عذاب وجدان کلافه میشه و میاد پیشم و شروع میکنه به دلجویی!!! :redface:

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
درسته ادم ممکن موقع عصبانیت حرف دلش رو بزنه ولی قبول داری بعد زیاد از کاری که کرده حس خوبی نداره؟مخصوصا اگه طرف مقابلت واست عزیزو قابل احترام باشه:smile:
ارههههههههههههه....................بعضی از راستا رو هیچ وقت نباید گفت!!!!!!!!!!

ساراسهیلی

عضو جدید
من که کلا عصبانی نمیشم اگرم بشم چیزی نمیگم اونقد طرفو حرص میدم باسکوتم تا لجش درارد اگرم چیزی بگم واقعیت تلخشو به رخش نمیکشم چرت و پرت میگم

خیلی خوبه که عصبانی نشید سکوت در مقابل کسانی که زیاد باهاشون برخورد ندارید شاید روش خوبی باشه ولی من دیدم تو زندگی مشترک اگه مرد سکوت کنه زن خیلی ازرده میشه چون نمیدونه چه اتفاقی افتاده تا یه مدت تلاش میکنه تا بفهمه چی شده ولی بعد که میبینه نتیجه نمیگیره، اونم خودش رو به بیخیالی میزنه اینطور میشه که زندگی سرد میشه . حرف ها تو دلتون جمع میشه و یکدفعه منفجر میشید

R00z

عضو جدید
دقیقااااااااااااااااااااا... این خیلی مهم که بشه تو عصبانیت حرمت هارو نگه داشت. اعتقاد خود منم اینه که احترام یکی از پایه های اساسی یه زندگی و رابطست.

این ها یه شعاره. وقتی در مقابل کسی قرار بگیری که آزار دادن روحی بلده و تو فقط بلدی احساساتت رو مستقیم بروز بدی نه اینکه مثل خودش آزار روحی بهش وارد کنی .. ممکنه از شدت ناراحتی ندونی چی میگی..و ممکنه به ظاهر حرمت هت از طرف تو شکسته بشه.. اون وقت چی کار باید کرد؟

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه
من وقتی عصبانی میشم واقعا دلم میخواد کله ی طرف مقابلو از جا بکنم:mad:و همینطور خیلی داد و فریاد میکنم اما خیلی خیلی زود آروم میشم;)
از طرفی هم حرفایی که میزنم از روی هیجان و معمولا بدون فکره:wallbash: ولی بعضی وقتا هم واقعیته که دوست نداشتم هیچ وقت به طرفم بگم اما تو عصبانیت یهو از دهنم میپره:exclaim:
در کل خیلی عصبانی نمیشم ولی بشم همینطوری میشم که گفتم:redface:

forugh-69

عضو جدید
تو عصبانیت حرفهایی که خیلی وقته آدمو آزار میده ب زبون میاد. اگه همین حرفها اروم اروم ب مرور زمان به طرف میگفتی دیگه مجبور نیستی تو عصبانیت دادشون بزنی :| من که تو عصبانیت هم سعی میکنم منطقی باشم اما همون حرفامو فقط با حالت داد . گریه میزنم :(

ساحل مهتابي

عضو جدید
بنظر من حرفایی که تو عصبانیت زده میشن شامل هر دوش میشه هم گاهی میتونه حقیقی باشه هم اینکه گاهی از رو عصبانیته...
اما بباید منطقی بود...چون صد در صد بعدش پشیمونی میاره

فقط

عضو جدید
سلام

دیدین معمولا میگن حرفی که توی بحث و عصبانیت زده میشه حقیقت هایه که آدما حیچ وقت بیان نکردند و اون موقع هرچی هست و نیست میگن؟!

نظر شما چیه؟شما چطوری هستین؟وقتی با طرف مقابلتون (همسرتون-نامزدتون)بحث یا دعوایی میکنین حرفایی که بهش میزنین واقعا حرفای دلتونند و چیزایی هستند که همیشه می خواستین بگین و نمی گفتین؟

نه سعی میکنی اعصبانی نشم

ولی من حقایقو قبل اعصبانی شدن میگم

فقط به خودم تو اعصابی نشدن حرف میزنم از خودم نارحت میشم از اینکه اجازه دادم ..................

نهایتا اگه جای بخشش باشه می بخشم

mozhdeh mahmudi

عضو جدید
باسلام عیدتون مبارک دوستان
حتما شتیدید که شیطان از آتش خلق شده؟! حتما میگید چه ربطی به موضوع داره؟
من جایی خوندم شیطان در خون انسان نفوذ میکنه و وقتی انسان عصبانی میشه دقت کردین داغ میشه؟؟؟؟ خب چون تحریک شیطانه
پس حرفهایی که تو اوج ناراحتی و عصبانیت زده میشه خارج از فکر و عقلانیت انسانه. چون اکثرا بعد از مشاجره دچار عذاب وجدان میشن و آبی هم که ریخته بشه دیگه محاله جمع بشه

شاید درصد خیلی کمی تو عصبانیت بخاطذ کینه یا غرض ورزی های شخصی بخوان با حرفهایی که از ته دلشون میگن باعث بشن طرف مقابل آزرده خاطر بشه

اما اکثر ما وقتی حرفی رو میزنیم فقط برای اینه که یه جور خودمونو تخلیه احساسی کرده باشیم.. بعضیا هم وقتی کم میارن یا میخوان حال طرفه بگیرن شروع به توهین کردن میکنن...
مگر نه اینکه بعدش از گفته خودمون پشیمون میشیم؟ اگر حرف ها و توهین ها واقعی باشه پس دیگه نباید بعد از بازگو کردنش پشیمون شد!!!!

خوشا به حال دوستانی که میتونن آرامش خودشونو حفظ کنن... چون 90 درصد از مردم به خاطر ناملایمات زندگی و مشکلات خانوادگی اونقدر تحت فشار هستند که با کوچکترین حرفی از کوره در میرن

من به شخصه متاسفانه تو محیط خونه خیلی سریع عصبانی میشم. تا جواب طرفو ندم بیخیال نمیشم.. اما تو اقوام یا جمع دوستان همیشه سعی کردم با منطق جوابگو باشم. مگر زمانی که حقم گرفته بشه یا تهمتی به من زده بشه خیلی عصبانی میشم اما توهین نمیکنم.. چون معتقدم کسی که توهین میکنه حرمت خودشو از بین برده و دیگه کسی براش ارزش و احترامی قائل نیست

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عصبانیت من ...
چند قدم میزنم به سمت کنار پنجره ...
یه نفس عمیق
یه سیگار مارلبورو روشن میکنم ....
و فقط فکر میکنم
:cool: